top of page

תהודתן וחשיבותן של קהילות האור החדשות על פני הפלנטה- ימי האור הגדול


חברים יקרים , בעקבות האירוע המרגש של שערי ה12/12 ישבתי ושיח מעניין נוצר עם אדמה אבי ומורי.

משתפת אתכם , בנושא חשיבות קהילת האור טלוס בישראל ובעולם .

אדמה:

"בני למוריה האהובים ,

בשמחה גדולה ובהתרגשות , אני מברך אתכם עם בואכם אל בית טלוס , שערי לבנו נפתחים ואנו חשים כל אחד ואחד מכם , ומברכים אתכם לאיחוד המרגש והשיבה הביתה.

עם פתיחת השנה הלועזית על פי הנוצרי ...שנת 2019= הלא עם סכום הספרות אנו שוב מקבלים את המספר המהדהד בעצמה כה חזקה 12

בימים אלו עם התעוררות 12 ההיבטים המקבילים של הוויתנו השלמה

עם התעוררות 12 רבדי הDNA בתאי הגופים שלנו .

אנו חשים את לבנו שב הביתה- ומהו אותו בית ?

איילת:

אדמה, בעשור האחרון , במסעי המרגש אל TELOS פגשתי בנשמות רבות , מישראל וממדינות רבות , בפלנטה ארץ. החיבור שלי עם הנשמות , הגיעה ממעמקי הווייתי הנושאת את זיכרונות למוריה וחשה את החיבור אל עיר האור טלוס .

אני פוגשת חברים חדשים , אשר אט אט מהווים הם לי את המשפחה , את המקום הבטוח המאחד אותי ברב הממדיות בה אני צועדת . איילת ואוהלת ..

אדמה:

נשמות רבות , המתעוררות בימים אלו , וחשות את אותה קריאה מרגשת , הקריאה המהדהדת להם את השמחה וההרמוניה בהווייתם ואת הכמיהה לעוד ועוד תקשורת ומגע עם בני עיר האור טלוס, הלא הם ניצולי יבשת למוריה העתיקה. מתקבצים יחדיו , נפגשים , מתאחדים .

אותה יבשת אם אשר , בן לילה שקעה למצולות , אותה יבשת אשר עליה התקיימה קהילת למוריה ועוד קהילות של בני הכוכבים , אשר הגיעו ללמידה והגשמה בפלנטה ארץ.

קהילתיות הייתה המבנה בו התגלמו האנוש מאותם ימים עתיקים , בתוך מבנה הקהילה אתם מקיימים את אחדות השדות האלקטרו מגנטיים ובכך מכפילים את הגשמת תודעת אלו הנושאים את רטטם האלוהי המשותף , בתוך הקהילה קיימת תמיכה אין סופית אל רטטי נשמת האינדיבידואל, אשר עובר התפתחות ולמידה מתוך היותו ניצוץ אור אלוהי ייחודי .

הקהילה הנה קיום תהודת הווית האנוש , באחדות ושיתוף בפתחון הלב ונתינה ללא תנאי . בראיית האחר כאחד והנעת האנרגיה מאתנו מתוך חמלה ואהבה.

הלמידה בתוך קהילה , מהדהדת לאינדיבידואל מראות מאתגרות לעיתים ומראות מעשירות .

אך בהחלט ההדהוד על פי חוקי היקום באים לידי ביטוי בחיי הקהילה.

בעידן הפוסט מודרני של המאה ה21, בני האנוש יצרו מערכות בודדות , רבים החלו לחיות לבד , ונותקו מהקשר עם משפחת הנשמות שלהן , נותקו מהמערכת הרציפה של חיים במארג רחב של קהילה תומכת . דבר היצר ניתוק מרגשות האהבה החמלה והנתינה , וכן ניתוק אישי מהנשמה .

בימים אלו , עם התעוררות הנשמה קיימת גם התעוררות לחיפוש מחדש של הבית - משפחת הנשמות .

איילת:

אדמה כיצד מתנהלת הקהילה הרוטטת בתדרי האור של העידן החדש?

