top of page

מעיין הנעורים - ומשמעות ניתוחים קוסמטיים לגופנו


 

מתעוררת בכל יום ורואה את ילדיי צומחים , התאים החדשים נולדים , והם מתייפים , מוארים , מלאי אנרגיות ...

מה קורה לנו בעולם המבוגרים ?

מדוע כל כך הרבה חברים מתלוננים על עייפות , על הקושי שלהם לנוע בגופם הפיזיולוגי, ואף יותר מכך ..מדוע כל כך הרבה נשים צועדות במאה ה21 בעידן החדש, אל ניתוחי פנים בוטוקס ועוד..

אתמול בערב , בסשן אישי , עם הכהן הגדול אדמה , היא הגיע, בת 50 + בגילה הארצי , נשמה עתיקת יומין , והיא משתפת, בין היתר, כמה קשה לה בימים אלו לראות את פניה, המשתנים מתקמטים...

ואני מסתכלת , המומה, שכן אני רואה לפני את הווייתה השמימית האלוהית המדהימה, אור ענק..

אומרת לה את שאני רואה , וגם הוא , הכהן הגדול אדמה , ראה ..

והמסר בערב היה מרתק! והוא כל כך מתאים לרבים נוספים ...

"מבורכת את בת אור אהבה

מאושר אני לראותך , וללוות אותך במסעך המרגש, מסע בו את פוסעת על פני הפלנטה.

רוצה אני לספר לך את אשר שכחת . בת נצח את .

היום כמו בימים ההם בימי למוריה העתיקה.

גופי הפליאדים אותם קבלתם מכילים את קידודי האור הזהים לקידודי האור בגופי הפליאדים , הDMA אותו אתם נושאים הנו ייחודי , ומותאם לגוף הפיזיולוגי , המתקיים על פני פלנטה ארץ עבר מספר מאות אלפי שנים , אכן כן .

תורת האבולוציה וההתפתחות מהשימפנזה אינו מדויק כלל , כפי שהיום מדענים מודעים באופן מוחלט .

אכן בעל חיים זה הוא הקרוב ביותר להתפתחות הפיזיולוגיה האנושית מכל החי על פני הפלנטה . אך אהובים , גופכם הפליאדים הגיעו מחוץ לפלנטה ארץ מהגלקסיה ומעבר אליה.

יש מספר גופי אנוש אב טיפוס המהלכים על הפלנטה , ידע זה ניתן לאיילת בעבר, אכן יש מספר תבניות גוף אשר לכל אחת תפקיד ייחודי בהדהוד אנרגיה מסוימת ומסה אור מסוימת , לכל גוף כישורים אחרים החיוניים להתנהלות הפלנטה, וכל גוף מחובר אל משפחת בני הכוכבים והרשת שלו .

לא ארחיב שוב לעומק הנושא, אך כן רוצה אני לשתף כיצד לתחזק את גופכם הנצחי .ומהי השפעת הניתוחים על גופי האנוש שלכם .

רבים מבני האנוש עודם אוחזים בעולם החיצוני מהם , מתבוננים על האחר , מה יש לאחר , מה האחר משיג, כיצד האחר נראה.

הם מחכים בהתנהגותם , מחכים במעשים , לעתים אף מחכים אחרים ביצירות .בכל דרך התנהלות זו מתרחשת עיוות תדרי אנרגטי .

אשר על פי חוקי היקום , יוביל את אותן נשמות להתבונן פנימה , ובמסע הנשמה אותם נשמות יחוו את החוויות המעצימות יובילו אותן להתבונן פנימה אל רבדי נשמתן .

נוכחת את פה , בת אור אהובה, אשר נאחזת בעולם החיצוני , והיא בוחרת לעצום עיניים ולהתבונן אל האור העצום הקיים בתוכה. בכל תאי גופה 4 במספר.

לך אהובה אני רוצה להסביר, גופך הפיזיולוגי משתנה במהלך שנותייך על הפלנטה. כמו כן המנטלי , רגשי וגוף האור האלוהי המקיף אותך.

בכל יום התאים מתחדשים , בכל 7 שנים העצמות זזות , התדר אותו את נושאת משתנה, ועל פי האור אותו את יכולה לשאת , בכל 4 הגופים יחדיו , כך ייראו גופייך.

הלא יש בני אנוש אשר גילם הארצי 40 והם נראים בגופם הפיזיולוגי בני 70.

