top of page

מסר אחרון לשנת 2018 של הכהן הגדול אדמה , ממועצת ה12 מבניין המועצה בטלוס - לשנת 2019


 

מלב טלוס ישראל , מלב הכפר האלקולוגי הרוחני , הנושא את מבני הפרמידות של להבות הבריאה המקודשות , מתוך המרכבה הזוהרת , בגווני הזוהר הזהובים , ומעגל הריפוי השמאני הנושק אל המעגל השמאני הנמצא במרכז שסטה, בית בני למוריה , נוכחים אנו עם איילת בני מועצת עיר האור טלוס.

״מבורכים אתם הקוראים שורות אלו , אתם החשים את לבכם מהדהד אחד עם ההתמרה והשינויים החלים על פלנטה ארץ בזמנים אלו .

אנו אשר מלווים ותומכים בתא האור אשר סיים מחזוריות של צמיחה והעמקת שורשיו , ונושא עמו מסה של אור אלוהי , אור הבוקע מלב בני קהילת טלוס , אלו הנושאים בתודעתם את תדרי למוריה , אותה יבשת אשר שקעה למצולות בן לילה.

בתקופת אור זו , רבים מבני האדמה המקודשת, אדמת גאיה , מתעוררים , בני האדמה המקודשת נושאים את לפיד האור, לפיד האור הוא הוויתכם השמימית , גוף האור שלכם , אשר אתם לומדים להעניק לו את תהודתו המלאה, גוף האור הקריסטלי עמו אתם נעים על פני הפלנטה הדחוסה במימד השלישי , הוא המעניק לכם את יכולות היותכם גופים חיים גופים מוליכים , גופים אשר מעבירים תדר חשמלי - מואר.

האם אתם מבינים , כי ככל שתלטשו את יהלום לבכם הוא אשר מהווה הגנרטור המרכזי לנשיאת האור מלבכם אל כל מערכת מרכזי האור - צ׳קרות אזי גופכם יהיה בעל היכולת לשאת מסת אור גבוהה המעניקה לו את יכולת התקשורת הקוונטית .

אכן אז אהובים , מקבלים אתם את הקריאה להגיעה אלינו אל עיר האור טלוס, אשר במימד החמישי , ללמידה משותפת .

כאשר תודעתכם נפתחת והשכל האנושי אינו עוד אוחז פחדים , חששות ספקות ושיפוטיות .

אזי המרחב הפיסי אנושי שלכם מאפשר את הכלת המרחב הרב מימדי אתרי .

הגבולות אשר בעולמכם הצבתם לכם , הגבולות הגשמיים מטשטשים ואתם שוב בעלי יכולת לצאת מעבר לגבולות הדחוסים אל המרחב האין סופי בעולם הקוונטי .

העולם הקוונטי , הינו תודעת רב ממדיות , תודעה המאפשרת לכם לנועה אל חיבור אל עולמות נוספים בהם תודעתכם נוכחת , כאשר אתם רואים בדמיון , וחשים את אשר אתם מזמנים , אתם כבר יוצרים הגשמה אשר תבוא לידי ביטוי בעולמכם האנושי - אם וכאשר אתם תאפשרו לה לקבל נוכחות גשמית .

על כן אהובים , עם סיום שנת 2018 נשמות רבות קבלו את ההחלטה , האם להמשיך במסע של האור, או האם לצאת מגוף הפיסי אשר אנו בעל היכולת להכיל את האור הגדול ולחזור בגוף חדש.

הגופים החדשים של ילדי הפלנטה , הם כבר בעלי היכולת להכיל את האור הנושא מסת תדרי אלוהות בתוכה , קרני הספור נובה, הם אלו אשר מניעים את חיישני הבריאה אצל אותם ילדים .

הם אלו אשר מביאים את העולם החדש, בערנות תודעתית מלאה, אין עליהם ללמוד להפעיל את גופם אין עליהם להזכר , נשמתם ותודעתם מגיעה בערנות והם יודעים - פשוט יודעים !

על כן , הם כבר נושאים את האור הגדול , יודעים ומוכנים להכיל את תהודת גאיה . יודעים הם חוקי הפיסיקה החדשים , את היציאה מגבולות הזמן והמרחב.

הם אלו אשר יביאו את הפלנטה אל איזון , נם נושאים בתוכם את הידע לחיים חדשים על פני גאיה.

וכן הפלנטה היפה והעשירה עוברת ומשתנה ממש אל מול עינכם .

