top of page

להבת האחדות- האחד הוא השלם הקיום האלוהי


מאז מסעי האישי האחרון באפריל 2014, שם על ההר סגרתי מעגל ויצאתי אל מסע  ״בגרות ת רוחנית". מתוך בגרות זו ובחירות יומיומיות, העמקתי את החקר אל הלא נודע. אל האחדות שבתוכי עם רובד האלוהות. 

אז הגיע אהנאהמאר.

"מברך אני אתכם, כאן אהנאהמאר נושא את להבת האחדות, להבת השלום, ההרמוניה, האהבה הנצחית. להבה המתגלמת במקדש להבת האחדות אשר בעיר האור טלוס, אשר במימד החמישי, עיר האור המתגלמת בהר השסטה, המהווה את שער הכניסה הראשי לפלנטה ארץ בזמנים הללו. להבה זו,לוחשת לבני האור,אשר בעלי היכולת לאחוז בתדר האחדות היורד בזמנים הללו אל פלנטה ארץ, היום אהובים יותר ויותר בני אור בעלי הפתיחה והיכולת להכיל את תדר האחדות. בואו עימי ונצא אל מסע האחדות של הבריאה. ראו את גופי האור הנפלאים שלכם, גופים עצומים בגודלם, גופי אור אשר מקימים את היכולת לאחוז בכל להבות המקודשות, החגות בפלנטה ארץ, את כל האיכויות אשר נטמעות במרכזי האור בגופכם, בצפני האור ובסלילי הדי אן אי. ראו את גופכם חוצה את שערי האור הרב ממדיים, אל מעבר לכאן ועכשיו. המסע לוקח אתכם הישר אל שביל לבני הקריסטל הנוצצות והשביל מתפתל בין הקריסטלים השונים במעמקי העיר המוארת בבוהק. הקריסטלים שומרים על תדרי האור ומדייקים את עדינות האור האלוהית, נשמו עמוק אהובים, נשמו עמוק והכנסו אט אט פנימה אל רובד מקדשי הידע והחוכמה. ראו את שערי הקריסטל נפתחים לפניכם, ראו את שערי הקריסטל מברכים אתכם. בכניסה שומרי רובד הריפוי והם מברכים אתכם לשלום, מברכים אתכם על הרצון האלוהי, נפתח בתודעתכם.

מלווים אתכם למקדש האחדות אשר כבר ניתן לראותו כטיפה ענקית, עגולה בבסיסה ואט אט עולה מעלה מעלה ומתחדדת. השילוב בין הרכות לחדות. ראו כי צבע המקדש הינו צבע הפנינה הייחודית הנושאת בתוכה את כל צבעי הלהבות. אכן לפנינה מרקם שונה מהקריסטלים. הפנינה מכילה בתוכה טוהר, עדינות ויציבות. הפנינה מאפשרת לזרימה עדינה של אנרגיית האלוהה וחדות של תדר הבורא. השילוב בין הזכרי לנקבי האחד. 

ושערי המקדש נפתחים ואתם מוזמנים פנימה. בואו, מברך אני אתכם עם הכניסה אל מקדש ייחודי. חושו את לבכם נפתח גם הוא אל תדר השלמות הקיים בתוכם, מתגלם לתדר עדין של שלווה, הבנה, ידיעה. הביטו סביב וראו את נחל האור הזורם ולצידו פניני אור יפיפיות מונחות בצבעים שונים. התקרבו אל מרכז המקדש וראו במרכז את להבת האחדות הנפלאה, עדינה וגם היא בצורת טיפה ארוכה עד מאוד,כשישים מטר גובה. הטיפה עולה מעלה מעלה. נשמו עמוק את התדר הקיים במקדש זה.

ללהבה זו איכויות של שילוב תכונות ותרכובת מחודשת של תדרי האור לתדר האלוהות בתוככם. חושו את חיות הלהבה שכן היא מורכבת מתאי אור המכילים את יסודות הבריאה. להבה זו בעלת היכולת להמיס את כל אשר אינו רוטט בתדר הגבוהה והבוהק של האלוהות וליצור את יצירת האלוהות המחודשת של אחדות. האחד הוא השלם,הקיום האלוהי. התבוננו אל לבכם המקודש, וחושו את הקטבים והניגודים אשר מתגלמים בהווייתכם. שחררו את אשר לא נדרש וחושו את גופכם מתאזן מחדש, זכר ונקבה, אור וחושך. כל אשר מתגלם בניגודים. ראו את עצמכם מתארכים כטיפה מעלה מעלה וחושו את השילוב של האנרגיה המתעגלת והרכה והמכילה, והתדר המדויק, חד וישר. חושו את האחדות בתוככם. אחדות עם הווייתכם וקבלה על שהנכם. אמרו שלוש פעמים : ״אני הנני, מתאחד עם בריאתי בשלמות, קבלה, הכלה, אהבה״.

