top of page

פתיחת שערי ערי האור - חצי האי ערב- אלורו - טיבט


 

"ברוכים הבאים יקרים , בני אור האלוהים .

בימים אלו ימים בהם זכרונות בני למוריה מתעוררים , זכרונות עתיקים מתוך ימי שקיעת היבשת , זכרונות עתיקים בימי גלגלולי החיים השונים על נפי האדמה במחזוריות זו של חשכה.

עדים אתם כיום עם התעוררות המדע , וגילויים חדישים של הארכיאולוגיה המתגלה מתחת לפני השטח , במעמקי הג׳ונגלים , מתחת לסבך הצמחייה והכסות ..

גילויים מרגשים כי אכן התקיימה על פני האדמה תרבות עתיקה לפני 200 אלף שנים . תרבות הנושאת ידע עתיק המגיע מחוץ לפלנטה ארץ.

הגילויים , נותנים לכם אהובים את הפן החדש, אשר אותו אתם כבר חשים בתוך רחשי לבכם . יודעים אתם את שיודעים , מתוך החיזיונות מתוך הלב הנושא אתכם לעוד ועוד תגלית והארה, והפאזל שלכם נבנה כתרציף למסע חייכם ולמהות הפלנטה.

אכן אהובים , מתוך המעבר של יום השיוויון , הפלנטה עלתה בתהודתה ומתדרת אור רב יותר מאשר היה קיים באלפי השנים האחרונות , אתם אהובים בני האור אלו בעלי היכולת להכיל ולשאת חאת האור הרב מתוך תודעה ערה המתרחבת עוד ועוד.

ממעמקי ערי האור הפנים פלנטריות , אשר מאפשרות לכן , נשמות עתיקות, המהלכות בתודעה ערה לתקשר ולבקר במימדים האסטרלים של תודעת האור של המימד החמישי . מוזמנים אתם אהובים אלינו , אל עיר האור טלוס ללמידה משותפת , להכנת הגופים שלכם ליכולת להכיל את תדרי האור הגבוהים , מהירות ומסת האור - אנרגיה הנכנסת אל הפלנטה מרובה.

אנרגיה זו נושאת בתוכה אהבה קוסמית אלוהית , אהבה זו יקרים היא המעניקה לכם את הזכרון להפתח ולהתרחב , ולשאת בתוככם את הידע מאותם ימים עתיקים .

רבים מכם , נעים במרחב הגשמי , וחשים את הצורך להלך על פני הפלנטה , לשערי אור פתוחים המאפשרים לכם להדהד את אורכם ללא הגבלה , אחד השערים המוכרים הוא הר השסטה , אליו מגיעים בני למוריה במסע הייחודי היוצא מתא האור טלוס למוריה מישראל ומארגוני טלוס בכל הפלנטה.

באותם הימים , הראתי לאורליה את אשר המסע מתווה לאותה נשמה המגיעה לשערי ההתעלות , באותם הימים אורליה קבלה והעביר האת החניכה לאותם מובילי המסעות הנושאים את תדרי טלוס, בפורטל המרכזי הר השסטה , אכן אהובים מסעות אלו מכינים אתכם אל השלב הבא במסע החיים שלכם בתודעה ערה בגוף אנוש.

רוצה אני לספר לכם , כי ערי האור המתעוררות אל אלו אשר חוו את תודעת הערות בגוף אנוש יזמנו אתכם לעוד ועוד מקומות אשר טרם התגלו במרחבם לאנוש הנושא את תהודתו במימד השלישי .

אחד המרכזים העתיקים אשר היו פעילים במחזוריות האנושית הקודמת היה המיקום הידוע כיום כחצי , ערב הסעודית .

איזור זה , הוא זה הנושא מתחת לחול הזהוב מקדשי אור , ספריות ושערי מעבר מהפלנטה אל כוכבי הגלקסיות הרחוקות , באותם הימים , מרחבי חצי האי היו עשירים בצמחייה ומקורות מיים , שופעים בבעלי חיים והתיישבות מרוכזת של אלו המגיעים לראשונה אל הפלנטה.

אכן בסיס אור זה , היה ועיגן בתוכו , את אור האלוהות , המבנים המקודשים הכילו את הידע הגאומטרי המקודש, ובכל רסיסי האור היה ביטוי של אהבה, הרמוניה ואחדות .

ממקור התיישבות זה , החלו לנוע אותם בני הכוכבים אל יבשת האם למוריה אשר עיגנה בתוכנה את מהות בריאת פלנטה גאיה.

אין זה מקרי כי , עם יצירת מחזור האנוש החדש, שלושת הדתות המרכזיות בפלנטה נושאות את הדהוד האלוהות נולדו מאותו מרכז גאוגרפי . אהובים הפלנטה המוכרת לכם כיום , היא איננה הפלנטה אשר היתה באותם ימים עתיקים , עליהם להבין כי , גאיה נמצאת בהתהוות יום יומית , וממשיכה לשאת את תדרי האור האלוהים ומשתנה ותשנה את פניה.

באותם ימים עתיקים ,

מהותה של למוריה הייתה , להוות לאלוהות עצמה , טעימה של התגשמות במימדי העולם הגשמי , ואוצם בני למוריה ניהלו חיים של אחדות ושיתוף , של קהילה בריאה הנושאת אור ואהבה. יבשת האם היתה כל אשר לבכם משתוקק לו . כאשר אתם חשים את האהבה והרכות , החמלה יודעים אתם ששבתם הביתה - ללמוריה.

