top of page

כוכבי היוניברס מספרים את סיפורים


 

עולה אל ההר , בלילה שלישי במסע בשסטה, חשה קריאה והרכב נוסע בפיתולים האין סופיים , האיילות צצות..ועיניהן זוהרות , והלב פועם ומתרגש, השמיים נפתחים ושם למעלה במפלס העליון, נפתח שביל החלב, מערכת מלאה של כוכבי המערכת השמש שלנו , וכוכבים אין ספור, ושעריי מעבר אל המעבר למוכר ..לידועה…

אני נושמת את הקסם פנימה עמוק , וההר מימול שם עומד עטוף בכל כוכבי האור , רגלי נעוצות על האדמה ואני חשה את גופי עולה מעלה מעלה , מתארך וצומח אל על , חשה את הוויתי מתחברת אל מקור נשמתי ואני רואה את דמותי משתנה , אחת אני עם הדמות המקבילה שלי מטלוס , צועדת איתה הלאה במסע של רב ממדיות , ונעה אל נקודה מעגל אשר מעלי מעגל הכוכבים האין סופים , תחת רגליי מעגל האור. נושמת עמוק , ובתוך המעגל מופיע ועומד מולי , אבי ומורי , הכהן הגדול אדמה.

הוא גבוהה וגופו מאיר , מואר , גלימתו מכסה את הווית גופו ורואה אני את עינו התכולות .

מרגישה את פעימות ליבי מתעצמות , ואת גלי הרכות שוטפים את ליבי .

״מבורכת את ביתי , בדרכך הייחודית בה את פוסעת בהתמדה ללמידה וציחה , התבונני אל בין הוככבים , התבונני בגודלו של הקוסמוס בו נוכחת את מפלנטה ארץ , אכן זהו הקוסמו הרחב, וכוכביו הם המכילים את היקף המערכת השמש בו אתם נוכחים .

מערכת הקוסמוס המורכבת , מכילה לצידכם מערכות נוספות , בימים אלו , בתוך המערכת הזו של חלק ייחוסי זה בייקום , יש שינויים , המערכת השמש נעה , ותנועתה משפיעה אל הפלנטה.

רבות כבר שוחתי עמכם , על תנודת שדה המגנט בכדוה״א, ועל השפעת זו על בני האנוש , המשיך והסביר כי בימים אלו עם תזוזת המערכת הגלקטית , ניתן לראות כי התזוזה הינה זו המניעה את השינויים בפלנטה.

ככל שהפלנטה יחד עם מערת השמש משנה את מקומה ונכנסת למעגל המואר בייקום , ככל בני האנוש נפתחים אל תודעה זו ,ומקבלים את היכולת להכיל את הידע הנסתר מהגלוי ,(יש אשר בוחרים לעזוב ולחזור שוב )

הפלנטה תהיה במוכנות מלאה להכלת החיים בתדר המימד החמישי ומעלה באחדות עם בני האנוש .

30 השנים הבאות , יקרים , הן שנים מהותיות לפלנטה, כבר רבות שוחחתי אתכם על כך , אך שוב חוזר ומסביר כי התהליך מואץ, מתוך ההאצה והיכולת של הפלנטה כיום להכיל תדרים אשר מגיעים אל אדמת הפלנטה מעצם תזוזת כל מערכת השמש וקרבתה אל השמש המרכזית האחת - מקור הבריאה.

תדרים אלו חודרים את שכבת האטמוספירה ושוטפים את האויר במטען שונה של פרוטונים ואלקטרונים , מטען בעל מסת אור גבוהה מהרגיל . וקצב הנעה מהיר מאשר היה בפלנטה באלפי השנים האחרונות .

אהובים , מטען זה הוא זה אשר גם שוטף את השדות האלקטרו מגנטיים הסובבים סביב הגופים שלכם .

ועל כן אלו , בני האנוש, אשר השדות מעוותים ואינם כשירים להכיל את האנרגייה החדשה , אינם יכולים להמשיך להתנהל על הפלנטה בגופם .

על כן אהובים , בשנים הקרובות , רבים מבני האנוש עומדים לעזוב את הפלנטה , הפעם לא מתוך מלחמה או מחלה עולמית , אלה מתוך חוסר ייכולת להכיל את התדרים החדשים .

