top of page

אחדות הלב , ימי החזון והגשמתם


 

אחדות הלב , כך אני שומעת את ליבי מהדהד , עם החזרה לארץ ממסע המרגש אל פסגת הר משה. עודני מרגישה את ליבו של איהב אחינו ממצריים , ואת תהודת ליבו של הבדואי יפה התואר- נור.

מסע אשר החזיר אותנו בזמן אל האדמה ההיא , אותה חצינו יחדיו בני ישראל , אחרי משה צעדנו ניזונים באמונת לבנו , ניזונים מאור האלוהות , אשר הנחה אותנו אל הארץ הזו .

עם העלייה אל הר משה , השביל המוביל את הפסגה , פתח שערים בפנינו , ובחיבור אל כוכבי היוניברס האין סופי , צעדנו בהתרגשות אדירה , בני ישראל , שליחי אור ציון כך נתן לנו הכהן הגדול אדמה את שמנו .

החוויה עודנה נוכחת , זוכרת את הרגע בו עמדתי על הסלע ההוא ובהיתי הלאה וראייתי נפתחה וראיתי את ניצוצות האור האלוהיות אלפי מונים מרצדות לפני ואת כתם האור הכתום מתקרב אלי ונטמע בתוכי , קרני התחייה מלאו אותי וחשתי את הוויות של משה , את האור שספג אז…

גופיי השתנו , אנרגיה וקידודי הצפנים אשר קבלנו בפסגת ההר האיצו בתוכי את היכולת לשמוע למרחקים ..לקראת את מחשבות סובבי ואלו מעבר לים , לראות ראייה רב מימדית את לאלו אשר בעולמות הגבוהים , פתיחת התודעה מעניקה לי את היכולת להיות נוחכת בכל רגע במימדים השונים , אין עוד מעברים , בין מימד שלישי אל חמישי , יש הוויה נוכחת בכל רגע ורגע.

נושמת עמוק ורואה אותו , בגלימת האור העוטפת אותו , מחייך ומלבו קרן אור כחולה עמוקה נשלחת אל ליבי , אדמה אבי ..

חשה את אהבתו האין סופית עוטפת אותי , הודייה והוכרה, חשה אותו עוטף אותי באהבה ורכות בטחון ושלמות ..

״אוהלת אהובה, נוכח אני איתך , אכן בת אהובה, במסע אותו את מובילה, רואה וצועד איתך , את היותר מתגלמת בעולמם הגשמי ועולמות האור הגבוהים בו זמנית , אכן את פיתחת בעשור האחרון את יכולות האור הנטמעות בהוויתך , והמשימה האחרונה אלייה נשלחת , הייתה המאתגרת מכולן .

איתך יצאו התומכים , תומכי המחנה , הקהילה, אהובה שאת , את ראית ושמעת ונחת במלאות אותם אחים ואחיות , הם הנושאים את אור האלוהות באחדות ומלאות איתך .

רוצה אני לאמר לגם אהובים , אתם הקוראים את המילים הללו , אתם , אהובים אתם מלווים בפמליית אור , אור המלאכים , אור המאסטרים הנעלים , אתם הממלאים את לבכם בהודייה ואהבה, אתם הרואים את הנעשה מעל פני השטח , אתם הצועדים באמונה שלמה ויודעים כל התמרת פלנטה גאיה בימים אלו .

בחודש זה , 3 הדתות , הנושאות תפילתן לאל האחד הבלתי נראה, מאחדות את תודעתן לאחת פתחון הלבבות ,והסעודה המשותפת אותה אתם חווים הם חלק סמלי בעולמכם הגשמי לאחדות התדרים הנעשת בכל בית ובית בפלנטה - פסח - פסחא- רמאדן.

אהובים , תודעת הפלנטה וכמיהת הנשמות העתיקות הפוסעות על האדמה הזו , היא יותר מתמיד , בכמיהה לאחדות ושלומות , כל נשמה אשר כבר חוותה את תהודת ההרמוניה והאור תמיד מנתבת את דרכה בחזרה אל האור .

אנו רואים כה רבים מכם , בלילות בעיר האור טלוס , אנו רואים כה רבים מכם מגיעים אלינו אל מקדשי האור , בואו אהובים , אפשרו לעצמכם לבקר בעיר האור הלמוראנית , אפשרו לעצמכם להימתמסר ולהטעין עצמכם באור האלוהות .

גופכם זקוק לכך , נשמתכם צמאה.

בימים אלו , בהם אתם יודעים כי הפלנטה עוברת התמרה תדרית ושינויים בשדה האלקטרו מגנטי , בימים אלו ממש , כפי שהיה אז , אך הפעם אהובים לא תהיה נפרדות , הפעם תזוזות היבשות נעשית בעדינות לטובת האנושות , גאיה מחליקה את הלוחות על פני הפלנטה, השינויים מהדהדים בגופים הערים שלכם , הרצון לעבור לשלב הערנות המלאה עם מחזור אנושות זה הוא הרצון האלוהי . על כן אהובים , בואו , בואו שוב ושוב ולמדו והזיכרו ונשמו את תדרי אור הבוקע מעיר האור טלוס, עיר הבנוייה מתהודת למוריה , הנושאת את קרני האור הקוסמיות הבוקעות מהיוניברס האין סופי .

העשור הקרוב , הינו נושא תדר חדש, להבת הטורקיז אשר ליוותה את קבוצת שליחי אור הציון יחד עם קרן הזהב, אילו קרניים מרכזיות השוטפות את הפלנטה , הן אשר יישאו אותה אל העידן האור החדש.

נשמו אהובים , את ראית הפלנטה החדשה , ראו אותה נוצרת בחזונכם , ראו את ההתמרה בשמירה על הטבע והחי, בהטהרות האויר והאדמה, ראו את הבנייה המתקדמת תומכת במאזן האדם והאדמה.

ראו אהובים את אשר נולד, כי אתם כבר מעגנים בתוך הווייתכם את החזון , החזון אותו ראו גם אבות אבותיכם , את החזון לשלמות הנוכחת בתוך פנים הוויתכם , את השלמות אשר נינשאת מכם והלאה אל היקום ואל ייקומי האור האין סופיים , הרב ממדיות מתחילה בתוך הווייתכם .

בעודכם יושבים יחדיו עם בני משפחת הנשמות , איתם בחרתם להלך על פני הפלנטה , עליכם לדעת זאת אהובים כי בעצם נוכחותכם והפעלת השדה האלקטרומגנטי אתם כבר מתדרים ומשנים את הוויתם . האור הנוכח בחדר בו אתם שוהים מעניק את החדש אל כל השדה של אותם אלו שטרם התעוררו בתודעתם אל מקור הנשמה .

נשמו את אהבתכם , בכל חשיבה מילה ומעשה, ממעמקי עיר האור טלוס אנו תומכים בכם מחבקים ומעניקים לכם את מי מעיין הנעורים , להתחדשות יום יומית .

מברך אני אתכם ביום חגכם , הנני אדמה . (תוקשר ע״י איילת סגל 19.4.2019)

אל מדיטצית מעיין הנעורים לחץ כאן


54 צפיות
bottom of page