רבים שואלים אותי ״אדמה , אמור לי מאיזה כוכב אני ?״

שאלה זו אהובים , תתעורר בהוויתכם כאשר תגיעו לנשיאת התדר המדוייק אשר יוכל לחבר אתכם אל כוכב הבית . תחילה למדו ותרגלו את הדהוד ההכלה והביאו את תדר היושרה האמת האהבה וההרמוניה לחייכם .

גופכם הוא מצפן נפלא , להדהוד התדר אותו אתם נושאים , ראו האם גופכם הגשמי נושא אור טהור ומרכזי צ׳קרות האור פתוחות אזי אהובים אתם בעלי היכולת להכיל את מסת האור ולהניעה אותה בכל הוויתכם .

תרגלו , את נשיאת האור ואת הזרמת התדר העדין , תרגלו את העבודה עם קרני אור הבריאה של הלהבות הקוסמיות המקודשות לפתיחת חסימות אנרגטיות אשר נוצרו בגופכם במהלך כל אותם מחזורי חיים .

אכן אהובים , ימים אלו אתם נושאי האור , אתם הקוראים שורות אלו , אתם החשים את הקריאות להיות עמנו יחדיו בלמידה משותפת והתרחבות , אתם אהובים אלו אשר כבר נשאתם אור עצום בפלנטה ארץ, בתקופות חיים שונות .

אלו הימים בהם אני מזמיין אתכם להתעורר יחדיו , בהתרגשות אותה אתם חשים , אפשרו לעצמכם , להכיר את האחים והאחיות שלכם , אפשרו לעצמכם לחזור הביתה.

למוריה מתעוררות , בכל יבשות הפלנטה , גאיה מהדהדת ולב בני למוריה נפתח לזכרוות עתיקים , אנו מעיר האור טלוס עובדים אתכם , יחדיו , בלילות בימים בכל השעות . אנו מלווים , אנו תומכים , אך דעו זאת .

הבחירה היא שלכם , האם אתם נושאים את חייכם בשלומות והגשמת שמחת החיים , האם אתם נושאים את חייכם בקבלה הבנה ויושרה .

רבים מכם בני האנוש , מביעים כוונה טהורה , אך נוטים לשאת במוח הגשמי דפוסי מחשבה המגבילים אתכם כל כך..נושאים חלום בליבכם , אך אינכם מאמינים להגשמתו .

שואל אני אתכם , אהובים , האם אתם רואים את שאתם , אורכם הוא רב, אפשרו לעצמכם לצאת אל השלב הבא יחד עם גאיה , היא כבר מהדהדת את החדש.

וחוזר אני אל אותם איזורים המתעוררים מחדש, וערי האור הפנים פלנטריות המהדהדות לכם .

חצי האי ערב , המתעורר בימים אלו , החדש אשר עולה מסוג הממשל באיזור זה, ייפתח לעולם החדש, לקריאה לתמוך בפלנטה ולשמור עליה.

רבים יחושו גם את הקריאה לעיר האור הנוכחת במעמקי הסלע האדום באוסטרליה האולורו , במעמקי העיר שוכנים אותם אלו אשר הגיעו עם מרכיבי הייסוד לבריאת הפלנטה , אכן הם קיימים ועודם אוחזים בבסיס היסודות להמשך קיומה של גאיה והם המניעים את ליבת גאיה לאיזון ומעברה אל השלב הבא , עם המעבר של הקטבים והשינוי של שדות האנרגיה - המגנט , קריסטל ויהלום סביב .

כמו גם , לטיבט , המתעוררות אל קריאת הנשמות העתיקות לשוב אל מנזריה , רבים היו בין אותם נזירים אשר שמרו על אור תהודת גאיה גם בימים החשוכים ביותר.

המאצ׳ו פיצו׳ אשר רבים מבני למוריה הגרו והקמו שם את ביתם החדש , לאחר שקיעת יבשת האם .

אכן אהובים , ערי האור מתעוררות , אותם הוויות האור הנושאות את תהודתן יתמגנטו ויגיעו אל שערי הפורטל השונים להמשך צמיחה והידברות מחודשת עם היוויות ערי האור .

מעיר האור טלוס , אנו מנתבים את בננו , אל שירות למען התעוררות הפלנטה , פנים וחוץ כאחד, אנו פועלים יחדיו עם אותם אלו הקשובים אל ליבם וחשים את הדהוד החדש הנולד ובוקע, שינויים כה רבים מתרחשים בימים אלו , כפי שהתרחשו כד היום , האנושות צועדת עם ליבה המתחדש אל תהודת המימד החמישי , היו סובלנים , חלקכם כבר מבצעים מעברים בין הממדים , חלקכם לומדים ורוכשים את הכלים למעברים אלו .

נוכח אני אתכם , אהובים , בשיתוף עם בת האור איילת, המוכרת כאוהלת המעניקה את גלגלול חייה הנוכחי לטובת תמיכה בתהליך התעלות האנושות , ומזמין אני אתכם לשיח ללמידה ולהתעוררות אלוהית .

מבורכים , הנני אדמה״ (תוקשר עי איילת סגל 27/3/2019) ##ADAMAYELETELOS


163 צפיות
bottom of page