top of page

מסע להר משה, וסנטה קטרינה - סיני 2019

עודכן: 15 במרץ 2022


 

אל ההר המקודש ,מעליו מקדש להבת הטורקיז- להבת השלום והשלווה. אל נקודת האור , פורטל מרכזי אשר מסורת יציאת מצרים ומעמד הר סיני מיוחדים אליו . אנרגיה של קדושה הרוטטת בתדרי הממד החמישי . בין הרי האדום , וגבי המים , הוד ואלוהות - אל פסגת קתרינה .

המסע לסיני הערכות -

רגעים נדירים אלו הם , הגשמת הקריאות המגיעות מהוויות האור עמם אנו בתקשורת . כאשר, הכהן הגדול אדמה , מעביר לי מסר ..למשימה פלנטרית /ייקומית קוונטית

הוא מראה לי את העומד להתגשם ..אני חשה את התדר ואז מחפשת מילים … והבריאה מתחילה , לרוב מרגש אותי לראות כיצד מכוונת התודעה ליצור ריפוי לפלנטה, איזון תדרים , הפעלת קריסטלי המגה ענקיים ..בריאת כוכבים אשר קרסו ועוד..

מדהים לראות כיצד השליחים המדוייקים מגיעים אל אותה מפגש מרגש.

כתא אור למוראני בישראל , במזה״ת אנו מקבלים משימות רבות …

בשנים האחרונות מפנה אותנו אדמה למסעות ברחבי הפלנטה לחיבור הפרמידות אשר נושאות ומעבירות את אור תהודת הפלנטה אל החיבור החוץ גלקטי והתאמת הרטטרים אל גלקסיות רחוקות ואף ייקומים אחרים .

הנה הוא לצידי ואני מפנה אלי שאלה : ״אדמה , מדוע , ארגון טלוס למוריה מישראל מופנה למסעות במקומות מסויימים ? מה כה ייחודי בנקודות אלו ?

״אוהלת אהובה, מברך אני אותך , על אחדות שליחי ציון אשר קבלנו את המשימה המרגשת לשוב אל שערי פרמידת האור בסיני , אותה פרמידה המחוברת ברשתות האור אל המערך הפרימדלי בפלנטה.

המסעות שלכם בכל קיץ וכן בחורף אל הפרמידה הגדולה, הלא היא הר השסטה ,אינה מקרית . פרמידה מרכזית זו , מהווה את השמש הרכזית של הפלנטה , הפרמידה הענקית פתוחה ומתדרת , היא זו המעבירה את אורות רטטי הפלנטה אל רשתות הפרמידות אל גיזה במצריים ,שם בצענו יחדיו אתכם פתיחה תדרית,כמו במסע לפסגת יבשת mu במאוי, וכפי שנבצע אל פסגת מאצ׳ו פיצו.ועוד נקודות אור.

וכבר בחודש הקרב אל ג׳בל מוסא, הלא הוא הר משה עליו נתנו עשרת הדברות , הר זה הנו פרמידה אשר תחתיה קיים מגה קריסטל עצום מימדיו אשר הונח על ידי אחוות האור הלבנה בימי הזרעת הקריסטלים לפני יותר מ20 מיליון שנים …

היום אותם בני אור , אשר בעלי היכולת לשאת מסת אור גבוהה , יכולה להחזיר את תהודת הקריסטלים להפעילם לייעודם המקורי , אשר כה חשוב והכרחי ליום אלו .

21 שליחי אור , ״שומרי ציון ״ הם נשמות עתיקות אשר היו כבר באותו מעמד מרגש , כחלק מ600 אלף עד מליון בני אנוש אשר נכחו במעמד בו תהודת האלוהים הושמעה בפני כולם , בימים ההם .

עשרת הדברות הנה רשת מערכת החיים , והתחייה , כאשר התבקשת להוביל את שליחי האור אל הר כרכום , זכיתם לקבל את ההוכחות הגשמיות למעמד ההתעלות של קבלת עשרת הדברות של האנושות החדשה, צפני האור נטמעו וסלילי הדי אן אי של הנוכחים אשר התחייבו , האיצו את פתיחתם אל קבלת אור רב להמשך תהליך ההתעלות האישי והשפעתם בקולקטיב .

הר כרכום הנמצא במרכז הנגב מחובר אל הפרמידה המרכזית של הר משה. מעמד קבלת עשרת הדברות , לאחר 40 יום של צום והעלאת תדריו של משה , ירד תדר כה עצמתי אשר העם לא יכל להכיל .

התדר הגבוהה , וההתגלות האלוהית לעם , הביאה את העם לעבור בשערי האמונה, אך צפני הדברות היו גבוהים מהתדרים אותם העם נשא. על כן , עם המסע של משה במדבר , הוא הוריד את הדברות בהדרגתיות , וכך ברה כרכום נכתבו הדברות והובאו לעם .

הפעם העם יכל להכיל את הדברות הכתובות . כל הר כרכום ניצבות 12 גלעדים של 12 השבטים אשר מסמלים את נציגות השבטים אשר קבלו על עצמם את דברות המקודשות . כמו כן על ההר ציורים עתיקי יומין בני אלפי שנים של לוחות הברית ואבני החושן .

החיבור בן הר הכרכום להר משה מהדהדת גם בימים אלו , וכאשר הר משה יאיץ את עצמתו והקריסטל יחזור לפעילות , יגיעו בני אנוש רבים אשר ייקבלו את הקריאה להגיע שוב , ולפתוח את הצפנים מאותם הימים . הזכרונות יעלו והאנושות תתקדם אל תחייתה וההתעלות לימי האור החדשים בפלנטה זו .

השלב אל המעבר הקוונטי בו האדם יחליף את תודעתו ויחבור אל רשתות האור אשר ייחברו את כל הפרמידות בפלנטה , ותחזור התקשורת החוץ גלקטית להיות לאחת עם הפלנטה.

אחוות האור , מטטרון , מלכיצדק האחד , משה , ישוע אליהו בני הפליאדים בני למוריה גאיה, נוכחים לתמיכה מלאה בתהליך .

בני ישראל מהווים כיום את האבן הראשה הרוחנית בפלנטה , העולם יכיר בכך , ועם הכרה זו תתבצע תפנית עצומה בפלנטה כולה.

על כן אהובה, יום מרגש הוא היום עם מפגש הנשמות היוצאות אל המסע הקרב ובא. הליווי הוא צמוד ואנו כבר עובדים עמכם להכנה .. מבורכים אתם , ילדי ישראל הנני אדמה(7-3-2109, ע״י איילת אוהלת )

התחברו אלינו במסע דרך השיתוף בפייסבוק - טלוס למוריה ישראל - שידורים ישירים !


111 צפיות
bottom of page