top of page

מסע יום רביעי - התמזגות עם המימד המקביל מטלוס ומשמעות עם תא גרעין האור   .


 

במיים הרכים , במים החמימים של המעיינות , אשר מרככים את השרירים את התאים , ומעניים תחושת שלווה, בתוך המקום הבטוח כרחם , היא התגלתה לי .

ואני מרגישה אותה חשה את העדינות שבה את ליבה, היא ניגשת ומניחה את ידה בסמוך לליבי , אני מרגישה קרן חממה עופת את ליבי וממסיה כל פחד ישן , כל כעס של נפרדות .

אני מכירה את גופה התדרי , אני מכירה את הוויתה השמימית , הלב מתרחב, רוצה לקפוץ החוצה לחבק לאהוב, היא מתבוננת בי ודמעות מתוך עיני זולגות , רואה אני את עינה והן מתדרות אלי את החמלה האין סופית , רואה אני אל ליבה וחשה געגוע כה עז ,

האם אנחנו מכירות ?

אוהלת היא אומרת מכירה את שמי הרב מימדי , בעולם האחר , העולם ההוא הטלוסאני .

אכן את מכירה אותי ואני אותך , את בריאתך הייחודית בעולמות , הייתי ונחכתי , ליוויתי ולמדתי , יחד עם אביך אדמה, אכן אני היא אימך הטלוסאנית .

מה זה אומר אני שואלת , וחשה שמחה, ואהבה , רכות והינה זה עולה , זכרון עתיק המגיח ממעמקי הדיאן אי .

זוכרת אני אותה עם שיערה הגולש , מסולסל ובוהק , זוכרת אני אותה מכילה ואוהבת , ומלמדת את חוקי הבסיס לעולמות הגבוהים , את שירתה האלוהית והרכות רכות לשל אהבה ונתינה ללא תנאי .

מדוע לא נפגשנו עד כה?

אהובה, שאת אכן נפגשות אנו , וזהו הזמן לעלות אל תודעתך את היותי בערנות שלך , במהלך העשור האחרון , היית בתהליך הלמידה נחושה לשליחותך בעולמך הגשמי , עברת שיעורים ושערים והתרחבת אכן ביתי האהובה, היתי שם וראיתי את הכאב והשמחה, את ההתמסרות והאמונה, יחד עם אביך אדמה.

ובמסע התקבלה ההחלטה כי , כי אתגלה בפנייך לתמיכה אל השלב הבא אליו את מיועדת .

בשלמות הפנימית אליה הגעת , באחדות התדרית אותה את נושאת בתוכך , אלווה אותך יחד עם מועצת ה12 של עיר האור טלוס , יחד עם אחוות המאסטרים הנעלים עימם את עובדת .

אכן אהובה, אלו ימים חדשים .

באותו המעמד המקודש, התחייבת לפתוח לבבות אל תדר למוריה הנושא את אהבה כל היש.

את יקרה, אהובה, את אשר נושאת את תדר האהבה מודעת למהות מילה זו , הנושאת בתוכה כה רבות .

זוכרת את זכרונות למוריה , את זכרונות יבשת האם .

את בת אהובה, יודעת את כיום , את חוקי הייקום , את צפני כהנות למוריה , את תהודת חמלת האנוש, ואני פה יחדיו ללוות ולהעניק לך את שרשרת יהלום הכחולה, שרשרת המתדרת את איכות וקידוד הנשמה.

וקידוד נשמתך מהדהדת בעולמות של מעלה , ובהגשמת תשוקתך את מהדהדת את האור לרבים נוספים , נושאת את קידודי אורך מבית למוריה בית אביך והנני אמך , כבת טלוס

ואת שמי בליבך את מזמרת , גאלאטיה…

והנה חשה אותו לצידי את אבי ומורי , הכהן הגדול אדמה,

חשה אהבה עצומה מליבו ואור המקיף אותי בטחון ושלווה, ידיעה.

״אהובה , בתי אוהלת ,

במסע של האור עם ההתרחבות הכלי הפזיולוגי שלך ביכולתו לשאת עוד ועוד ממסת האור האלוהי , צועדת את ברבדי המעברים של שערי ההתעלות , ובמעברי השערים אל המימדים הגבוהים .

רבים מבני האנוש המתעוררים בימים אלו , חשים את השינוי המתהווה בתוכם , אט אט עם ההשלה של דפוסים אנושיים ישנים , כהשרדות , פחדים וכעסים , הכלי מתנקה , או אם נדייק , גופכם מתאוורר ודחיסות תדרית אשר דבקה בו מתמוססת ונעלמת .

