top of page

תודעת גן העדן


 

גן העדן – היכן?

יִּטַּע יְהֹוָה אֱלֹהִים גַּן בְּעֵדֶן מִקֶּדֶם וַיָּשֶׂם שָׁם אֶת הָאָדָם אֲשֶׁר יָצָר: וַיַּצְמַח יְהֹוָה אֱלֹהִים מִן הָאֲדָמָה כָּל עֵץ נֶחְמָד לְמַרְאֶה וְטוֹב לְמַאֲכָל וְעֵץ הַחַיִּים בְּתוֹךְ הַגָּן וְעֵץ הַדַּעַת טוֹב וָרָע: וְנָהָר יֹצֵא מֵעֵדֶן לְהַשְׁקוֹת אֶת הַגָּן וּמִשָּׁם יִפָּרֵד וְהָיָה לְאַרְבָּעָה רָאשִׁים: שֵׁם הָאֶחָד פִּישׁוֹן הוּא הַסֹּבֵב אֵת כָּל אֶרֶץ הַחֲוִילָה אֲשֶׁר שָׁם הַזָּהָב: וּזֲהַב הָאָרֶץ הַהִוא טוֹב שָׁם הַבְּדֹלַח וְאֶבֶן הַשֹּׁהַם: וְשֵׁם הַנָּהָר הַשֵּׁנִי גִּיחוֹן הוּא הַסּוֹבֵב אֵת כָּל אֶרֶץ כּוּשׁ: וְשֵׁם הַנָּהָר הַשְּׁלִישִׁי חִדֶּקֶל הוּא הַהֹלֵךְ קִדְמַת אַשּׁוּר וְהַנָּהָר הָרְבִיעִי הוּא פְרָת:

התיאור מספר בראשית מספר על גן מסויים , או שמא זהו גן דמיוני?

מצד אחד, בתיאור גן העדן משתמש המספר בסממנים מציאותיים, כגון: עצים, נהרות, שמות גיאוגרפיים, אוצרות טבע. מצד אחר, הוא מזכיר שם נהר – פישון – שככל הנראה אינו מוכר, ושמות שני עצים – עץ הדעת ועץ החיים, שהם מופלאים ובלתי מוכרים לנו במציאות.

יוצא אפוא שהסיפור ממזג פרטים מן המציאות ומן הדמיון, וייתכן שמיזוג זה הוא מכוון: כוונתו היא להסב את דעתו של האדם אל עולם שקיים מעבר למציאות המוכרת לו.

בפלנטה ארץ מקומות כה רבים המפעימים ביופם בטבע והדר, בשפע של מים וצומח.

מחזוריות האנושות במהלך מאות אלפי השנים על הפלנטה, הקימו חיים וחיו בתודעת גן העדן , אנו מכירים את תודעת גן העדן מתיאוריה של אורליה לואיז ג'ונס , המשתפת על החיים ביבשת העתיקה למוריה, התיאורים המפעימים מספרים על שפע בכל , על קיום חיי קהילה מוארים וטהורים , ללא רוע ללא חטא, מתוך חיי נתינה לאחים והאחיות, לעצמי האישי .

שקיעת למוריה מסמל את נפילת התודעה האנושית

אנו מכירים את סיפור התנ"כ , המתאר את גן העדן והשפע שנתן אלוהים לאדם וחוה..וכיצד נפלה תודעתם – תודעת האנוש.

ובעוד תרבויות רבות בפלנטה סיפורים על נפילת התודעה ..

כיום עם עידן הזהב השביעי , אנו שוב לומדים לקיים את תודעת גן העדן בחיינו , הפעם היא מהדהדת לבריאת מציאות הרמונית אוהבת ויציבה שופעת בכל טוב .

גן העדן , הנו תודעה אשר נבראת בתוכי , ותודעת גן העדן צומחת מהלב.

כל אחד חווה תודעה זו בנקודה מסויימת בחייו במקום מסיים , רבים הם המקומות האוחזים את תודעת גן העדן בפלנטה שלנו , הנופים בכל אותם נקודות המוכרות לנו כפורטלי אור , מעניקות מעבר לטבע השופע תהודה אנרגטית עצמתית , אשר לרגישים מעניקה תמיכה והנעה פתיחה נוספת אל תודעת גן העדן .

מיום לדתנו יש לנו את היכולת לחבור אל תודעת האור הגבוהה , ולנשום את הפנים שלה לתוכנו .

אנו היוצרים את התודעה בתוכנו , כל כן לאחד היא מתגלמת בפורטלי אור , בהם יש פתיחה אל מרחבי התודעה האין סופיים .

