top of page

חניכת 44 פני האלוהות


 

חשתי את עצמי עומדת בפני לידה מחודשת. במשך שנה שלמה שוחח איתי הכהן הגדול אדמה, הוא אשר מלווה אותי עם קולו העמוק והאוהב ללא התנאי , נוכח תמיד, תומך באתגרים הגשמיים עימם אני מתמודדת .

והנה זה הגיע.

החוויה ללידה מחודשת - היציאה אל השלב הבא.

חווית הפרידה מהישן , שוב הישן , כן, חלק בנוכחות שלי אשר ממנו אפרד , ומתוכו יצמח החדש.

עם סיום שנת 2018, רבים מחברי הקהילה , חשו את השינוי התדרי, את האנרגיות האחרות אשר נכנסו אל הפלנטה .

חניכות , קרני אור , הדרכות חדשות , כל אחד חווה זאת מעט אחרת .

ידעתי כי אני לפני האחר אך המשהו הלא מוכר היה כהגדרתו לא מוכר.

כך סיימתי את שנת 2018. ביום האחרון של שנה זו , נשכבתי במיטתי , עם חום , מודעת כי דבר זה אינו אופייני לי כלל , והתמסרתי כשאני מודעת לחוקי ההתמסרות, להתכנסות ולחום .

עם גלי החום , הגיעה התהום ..חשתי עצמי מעמיקה עוד ועוד , ליבי נדם , וכאב עז מפלח את ליבי , את תאי גופי ואני חשה כיצד אני מאבדת את אחיזתי ברצון להמשיך .

להמשיך לקחת חלק במשחק החיים הנוכחי.

שוכבת במיטה ושואלת: למה כל זה?

מעמיקה הלאה פנימה , וחשה בכאב של האנושות , כה רבים חווים כאב, האם לשם זה הגענו לכאן?

מתבוננת בהווייתי מהצד… ורואה אותי בביה״ס, רואה אותי עם ילדי ובמשפחה הרוחנית טלוס למוריה.

האם זה אמיתי ? מה אני עושה? שאלות כה רבות עולות .

האם מיציתי מחזוריות זו של חיי ? הן השמש עולה ושוקעת , ושוב עולה ושוקעת , היו כאן לפני ויהיו אחרי.

למה הגעתי ? למה הגענו אנו ? האם הפלנטה הנשלטת תגיע לימי האור והזוהר?

האם החופש הנוגע הוא אשר יעטוף אותנו?

שואלת ושואלת …והכאב ממשיך למלא,

והיקום שולח לי אותה לתמיכה, הובלה.

אני שומעת אותה , מרגישה אותה , והיא צועדת על פני האדמה הזו רק 90 שנה…והיא מהימים ההם מקולומביה וזכות הייתה לי לפגוש אותה מספר פעמים , הייטרה שמה.

מובילת אור אשר זוהרת ככוכבי האין סוף ויודעת היא את העבר ההווה והעתיד.

אני כותבת לה , היא בקוסטה ריקה בימים אלו , והיא עונה לי :

איילת היקרה ביותר: אני מרגישה עמוק בלבי את זעקת הנשמה שלך, המשתוקקת להשתחרר מהמשימה הכבדה והנפלאה הזאת שהטילה על עצמה.

איזה רגע איום ונורא זה, יקירתי! בנתיב המיסטי, תהליך זה מוכר על ידי כמה בתי ספר כמו ״הלילה החשוך של הנשמה".

אחרים יקראו לזה "מעבר המטמורפוזה" או "האלכימיה של האש", זה יהיה במילה אחת עבורנו: "המעבר לתוך תודעה גבוהה יותר".

כמה חזק הוא תהליך ההתמרה , איילת יקירתי. תאמיני לי: אין גוף - עד כדי כך שהוא מסוגל לחצות את "המים הגדולים" (כפי שאומר אני צ'ינג) ללא צעד מכאיב זה. לאחר תהליך זה , בו הנשמה שלך מבצעת משימה זו של "גאולה / טיהור" במחויבות האינטימית ביותר שלה, לא צריך להיות שום דבר מלבד אמון ואמונה בטווח הארוך. כלומר: להחזיק את הלב של הלבבות (המרכז האמיתי של הרוח) מכונס (attuned) עם כל זה. אין שום תשובה אחרת אשר באה לאמת את הקריאה שלך לשחרור. כי זה הרגע הכי גדול שלנו ((PATH, כמו מחפשים את השחרור של הנשמה הקדומה המתגעגעת לשחרור. הכניסה הסופית של SPIRIT, שהוא גוף האור!

