top of page

2019 כהכנה לשנת 2020 והפעלת קרני הסופר נובה


 

עם החזרה ממסע ההתעלת של חודש דצמבר 2018… נושמת את המתנות והניסים אשר אותם קבלנו והתרחשו , מתבוננת מסביב, חשה את עומק עולם הגשמיות , עודנו מהדהד בתבניות המוכרות לרוב בני האנוש בפלנטה. רואה את העולם הרוח , אשר מעניק לבני אנוש רבים , תמיכה בחיבור הנשמה אל מקור האור והשיבה הביתה.

כבני אנוש הצועדים , במשך מחזוריות חיים זו , מחזוריות חיים אשר נוצרת את העולם החדש שנוצר עם נפילת התודעה, עם טביעת יבשת למוריה ואחריה יבשת אטלנטיס. אנו נוצרים בתוכנו , את התכנות החדש אשר ניתן לאנושות , מתוך ניתוק אורנו ממקור לבנו . מתוך הצעידה במעגליות אין סופית של שליטה וותנאי השרדות , רבים מבני האנוש שחכנו .

שחכנו את הבחירה המשמעותית של נשמתנו , לרדת אל הפלנטה , ולחקור , ללמוד , לברוא ולהאיר. שחכנו את הבחירה וההבטחה שלנו לעצמנו לאהוב, לראות את האחר ולגעת בלבבות אחינו ואחיותנו . שכחנו לרוב , פשוט שכחנו .

בימים ייחודיים אלו , בהם אנו עדים לשינויים האקלמיים , אקולוגיים , של פלנטה ארץ - גאיה. בימים ייחודיים אלו , בהם אנו עדים להתעוררות המונית של נשמות רבות אל שאלות רבות , המחברות אותן שוב למהות ליבם - למהות אורן .

אין אנו מהלכים , כאבודים …עם פתיחון הלב, אנו מתמגנטים עוד ועוד אל משפחות וקהילות אשר בהן אנו חשים כן זהו הבית .

בהולכי על אדמת שסטה , במפגשים עם בני למוריה בעיירה, חשה אני כי זהו ביתי . יודעת אני , וחשה את האהבה של אותם חברים , אחים למסע, אשר חוו וחווים , רואים את אשר מעבר לעולם הדחוס, רואים את הנסתר וחוו , בעולמם הגשמי שינויים כה מהותיים אשר הביאו אותם לשינוי עצום בחייהם ה״רגילים ״.

בכל פעם שאני מגיעה אל ההר, נושמת אני אחרת , ראותיי נפתחות , חושיי מתרחבים , הרב ממדיות פוגשת אותי בכל תהודה אותה אני חושבת , מדברת בוראת . חשה את התדרים הגבוהים המקיפים את הוויתי , אנרגיה עצמתית בוהקת , והחורף הנוכחי חשתי אותה יותר מתמיד - חשתי את קרני הסופר נובה.

המתנות של ההר , מביאות אותי לבחור שוב מחדש , את דרכי בחיי .ולהניע את גלגל התנופה התדרי אותו אני נושאת בתוכי אחרת . כיצד ניתן להניעה את האנרגיות העצמתיות המקיפות , ומכילות אותנו .

עם החזרה ארצה , מביאה אני אתי את התדר האחר אל החיים הגשמיים הדחוסים בקהילות בהן אני לוקחת חלק, קהילת מקום מגוריי , מקום עבודתי , קהילת טלוס למוריה בישראל .

אכן , מהות היותנו פתוחים לתדרי האור הגבוהים כה חיוני בימים אלו , מהות היותנו אחד בחשיבה מילה ומעשה מהותיים להמשך קיומנו במחזוירות חיים זו . מהו התדר אותו אני בוחרת להעביר הלאה. לשטוף עמו את הפלנטה.

מהלכת אני , בביתי , נושמת ורואה את אור הזהב, לבן הכחול עמוק מולי . יודעת כי אדמה איתי . נושמת עמוק , חשה את כל גופי רוטטים , חשה את הקצב השונה ואת הזרימה התדרית המניעה את חושיי.

והנה גל חום שוטף את גופי וליבי מתרחב, ורואה קרן אור מופנת אלי וצבעה כחול עמוק, וחודר הוא אל הלב. וקשובה אליו …

״ בתי אהובה , בת אור למוריה היא את , הצועדת על האדמה הזו , רואה וחשה את ההבדלים בין התדרים השונים , במקומות השונים בפלנטה. אכן , במסעות שלך , מוזמנת את ומגיעה אל פורטלי האור ולרוב אל הבית בשסטה. יודעת את , את התדר הנושא מסת אור כה גבוהה , ואל תוך המארג האור יוצאת את עם גופייך וחשה את השינוי וההתמרה , אכן בממד החמישי , אין תחושת רעב, הרעב אינו קיים , ועל גן הגופים הפיזיים מגיבים אחרת , אל המזון , המזון הנו תדרי , והאור המכיל בתוכו זרימה גבוהה של חשמל ורטיטי אור אלוהות , הוא המטעין את מרכזי האור בגופייך והן הגוף הפיסי עובר שינוי , ובעל היכולת להכיל זמן רב יותר מסת תדרית של אנרגיה הנגישה לפעילות בעולם הגשמי דחוס.