אדמה:

קהילת טלוס במעמקי שסטה, מתקיימת עם הנהגתם של מועצת ה12 , מאסטרים ומאסטריות ובראש הכהן הגדול אדמה, כאשר על המועצה לקבל החלטה, והקולות מתחלקים שווה בשווה , קולו של הכהן הגדול אדמה הוא הקול הקובע.

חברי המועצה נבחרים על י רמת ההגשמה הרוחנית שלהם תכונותיהם , בגרותם ותחום התמחותם . כאשר חבר מועצה מחליט לעבור לרמת שירות אחרת , דבר המינוי הפנוי מדווח לאחרים המעוניינים להכנס לתפקיד. כל הבקשות נבחנות בקפידה על ידי המועצה , הכוהנים והמלך והמלכה של טלוס.

חברי המועצה המלך והמלכה וכהני טלוס , נושאים את תהודת עיר האור , ותומכים בכל המערכת הכללים המתדרים את תהודת המימד החמישי .

גם בטלוס יש חוקים וכללים . למשל אם חבר מעיר האור טלוס מעוניין להתגלם בהווייתו במימד השלישי באופן קבוע, אין הוא יכל לחזור לחיות עם קהילת טלוס במימד החמישי .

הטוהר במימד זה הוא כה רב , אשר יש לשמור על מעין סטריליות , על כן , יש הקפדה מי יכל להיכנס אל העיר ולאילו רבדים.

בנוסף לטלוס, קיימות עוד ערי אור המתקיימות בקהילתיות והן צומחות ומתרחבות בימים אלו , ורבים מתושבי חוץ הפלנטה מתחילים ליצור עימם קשר.

כמו כן בעולם החי ניתן לראות את חיי הקהילתיות במיוחד אצל בעלי היונקים . אשר חיים בשבטיות ומגדלים יחדיו את הצאצאים .

שיתוף פעולה ויצירת בריתות הן דרכים שבהן יונקים מורכבים יותר מנסים לתפעל את הסביבה החברתית שלהם, לרוב הם נעים בקבוצות של כ1000 חברים הנושאים את אותו התדר

קבוצת אמהות וצאצאים רכים , קבצה של מתבגרים , קבוצה של בוגרים זכרים , או בוגרות נקבות וכו'...

המבנה המשפחתי אותו הכירה האנושות במחזוריות חיים זו , שוב משתנה, זהו אינואותו מבנה המשפחה אשר במהלך 25 שנים האחרונות היה מוכר ומקובל .

המבנה המסורתי של אם אב וילדים , משתנה ויש אשר כבר חשים ומגשימים את הצורך במבנה אחר של תא המשפחה.

הקהילה הרחבה היא זו אשר תעניק את תחושת הבית , הקרבה התמיכה והמשפחה, חיבור מחודש של משפחת הנשמות

בני למוריה האהובים , על כן נוצרות קהילת טלוס בכל העולם , טלוס למוריה בישראל מונה מספר אלפים של בני משפחה, הנושאים את תדר למוריה , את זיכרונות הבית , הנשמות חשובת הזדהות ומגיעות למפגשי הקהילה , כל אחת לפי צורך ההזנה שלה, באנרגיות המגיעות הישר מעיר האור טלוס (סדנאות , אירועים , מסעות מפגשים אישיים )

הקהילה בארצכם , מחוברת לקהילת טלוס העולמות המונה עשרות אלפי אחים ואחיות . ההזנה עם הקהילה העולמית מתאפיינת במפגשי טקסי התעלות חודשי , ומפגשים אינטרנטיים חודשיים של מובילי הקהילות בעולם . ובכל קיץ במפגש מרגש בבית הגשמי בהר השסטה, שם גם אנו מתאחדים עמכם בחגיגת האור מרקיע אל ביתנו כוכב MU.

כמו כן , יקרים , זכרו כי החיבור התדרי דרך רשת הקריסטל מהדהדת את תהודת טלוס בפלנטה, בכל היבשות , ברצף מתמשך שאינו פסק, עוד ועד חברים בני למוריה המתעוררים חשים את הקריאה ויכולים לנוע במרחב הפלנטרי בקהילה הרחבה הנושאת את תדר הבית .

