top of page

הזנת חיינו בקרני להבת האהבה

עודכן: 11 בפבר׳ 2020


 

ברוכים הבאים, כאן אדמה, הכהן הגדול מטלוס.

אכן יקרים, ביום מיוחד זה, יום בו אתם שרויים באנרגיה של אהבה, אכן ייחדתם את היום הנוכחי ליום בו אתם מאפשרים לעצמכם לנהוג בצורה מעודנת יותר ולבטא את רטט האהבה, ביום מיוחד זה לבבותיכם נפתחים. את אנרגית האהבה לא ניתן למקד או לכמת ליום אחד בשנה. אנרגיה זו חיונית ללבבותיכם במהלך כל השנה, יום יום , דקה דקה, לפיכך אכן יום זה חשוב, אך עליכם להבין כי לא כל בני האנוש מצליחים להביע עצמם ביום זה, וכי הדרך בה עליכם לאהוב היא לאחר שתמצאו את המקום הפנימי בגופכם.

מרכז האנרגיה בגופכם הינו הלב, ללא פעולה פיזית שלו, אינכם יכולים להתקיים פיזית וללא פעולה נפשית אינכם יכולים להתקיים בנפש. כן, רגש האהבה מזין את הנפש, בלעדיו הנפש תכבה, תגווע, תעלם , ולכן על מנת לקיים איזון בין הגופים, עליכם להזין את הנפש באהבה בצורה יומיומית בדיוק כפי שאתם מזינים את גופכם הפיזי ביום יום , אך אל לכם לטעות, ההזנה צריכה להגיע ממקום אמיתי, רוחני, גבוה, מהאמת שלכם , ממעשים , שפה וניתוב אנרגיה לאנשים הנכונים.

לא מרכישת מוצרים העשויים מחומר בלבד, שכן הרכישה מטעה. אתם הורגלתם על ידי רכישת מוצר חדש להתמלא ברגע קטן באנרגיה של אהבה, אהבת המוצר החדש יעזור לשיפור בחייכם , כך אתם טועים לחשוב, רובכם היום מבינים כי הקנייה הינה צורך רגעי ביותר שאינו ממלא את המקום הנדרש באנרגיה האמיתית הנחוצה לו , האנרגיה צריכה להגיע מהמקום הפנימי שלכם , כן, עליכם פשוט להיכנס פנימה ללב המקודש יקירי ולמלא את עצמכם באהבה. בראש ובראשונה אהבו את עצמכם , את ההוויה שלכם , את הייצוג שלכם בעולם הגשמי הקיים בגלגול הנוכחי , לאחר מכן כנסו פנימה והיזכרו, הרגישו את הוויית נשמתכם היזכרו מהיכן הגעתם .

במימד החמישי , בתודעת האור הגבוהה, האהבה הינה מושרשת בכל מקום, בכל עשייה ובכל התנהלות ובחירה, ואתם מתגעגעים להיות בהווה של שלמות ,רק מתוך האהבה תגיעו לאיזון בין כל הגופים . המושג אהבה שונה במהלך ההתפתחות של האנושות וכיום הוא מסמל רק חלק קטן מהאנרגיה העצומה הזו , אנרגיה אשר עימה אתם יוצרים חיים , אנרגיה אשר מתוכה ניתן ליצור כל מה שהאדם רוצה.

היום יום חגיגי לאנושות, אתם מתחברים למקום האוהב בלבכם , הישארו שם יותר מיממה, המשיכו להפעיל את חייכם בדרך הלב , חשבו בדרך הלב , ייצרו בדרך הלב, דברו בדרך הלב, העניקו לסובבים אתכם בדרך הלב. וכך תכנס הרמוניה לעולמכם , הרטטים של האנושות מועצמים בימים אלו, לבבות ישויות אור רבות מרפאות את הסובבים אותם , ואנו עמכם בדרך לסלול את רטטי הלב בקרב האנושות כולה.

"וישכן זאב עם כבש" הרי המקום הזה קיים , לא במציאות שלכם, לא בימים אלו , אך אכן הוא קיים , שאפו למקום הזה והשיגו אותו בדרך של פתחון הלב. שחקו עם האנרגיה הזו בחייכם , וראו איזו השפעה עצומה יש לה על חייכם וחיי הסובבים אתכם. אנו מאחלים לכם הנאה ביום הוורוד, ביום שכולו אהבה, ביום שכולו נתינה והתחשבות זה בזו .

אל מקדש האהבה אתם מוזמנים , נשמו את קרני אור האלוהות יחד עם המאסטר פול הונציאני אשר נושאת את קרני אור הלהבה בזמן זה סביב פלנטה ארץ. נשמו את קרני האור אל כל תא אטום ואלקטרון , בהווייתכם השמימית , ואפשרו לעצמכם לקבל את המתנות המגיעות עם פתיחת לבכם אל תודעת הרכות ונפלאות האהבה.

האהבה נוכחת בכל פרחי האביב , נשמו אותם אהובים , תודעתכם מתמלאת ברכות אין סופית , רבים מכם חשים את תדרי האהבה והוויות פניכם משתנות , הגוף משתחרר ואתם חשים נירוונה...

אפשרו והתמסרו אל התדר הנושא את רכות ושמחת החיים על פני האדמה הזו - פלנטה ארץ.

התדר יקרים הנו מלבכם , אל לבכם וכל אשר בא בעולמכם .

אתכם אדמה. #ADAMAYELETELOS#


לקרא עוד על :

אהבה בין הממדים-חיים חדשים – בתדר האהבה לחץ כאן


206 צפיות
bottom of page