ראו עצמכם כאחד עם הבריאה העצומה. ראו עצמכם כאחד עם האחדות הרב ממדית. חושו את גופכם מתמוסס אט אט וכל חלקי האור עולים מעלה מעלה, גבוה וגבוה, עולים עד אשר אתם חשים את האור הנישא בעדינות עד לבוא האחד, והנכם מאוחדים עם מקור כל היש. חושו את אשר בליבכם, חושו את אשר אתם בוחרים מחדש, לנוע אל עבר האחד, לנוע מתוך האחדות אל הנפרדות אשר מעניקה לכם לחוש את נפלאות הבריאה. ההתגלמות הבראשיתית, היא זו אשר בה בחרתם. היא זו אשר עמה התגלמתם בימים ההם וגם כעת בפלנטה ארץ, חושו את האור הנישא בתודעתכם. חושו את הבחירה המחודשת מתוך האחדות, מתוך היותכם אחד, מתוך היותכם. אט אט הנכם מתגלמים מחדש בגופי האור. אט אט יורדים מתוך בחירה מחודשת בהווייתכם הזוהרת. כל הזכויות שמורות טלוס למוריה גוף האור נבנה ועמו כל יתר הגופים. התבוננו בעצמכם, התבוננו בבחירתכם. ראו אל מול עינכם את ארבעת הגופים ותודעתכם כאחד. הרגישו את לבכם פועם ומנווט את מכלול זה של תרכובת מאוחדת והביאו את אשר אתם מעוניינים להגשים בחיים הללו, בזמן הזה. אל המקדש מצטרף מאסטר מקדש האחדות ובפיו מסר :

״מברך אני אתכם אהובים על שהגעתם למקדש האחדות אשר קיים ונוצר ברגעים אלו ממש בתוככם. מברך אני אתכם על שאתם במסע ההתעלות שלכם מוכנים וערים ומבקשים לגעת באותם מקומות עתיקים וקדומים אשר אצל חלקיכם הם נסגרו מבעוד עידן ועידנים. מודה אני ורואה את הרצון והפתיחה העזה להתאחד באחדות אהובות, עם עצמכם תחילה. עליכם להבין שהאחדות מתקיימת ברגע זה בין הפן הנקבי והזיכרי שלכם, שוטף את הוויתכם וחלקכם היו בחוסר איזון מזה עידנים רבים. נישמו את האיזון של הלהבות. נשמו והתרגשו על האיזון אשר מתחולל ברגעים אלו בכל הגופים שלכם, כי אתם ברגע זה מאוזנים באור הבריאה האלוהי אשר עוטף אתכם ומאפשר לכם לצעוד מחדש לעבר האחדות. כי האחדות מורכבת ומכילה בתוכה את מקור כל היש האלוהי, שמיים וארץ כאחד, זכרי וניקבי, אור וחושך. כי האחדות היא בכל - והאחדות היא באהבה והאהבה היא האחדות. ואכן בני האנוש אשר מתארחים בפלנטת ארץ וצ׳אקרת המין סגורה ואינם נמצאים באיזון הנקבי והזיכרי - נמצאים הם בניפרדות מעצמם תחילה עוד לפני שהם כמהים לאחדות האלוהית , אך מה עם האחדות בתוך עצמם ? היכן האהבה עליה הם מדברים ?

כאשר מדברים אהבה והם אינם באהבה ונוטרים טינה וכעס אל בן האנוש אשר עומד מולם או שלא עומד מולם, כי לעיתים אהובים אתם מתבלבלים בין המימדים ואינכם מבינים. כאשר חיבור עמוק הוא בין כל המימדים יחדיו הוא כאשר אתם אומרים וחושבים שליליות - מהלכה למעשה מתבטאת היא לא רק בפן ובמימד השלישי אלא במימדים הגבוהים ואז הנפרדות הולכת וגדלה ואתם שוב מדברים על אהבה - אך היכן האהבה בהוויה שלכם, בהתגשמות ובהתגלמות היומיומית ?ותחילה היא לעצמכם.

