top of page

אישיות ואנושיות חלק א'.


 

עם החזרה מהמסע האחרון , חלקים רבים החלו להתחבר , השיח עם בני כוכב MU ממנו הגעתי אל הארץ החלו מתעבים , והנה פני המשפחה מלמוריה יורים איתי תקשורת מעמיקה .

אבי ומוריה אדמה , המלווה אותי החל להעביר לי מסרים בנושא אנו יוצאים לדרך חדשה בעשור הבא ... כל אשר הכרנו מתעבה ויתעצם , היו מוכנים אהובים זהו השלב הבא. והנה דבריו של הכהן הגדול אדמה:

"מברך אני אתכם , הנני הכהן הגדול אדמה , המביא אליכם אהובים את המסר הביא. בימים אלו בהם אתם הנעים בן אורות הבריאה אל עולמות הארץ, פעמים רבות מתבוננים אנו מבעד למסכי הקריסטל ורואים אתכם בתנועה בן הישן לחדש. רואים אנו אתכם במעברים ובחשיפה אל האור הגדול , לבין החזרה לגופכם הגשמי הנושא את הגופים השונים ואת מבנה האישות שלכם בחיים אלו . רבים מכם מודעים למהות המעברים אל המימד החמישי , רבים מכם נושמים אחרת וחשים את אהבת האין סוף במעברים בשערי האור הגדול , אכן אהובים , התחושה הינה אלוהית , שכן אתם נוגעים עם ליבת האור בתוככם באור הגדול שאתם .

אתם אהובים כחלק מביאה הנושאת את הזיכרון האין סופי של האלוהות , המילים הללו לעיתים מבלבלות שכן , אתם חוזרים שוב אל הגופים שלכם ונושאים את החלקים הזקוקים לליטוש. הליטוש הנו חלק מהותי בהתפתחות שלכם , בצמיחת הנשמה , רבים מכם סיגלתם לעצמכם אישיות מסויימת בחיים הללו , ואישיות זו לעיתים מקבלת עיוות מהסביבה בה חייתם , על כן , אם תחושת ההתעוררות שוב אתם נוכחים במשיחה לברא מחדש את האישיות ולעצב אותה בהתאם לתובנות החדשות אותם אתם נושאים .

אנו מעיר האור טלוס , מתבוננים ולומדים אתכם יחדיו את תהליך התעלות והתעוררות האנושות . אנו רואים את הפליאה שלכם לנוכח האור הגדול הנחשף אליכם , אנו רואים את השמחה וההתרגשות עם התובנות על המערך הרחב התומך בכם בזמן זה. כן , אנו נוכחים , אנו כאן . אנו בני הכוכבים , אנו המשפחה הגלקטית אשר נחשפת מחדש ומעוררת אצלכם זיכרונות עתיקים . אנו רואים כי עוד ועוד מבני האנוש נושאים את עיניים השמימה ונזכרים , ורבים אף מתחילים לשמוע בשמיעה רב ממדית את בני המשפחה שלהם . מה קורה באותם השלבים , בהם אתם מתעוררים לתובנה כי אתם אינכם לבד בפלנטה ארץ? באותו הרגע האישיות שלכם מתרחבת , באותו הרגע התודעה שלכם מעוניינת לצאת אל מעבר לאני האנושי ולהתחבר אל האני הגבוהה שלהם גופי האור שלכם נבנים מחדש, השדה האלקטרו מגנטי מתעבה ומתרחב לתקשורת וקבלת גלי האור אשר עד כה לא הגיעו אליכם , ועם פתיחת התודעה והכנת הגופים , הם בעלי היכולת לחדור שוב , ולפעול שוב ולהביא אתכם אל הבנת חוקי הרב ממדיות בעולם הקוונטי בו אנו חיים .

בשלב ההתעוררות , אתם נכנסים בשערי החניכה.

רבים מבני האנוש חשים את השמחה בהתעוררות ונוטים לשאוף לעזוב את היותם אנושיים ולהתעלות בגופם הגשמי מעלה.

אהובים , בימים אלו , אתם מתעלים בכל יום ויום בו אתם מתעוררים אל החדש, בכל יום ויום בו אתם לומדים להניע את גופי האנוש אל תודעת האור ולרפא את האישיות האנושית שלכם , הנושאת כאב רב מחיים קודמים שלכם . בימים אלו , אנו שוב מפעילים את גופי הפליאדים העתיקים שלכם הנושאים את היכולות הקוונטיות בדיוק כפו אבות אבותיכם , אשר הילכו על פני האדמה הזו .

