top of page

מריקנות למלאות


 

אחים ואחיות אהובים , קשובה לקולות החברים בקהילה, חלק מבולבלים , וחשים את השינוי , השינוי הרב הנפתח בפננו . כן שערי האמונה והאומץ נפתחים בפננו . כה רבים יוצאים לדרכם החדשה. ואנו יחדי , בשרשרת של אור , בתמיכה זו את זו . והם עמנו לאחד. והוא לוחש באוזניי וידי רצות על המקלדת עטופה באהבה ורכות , והנה הם מילותיו ..:

״אהובים , בני למוריה , בני פלנטה ארץ . בימים הללו , ימים בהם חשים אתם את לבכם מואץ , את נשמתכם כמהה לאמת , לאותו שינוי מהפכני בחייכם , לאותה בחירה נשחקת אותה טרם הגשמתם . לימים אלו נועדתם . כן אנו פה נוכחים , אתכם , בימים בהם אתם בוחרים מחדש.

בימים בהם אתם חשים את עצמתכם , אך אהובים גם הימים בהם אתם לעיתים , חשים ריקנות אדירה. מהי אותה ריקנות ? כמגדלורי אור ,אתם בעלי היכולת לנוע עם גופי האור גופי הקריסטל , אתם מעבירים אנרגיות ממקום למקום . גופי האור שלכם , בעלי היכולת ספוג את אורות האלוהות , אך היו מודעים כי אתם בעלי היכולת גם לספוג תדרים נמוכים ודחוסים .

עם מסעכם , והתרחבות התודעה, יכולת הרגישות של גופכם משתנה. הסנסורים פתוחים ואתם חשים את התדרים ביעילות מרבית.. אנשים רגישים , אתם חשים את גופי הרגש המתפתחים נושמים אחרת , מעלים את אשר במהלך תקופות חיים רבות דחקתם . אפשרו לרגש אהובים למלא את חייכם , אפשרו להרגיש ואל תחששו . עם זאת דעו להגן על גופכם הרגישים . בעולם הדחוס בו אתם נוכחים , פעמים רבות , אתם נוכחים באנרגיות אשר שואבות אתכם ולא מעלות . האם חשבתם כי אתם בחדר שלוחץ , צאו , או קראו וזמנו את קרני הבריאה לנוכחותכם האלוהית . והתמלאו , הזינו את עצכם , יכולת החשיבה שלכם וזימון תדרי הנו פעילות כה פשוטה המכילה כה רבות

היו מודעים , אהובים , בימים בהם אתם רגישים , הקפידו על תרגול אם אתם מתרגלים שמחה , תרגלו וחושו את התאים מתמלאים בשמחה, אם אתם מתרגלים עצב , התאים ימשיכו ויתמלאו בעצב... מהי בחירתכם , תודעתכם , במה אתם ממלאים את לבכם ומהו אשר אתם מתרגלים ..

לכל חשיבה - מילה ומעשה משמעות כה רבה. אפשרו לעצמכם לתרגל את אשר ממלא ומעלה אתכם בתדר האור השמחה והאהבה.

בימים אלו , רבים מכם , חשים התכווצות , התכווצות המתבטאת במקום עבודתכם , או בזוגיות , התכווצות אשר אתם מכניסים לחייכם בכל תחומי החיים . האם זה הזמן לשחרר , כן ! אפשרו לעצמכם להאמין , ראו את לבכם , כן זהו שלכם , הוא אשר יודע להעניק אהבה לאלו סביבכם . זהו הזמן להעניק את האהבה לעצמכם , אכן כן , מלאו עצמכם בשמחה ,

מה משמח אותי בימים אלו , תשאלו , בגופכם הגשמי נעים אתם , ואתם בעלי יכולות רב חושיות כה רבות . מה הוא אשר משמח אתכם , צרו אותו שוב ושוב בעולמכם .

אתם יקרים , הנעים בחיים הגשמיות ובעלי תודעה אל מימדי האור הגבוהים , בעלי היכולת לשלב שלבו אהובים , את האור והשמחה בחייכם .

בקהילת טלוס , במעמקי הר השסטה אנו , חיים בגופי האור האווריים של תודעת המימד החמישי . אנו איננו מתגלמים בעולמכם הדחוס, עלמנו הוא אחר, אך שוב , היו מודעים כי גם אנו וילדנו , בעלתי תבניות תודעה , גם אנו מתרגלים את שפת האור וההגשמה, וגם בפננו ניצבים שיעורים ושערים , תרגול ולמידה.

המסע הספירלי האין סופי הוא למידה והתרחבות , האם זוכרים אתם את בחירתכם לרדת להגשמה במימד זה… אכן אהובים , אתם בחרתם , אכן אהובים , אתם גם עיצבתם את מסלולכם במסע חיים זה. בקפידה אני נוכח , בשיתוף של מועצת ה12 ממעמקי עיר האור טלוס, לתמיכה באנושות המתעלה , אנו פותחים את שערי העיר להזכיר לכם אהובים , כי לכם היכולות הרב ממדייים .

הזכרו אהובים , כי אתם כהני למוריה - ואנו מזמינים אתכם ללמידה משותפת במסע ההזכרות וההתעוררות .

אתם אהובים , בעלי היכולת לנוע עם גופי הקריסטל מוארים , ללא דחיסות , ללא עיוות , ללא התכווצות . על מנת שנוכל יחדיו , בני האנוש , ובני ערי האור , לחיות בעולם של אור שמחה והרמוניה, בעולם המאוזן תדרית בין החומר לרוח , מתוך מודעות ועדיפות ראשונה. אנו פוגשים אתכם , במפגשי הקהילה.

אנו לומדים יחדיו ועוברים בשערי המסתורין , בשערי הרב ממדיות , בשערי האנוש לאלוהות שאנו .

חווית הלמידה הינה חווית של התרגשות ופיתוח היכולות האנושיים בעולם זה בו אתם צועדים .

היו מודעים , אהובים , זה הזמן לשחרר . היו אמיצים בני למוריה, לחזור אל עצמת אורכם . והיא אדירה עוד מימי יבשת האם , אותה יבשת קסומה הרמונית עשירה . בשערי הזוהר , נעבור יחדיו , בשערי למוריה.

ולמסע האור נצא , עצמו את עיני הגשמי ופקחו את העין האלוהית המעניקה לכם ראייה רב מימדית על חושית . ראו את שערי למוריה נפתחים ואתם כבר נוכחים במקדש אור האלוהות , מקדש של זוהר וקדושה, מקדש בו אתם נוכחים בגופי האור האלוהיים .

כן כה רכים ומלאים ברסיסי האור , ומהם אותם רסיס האור , ומהו מקורכם . ראו את צבע גופכם ואת גובהו , ראו את לבכם פועם ומעביר את מקצב התדר השוטף לאורך ולרוחב חוטי השני מועברים ושותפים את גוף האור . ואלו הם המתרחבים ובוהקים ובעלי היכולת להעביר את אורות אלו לכל עבר , לכל מקום בו אתם פוסעים ומתדרים . ראו אהובים , את הוויתכם , את שאתם , האמינו וחבקו האמינו דעו את עצמכם

מבורכים אתם ילדי . הנני אדמה. (תוקשר ע״י איילת סגל 9-1-2019) #ADAMAYELETELOS#


148 צפיות
bottom of page