בקהילות שלנו ב- TELOS, המאסטרים הנעלים ((ASCENDED מנחים אותנו אל עליית הנשמה לתוך תודעה ((CONCIOUSSNES גבוהה.

עכשיו, ילדתי אהובה, את חוצה גשר זה בפעם הראשונה ”בכל חייך "! ייתכן שהלא ידוע ((UNKNOW לפעמים מפחיד, זה נכון. לטובת "תגובה" לאתגר זה צריך עדיין מלא אומץ( (COURAGE. האחריות שקיבלת היא הרבה יותר מדי בשביל הנשמה הזקנה שלך. ההובלה של אנשים אחרים לוקחת לא רק סיכונים גדולים אלא באותו זמן רואה תוצאה בלתי צפויות.

זה האור של הנבחר, כי את נבחרת, חברה יקרה שלי, הוא לוקח אותך ישירות לתוך פורטל של שחרור ( (LIBERATION. זה תמיד תלוי בנו, במחזור האחרון הזה שאנחנו עוזבים סוף סוף מאחור, כדי לקבל או לא את האומץ על מנת לחצות ולהגשים את הייעוד.

"האחרונה אבל לא האחרונה" איילת יקירתי. הפורטל הקדוש נמצא שם: לפניך. זה תלוי בך אם לקפוץ - או לא - בלי מצנח, או כפי שאני מעדיפה לקרוא לזה שלב פצעוני.

מלאכי החמלה, המאסטרים הנכבדים והרוחות הגדולות של כל מעגלי הליגה העליונה, ידריכו אותך לאורך המסע הקדוש שלך. הם פה לצידך , קשובים ותומכים, כי יודעים הם את המיועד לך , יודעים הם את חשיבות בחירתך והם פה להעניק לך מתנה בגלגול חיים זה, את מלא תמיכתם .

חוויית "מוות", אותה את חווה (כפי שקוראים לה כמה מאמינים, מעבר, "TRANSITION") זה שום דבר אחר מלבד "הירידה" של רוח גדולה. שחרור הוא רק שלב סופי, עבור אלה כמוך, כי היו למובילי אור , המתמודדים עם סופות רבות …

התודעה החדשה אותה תקבלי, היא הנושאת את המציאות העכשווית בחייך ... נשמי, אחזי זאת בגוף האור שלך , את נבנית מחדש. למען בנייה מחודשת של פלנטה ארץ!

נשמי איילת יקירתי!( maintain) הקודש הקדוש של הנשימה מבלי לשכוח יותר כי את הופכת לכך.

לוקחת את אורך תמיד בליבי , Aihtara״

נושמת את קולך חברתי היקרה,

דמעות הריפוי זולגות והלילה חשה את הכהן הגדול אדמה , עוטף אותי בגלימתו , מחבק אותי ולוחש לי את מילות הצופן המקודשות אותן הוא העניק לי , אז לפני 9 שנים , כאשר נפגשנו לראשונה , שם על הר השסטה …

וליבי מתרחב ואני חשה את כל גופי מתאזן מגלי החום וחשה שוב את תאיי מתעוררים, מתחדשים , כנרות בוהקים, ככוכבי האור בלילות העמוקים .

מתעוררת ליום חדש ויודעת כי אני אחרת , כי בחרתי מחדש, מוצאת מחד את 44 פני האלוהות .

והנה הם מגיעים מכל עבר , נשמות העתיד , תינוקות של שכנים , חברים ומשפחה ואני חשה צורך עז לאחוז אותם, לנשום את אורם , הם יודעים את העתיד הם מגיעים משם ..

אני חשה אותם אחרת, תהודתם, אורם, ורואה את הפלנטה מתעוררת מחדש לאור ענק!

חשה את גופיי משתנים וצועדת אל עבר יום הולדתי ה-44 , כמרכבת המשולשים , זה עם זה יחד צועדת אל האין סוף - יודעת כי ביום זה מחכה לי חניכה .

מגיעה אל בית בני למוריה, ממש פה בישראל , בשדיי אברהם , נטעו שורשי שסטה למוריה, טלוס.