איילת : כן כך הגיעה לביתי גבריאלה

אחות משוויץ אשר חשה את הקריאה למוריה ויצא למסע לשסטה , משסטה המשיכה למאווי ומישים חשה את הקריאה להגיע לקהילת טלוס בישראל , ההדהוד שלה והחיבור התדרי טלוסאני מעניק לנו את היכולת תקשורת מלבנו ללא שוב הבדלי תרבות או שפה ...

אדמה:

אכן כן , הלב הלמוראני הוא המחבר , ולכן בת למוריה נשלחה אלייך ללמידה והתרחבות , לתמיכה ואהבה, כך נהוג במשפחה הקהילה העולמית מעניקה לנשמות רבות את הקשר והחיבור והתמיכה דרך ערוצי האינטרנט או הטלפון או אף הניידות בפלנטה.

איילת :

האם יש חשיבות לכך שכל קהילות טלוס בפלנטה ,פועלות כארגונים ללא מטרות רווח?

אדמה:

אכן כן , אורליה קבלה זו כהתניה לעבודה משותפת שלנו עימה , לפתחון לב טלוס לקהילה האנושות .

בנתינה ללא תנאי מהלב הלמוראני , ללא הפעלת האגו האנושי וחיפוש אחר אינטרסים אישיים או תגמול כספי גשמי ניתן להתעלות ברמה הרחבה של ההוייה, וניתן לקחת חלק בשליחות האור הפלנטרית התומכת באנושות , עליכם להבין כי הפן הכספי בו אתם אוחזים נושא בתוכו תדרים ישנים, וכאשר האנושות תתחיל לפתח את תודעת השפע במובן הרחב , הנושא את תהודת האנרגיות האלוהיות המכילות את חוקי האור של העידן הזהב , השפע יתבטא בכל תחומי החיים , אזי השפע יתגלם בעוצמתו , עולמכם הגשמי עומד בפני שינוי אדיר, אלו אשר יתרגלו את ההזנה על ידי חילופי אנרגיה , אלו אשר יתרגלו את החיים בקהילתיות מתוך נתינה לאחר , הם אלו אשר נושאים את תהודת האלוהות הטהורה , המילים קטנות בכדי להבין את משמעות הנתינה ללא התנאי .

על כן , המועמדים לשליחות , היא למען התעלות האנושות ופלנטה ארץ בזמן כה ייחודי זה.

קהילת טלוס העולמית נוצרה ע"י אורליה לואיז גו'נס , אשר ספריה והמיידעים הנפלאים עברו ממני אליה , ומספריה אל בני למוריה הנקראים להתעורר, וכיום הם , מתורגמים ל15 שפות ברחבי הפלנטה.

הנני מזמין אתכם אהובים , להיות חלק מקהילת טלוס בישראל ,שלוחה האור ,המייצגת את תדר טלוס העולמי.

לתדר את לב למוריה, דרך ערוצי התקשורת הרב מימדית אל קשת הקריסטל , ורטטי האור הפועמים ועוברים מלב אל לב , ואל זיכרונות ימי למוריה המתעוררים ועולים ומרחיבים את היותנו בני אנוש הנושאים את יכולת הקוונטיות בזמן זה .

במעגלי האור וחכמת למוריה, ובחגיגות הלב .

איילת: תודה אדמה על ההסבר והודייה על הליווי והתמיכה בקהילת טלוס למוריה החוגגת בקרוב 9 שנים לקיומה

אדמה:

מבורכת את אוהלת ביתי , את וכל בני קהילת טלוס, הנושאים את לב למוריה על אדמה ארץ קודש זו.

מבורכים אתם ילדיי , הנני אדמה , אחיכם הלמוראני . "(תוקשר ע"י איילת 15/12/2018)

חשים את הלב...בואו הצטרפו אלינו - טלוס למוריה הבית של הלב

הרשמו במערכת ...וחברו אל רשת האור הלמוראנית המתעוררת בימים אלו .

 


201 צפיות
bottom of page