כי כאשר אתם לא באהבה פנימה, המראות אשר תעלינה לא יהיו באהבה וכאשר אתם לא מאוחדים עם כל הקצוות בתוככם אז הקוטביות תעלה בעולם החיצוני אשר מראה לכם אותו. תדר האחדות הוא אשר עולה בימים אלו אל פלנטת ארץ, ותדר 

האחדות הוא אשר נדרש בימים אלו בפלנטת ארץ על מנת ליצור את ההתעלות אשר לשמה האנושות התחייבה וביקשה וכמהה היא. תדר האחדות הוא אשר מכיל את השלום הפנימי, והוא אשר מכיל את ההרמוניה ואת האהבה, והוא אשר מכיל את מקור כל היש. אך מהי אותה אחדות ? לומדים אתם כי אנרגית המין היא אשר מציתה. לומדים אתם כי אנרגית המין היא מקור התשוקה ומקור כל היש האלוהית בתוככם, לכן אנרגית המין מתגלמת ומתגשמת כאשר אתם נמצאים באיזון מוחלט ובאחדות בהוויה שלכם והיום אתם בעלי היכולת להכיל את התדר הזה אחרת לא הייתן נוכחים במעגל הנוכחי. 

האם אתם מעוניינים להגשים את האחדות הבראשיתית אשר מכילה בתוכה את מקור כל היש? 

ואני אשר בימים אלה יוצא אל אותם בני אנוש אשר בעלי אותה היכולת להכיל את התדר מספר ומסביר ומאפשר את היציאה ומעבר בשער האחדות. מזמין אתכם לבוא למקדש האחדות ללמידה משותפת כי מקור האור הפנימי אשר אתם רואים בפניכם הוא מקור אשר קיים בהוויתכם. הלהבה הזו היא הלהבה אשר אלו הימים המדויקים לירידה שלה אל פלנטת ארץ ולהכרה המחודשת עם האנושות. אין זהו הזמן לאינדיבידואליות כי בתוך האנדיבידואל אשר בני האנוש כה כמהים אליו איבדתם את שאתם הינכם. שכחתם את המראות אשר מראות לכם כי אחד אתם, אחד אתן. ומהו האינדיבידואל שואל אני אתכם ? האם האהבה היא אינדיבידואלית ? האם השנאה היא אינדיבואלית ? האם הכעס והתשוקה לחיים הם אינדיבידואלים ? 

התבוננו בתדרי הרגשות אשר אתם חשים כבני אנוש האם הם אינדיבידואלים ? או חד הם כי אחד הם ? ומהי הבחירה שלכם ? ? 

מתוך הנפרדות אשר נוצרה מהירידה שלכם לפלנטת ארץ. ירדתם עם זיכרון מלא והייתם לאחד. בתקופה שבה היתה נפילת האנושות, נוצרה השכחה והאינדיבידואליות עלתה ממקור של האני עם האגו, ומתוך כך נולדה השליטה והקנאות ומתוך כך נולדה התחרותיות. ועל כן - לא. ההיפרדות איננה האינדיבידואליות. בתוך האינדיבידואליות יש את האגו אשר רוצה להעצים ולהאדיר ללא הכלת האחר. המושגים אינם זהים״. 

אנו עוד נלמד ביחד את איכויות הלהבה ואיכויות המפגש ומברך אני אתכם על הרצון. עם הכניסה אל ההכרה והיכרות, ההתיידדות המחודשת עם האחדות בתוככם, מתוך האור הבראשתי בו אתם מתגלמים כעת אתם יוצאים ממקדש האחדות, נפרדים בהודייה עצומה, מתוך הידיעה והבהירות, נושאים בלבכם, את התדר הנפלא של תודעת האחד.  

נשמו עמוק והביטו בלהבה אשר בוהקת ביופייה ומתגלמת בלבכם. נשמו עמוק והנה אתם כבר מלווים, אל שערי מקדש האחדות. אנו נפרדים,לעת עתה. 

בלבכם אתכם יודעים כי שערי המקדש פתוחים בשבילכם ללמידה ובהירות. לשמירה על תדר האחדות בליבכם והווייתכם. מברך אני אתכם, עם הכניסה לשערי האחדות הנני אהנאהמאר (תוקשר 1/22/1522).  

ני אתכם, עם הכניסה לשערי האחדות הנני אהנאהמאר (תוקשר 1/22/1522).  149 צפיות
bottom of page