אלו בני ה70 הנראים כבני 40.

מדוע זה כך ?

הרגשות העוברים בגופכם הם הבוראים את הווייתכם ,שנאה , קנאה, כעס יובילו את גופכם כמול.

שמחה אהבה והכלה יובילו את גופכם להתייצב ולשמור על תהודתו האנרגטית ולהמשיך ללגום את מעיין הנעורים .

כאשר אתם פונים לאותו מנתח או קוסמטיקאי אשר יכניס אל גופכם חומרים חיצוניים, עליכם להבין כי אתם פוגעים בהווייתכם האלוהית , העיוות ייווצר לא בגוף האור וכן בגוף הגשמי , ויעשה את ההפך מאשר בקשתם , החומרים הכימיים או ביולוגים , חומרים אשר חודרים לתאי הפנים , או כל חלקי גוף אחרים , אינם מתפרקים , מעוותים את זיכרון התאים ,ומשבשים את זכיכות הDNA המקורי אשר תוכנן לאותו גוף , העיוות משנה את כל תהודתם האנרגטית המכילה את גופי האור , האלוהיים ואותו אדם הממשיך לאחוז בחשיבות דמותו החיצונית נותר בחוץ לעצמו , ואינו לוקח אחריות מלאה על מסעו הרוחני גשמי בזמן זה.

ניתוחים אלו אינם גורמים לכם להראות צעירים , ההפך הוא העיוות ניכר לעיין אנושית אחרת , ואותו אדם אשר התחיל עם מערך טיפול הקוסמטי ניצן לשליטתו של אותו מנתח או מטפל ..לרוב דפוס חשיבה זה ובחירה זו , ניתנת לאותם נשמות אשר התגלו באלטנטיס העתיקה בימים ההם , וניסו לשבט את גוף האדם האנושי לצרכיי המחקר שלהם .

שוב פונה אני לאותם אלו המחפשים פתרונות מהירים חיצוניים , להתבונן פנימה , העמיקו את אהבתכם אל עצמכם , וקבלו עצמכם אהובים , אתם אור ענק , אין זמן יותר מדוייק מימים אלו , לראות את שאתם , ואם יש צורך להמשיך ולנקות וללטש את יהלום לבכם , עשו זאת .

אותם בני אנוש המהלכים עם פנים מעוותות , אותם בני אנוש אשר עודם מחפשים שינוי מהיר וחיצוני , הם אלו המחפשים את הדרך הקלה , ומרבים את עצמם , לכל סימן , קמט , שינוי בגופכם יש הדהוד רוחני אשר אותו נשמתכם חוותה.

כן הגוף הוא הסמן , להווייתכם האלוהית .

לכל חלק בגופכם ייצוג בגוף האור , ובעולמכם הפזיולוגי, כאשר אתם מתרגלים את הלמידה עם שימוש נכון בלהבות הבריאה אזיי אהובים גופכם ממשיך ומבצע את התמרתו , ובעל היכולת להכיל את תדרי האור העצמתיים הנכנסים אל הפלנטה בימים אלו . וכן לשמר על בריאות גופכם הפזיולוגי.

ולך נשמה אהובה, המעוניינת לשמור על מעיין הנעורים ממליץ אני כפי שממליץ אני בכל מפגשי קהילת טלוס.

להרבות בשתיית מים טהורים

לצעוד כרבע שעה בכל יום לגמישות הגוף והמחשבה

לאכל מפרותיה השופעים של גאיה , טריים ולא מהונדסים .

לנשום את אהבת אור הבריאה, לליבכם פנימה בכל יום ויום .

המסע הנו פנימה אל רבדי נשמתכם הנצחית .

עוד בנושא אהובים , במפגשי קהילת האור טלוס למוריה , ראו את בנו האור איילת ונורק'ה המכילות את תהודת אור טלוס בחיבור ישיר בכל יום ,בנתיב ההתעלות .

גופם עובר בימים אלו שינוי כביר , וכבר נאמר להם כי הם מיועדות להתגלם על פני הפלנטה לעוד 200 שנים ואולי יותר.

מבורכים אתם ,

הנני אדמה. (תוקשר ע"י איילת סגל 2019 אפריל )

מתנה מבית טלוס למוריה ישראל , מלבנו ללבכם - מסע אל מעיין הנעורים באהבה.


155 צפיות
bottom of page