top of page

הדהוד החיים המתחדש בפלנטה ארץ


 

ברוכים הבאים, הנני אדמה, מברך אתכם, בני למוריה, בני הפלנטה הזו, אשר ידעה שינויים כה רבים ומחזורי חיים שונים.

מחזור חיים זה, הינו מחזור החיים הייחודי ביותר מאז ידעה הפלנטה את ימי האור, טרם נפילת התודעה. מחזור חיים זה, של האנושות החדשה, המהדהדת ביכולתה להיפתח אל תדרי האור של קרני האור האלוהיות, המגיעות ממקור היש, השמש הגדולה.

אכן אתם, בני האור, אתם חשים את השינויים החלים בימים הללו, אתם רואים את גוויעת הטבע, אתם רואים את האתגרים הרבים של נשמות כה רבות, במרקם המואץ של החיים הגשמיים. רבים, כה רבים, עדיין אוחזים בתדר ההישרדות. אהובים, השינויים כבר החלו. השינויים האקלימיים באים לידי ביטוי. עונות השנה אין הן מתנהלות על פי המוכר. סופות גשמים בעונות הקיץ וקיפאון קיצוני באזורי החורף. בעשור הקרוב יתקיימו עוד שינויים בתנועת היבשות והלוחות המרכיבים את קרום הפלנטה. הקריסטלים הנוכחים תחת הלוחות מופעלים, וממעמקי הפלנטה, מהשמש המרכזית, השולחת את תדריה, גם היא מתעוררת. ערי האור מתדרות את אורן בעוצמות רבות יותר מאי פעם. ככל שתודעת האנוש מתרחבת, כך אנו בעלי היכולת ליצור תקשורת רחבה ולהדהד את אורנו ביתר שאת.

בני האור, אותם אלו אשר נושאים את תודעתם אל מעבר למוכר, אל מעבר לעולם החומר הגשמי ומאפשרים לעצמם לצאת אל מרחבי הפיזיקה הקוונטית, אל עבר הידוע. הם אלו אשר תומכים ומהווים גופי אור חיים מתדרים. אכן רבים מכם המתאחדים בימים אלו בקהילות ברחבי הפלנטה בעלי היכולת להניע את תהודת האור ממצב תודעתי אחד לשני. רשתות הקריסטל והמגנט פועלות יחדיו במרקם מתחדש המתרחב בכל רגע ורגע. המסע המוכר משנה את חוקיו. החוקים המוכרים כחוקי האחד היקומי, מואצים. עוד ועוד גלים של נשמות מתעוררות אל הימים הללו ורבים חוברים אל הזיכרונות מימי למוריה העתיקה, ימי אטלנטיס, אל אותם ימים בהם הלכו על פני הפלנטה בני הכוכבים בתודעתם הערה.

היכולת של הפלנטה באותם הימים הייתה לנוע במימדי האור הגבוהים של תודעת האור המהירה של המימד ה- 17. תודעת האור והפלנטה הייתה יצירת המופת של האלוהות ונציגות מכל היקומים הגיעו לחקור וללמוד ולקחת חלק בפליאה הזו. עם נפילת התודעה, גם מרקם הפלנטה השתנה. קטבי הפלנטה התהפכו והרשתות הורחקו. בני הפלנטה הגיעו לגלגולי חיים רבים ללמידה וצמיחה מתחדשת וניתן לכל הנשמות לחזור בתודעה ערה ולחבור אל אורן הייחודי, אל האלוהות.

בימים אלו, אהובים, ימים בהם יש חיבור אל תודעת האלוהות המשיחית, שוב קטבי הפלנטה מתהפכים. השדה המקיף את הפלנטה משתנה וההיפוך נעשה בצורה איטית ומתונה. אל לכם לחשוש או לפתח תאוריות של פחד. ההיפך הוא הנכון. השינוי האיטי והמתון, מעניק לכם אהובים, את היכולת לנוע יחד עם הפלנטה אל הדהודה המתחדש.

אתם, אלו הקוראים שורות אלו, יכנסו אל ההדהוד החדש של מחזוריות החיים החדשה בפלנטה.

כבר סיפרנו רבות על ימי למוריה ועל עיר האור טלוס, ורבים מכם מבקרים אותנו וצומחים יחדיו ללמידה תודעתית מפותחת. ההדהוד כבר נותן אותותיו. עם כניסת קרני הסופר נובה, אשר בעבר לא יכלו להיכנס אל מרחב הפלנטה ועם השינוי בשדה האלקטרו מגנטי אשר כבר מתרחש במרחבי פלנטה ארץ ובכל מערכת השמש שלנו. הקרניים החודרות לפלנטה, כפי שלא חדרו מזה עידן ועידנים, חלקן כה עוצמתיות ורבים מבני האנוש חשים את הדהודן בגופם שלהם כעייפות, חוסר יכולת להתנהל על פי המוכר, בלבול, מחלות אוטואימוניות ועוד...

המערכת משתנה, המדע החוקר רואה את הלא ידוע, ובזמן הקרוב יעלו תיאוריות חדשות המנפצות את כל החשיבה לעולמכם הגשמי של תודעת המימד השלישי. העולם הקוונטי והרב מימדיות המתגלה לפניכם פעמים כה רבות, ואתם מצלמים את קרני האורות, את הנגלה לעיניכם, אינכם מאמינים ושוב שואלים: מה עלי לעשות אדמה? (אתם שואלים), כיצד עלינו להיערך לימים אלו? אל הדהודה המתחדש של הפלנטה?

עונה לכם אני יקרים, למדו את חוקי היקום, חוקי האחד, את קרני הבריאה המקודשות וצאו אל העולם החדש מוכנים. למדו את גופכם מחדש, את זכרונות למוריה הפעילו והדהדו מחדש את הדהוד החיים המתחדש. למדו וחקרו, שהו בטבע המרומם והנשגב, דאגו להזין את גופכם במתנות ופירות גאיה ושחררו כל אחיזה בעולם החומר האשלייתי, הוא זה האוטם אתכם ממרחבי הנשמה האלוהית שהנכם.

תם עידן ונפתח עידן חדש, עידן אור המשיחות, עידן הזוהר והוא אהובים כבר מהדהד...

נשמו ואפשרו לעצמכם לקחת חלק בהתמרה המרגשת, יחד עמנו בני טלוס, בני אדמת למוריה העתיקה. השיבה הביתה אהובים, שערי לבנו פתוחים בפניכם.

מבורכים, הנני אדמה

(תוקשר ע"י איילת סגל 04/02/2019 )


316 צפיות
bottom of page