והגשם מברך אותי , האדמה מבשמת את האוויר ואני נעה בין עצי הזית המעמיקים את שורשיהם , ואל המרכבה ומעגל הריפוי ורואה אותם, את שומרי הכפר הרוחני שהקמנו , ורואה עוד אלפי אנשים , מימים שיבואו , רואה את חזיונות העתיד המתממש ומגיע , ויודעת בליבי שאשר מראים לי הוא אמת .

ונכנסת אל הבית המגן , המכיל, אשר נבנה באהבה כה רבה , בלובנו בוהק עם תכלת השמיים ..

ומולי דיוקנו של הכהן הגדול אדמה , הנרות נוצצים , אור עצום מעלה אותי מעלה, אני חשה את נשמתי דומיה ואני כבר בדמותי המקבילה בטלוס, בעיר אשר מהווה לי בית, בתודעת האור הגבוהה .

משפחתי וחבריי , אהובי, מגיעים לברך אותי , לבי מתרחב, ואני רואה את תודעת האנוש בהתרחבות והתעוררות כמו גלים גלים, אדוות הנפתחות ובכל עיר וכפר האור נוגע ולבבות האנוש נפתחים וחזון אחרית הימים, חזון פתיחת שערי שמיים, כי אחד אנו יחדיו .

האנוש והוויות תודעת האור, אנו קוראים להם מלאכים , רבי מלאכים, מאסטרים, אלוהים .

האם אנו מודעים לכך שמילים אלו מכילות תהודה אנרגטית , ובתוך תהודה זו זורם לה אור האלוהות .

אור כה עדין, אוהב , אנרגיה , היא זו הנעה לעולם , אינה דוממת, מכילה אור עצום ממקור הבריאה , ואנו האנוש מעניקים למילים את המשמעות ולאלוהות מעניקים גשמיות .

והנה אדמה קרב ומניח על ראשי את ידיו ומעביר אלי את התדר החדש המיועד לי, גופי מתרחב עוד ועוד, חשה את מסת האור האדירה שוטפת את כולי , אני רואה את הזהב והלובן הבוהק, ומתחייבת להוביל, להאיר, לשיר את שירת לב למוריה המתעוררת , ממש בימים אלו .

אני רואה חברים רבים , כה רבים מצטרפים , ורואה את כולנו מאירים ומוארים , ואנו אחד עם בני קהילת טלוס , מכל רחבי הפלנטה הם מגיעים , מעל פני האדמה הזו ,במרחבי טלוס ויליג׳ .

הודיה והוקרה בליבי , אני רואה אתכם מורים ואחים למסע, אתם התומכים, מאמינים ורואים את החדש, מלאכים בגוף אנוש ואנו צועדים יחדיו…

מבינה ורואה את הנרחב אין סופי , את אחדות התודעה, כי אנו אחד .

יוצרים אנו לעצמנו את חוויות הלמידה דרך התגשמות במימד הנוכחי , אחד הוא מבין רבים , והכל פתוח וברור.

בוחרת מחדש , לחזור אל משחק החיים .

אל משפחתי, חבריי, אלו המקורקעים יותר ואלו המרחפים יותר.

אחד הוא לכולם לב אוהב, פתוח ורחב.

ביום הולדתי ה-44 בוחרת את חגיגת החיים הרב חושית , טעמים, צבעים, רגשות.

מוכנה לבאות ובליבי אורות ושמחה , וכולכם מוזמנים לחגיגת האהבה.

מאמינה ורואה עולם טוב והרמוניה , רואה את המערכות הישנות מתנפצות , רואה את האיזון בין החומר לרוח ואת ארגוני הענק השולטים נעלמים וממשלות הפלנטה מעניקות חופש לכל הנשמות , כי השפע הוא לכל ואין צורך בהישרדות . והלב פתוח ורחב, שמח ומכיל ואין מחלות ואין זקנה , וטוב הלב תומך הוא זה בזה, בזו, ללא קנאה ותחרותיות , ללא צרות עין וקורבנות.

רואה את היש בכל וממשיכה ליצור שפע של מעגלי אור, מסעות ושירת הלב , לכל נפש אהובה…

הודיה לכם אהובים , אוהבת אתכם

מליבי ללבכם אהבה

איילת - אוהלת .


245 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page