על כן , אהובה , חשה את את הוויתך קלילה , ויכולה את לפעול בערנות זמן כה רב, בעולמכם הגשמי , כאשר בני האנוש נוכחים בנקודות בהן התדרים נמוכים , ואתם בעלי הצורך לצרוך מזון רב על מנת להעניק ״דלק״ לגופכם , לצערנו רואים אנו כי ה״דלק ״ אותו אתם צורכים לרוב מקולקל , וכן יוצרים אתם עיוות תדרי בגופים אותם אתם נושאים .

כמו כן , כאשר אתם מהלכים עם הגופים פתוחים , ואתם נכנסים למרקם תדרי של מספר בני אנוש אשר נושא תהודה שלילית , אתם נכנסים לאותו שדה אלקטרו מגנטי הנושא תהודה שלילית של יונים , והם משפיעים על השדה והמרקם התדרי המקיף אתכם . על כן אהובים , היו מודעים , היכן הוא המקום הנעים והמתאים לכם , ואם הוא אינו מתאים , זכרו אינכם מחוייבים לשבת במרקם שלישי שכזה.

הדיוקים הללו , יתעצמו עם הכניסה לשנת 2019 , על פי ספירת הנוצרי ,אשר שנה זו הנושאת את תהודת 12 סלילי הDNA וכמו כן את 12 ההבטים הקוונטים שלכם . עם פתיחת סלילי DNA המוארים , אתם נושאים את היכולת הרב ממדית שלכם ל12 ההבטים הרחבים אותם אתם נושאים . זוהי שנה בה הפיסיקה הקוונטית תתפוס תאוצה רבה אף יותר בהבנה הסמויה שלה , והמדע ימשיך לבחון את הרב ממדיות אשר מעבר לעולם הגשמי , של תודעת המימד ה3.

בשנה זו , שנה של מעבר משנת השער , והחיבור למקור הנשמה ,אל השנה אשר בה תתרחב תודעתכם אל מעבר לאני הגשמי , ועד למרחבי תודעתכם הנוסקת אל עולמות מרובים . בשלבי החיבור אל 12 ההבטים השונים שלכם , נכנסים אתם וחוברים אל תודעת האור האלוהית , אל תודעתכם שלכם , חלכקם רואים ויז׳נים , וחלקכם מקבלים מסרים לשליחות אותה עליכם לבצע.

אכן יקרים , הקריאות הן אל תודעת אורכם , עם צעדכם , בנתיב נשמתכם , חוברים אתם אל הייעוד שלכם , עמו הגעתם אל פלנטה גאיה.

שנה זו הינה שנת המעבר , אשר התעוררות רבה אף יותר מתמיד , תתרחש בפלנטה. מסה רבה של בני אנוש , המתעוררת , תיזום ותשנה את תודעת האנוש בכל הפלנטה , ומליארדי בני אדם , יתעוררו מחשכה של שנים רבות ,מליארדי בני אנוש , ייזכרו !

מידעים אלו כתובים באותם כתבים עתיקים , אשר המאסטרים הנעלים אשר הלכו על האדמה הזו , סיפרו ושתפו , מידעים אלו כתובים באותם ספרים עתיקים , אות אתם קוראים ומשננים . אלו ימי האור הגדול , ובשנת 2020 - 2040 המיועדות , שנה של מהפכות מרובות , גלויות ברחבי הפלנטה , מהפכות של התמרת משטרים עודם אוחזים בתהודת השליטה והחשכה. מהפכות ושחרור השליטה בבתי החינוך והכלכלה . לצד השינויים בחברה האנושית , פלנטה ארץ תשנה את פניה , מקומות רבים אשר אתם מכירים ייעלמו מעל פני האדמה , ויצמחו איזורים חדשים ,עם התחממות הפלנטה במעלה .

אוכלוסיית הפלנטה תתחיל לצמצם עצמה , ובני האנוש יחזרו לחייים בתוך קהילתיות בריאה ומאוזנת , כפי שאני חיים בקהילת טלוס .

אכן אהובים , היו בתודעה ערה של הכלה וקבלה, ראו את הקרבה המהותית שלנו אליכם , ודעו כי אתם אינכם לבד.