כך אהובה ה״כלי ״ הפזיולוגי המעניק את ה״בית ״ לרוח לאנרגיה המכילה את נפש האדם ואת הזרימה התדרית הגבוהה המגיעה מהאלוהות , בעלת היכולת למלא את הכלי , במלאות מרבית .

כאשר אתם אהובים נושמים את אורות הבריאה, עם קרני הלהבות המקודשות , כאשר אתם מקפידים על ״מהלכה למעשה״ על כללי הייקום , בכל שיחה מילה ומחשבה, אזי אתם מתדרים את מימדי הבריאה הגבוהים .

דרך תודעתכם המתמירה עצמה גם הגופים הפסיולוגים שלכם משתנים - אתם מתאווררים , אתם בעלי היכולת להכיל את מסעת האור הנושאת האצה של הפרוטונים והאלקטרונים בתוככים .

בנקודה זו אתם בעלי היכולת להתמזג ולהפגש עם דמותכם הרב ממדית הקוונטית , ויש לכם 12 דמויות מרכזיות והבטים במרחבי הייקום ואף מעבר אליו , עם כל התרחבות של הוויתכם , אתם מתמזגים עם תודעה גבוהה יותר , והיכולת הקוונטית שלכם לנועה במרחב מתפתחת ומתרחבת .

כך כאשר , אתם מגיעים לטלוס ומתמזגים עם דמותכם הטלוסאנית , רבדים נוספים נפתחים בכם במעמקי הוויתכם , ומידע אשר מגיעה עם התמזגות זו , פותח בתוככם את שערי הזכרון אל אותם ימים עתיקים , ומעניק לכם יכולות חדשות אותם טרם הכרתם .

אכן אהובה, הפזיולוגיה האנושית מתעוררת בימים אלו לימים של זכרון ה DNA החדש.

זכרון הDNA הוא המעניק לכם את את התשוקה להמשיך ולנוע במארג האין סופי של הצמיחה אל מהותכם הגשמית אלוהית המאוחדת עם הוויתכם הגשמית אנושית , המיזוג של המימדים מעלה את תהודת האור בפלנטה כולה , כאשר עוד ועוד בני אנוש מתעוררים להתמזגות עם המימדים הנוספים , ומרחיבים את שדה האור שלהם סביב גופם , שדה האור המתרחב נושק זה לזה, וחובר לאחד ...מסת האור היא המשנה ותומכת בתעלות האנושות לצד התעלותה של גאיה ותודעת הפלנטה , והקוסמוס כולו .

אלו ימים מאוד מרגשים , כמותם לא היו על הפלנטה מזה מאות אלפי שנים , ואנו כאן לתמיכה .

החיבור עם משפחת האור הינה כה חיונית ,

כאשר מקור הנשמה פוגש את תדרי גלעין המשפחתי , מתקיימת שלמות תהודתית של תא אור גרעיני אשר חזר לשלמות אלוהית .

פעמים רבות כאשר תא אור מתפצל למספר נשמות , והנשמות אינן בחיבור תהודתי גבוהה, הצמיחה מתעכבת ואותו תא נותר בהוויתו ….אין טוב או לא טוב , יש מצב תודעתי נתון .

עם נפילת התודעה , תאי אור גרעיניים רבים התפצלו , ובימים אלו הם מתאחדים מחדש - על כן השיבה הביתה כה מרגשת אתכם אהובים .

על כן השיבה הביתה מעניקה לכם את התחושה של השלמות , ונושאת אתכם לשלמות אלוהית אותה אתם מגשימים עם התעוררותכם .

על כן אהובים , אנו כה שמחים לראותך עמנו בטלוס , במימד זה הנוסף עמו את פועלת בשיתוף אין סופי .

כאשר אתם אהובים , בתודעתכם , בהתרחבות גם ההבטים הנוספים שלך פועלים בהתרחבות ומקצב של שלומות אלוהית .

על כן , המפגש עם ההבטים הנוספים שלכם כה מרגשים , כה משמעותיים לצמיחה שלכם .

וכך מתוך התמזגות עם ממדי האור המקבילים , אתם חשים עוד ועד את השיבה הביתה , הראייה הקוונטית רב מימדית שלכם מתרחבת , והחיבורים עם משפחת בני האור מעניקה לכם תמיכה בעולמכם , המתמזג אחד עם עולם תודעת המימד החמישי .

מברך אני אתכם , בני טלוס , הערים בגוף אנוש.

הנני אדמה. ״(5/12/18)


226 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page