top of page

שניים עשר היבטי האור , במחזוריות הקוסמית החדשה


 

ברוכים הבאים בני למוריה, בני אור הכוכבים, הנני אדמה , הכהן הגדול מטלוס, מברך אתכם על היותכם בעלי התשוקה והכמיהה ללמידה ולהתרחבות . עם תהודת הפלנטה , בדרכה אל סיום מחזוריות קוסמית, אתם, הצועדים על פני האדמה, אתם המתגלמים בגופכם האנושי-גשמי, אתם חשים את השינויים היטב. בכל תחומי החיים, אתם עדים להתמרות, בכל תחומי החיים אתם רואים את תודעת האור, ואת תודעת האנוש נפתחת, מתרחבת , וגל עצום של נשמות בוחר ממש בימים אלו להתעורר, אל פתיחת שערי המחזוריות הקוסמית של תודעת הממדים החמישי ואף השביעי . יקרים , רבים מכם מתאמנים, מתרגלים את תודעת האור של הממדים הגבוהים, אנו רואים את לבכם נפתח , את תודעתכם משחררת את תבניות החשיבה הישנות .

אנו מעיר האור טלוס תומכים בכם , אתם הנפתחים אל תודעתנו ובאחדות יושבים ללמידה משותפת במקדשי הבריאה. אנו שמחים להזמין אתכם לבוא לכאן בלילה בגופכם האתרי, ולזכות בהבנה רבה יותר מכפי שיש לכם כיום לגבי מהותו של ריפוי , בכל רמות הבריאה, כאשר אתם מגיעים אנו ממתינים לכם , ויחדיו אנו נעים בתהליך הצמיחה . בימים אלו, רבים מכם משחררים טראומות מגלגולים עתיקים , רבים מכם משחררים פחד ויוצאים לחופשי לאחר שנים בהם נשלטתם ודוכאתם . אהובים , לא עוד פחד, הפלנטה אוחזת בתהודת האור , ורשת הקריסטל מהדהדת ומזמנת אתכם להיות אחד עם האחים והאחיות בני האור, שליחי האור אשר נושאים את לפידי ההארה, ומפיצים את תהודת האלוהות . אין צורך להתלבט ולחשוב כיצד אני כבן אור מאיר, יש להדהד את האור . הדהוד האור , ההתמרה בכל רבדי הווייתכם כבני אנוש המהלכים עלי האדמה הזו ומאירים -היא האור. האם אתם מבינים , מחשבה, מילה ומעשה. היו מודעים למצבי הקורבנות בהם אתם עודכם אוחזים , היו מודעים למצבי הפחד בהם אתם עדיין אוחזים. אהובים, שחררו ואפשרו לכם להיוולד אל תודעת המימד החמישי ואף מעבר לו. אפשרו לעצמכם לנוע אל מחזוריות החדשה אשר נפתחת בפלנטה זו . הביעו כוונה, אכן אהובים, מה שאתם צריכים לעשות הוא להביע כוונה כך להתמיר את הישן בחדש. עם המעבר בשער האור של זמן ארץ 12/12 - רבים מכם יחוו הארה - נקודה של פתיחת התודעה אל האין סוף וההכרה במערך הרחב בו אתם לוקחים חלק. מתוך פתיחת תודעה זו אל האור הגדול, תקבלו את התובנה כי חלקיק נשמתכם המתגלם בגוף הגשמי הוא אחד מ-12 היבטים נוספים בהם אתם מתגלמים . היבטים אלו , יתגלו בפניכם , במסע החדש אליו אתם יוצאים, טרם מימוש אחדות 12 ההיבטים עליכם בגוף זה לאחוז את תודעת האור הטהורה. בשלב זה , מעטים הם אלו בעלי היכולת לנוע במרחבי הזמן אל 12 ההיבטים השונים ולחבר את תודעת האור המאחדת את ההיבטים למקור האלוהות השלמה שלכם . ימים אלו, ימים של התעוררות הנשמה , אתם מצויים בתהליך הלמידה של תקשורת מחודשת עם עצמכם. בכל הרבדים העמוקים של הנשמה , נזכרים אתם שוב בערנות , מי אתם !

רואים אתם כי בימים אלו נשמות רבות בוחרות להתעורר דרך שיעורים מאתגרים של אירוע טראומטי הגורם לאותה נשמה להתעורר. והחיים ממשיכים ... שירותכם במקום העבודה, כלכול ביתכם בעולם הגשמי פעמים רבות נוטל מכם את תשוקת החיים . שאלו עצמכם , האם אתם פועלים בחייכם מתוך שמחה? שאלו עצמכם , האם אתם פועלים במשפחתכם מתוך לב הפתוח לאהבה. שאלו עצמכם האם אתם מלאים , האם הכלי שלכם שליו , שלם . הלמידה אהובים הנה פנימית , העבודה הפנימית היא הדבר החשוב ביותר שתרצו לבצע בזמן הזה, כדי להאיץ את התפתחותכם ולסלול את הדרך לשיבתכם הביתה. נשמו עמוק פנימה אהובים , נשמו את האור שאתם , וראו את כף רגליכם עומדת באותה נקודה על הר שסטה המופלא, אותה נקודה הזכורה לכם מאותם ימים עתיקים . נשמו עמוק אהובים , וזמנו את קרן הבריאה אל מרכז צ'אקרת הכתר , וראו אותה שוטפת את מוח הקריסטל ומשחררת כל חשיבה שאינה במקומה . נשמו עמוקות והרגישו את הקרן שוטפת את כל מרכזי האור הפועמים בגופכם , והנה הם מתרחבים ונפתחים ואור רב נוסף נכנס ומעניק לכם להרגיש את האהבה והשלווה בכלי שלכם, בגופכם . נשמו עמוק אהובים, כי אנו אתכם , עומדים סביב ושולחים אלכם אהבה אלוהית , הנטמעת בכל רבדי גופכם , בכל תא ותא , בכל גיד ועור, העניקו לגופכם הגשמי את האור המטהר, ומרפא נשמו , נשמו , נשמו . כקטליזטורים של אור אתם אהובים, נושאים בתוככם את האלוהות . כאשר אתם חשים בנפילת אנרגיה בצעו את תרגיל זה, בפשטות ובקלות מלאו עצמכם בחיות. צאו אל עולמכם מתוך הרצון לחיות , מלאי תשוקה להגשים את החלומות אשר עימם הגעתם אל הפלנטה בזמן הזה, החלומות הן פרחי האור בחייכם , צעד אחר צעד ..שלב אחר שלב.. בפשטות ובקלות מבורכים אתם . הנני אדמה(תוקשר ע"י איילת סגל 29/11/2018) #AdamAyeleTelos#


317 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page