מדענים אשר חוקרים את ומלווים את גאיה בשינויים , כבר יודעים כי גאיה כנסת שוב למחזוריות ההתמרה.ואין זו הפעם הראשונה.

מחזוריות זו אשר כבר התרחשה כבר על פני הפלנטה ,מגיעה היא ממש בעשור זה לכיול מחודש, המדענים ומנהיגי הפלנטה מודעים לזיהום אשר חדש לאדמה לאטמוספירה ולמיים בפלנטה , וכי גאיה כבר נותנת אותותיה.

יודעים אנו כיום על מחזוריות אשר התקיימה על פני הכוכב לפני 300 אלף שנים ויותר ויודעים אנו גם על הכחדתה , שקיעת למוריה ואחריה אטלנטיס ,הן אשר כיום מביאות לנו שוב את הזיכרונות לאותם ימים .

ההתמרה של גאיה והעלייה בטמפרטורות, אשר גורמות למאגרי המים להתיבש, לקרחוני הענק להנמס ולמפלס האוקיינוסים לעלות …זאת נובע מתודעת האנוש אשר הגיע להרס עצמי , ולירידה בערכים המוסריים , והיכולות המנטליות אשר הוריד את התדר בפלנטה ארץ.

מחזוריות חיים נוכחית , באה להעניק לנו שוב את בחירת הנשמה לבחור אחרת , להתעורר ולעלות את מסת תודעת הפלנטה, לתודעת של אור , לתודעה של הזנת התדרים והאנרגיות סביב לכם , בשדה האור האלקטרו מגנטי לתודעה של יונים חיוביים , של נשימת אור האלוהות .

בזמן זה, ניתנת לנשמות אשר מהלכות על הפלנטה , את היכולת לבחור שוב, ולבצע שינוי תודעתי , חלקכם כבר עושים זאת ואף מובילים את גאיה כלפידי אור , ללידתה המחודשת .

אנו מעיר האור טלוס, ונציגי השמבאלה יחד עם המוצעה הגלקטית , תומכים ויחד אתכם בשיתוף מלא רואים את לידתה של גאיה, יודעים אנו כי במערך המחזורי הנוכחי רבים מנשומת הפלנטה מסיימות קרמות עתיקות יומין וכי המחזוריות הבא של גאיה יתנהל מתוך ערנות מוחלטת ותודעת המימד החמישי ואף יותר מכך הוא שיכיל את הפלנטה הזו .

ההחלטה כבר התקבלה .

עם כניסתכם אל השנה הלועזית על פי הולדתו של ישוע הנוצרי , 2019, אתם אהובים עומדים לחוות את גל של התהוות קהילות אור חדשות אל נגד חשכה האוחזת עודה במקומות מסויימים בגאיה.

עיר האור טלוס פותחת את שעריה לפניכם אהובים לתמוך בארבעת הגופים המרכזיים המפעילים אתכם לשלם , ליכולת התנהלות תודעתית גבוהה .

מעיר האור טלוס, אנו מפעילים שוב את המערך הפלנטרי במערכת שמש שו וחיבור אל יתר מערכות השמש בייקום הנוחכי ואף אל הייקומים המקבילים .

ככל שעוד ועוד בני אור יכילו את חוקי הייקום, אלו אשר תומכים בעולם הרוח אל מול איזון של עולם החומר , ככל שבני האור יתעלו מעל תעתועי האגו הארצי , ויחזרו אל האיזון של עולמות האור בתוכם והן מחוץ לרובד האישי שלהם .

ויניעו את האור בגופי הקריסטל שלהם אחד עם גוף הפיסי - אזי יכולו הם להניעה את האור לשפע בחייהם .

הניהול ההשרדותי המנהל את כלל אוכלוסיית הפלנטה הנו עומד להקצין ,עד כאשר החברה האנושית שוב תתמודד עם בחירה מחודשת , במחזוריות החדשה, בה הכללים משתנים .

יותר ויותר בני אנוש ייאלצו להפרד מעולם החומר הגשמי ולעבור לחיות בקהילות התומכות זה בזו , מתוך ראיית הכלל , והיכולת לתת מעצמי בצורה מאוזנת - הגשמת האינדבדואל לצד נתינה ללא תנאי .

העזרה ההדדית היא אשר תפתח את האנוש אל תודעת הנתינה ללא התנאי , החמלה, החזרה לפשטות ולאיזון של עולם החומר ועולם הרוח . אסונות הטבע הפוקדות את האנוש ,וייפקדו אזורים מסוימים בפלנטה, הם תומכות בחמלה ובפתיחת לב האנוש , אשר מבין את חשיבות התמיכה באנושות .

