top of page

השופט והתגלמות החוק האוניברסלי


 

חברים אהובים בני האור

בימים האחרונות רבים מעלים פוסטים בערוצי האינטרנט השונים ....ידע הוא נגיש כיום יותר מאי פעם .

מהוא אותו מידע ? מהיכן נלקח? מי המקור...

היכלי הצדק הגבוהים פועלים על פי חוקי הייקום , והם אכן קיימים .

בהספר 7 הלהבות המקודשות של סמדר ברגמן (הוצאת אהבה) המסר הבא אשר אורליה לואיז ג'ונס קבלה.

השופט – התגלמות החוק האוניברסלי!

אורליה:

לכבוד ולזכות לי להציג את "השופט" בפני תושבי כדור הארץ.

"הרשו לי להסביר בכמה מלים כיצד אני מבינה את מהותו . בשבועות האחרונות זכיתי בהזדמנות ליהנות מביקורה ומהדרכתה האישית של הישות הידוע ברחבי כל היקומים כ"שופט"

הוא הסביר שהוא התגלמות החוק. הוא מחוקק את החוקים ומקפיד שיכבדו את חוקי היקום ושיצייתו להם כלשונם , באמצעות אהבה וכניעה לרצון אלוהים , למטרת שמירה על אחדות שלום והרמוניה ברחבי כל היקומים . הוא גם התגלמות הידע והחוכמה הוא עובר מיקום ליקום מגלקסיה לגלקסיה

ומפלנטה לפלנטה, ומבקר בעיקר במקומות שבהם שורר חוסר הרמוניה בגלל נשמות מרדניות שבשל סירובן לציית , התנתקו מההיררכיות האוניברסליות והפלנטריות ויצרו חוסר הרמוניה בפלנטה שלהן . תפקידו לחקור את המתרחש ולקבל את ההחלטות הנחוצות להשבת הסדר האלוהי על כינו "

אף על פי שבכדור הארץ נערך ניסוי של "רצון חופשי" הוא מבקר מעת לעת בפלנטה שלנו במטרה להעריך את מצב המין האנושי ואת התקדמותו , תכופות הוא מרחיק מהפלנטה נשמות שמסרבות פעם אחר פעם לחיות בדרכי שלום ואהבה. עד כה זהותו לא נחשפה מעולם בפני מי שהתגשם בממד השלישי , אולם הוא מוכר היטב לחברי ההיררכיה הרוחנית האחראים על הפנטה שלנו . בתקופה זו של התעלות כדור הארץ. הוא נמצא כאן שנית כדי להעריך את התקדמות המין האנושי , לסייע להיררכיה הפלנטרית לפקח על הצדק לאשר הטלת המשמעת על נשמות מסוימות כדי לסייע להן להיערך עם האור או להרחיק נשמות מזירת התפתחות זו .

דברי השופט

"ברכות , ילדי כדור הארץ! אני פונה בגלוי לתושבי פני השטח של כדור הארץ. אכן הנני אסיר תודה על ההזדמנות לחלוק עם קוראי ספר זה לא רק את אהבתי וחוכמתי , אלא יותר מכל את האנרגיה שלי שמחזקת את אלה באמצעות ציות לחוקים האוניברסליים , יתחברו אל ליבי .

הבינו כי חוקים אלה אינם קיימים אך ורק כדי להציק לכם , יש להם תכלית חשובה. בלעדיהם היקומים היו שרויים בתוהו ובוהו מוחלט. הודות לחוקים אלה , שעליכם להכיר היטב, היקום כולו פועל בצורה סדירה, פלנטות חוות הרמוניה ושפע.

והמינים האנושיים חווים חירות שלום , אהבה ואחוות אמת . ציות לחוקים אלה מעניק לכם חופש מקראמה ואת היכולת ליהנות מגלגוליכם כישויות אלוהיות ללא הטראומה הכאב הסבל והתוהו ובוהו שאתם חווים על פני השטח של כדור הארץ.

מושג מעוות ש "רצון חופשי"- האלוהות אישרה את הבקשה כניסוי , השימוש לרעה ב"רצון חופשי"

הפך עד מהרה לעניין שבשגרה ובעלי סדרי יום אנוכיים נטלו פיקוד ושיעבדו אתכם בדרכים רבות ונעלמות . כידוע לכם , בדרך זו נולד עולם של כאב אלימות מלחמות בורות חובות רקמתיים וכל המצוקות שהאנושות ידעה מאז.

כולכם כמהים לחיות בעולם של אהבה ואור, אולם חשוב שתדרו שבממלכות האהבה והאור ישנם מבנים וחוקים נוקשים שכל כולם לציית להם על מנת לשמור על ההרמוניה יופי ושלמות . זו הדרך היחידה שבה יכול להתקיים גן עדן עלי אדמות . כפי שאתם מכנים זאת . גן עדן אינו יעד שאילו מגיעים , יקריי , אלא מצב תודעה שאתם יכולים לאמץ ולברא בכוחות עצמכם בכל עת, אפילו בממד שלכם .