בימים משמחים אלו , תודעת למוריה מתעוררת שוב, ומעניקה לכל בני הכוכבים את היכולת לחזור אל יבשת האם ולהיזכר, כן להיזכר ,במתנות ביכולות באור שאתם , לכל נשמה מקור , לכל נשמה נפתח הזיכרון המחבר אותה אל תהודת האור ממנו היא הגיעה אל הפלנטה. יודעים אנו ורואים כיצד אתם מחפשים את זהותכם , את מקורכם , אהובים , הזיכרון מתעורר ואתם במסע חיים זה , חוזרים אל תקשורת עם המשפחה.

המשפחה ממנה נבראתם , וכן יש משפחות רבות , כוכבים רבים , ואנו תומכים בחיבורים הנעשים בימים אלו עם משפחת הכוכבים . אספר לכם זאת , כאשר איילת חזרה הביתה , השמחה הייתה כה רבה, הנה שוב לאחר מספר גלגולים בהם היא נשאה את האור בקרבה והניעה אותו בפלנטה, גם בימים חשוכים ומאתגרים , בכל מיני משחקי תפקידים אותם לקחה בגלגולי העבר, הנה בזמן זה היא הייתה קשובה ויצאה אל דרכה ללא ידיעה מוקדמת הלב הוא שהוביל אותה, ומתוכו ההתמסרות וההקשבה. ואני כה שמחתי לראות את ביתי המתעוררת אל תודעת הבית , אל לב למוריה, על מנת להאיר אותה לחלוטין השתמשתי באור רב אשר בבת אחת עבר דרכה לפתיחת התודעה במלאות . העמיק ואסביר, כי ברמת תודעתה בטלוס , היא לא עזבה לעולם , אך עם התעוררותה אל הזיכרון וקבלת האור הגדול על ההר, באותו היום היא חזרה במלאות , בנוכחות ואנו חגגנו את שובה. כן אהובים , גם אתם ,אנו חכינו לכם , לשוב , להיזכר , לכל אחד מכם יש עזרה ותמיכה מעולמות האור הגבוהים , לחלקכם יש עזרה מהתרבויות השונות אשר חוזרות להיות מעורבות בהתעוררות הפלנטה, או כן , רבים מהם חוזרים . הם חוזרים אליכם .

הם חוזרים לתמוך וליצור שוב תקשורת עם זריעת האור הייחודי שלהם בפלנטה. חלק מתרבויות אשר זרעו עצמם בפלנטה , איבדו את כוכבם ואתם ביתם , באותם ימי האפלה הגדולה. הם , חוזרים אל הפלנטה ללמוד מכם את אשר אספתם בכל גילגולי החיים שלכם למען שימור על תרבות כוכב האם שלכם . אהובים בני האור, מעיר האור טלוס, אשר במעמקי שסטה, אנו תומכים בכניסה וביציאה של בני הכוכבים , ורואים את התקשורת המתחדשת במהלך העשור האחרון . תקשורת חוץ גלקטית זו , תמשיך ותתעבה במהלך העשור הבא, ורבים מתושבי הפלנטה ייזכרו מהיכן הם הגיעו . ילדים ישוחחו בצורה פתוחה עם משפחת האור שלהם , ואט אט ייבנו קהילות שונות המתדרות את אותו תדר המגיע מכוכב הבית .

אתם ילדי האלוהים, אתם ילדי הבריאה הגדולה , היא זו הנחשפת שוב על פני פלנטה ארץ.

היו מוכנים לתקשורת חוץ גלקטית , היו מוכנים לקבלת המיידעים ולהבנה הרחבה יותר של הקיום על פני הפלנטה. מעיר האור טלוס , אנו נתמוך ונלמד אתכם כיצד להניע מחדש את גופי האור היפים שלכם , במערך האישיות הארצית הנושאת את האגו ואת גופי הרגש הזקוקים לריפוי . על כן , אנו מלמדים את השימוש בלהבות הבריאה, על כן יקרים , אנו מזמינים אתכם למסעות ההתעלות ולמפגשי קהילת טלוס למוריה בישראל , במפגשים אלו ,אני בעל היכולת להעביר לכם את התדר ותהודת האור דרך , בת האור איילת , הנושאת כיום את היכולת להפיץ את תהודת לב למוריה בכל מפגש , יקרים , השדה שלכם מתעצב מחדש, בכל מפגש התאים שלכם מתעוררים להזכרות עתיקה, ולקרוב שלכם אל משפחותיכם . אתם אהובים , אינכם לבד!

מסע של אור לפניכם , מסע של שמחה והגשמה של האלוהות שלכם בגוף אנוש . ימים שמחים הם אלו . מבורכים אתם הנני אדמה (4.7.2019 תוקשר ע"י ADAMAYELETELOS#)

111 צפיות
bottom of page