אם אלו שריפות הענק, או סופו תורנדו או רעידות האדמה …האנושות אחת היא בפלנטה גאיה, והנפרדות של שפות , דתות לאומים , תהיה חסרת משמעות לנוכח הרצון לשרוד על פני הפלנטה.

אחדות בני האור בפלנטה , ותודעת הבריאה המוכרת לחלק מנושאי לפידי האור תהיה חיונית עד מאוד להצלת הגזע האנושי .

אהובים , חשוב להסביר כי התחזית העמוקה אשר ניתנה לכם , ממרכז מועצת ה12 מעיר האור טלוס, היא תחזית אשר מיועדת למחזור חיים זה.

אל נא תחששו , ההיפך, שמחו וחגגו את היותכם בניאנוש המכילים את האור האלוהי , אתם אהובים , כבר יודעים ומכינים עצמכם להתעלות . מתוך איזון הגופים , מהלכה למעשה, חשיבה מילה והגשמה בחיים אותם אתם מגלמים .

חלקכם כבר בעלי היכולת להתמיר עצמם ויודעים כיצד להניח לביתם הגשמי - גוף האנוש , לפעול עם שדות האנרגיה המקיפים אותו בחיבור אחד אל הרשת הפועמת והפעילה סביב לפלנטה , רשת הקריסטל, המחוברת אל רשתות האור בייקום ומעבר אליו.

החיבור שלכם זה עם זו , יוצר את קהילת הפלנטה לאחד.

תודעה הנושאת את רצונכם לנועה אל מעבר לישן , אל העולם הנושא את ימי האור הגדול , הימים עליהם הכתובים שלכם מדברים - ימי המשיחות - ימי העידן הזהב- ימי ילדי האור .

אנו פותחים בפניכם את שערי טלוס, ללמידה וצמיחה - להזכרות בעצמת האור שהנכם ,

עצמו את עינכם וראו אצמכם עומדים במרכז הפרמידה הנושאת את אור האלוהות , מקדשי ההארה- ראו את קרני ההתעלות הלבנות המגיעות ממכז השמש האחת הגדולה- ומזינות את צ׳קראת הכתר שלכם .

ראו אהובים וחושו את זרימת האור הנפלא עוברת דרך כל אותם מרכזי אור הממוקמים בגוף הקריסטל והן המשפיעים על גופכם הפיזי , ראו את גופכם נטען באור ומבריא מכל חולי או דחיסות ואתם נמתחים גבוהה מעלה חשים את הזרימה של האור מטעינה מזרימה אהבה קוסמית אחת .

כן אהובים , אתם האהבה הקוסמית - אתם הנושאים את האור והידע ומגלמים זאת הגופכם .

ראו אתכם מתרחבים , אין גבול אין מרחב , אין סוף , ראו את גופי האור מתרחבים עוד ועוד , אחד אתם עם הייקום , בן כל מערכות הכוכבים , אחד אתם עם הבריאה, אחד.

והנה אתם בוחרים שוב מחדש לחזור אל הפלנטה , בוחרים מחדש לחזור אל תקופה ייחודית זו , בה אתם ערים !

בה אתם לוקחים חלק פעיל בחגיגה של הארת פלנטה ארץ- גאיה עוברת שינויים ואתם אלו התומכים בה, בזמן זה אשר מעניק לכם את יכולת הבריאה והגהגשמה.

ראו עצמכם תומכים במערך , מהו החלק שלכם - מה באתם לעשות בזמן זה על הפלנטה?

יש לכם ייעוד - 2019- הינה שנת הגשמת הייעוד

12 רבדי הדי אן אי ערים לקריאת נשמתכם - השמיעו את קולכם את החלום המקודד בהוויתכם בקול רם , השמיעו לייקום

״אני מבקשת …אני בוחרת..אני מתחייבת..״

כך קורה!

אנו מברכים אתכם אהובים , עם כניסתכם אל ימי האור הגדול !

אנו מזמנים אתכם אל קהילת טלוס למוריה בישראל ובעולם כולו , אחת היא עם הבריאה - ואנו ממרכז מועצת העיר טלוס מברכים אתכם

נוכחים

מלווים

מועצת ה12 - והכהן הגדול אדמה.

אחד אנו עם האנושות .״

(תוקשר ע״י איילת סגל טלוס ויליג׳ 22/12/2018)

AdamAyeleTelos


74 צפיות
bottom of page