דור הילדים , והכוונה לבני גילאי 0-30 , כבר בעלי די אן אי , הנושא את אותות האור , ה״חיישנים ״ אשר בעלי היכולת לקלוט את תדרי האור הללו , על כן דור זה חושב אחרת ומתנהל אחרת בפלנטה.

שוב אין הם נתונים לשליטת מסגרות , כמו עבודה , משפחה…הם חופשיים בנשמתם וקשובים לקול זהותם האישית , והם נעים על פני הפלנטה ומניעים את התדר החדש.

בשנים הקרובות אהובים , כל שעליכם לעשות , על מנת להכיל את תדרי האור החדשים הנכנסים את המערכת שמש שלכם היא להתחבר שוב אל מהות לבכם , לחזור הביתה אל ההכרה של זהותכם העתיקה , לאפשר לנשמה להוביל אתכם במסע של האנושות החדשה, ולחזור ולתרגל את יסודות האנושות החדשה.

יסודות של איזון - אהבה - הגשמה

יסודות אלו טמונים בכל אחד ואחת מכם .

איזון 4 הגופים

איזון התזונה בחייכם

איזון ותרגול החיבור אל האני הגבוהה

איזון חשיבה מילה ומעשה

איזון האמת

אהבה ללא תנאי לעצמכם ולכל ברייה בפלנטה

אהבה זו מכילה חמלה , נתינה ללא תנאי סליחה וקבלה.

הגשמה של רבדי האלוהות בחשיבה מילה ומעשה.

הגשמת יכולות הבריאה וחייכם הגשמיים .

אהובים , ב30 שנה הבאות , אתם תראו את האנושות החדשה נולדת בכל סוגי המדינות , פורצת את מערכת השלטון , ומובילה בתחום הכלכלה וכמובן בצורת החיים שלכם , החיים במבנה הקהילתי של עזרה הדדית יאפיין את חייכם , והניכור והבדידות אשר אפיינה את ערי המליון , ייעלמו לחלוטין .

בני האנוש , ייזכרו בחיי השבטיות העתיקה, המעניקה בטחון ועזרה תמיכה וצמיחה משותפת אל עבר החדש.

שוב בני האנוש לא יהיו בעלי אינטרסיים אישים המניעים אותם , אלה בעלי הבנה ותודעה אל חשיבות תדר האחדות , אשר מניעה את האנושיות ליכולת להתקיים על פני הכוכב ארץ.

אתם תראו ותחוו את לידת תקשורת הגלוייה החדשה עם בני הכוכבים , כן אהובים , אלו מכם אשר כבר מתקשרים , ובעלי יכולת פתוחה לשיח עם אותם אחים ואחיות מכוכבי הקוסמוס הרחב, אתם אילו אשר תצרו תקשורת פתוחה והרמונית לשיתוף פעולה בפלנטה .

אתם אהובים , כיום לומדים , חווים ומתנסים , ואתם הקוראים שורות אלו , בעל תפקיד להמשיך ולעורר את האנושות כפי שאתם כבר מבצעים .

כובבי השמיים מדברים אליכם , כוכבי השמיים לוחשים את סיפור הפלנטה .

פתחו את לבכם ותודעתכם והקשיבו , אכן אהובים יש ללמוד להקשיב.

בכל התהליכים הללו , חשוב כי , תהיו חלק מהתהליך המעמיק אותו אנו מלמדים , תומכים ומכוונים .

עיר האור טלוס פותחת את שערייה ללמידה ולצמיחה לתמוך בתהליך ההיזכרות וההכנה שלכם לימים הללו .

על כך שוחחתי רבות עם אורליה לואיז היקרה, ואיתך , בת אהובה, בספרים אשר נשלחו אל בני האנוש .

קראו , תרגלו , ושוב קראו ולמדו את החדש.

כללי ההתנהלות על הפלנטה השתנו .

אהובים , אנו אתכם , אתם אינכם לבד בפלנטה ארץ , העזרה וההכנות הן רבות .

היו עמנו , בימים מרגשים אלו ,

והתחברו אל מערך השמיים המכשיר את שליחי האור ללמידה חדשה, להתנהלות על פני פלנטה ארץ של עידן ייחודי זה

מבורכים אתם

הנני אדמה


148 צפיות
bottom of page