top of page

יום השיוויון האביבי

עודכן: 21 במרץ 2023


 

אחים ואחיות אהובים , בני למוריה אנו מתעוררים אל יום השיוויון האביבי החמישי של עידן הזהב ה-7 אנו יכולים לראות כיצד האור הרב וקרני הסופר נובה, המגיעות לפלנטה מהשמש המרכזית , מחר קהילת טלוס למוריה וחברים רבים בני הכוכבים מתאחדים לשינוי תודעה , נחגוג יחדיו עם ערי האור הפנים פלנטריות , נחגוג את יום השוויון עם השמבאלה ונציגי המועצה הגלקטית האחת . נתראה ב24/3 בטלוס ויליג׳ למעגל השמאני המשותף יום שיוויון שמח, אור ואהבה. טלוס למוריה ישראל

אח אהוב, מטלוס ארה"ב כותב על תקופתנו , משתפת אתכם באהבה. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

אחינו ואחיותנו המתגוררים בטלוס, רשת אגארתה ופנים הפלנטה מתבוננים במתרחש בכל מה שאנו עושים על פני השטח זה לזה, לכוכב הלכת שלנו, לסביבה שלנו ולכל ממלכות החיים אשר חולקות פלנטה זו.

הם אחד עמנו עם כאלו הקשובים ורואים , הם תומכים ועוזרי ובזמן הקרוב הם גם יוכלו לחלוק את הטכנולוגיה המתקדמת שלהם כדי לסייע לנו, אך כאהובים , הם אינם יכולים לעשות זאת, אלא אם כן אנחנו משנים את המודעות שלנו.

ככל שאנו ממשיכים לנופף את החרבות הגרעיניות שלנו ושופכים מיליארדי דולרים לנשק עבור מלחמה, הם חייבים להישאר צופים שקטים ולחכות האנושות על פני השטח תתעורר לאמת של המציאות הרוחנית שלהם ולאחדות של כל החיים.

יש פתרונות להחלפת תאגידי הענק השולטים על האנוש.

אנרגיה חופשית ללא זיהום מתאפשרות , החברים הטלוסיאנים שלנו נהנים וחיים כך 100% מהזמן. זהו מצב החיים הטבעי שלהם. רבים עדיין מתעלמים או מכחישים את התחממות כדור הארץ, תוכנית הפחמן וזיהום האוויר על פני כדור הארץ.

ישנם מספר מנהיגים ברחבי העולם שאינם מבינים כי הנפט שבתוך האדמה הוא זה המאפשר ללוחות הטקטוניים לנוע ולהחליק אחד על השני ללא התנגשויות קטסטרופליות שעלולות לגרום לרעידות אדמה קטלניות. התשתית הקריטית של הפלנטה תומכת בהישרדות שלנו ובאבולוציה שלנו ויש לקחת אותה בחשבון באופן רציני יותר.

בריאות היא לא בעיה עבור אלה המתגוררים בטלוס. הם הפכו את גופם הפיזי לנצחי, ולא חווים עוד את השינוי שנקרא מוות. באשר לבני אדם בממד הזה, המוות יוצר את ההזדמנות לחזור ולנסות להתעורר מחדש לאמת של האלוהות והנצחיות שלנו. בריאות בארצות הברית הפכה לכדורגל פוליטי ואנחנו עדיין לא הצלחנו לייצר מערכת מקיפה, אוניברסלית כוללת לכולם. הסרט "לאן נפלוש עכשיו?" של מייקל מור מומלץ מאוד.

אוליגרכיה ושלטון העשירים . אלה סוגים של ממשלות שאינם מתקבלים על הדעת בטלוס, שבה אין מטבע, אין בנקים, אין מוסדות פיננסים ובורסות. שפע ורווחה הם המציאות עבור כל הטלוסיאנים, משום שהם אינדיבידואלית וקבוצתית מאסטרים השולטים בגורלם... בלי לפגוע באף אחד, בסנכרון עם הטבע והאלמנטים. כאן על פני השטח אנו עשויים להכריז, "באלוהים נשים מבטחנו", אבל כרגע נראה כי לכסף יש את היד העליונה במציאות המעוותת שלנו. בטלוס הלמוריאנים חיים את אלוהותם ומבטאים את מלוא נוכחות האלוהים שבתוכם. בעוד הם חיים בשלווה ובשפע לפי חוכמת הלב שלהם, אנחנו על פני השטח עדיין שקועים בדואליות האדם.

הַשׂכָּלָה. לאלה מאיתנו המכירים את החומר על טלוס, ידוע כי ילדי טלוס לומדים אנגלית, כמו גם שפות אחרות בנוסף לשפה הלמוראנית הטלפתית שלהם. בעתיד הלא רחוק יהיה קשר ישיר ומעשיר בין הציוויליזציות שלנו. מערכת החינוך שלהם מתקדמת מאוד והילדים שלהם משתמשים במחשבים שהם חלק מרשת מחשבים המנוהלת על ידי חומצות אמינו, כוח חיים המאפשר להם גישה לרשומות האקאשיות שבהן הם משיגים מידע שלא ידוע על ידי פני השטח של הפלנטה. לשם השוואה, לעומת מערכת בתי הספר האמריקאית שהשאירה את כל הילדים מאחור, ילדי טלוס נכנסים לחיי בוגרים עם כישורי חברה ואמנות, כמו גם את הידע הבסיסי על העולם, כולל מיניות.

אנו עדים לשינויים ולהתמרות הרבות שנעשות באנושות החדשה, יחד נאחד את לבבות למוריה ונצעד לעולם החדש.

ברכות ליום החג- וילאם טלוס ארה"ב


552 צפיות
bottom of page