כשאתם מגשימים אותו , אתם יכולים לברא עבור עצמכם , ללא תלות במתרחש סביבכם , גן עדן אמיתי עלי אדמות , שבו תחוו את החיים כחיי חסד, אהבה שפע וחופש מוחלט. זהו החוק זוהי אהבה אמת למעשה הם מקשה אחת . "

"התיישבתי בחדרי ושאלתי את הכהן הגדול אדמה לגבי נושא אשר עלה בימים האחרונים בדיון בין חברי הקהילה, היות ועולם הרוח הוא פתוח לכולם וכל אחד כיום מפרסם את אשר הוא מפרסם בערוצי האינטרנט..

לעיתים הפרסומים מכילים נגיעות מכתבים אחרים..מרעיונות של אותו אדם שהדהד את "המקור"..

על כן יקירם ,

שאלו עצמכם כאשר אתם קוראים "תקשור" מידע זה או אחר , האם אתם חשים את האותנטיות.. האם אתם חשים בקולך הפנימי הדהוד לאמת , הקשב וסמוך על והחכמה הפנימית שלך והקפיד על לבך, השתמש בהבחנה שלך .

זה משהו שצריך להרהר בו כשקוראים חומר מנותב מכל מקום שהוא וממנו הוא בא. התהודה הפנימית שלך היא הדבר שחשוב ביותר. קול הלב. המצפן..."

לאחר שוטטות באינטרנט מצאתי את ההסבר הבא , התואם את הממד השלישי ..

קניין רוחני מהו?

"כל אדם זכאי להגנת האינטרסים המוסריים והחומריים הכרוכים בכל יצירה מדעית, ספרותית, או אמנותית שהיא פרי רוחו." סעיף 27 (2) להכרזה האוניברסאלית בדבר זכויות אדם.

דיני הקניין הרוחני מקנים זכויות בלעדיות ליוצרים, ממציאים, מעצבים ואחרים היוצרים נכסים בלתי מוחשיים. הם נועדו להבטיח קיום תמריץ ליצירה, להמצאה, לעיצוב ולהשקעה בבניית מוניטין. זאת, מתוך הכרה כי ההמצאה, היצירה, העיצוב ובניית המוניטין מקדמים את טובת הכלל.

הנכסים הרוחניים המסורתיים הם זכויות יוצרים, פטנטים, עיצובים (שכונו עד לא מכבר "מדגמים"industrial -designs) וסימני מסחר. עם השנים, נוספו זכויות מבצעים, זכויות מטפחים וזכויות על כינויי מקור. אף סודות מסחריים ומוניטין נחשבים כיום כסוג של קניין רוחני, למרות שמדובר בזכויות יחסיות שאינן מוגנות באותה מידה שבה מוגנות הזכויות המסורתיות. המאחד את כל הנכסים המוגדרים כסוג זה או אחר של קניין רוחני הוא אופיים הבלתי-מוחשי, והעובדה שהם כולם פרי מאמץ מחשבתי או אינטלקטואלי.(מאת עורך דין טוני גרינמן

עוד אורליה כתבה על נושא המתקשרים את יישות המוכרת בשם הכהן הגדול אדמה:

"מאז שפורסמו ספרי הטלוס ... ישנם מספר מפתיע של אנשים שטוענים לפתע שהם הפכו לערוץ חדש עבור אדמה ועבור אהנאהמאר. יש כאלה שאף טוענים שהם הפכו למחליפים שלי. כל סוגי המידע המנותב מופצים כעת באינטרנט ובמקומות אחרים ... חלקם נראים כאילו מגיעים מהלב, ואילו אחרים פשוט שגויים ואינם נושאים את הרטט הלמוריאני. למרבה הצער, זה מאוד מבלבל עבור מחפשי אמת רציניים וגם עבור מי שטרם פיתחו מספיק הבחנה וצלילות כדי להבדיל את ההבדל בין מה שהוא אותנטי למה שאינו .."

"𝘐 𝘵𝘢𝘬𝘦 𝘯𝘰 𝘳𝘦𝘴𝘱𝘰𝘯𝘴𝘪𝘣𝘪𝘭𝘪𝘵𝘺 𝘧𝘰𝘳 𝘢𝘯𝘺 𝘪𝘯𝘧𝘰𝘳𝘮𝘢𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘵𝘩𝘢𝘵 𝘪𝘴 𝘱𝘶𝘣𝘭𝘪𝘴𝘩𝘦𝘥 𝘣𝘺 𝘰𝘵𝘩𝘦𝘳 𝘱𝘦𝘰𝘱𝘭𝘦 𝘪𝘯 𝘵𝘩𝘦 𝘯𝘢𝘮𝘦 𝘰𝘧 𝘈𝘥𝘢𝘮𝘢 𝘰𝘳 𝘈𝘩𝘯𝘢𝘩𝘮𝘢𝘳; 𝘵𝘩𝘦 𝘪𝘯𝘧𝘰𝘳𝘮𝘢𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘮𝘢𝘺 𝘰𝘳 𝘮𝘢𝘺 𝘯𝘰𝘵 𝘣𝘦 𝘢𝘶𝘵𝘩𝘦𝘯𝘵𝘪𝘤".

אנו איננו לוקחים אחריות על תקשורים או מסרים אשר אינם יוצאים מארגוני טלוס למוריה העולמיים .

אנו מקווים שזה מועיל לך.

מאחלים לך ברכות רבות לאורך הדרך,

באור האהבה,

צוות טלוס למוריה


34 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page