top of page

היפוך השדות המגנטיים בפלנטה ארץ וההשפעה על האדם החדש


 

קשובה למסרים שומעת את קולו של אדמה מזמין את קהילת טלוס את בני האור לצאת למסע נוסף אל מצפה רמון , המקם מהדהד את הפורטל אל נפלאות היוניברס האין סופי , ובמרכזו חיבור אל ליבת הפלנטה - המנסרה .

תופעה גיאולוגית ייחודית , בלב החלק הדרומי של ארץ ישראל .

ביום החגיגי כך נאמר , בחגיגות ימי השיווייון ..ואני עם ליבי חשה ולא תמיד מבינה אך מפיצה את הקריאה

לחברות וחברים אחיות ואחים למסע , הקשובים ומתמסרים , הרוצים להיות אחד עם הבריאה.

יושבת היום בלב טלוס למוריה , וקשובה להסבר של הכהן הגדול אדמה , המסביר ומעמיק על הקריאה.

״בת אור אהובה, בתי את

מברך אני אותך , הנני אדמה , מורה האנושות מעיר האור טלוס.

אכן פניתי , מתוך השלב הבא אליו את יוצאת , מתוך המשך המשימה כבת אור את ואיתך הם בני משפחת הכוכבים .

אני מזמין אתכם שוב להעמיק ולקחת חלק בהתמרה והשדרוג יכולתכם האנושית אלוהית , עם השינויים החלים בפלנטה גם אתם בני האנוש חשים זאת , יודעים זאת ומחפשים את המענה לשינוי .

רבים עוזבים את גופים החולה ויוצאים לבחירת מסלולם המחודש, רבים נוספים בוחרים להתעורר עם גופם בגלגול זה, ועוברים טרנספורמציה מהירה בזמן כה קצה, הם מתעלים מהישן ועוברים חניכה והתקדשות לקראת היותם שליחי האור עלי האדמה בזמן זה.

הייחודי בימים אלו אהובים ,

רבות דובר על הימים הללו , רבות

עלי להסביר לכם כי מערכת השמש שמלכם עוברת כולה שינוי , כל הכוכבים והחיים וכן בפלנטה ארץ , היא המיועדת להיות שער מעבר למפגש התרבויות , תרבויות כה רבות .

על מנת להיות שער המפגיש בין העולמות , הפלנטה מתמירה עצמה על מנת שתרבויות מפותחות שהיו בפלנטה יוכלו לשוב לחזור ולתקשר בקלות עם הנוכחים בפלנטה ובמעמקיה .

השלב הראשון היה התעוררות , והעלאת התודעה לתודעת המשיחות , רבים מכם מודעים לתודעה זו ובני אנוש רבים חפונים שוב לליבם שלהם , אל רבדי הנשמה הגבוהיים , התעוררות זו מרגשת מאוד , ואנו נוכחים לצד כל אחד וכל אחת מכם בשלבי התעוררות זו .

השלב השני הוא השלב בו , הפלנטה זוכה לקבל עוד רבדים מקרני האלוהות ועל כן , גלי האור המגיעים אל אדמה הפלנטה מכילים מסת אור רבה יותר , גופי האנוש , אלו אשר כבר נוכחים בתודעת האור בעלי היכולת לקבל את הלאורהמזוכך , אך אלו אשר טרם התעוררו לעיתים ״נכווים ״ מהאור הרב ו״נשרפים ״ , אלו הם בעלי המחלות הסופניות אשר אינם בעלי היכולת לבצע התמרה לימים אלו .

השלב השלישי השלב בו ,בני האור מסנכרנים עצמם לשינוי המגגנטי המתרחש בפלנטה וכן השדות האישייים שלהם עוברים את השינוי , בהתאמה בן האדם משנה את הסדה הביולוגי הנוחכי שלו , חלקיקי הפרוטונים והאלקטרונים מקבלים צירוף חדש , וכן הגוף בעל היכולת להכיל רמת דחיסות מולקולרית שונה , הגוף מתעדן ומכיל אור רב יותר בתוך ההוווה הפזיולוגית , השינוי האבולוציוני מתרחש תוך כדי גלגול חיים זה.

השדה המכיל את כל תאי האור הנעים בגופים שלכם מכיל תדר גבוהה ומשפיע על השדות החשמלים הנוכחים בסביבם . כך התדר עולה בכל נוכחות שלכם , עליכם רק להיות אהובים .

המין האנושי , מבצע התמרה , האם אתם רואים זו בהבנתכם הרחבה ?

השדה האבלוציוני מעורר בנייה מחודשת של הגזע האנושי המודע, המואר בעל היכולת לשאת את תודעת האור.

עם היותכם נושאים תודעת אור גבוהה, אתם אהובים בעלי היכולת להגשים עצמכם בתודעה ערה בקלות , אכן אהובים שפע בכל , כאשר אתם בעלי היכולת לרפא עצמכם להביא את הנעת האור בהוויתכם להנעה כה מדוייקת בכל יצירה ובריאה בעולמכם , שמחה וקלות הם תודעת מימדי האור הגבוהים , אליה הפלנטה נעה.

במערכה הזו בפלנטה , ההיפוך של השדה האלוקטרו מגנטי כבר החל להתרחש, ההיפוך בפעם האחרונה גרם לשקיעת יבשת למוריה האהובה, זנים ותרבויות נעלמו מפלנטה זו , אך הפעם יקים השינוי ייעשה באיטיות , תוך כדי תנועה אנו רואים את צמיחת האנושות החדשה, השינוי הפנימי בתודעתכם האנושית מהדהדת את השדה החדש והתאמה אל הפלנטה.

תהלך בניית השדה החדש, מוליכה זרמים חשמליים מוגברים וגלי אנריגה חדשים נכנסים אל הפלנטה מהקוטב הצפוני , גלי הסופר נובה,גלי אור קוסמיים המגיעים לראשונה אל הפלנטה, תהודת זו היא מביאה נוכחות חדשה אל הפלנטה.

השינויים ותהודת הכוכבים סביב הפלנטה משתנה אף היא , התדר העולה עולה בכל רחבי שביל החלב ואף מעבר אל הייקום האין סופי .

ההתחדשות מרגשת , אנו עדים אל מחזור חדש ואנושות העובת לגוף חדש , על כן אהובים ההזמנה!

ביום חדש זה בו אנו נהיה עמכם , ממועצת הגלקטית העליונה אל מרכז מועצת השמבאלה ממרכז עיר האור טלוס, אחד אנו אתכם , בהתחדשות תאי גופכם ורשת המגנט.

ביום זה תלבשו את מלבושכם החדש, ותזכו לקבל את ההכנה להכלת תהודת האור החדישה , של פלנטה ארץ

מבורכים אתכם ילדי

הנני אדמה (תוקשר ע״י איילת סגל - 21-3-2019)


208 צפיות
bottom of page