אותם נקודות אור – אכן אוחזים מסת אור גבוהה ממקומות אחרים "רגילים "

העלייה לרגל של בני אנוש לאותם מקומות כירושליים – הר השסטה- הפירמידה במצריים – הפירמידה במכסיקו או מאצ' פיצו – טיבט..

אן היא סתמית – אך האם שם הוא גן העדן?

באותם מקומות בעלי תהודה תדרית גבוהה , יש לאדם את היכולת להעיל את חושיו הנוספים ובכך לחבור אל מקור הנשמה הגבוהה שלו אל ה"אני הנני"

מעצם היותנו בחיבור עם הנשמה , אנו חשים את מרחב תודעת גן העדן.

כיצד אני בוראת לעצמי את תודעת גן העדן, שאלתי את הכהן הגדול אדמה , העומד לצידי ..

והוא הסביר:

" בת אהובה ,

בימים אלו , בהם חשים אתם את תדרי הנפרדות , תדרי וחשכה המתגלמים באלימות , בחוסר יושרה והוגנות , במקומות רבים בין בני האנוש.

אנו , משערי תודעת האור נוכחים אף יותר מתמיד ומלווים אתכם ,

דעו זאת אהובים , העולם המוכר לכם המעגן את תודעת המימד השלישי , נותק הוא בשלב נפילת התודעה מאותם תודעות האור הגבוהות , הניתוק הוא הניתוק המוכר באותם סיפורי העמים , הניתוק הוא החל והשפעתו ניכרה על הפלנטה במשך עידנים רבים .

הנה , בימים אלו ניתנה לאנושות תמיכה , בהחלטת המועצה הגדולה , מועצת המלכות האחת וממנה למועצת הגלקטית אלינו בני תרבויות ערי האור הפנים פלנטריות .

במערך אחד , כולם מתאחדים , לתמוך באנושות להעלאת תודעת גן העדן שוב אל פני האנוש ואל פני הפלנטה .

על כן אהובים , בימים אלו עולה בתודעתכם תודעת האחדות – תודעה התומכת בכל הצדדים , ברב גוניות של המינים השונים אשר מתקיימים כיום על פני הפלנטה , אחדות האור והחשכה בתוך אותם ההוויות המתגלמות שוב בגוף אנוש , הפעם מתוך תודעה ערה ובחירה באור.

אכן אהובים , ימים אלו מרגשים , מאתגרים ומרתקים אתכם ואותנו יחדיו , הלמידה הינה רב ממדית

ועליכם להיות סמוכים ובטוחים כי דרככם אל ההתעלות המקודשת .

אל נה תספרו את השנים והדקות , דעו כי אנו מתכוונים לתקופה , תקופה אשר שוטפת את הפלנטה ומעניקה לאנוש את היכולות הנדרשות לשאת שוב את אורו האלוהות בגופים מוליכים המתדרים ובעלי יכולת תקשורת טלפתית רב ממדית .

על כן אהובים , צאו אל אותם מחוזות בתוככם ובמחו. אליכם , מחוזות אלו הנושאים את תודעת גן העדן .

אנו מעיר האור טלוס , מאושרים לראות את בני למוריה חוזרים אל אדמת למוריה המעניקה להם תמיכה מרבית להזכרות בתודעת גן העדן , אנו נוכחים עמכם גם כאשר אתם בגופכם הפיסיים נוכחים בביתכם , ומגיעים אלינו בגופי האור הנפלאים שלכם .

תהודתנו ניתנת למימוש ולמידה מחדש , על כן הקמנו את תאי האור המעגנים את תודעת טלוס ברחבי הפלנטה הנפלאה, בני למוריה – בני הכוכבים , אשר הדהדו את תודעת גן העדן נזכרים , ושוב למודים לברוא את תדועה זו בחייהם הגשמיים .

חוזר אני ושומע אתכם אהובים ,

אדמה אני מבקש כך וכך ..

אדמה עזור לי בכך וכך ...

אהובים , לוחש אני לכם על אוזנכם כי אתם בעלי היכולות לברא כל מציאות , האמינו כי כאשר אתם מאמצים מצב של אמון מוחלט, ללא פחד או ספק. היקום נענה באופן מיידי !

צרו אהובים בחייכם את תודעת גן העדן ,

צרו חזון – בכל יום ויום

חייו מתוך שמחה ריגוש ותשוקה

הרגישו אהובים אותנו – אתם אינכם לבד!

מבורכים אתם בני האדמה הזו .

הנני אדמה " (30-7-2019(תוקשר ע"י איילת סגל )


208 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page