top of page

מאברהם אל הרצל ואל מוריה- חזון


 

בני למוריה היקרים , לאחר ערב קסום שחוינו אתמול..יושבים יחדיו אחים ואחיות במרכז מגדלור ומשתפים על הקסמים שעברנו בהתמרה ובצמיחה במהלך מסעות ההתעלות .. משתפת את הבוקר של אחרי והנה מגיע אל מוריה - ויחד איתו סבי אברהם ...

סבי עליו השלום , אברהם פישמן , היה פונה אלינו הצעירים ושואל : "נו מה אמרים הצעירים על הימים הללו? " נזכרת אני בעינו הכהות ...ומגיע אלי המאסטר אל מוריה ... חשה אני את עצמתו את חדותו והוא מסביר:

"אברהם אבינו הוביל את העם היהודי אל ארץ כנען .. "לזרעך אתן את הארץ הזאת"

אלפי שנים לאחר מכן , העם היהודי ממשיך לשאת את תפילותיו לירושליים , אל מקור הקדושה.. והנה קם עוד מנהיג לישראל ושמו הרצל..מקבל מסר עצמתי וחזונו לפניו , הוא אינו נח , חדור אמנוה יוצא הוא להגשמה , בספרו , " מדינת היהודים " הוא כותב:

"קודם כל עלי להוכיח כי הצעתי איננה מקסם כזב ואי אפשר לחשב אותה כאוטופיה, ובזאת אסיר מכשול מדרך השופטים הנמהרים, לבל יבהלו להוציא משפט שוא, הן לא לכלימה יחשב לאיש גם בכתבו אוטופיה, אם רק באהבת-האדם יסודתה."

הספקנים היו , גם הנבהלים , גם אלו שחשבו כי הוא משוגע!

בימים אלו משוחח עימי רבות המאסטר הנעלה , אל מוריה, הוא הנושא את קרן הרצון האלוהי , המנהיגות והיושרה, הוא אשר התגלגל הן בדמותו של אברהם והן של הרצל..

משוחח איתי על שאלות קיומיות של העם היהודי , ואכן אנו צועדים לקבלת הנהגה חדשה, לא לא זו אשר מציעה אותה בימים אלו , היא תעלה זמנית , אך ההנהגה הטהורה תישא תדר חדש , של עולם המשגה חדש.

אחדות היא מעבר למילה , נושאת היא תדר, משרד החינוך יצא עם הנושא השנתי "אחדות "אך חוסר התקשורת בין ההנהלה למורים , לתלמידים למורים היא זו אשר עודנה מהדהדת . מהי האחדות בתוך מגוון הצלילים , מהי האחדות בתוך מגוון התרבויות הדתות המתקיימות על פני הפלנטה. האחדות נושאת היא תחילה את תדר הלב- האהבה, לעצמנו , לאחר, קבלה חמלה.

האנושות עודנה בהישרדות..בני אנוש רבים , רודפים אחר הכספים על מנת לשלם התחייבות קיומיות של חשמל מים מזון ..

האנושות עודנה , נושאת בתדר הקורבנות , ומחכה שיגיע הגואל . אנו יודעים כי הגאולה מגיעה מתוכנו .

נושא כלכלת העולם הינו נושא בפני עצמו , אך יכולה אני לשתף , כי אכן מיועדת קריסת מערכת הבנקאות העולמית , והמטבע הפרימיטיבי , יתחלף במטבע וירטואלי , ובחילופי אנרגיות ממש כפי שמקיימים בעיר האור טלוס , נתינה ללא תנאי – הנו תדר.

בני אנוש רבים , כבר מחפשים , אלטרנטיבות חדשות לצורת החיים , החיים המערביים החומריים מאסו על כל כך רבים , וקהילות חדשות יקומו , אלו המתקיימות על הגשמה עצמית אל מול נתינה לכלל. זה כבר מתרחש, הפלנטה צועדת קדימה , הטכנולוגיה של העידן הזה כבר קיימת , ואנו נופתע עד כמה מכשירי ה"סמרטפון" יהיו ישנים , אנו עומדים לחשוף את המידע שכבר התקיים על פני הפלנטה!

ונחזור להרצל וחזונו : הרצל לא חיכה שהקיסר יגיעה אליו , הוא חצה ימים והגיע אליו , זימן את יהודי העולם לקונגרס ראשון והאמין . הרצון האלוהי , נוכח בכולנו , כל שעלינו לעשות הוא להתחבר אל לבנו, אל הנשמה. והדרכים לחיבור הן כה רבות ומגוונות .

רבים מאתנו נושאים חזון של אחדות בתוכנו , חשים את התשוקה למען העלאת התודעה בנושא.. לפני 9 שנים , כאשר הקמנו את טלוס למוריה בישראל , אף אחד בארץ לא ידע על טלוס או על למוריה או מי זה הכהן הגדול אדמה... צעד אחר צעד נברא החזון , אותו קבלתי שם על הר השסטה , והנה החזון מגשים עצמו עוד ועוד...

אל מוריה , מביט בי עם עינו הכהות , חודרות , ואני מודעת לכל החיבורים – אברהם – הרצל – אל מוריה- אדמה.

העם היהודי שוב אינו נרדף , בעל מולדת , בעל עצמאות ! העם היהודי ממשיך ולהוביל ולהפיץ את אור – "מציון תצא תורה..." כבת למוריה , בישראל מודעת למשמעות בנייה מדוייקת של תדר האחדות , יש להקשיב לאנרגיה/ לרוח הקדולה/ ללבבות האנושת ..

לא ניתן להאיץ תהליכים ..יש להניעה את גלגל התנופה ולתת לו ... חברים אהובים , אנו בני האור..אנו שכן מאמינים ורואים את החזון הלאה.. מחויבותנו היא להשמיע את קולנו , וקולנו הוא קבלה , הלכה , אהבה, נתינה, דוגמא אישית . בואו נינשא את שירתנו , שירת החדש- ולפתוח את ליבנו . "סבא "..משוחחת אני אתו ומשתפת , כי ממש בקרוב נינו עומד להתגייס לצה"ל, ונושאת אני תפילה.

יום מבורך , יום של רצון אלוהי בתוכנו הנני איילת - אוהלת (4/3/2019)


397 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page