top of page

אישיות ואנושיות חלק ב'


 

אהובים , מסע של חיים הוא מסע אל הכרות עם הנשמה , ככל שתעמיקו ותבינו את היותכם רב ממדיים , תוכלו לחבר בין אותם ממדים אשר אצל רוב האנושות טרם אוחדו . מהו מושב הנשמה? כאשר אתם נפגשים עם היבט זה של הנשמה , אתם מתחילים במסע שאלת השאלות , כאשר הנשמה תהיה מוכנה , אתם תמשיכו לחקור ולשאול , מתוך לבכם תחושו את הכמיהה לדעת עוד ...על היבט זה שלכם . עם החיבור את תודעת הנשמה , מסע ההתרחבות של תודעתכם יכול לנוע קדימה, או במושגי האור במרחבי הקוונטי בכל הרבדים בחייכם . אכן כן , חייכם עומדים להשתנות . הנשמה היא חלק מרכזי ממי שאתה , אך אתה לא כך כולך הנשמה. הנשמה הייתה קיימת לפני שנולדת ותהיה קיימת אחרי שתמות . בהוויה הפיסית שלך אתה בעל אישיות , אגו , מטרות מבנה פסיכולוגי , שיעורים שעלי ללמוד בחיי אינטואיציה כל זה חלק מהנשמה.

אבל כל זה ייעלם כאשר תסיימי חיים אלו , הנשמה נשארת לנצח ניקח לדוגמא, לכל הנשמה יש ספינת אם , אשר יודעת לאן כל הספינות הנשמות יוצאות . הספינות שולחות את הספינות הקטנות , וספינת האם היא עצומה , וכל הספינות הקטנות נשלחות לארץ הנשמה יודעת מדוע הגעת לפלנטה , ולמה יש לך שיעור זה או אחר, הנו הספינות הקטנות לרוב לא יודעת ,(נפילת התודעה) הספינה הקטנה לומדת לאן לשוט

המטרה היא לשוט באותו כיוון של ספינת האם , הבחירה היא שלנו . אם תשוט בכיוון ספינת האם חייך יתמלאו עם כוונה ומטרה ואהבה, תאהב לחיות ולעשות מה שאת עושה. אם תשוט בכיוון שונה חייך יהיו סוערים ומלאים באתגרים . לרוב לא פשוט לנו למצוא את הכיוון של ספינת האם , לאן הספינה שלי שטה? מדוע קשה לנו לזרום .. הפחדים , לאישות שלנו יש צדדים רבים , אחד הצדדים העולים בחיים הוא הפחד. האישיות שלנו המכילה פחדים , כעסים , ועוד כוחות אשר מניעים אותנו כמו האגו ..תחרותיות הישרדות אנו חווים שיעורים אשר בעזרתם אנו לומדים להכיר את עצמנו לעומק, ולומדים לעצב מחדש את האישות שלנו . אשר משפיעה על חיינו . על מנת להתחבר אל מקור הנשמה , אל ספינת האם , ולשוט בזרימה של מסע החיים , אנו בכל חיינו לומדים מתוך האינטראקציות עם אותם דמויות מפתח בעולמנו , משפחה , חברים , עבודה.. במסע החיים כל מפגש עם אדם מסוים יוצר מערך של שיח והנעה אנרגטית , שיח שדרכו אתה לומד וצומח לשינוי של האישיות , למען צמיחה וחיבור מעמיק יותר אל הנשמה . כל אירוע , גם הקשה ביותר הוא זה אשר ממנו הנשמה צומחת ולומדת . אם זה מחלה, או התמודדות עם מוות או כל דיסהרמוניה בחיים , האישיות משתנה בעקבות לאותו מערך רגשות העולה בגוף הרגש, התבונה בגוף המנטלי .

מעצם השינוי(ההתמרה) של האישיות , וההתנסויות אנו חוברים אל הנשמה ונוצרת הידברות משותפת איתה. ההתעלות על הפחדים הכעסים והמחסומים הרגשיים באישות הם המעניקים לנו את היכולת לחבור אל הנשמה. בתקופת חיים זו , נקודת המבט על השפעת האישיות והחיבור אל הנשמה , היא זו היוצרת חברה אנושית מודעת בעלת היכולת לשאת תדרים גבוהים . תדרים הינם אנרגיה הנעה במארג בו אנו חיים , אותם חלקיקי האור מתעבים ונושאים מסת אור גבוהה סביב אותם גופים החוברים אל הנשמות ומגשימים את חייהם מתוך שינוי ההיבט של האישות. תהליך זה מוכר כתהליך ההתעלות .

הנשמה המגיעה לבית הספר של החיים , מביאה איתה את האישיות של אותו אדם , כאשר האישות מתעלה הנשמה גם היא חווה התרחבות וצמיחה . הראייה הרחבה היא זו המעניקה לנו לראות את החיים עלי האדמה בקנה מידה היכל להכיל תובנות עמוקות של שמחה והנאה בחיים . במקום סבל קורבנות ואשמה. על כן , כאשר אנו בכוונה ברורה , לחיבור גבוהה ,אל הנשמה, אנו בעלי היכולת להביא לעולמנו עשייה בעלת הבנה מדוע אנו כאן , לאן הספינה שלי שטה. כאשר אנו בעלי יכולת לעשייה מתוך שמחה ואהבה, אמת אזי השפע מתמגנת אל התדר הגבוהה , ואכן כל תחומי החיים מתמירים עצמם לשפע והצלחה . כאשר תחום עשייה נבראה מתדר זה , אנו נחווה הצלחה זו בכל תחומי החיים . השמחה תמלא את כל גופינו , ואנו נמשיך ונמגנט את השמחה הזו לכל מקום בו נהלך , השדה האלקטרו מגנטי המקיף אותנו , יהדהד הלאה לאותם אנשים סביבנו , ונעביר את תהודת האור הלאה. במקום זה אתה בשירות מלא של הנשמה , האישיות , הספינה הקטנה מכבדת ומסונכרנת במלאות עם ספינת האם , הנשמה.

ברגע זה כל חייך יישתנו, להגשמה והתמלאות וחיבור אישיות ונשמה. (איילת סגל 5-7-2019)

לקרוא על אישיות ואנושיות חלק א' כנסו לי: https://www.teloslemuriaisrael.com/…/%D7%90%D7%99%D7%A9%D7%…


60 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page