בני האלוהות בגוף אנוש, הם אלו היישאו את תהודת החדש, הם אלו אשר כבר בוחרים להגשים את חייהם בהגשמת הרוח בעולם החומר. מתוך אמת - יושרה - וקיום חוקי הייקום , אלו אשר יהדהו את תדרי האלוהות האהבה הטהורה , המכילה את האחר , הרואה ומקבלת , המוחלת ומשחררת , הם אהובים יובילו את דרך ארץ .

שנת 2019 המגיעה הינה , שנה של שחרור שיעורים וקרמות עתיקות , ומעבר בשערי הזוהר אל תודעת הנשמה המשיחית האישית שלכם .

היו קשובים אהובים , בני למוריה , אותה יבשת אם בהם נכחו בני הכוכבים , בימים העיתקים ההם . אכן , בני הכוכבים , המתעוררים , ונזכרים ,תהליך ההזכרות הוא לרבים מלווה בכאב ורצון לחזור הביתה.

הבינו אהובים , ראו כי אנו יחדיו בונים את בסיס הבית , אתם ואנו אחיכם הנושאים את תהודת המימד החמישי בערי האור הפנים פלנטריות .

אנו יחדיו אחד!

2019- הינה שנה של קפיצה קוונטית - אפשרו לעצמכם , שוחררו כל פחד וחשש. הושיטו את ידכים ויחד נפתח את כנפי האור ונצא אל מרחבי האין סוף .

נשמו את מסת אור קרני הסופר נובה, הן אלו אשר נראות מעל הקוטב הצפוני ומעניקות את ראשית הזרמת מסת התדרי החדש , השוטף בימים אלו את פלנטה ארץ.

פלנטה זו המחוברת אל רשת הגלקסיות ומעבר אליהן אל רשת הייקומים , הינה מאפשרת לעולמות המקבילים שלכם להיות אחד עמכם . אלו ימים מואירם , בעולמכם האישי , המשיכו ואהבה, המשיכו והאמינו ועם לבכם צאו אל עולמכם מתוך ראיית אחדות ותחיית פלנטה ארץ ואנושות האור - ימים של תחייה.

נשמו אהובים , וראו את צבעי קרני הלהבות , אותן להבות הבריאה, עם להבות אלו , נכנסות קרני הסופר נובה, על מנת לקלוט אותן , ראו את מרכז צ׳קראת הכתר , נפתחת כפרח לוטוס יפיפה המכיל עלי כותרת , ובכל עלי הכותרת יש רשתות עדינות של קוי זהב , המשרתים את עלי הכותרת . נשמו אהובים את קרני הסופר נובה המכילות כמות אור גבוהה מהרגיל , צבעי קרני הסופר נובה הן זהב, כסף מג׳נטה, המכילות בתוכן את קרני האור הרצון האלוהי ואת קרני החכמה האלוהית . האור הרבה , הנושא מולקולות המכילות מסה גבוהה של אנרגיה , נכנסות אל עלי הכותרת של פרח הלוטוס , אשר קולטות את האור הרב ומסננות את כניסת האור לגופכם , כל גוף בעל יכולת קליטה שונה. אפשרו לאור להכנס בקלות ובפשטות, ונשמו אותו עמוק אל בלוטת האצטורבל , והלאה הזרימו את הקרניים בעדינות אל הגופים שלכם

קולנטי פרח הלוטוס במרכז כראשכם , מעניק לכם את היכולת להכיל את הקניים בקלות ועדינות , ולקלוט את הנכון לגופכם , נשמו עמוק. וראו את האור זורם לכל המרידאנים , לכל מרכזי הצ׳קרות , ראו את השדה האלקטרו מגנטי שלכם משנה את תהודתו ומתעצם ומתרחב פי 10 מהיכולת הרגילה שלכם , אפשרו לגופים שלכם להתפשט כך , נשמו עמוק וראו את הצמיחה וההתרחבות לכל הגופים , אפשרו לעצמכם לגדול ולצמוח , וראו לאן אתם מגיעים , השדה שלכם כעת בעל היכולת להכיל אור גבוהה פי עשר מהרגיל ועל כן אתם בעלי היכולת לקבל מסרים - תובנות - ולאפשר לזכרון התאי לעלות בקנה מידה רחב עד מאוד מהמוכר לכם עד כה.

אפשרו לעצמכם , וקבלנו את החדש , עכשיו באהבה.

נשמו עמוק אהובים , הכילו את קרני הסופר נובה. זהו החלק הראון ן בהכרות עימם .

ביום השעה של ה12.12 נעבור אל החלק הנוסף .

מבורכים אתם , ילדי . בימים של אושר והגשמה , ימי האור הגדול מבורכים אתם , ילדי . הנני אדמה(10-12-2018) #AdamAyeleTelos#


321 צפיות
bottom of page