קריון ומעגל החכמה הלמוראני - שאסטה יוני 2019


אחים ואחיות אהובים

בסנכרון הרוח הגדולה לי קרול המתקשר את קריון מגיע לשסטה עם תחילת הקיץ. ומביא איתו את את מעגל חכמת למוריה. אנו נהיה שם איתו , ליומיים סמינר. (25-26/6) כחלק ממסע של 10 ימים נמשיך להתעלות במסע ההתעלות הייחודי של טלוס למוריה, אל שערי הכניסה אל עיר האור טלוס ולקבלת חניכות ומסרים מהכהן הגדול אדמה! חגיגה שכזו לא הייתה מזה זמן רב!

ליוצאים עם הקבוצה הנחה לכנס לפרטים התקשרו והרשמו כבר היום .. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ בדצמבר 2017, לי קרול היה על האי הגדול של הוואי בכנס "חזרה למוריה". במהלך התקשרויות האוהבות שהוצגו בימים ההם, התגלו התגלויות מדהימות על תורת הליבה הבסיסית של הפליאדים שניתנו לפני 50,000 שנה. זה נחשף ככלי הוראה - גלגל עם חמישה חישורים בשם גלגל ההוראה הלמוריאני. המשמעות של המסר הזה מקריון היתה שהיא ניתנה בהוואי (למוריה). עבור אלה שמעולם לא שמעו על למוריה, היתה זו הציוויליזציה המבודדת הראשונה שקיבלה תורות מקוריות מתמשכות מן הפליאדים. במהלך הכנס נחשף גלגל ההוראה הלמוריאני, יחד עם מה שהיצוג מייצג, הפרופורציות שלו, המשמעויות הרב-שכבות של חלק מחלקי הגלגל, וכיצד הוא נלמד. גלגל ההוראה הלמוריאני הוא לפיכך ההוראה הבסיסית המקורית ביותר של אמיתות הליבה היפות על המקור היצירתי (אלוהים), שמעולם לא נחשף בפירוט כזה ללי - עד עכשיו! אלה התקשרויות הוואי ניתן לשמוע בבירור למד כאן סדנה זו תהיה הרחבה של ההוראה הראשונה, שתכלול מחקר ממוקד יותר על כל חלק, בתוספת הסברים על למוריה, שהוצגו כסדנא אינטנסיבית של יום שני. המחקר של הגלגל הולך הרבה מעבר לפני השטח של ידע פשוט הליבה ותשובות ... כיצד השתנו תורות אלה מהדרך בה ילמדו אותן הילדים, ועד למידם של המבוגרים ללמוד אותם? מה המשמעות של רווחים בין החישורים? האם היו כתובות על ההגה? למה לא היה שום תכנית הלימודים? התשובות לשאלות האזוטריות הללו, ועוד יותר - יתגלו במהלך מחקר אינטנסיבי בן יומיים זה - מידע מרוכז זה הוא חדש לחלוטין ומעורר השראה כפי שתועל על ידי קריון, ולימד על ידי לי קרול. הצטרפו אלינו למחקר אינטנסיבי בן יומיים זה, אשר לא נראה ולא נחשף בפירוט זה, במשך למעלה מ -50,000 שנה.(לי קרול)

#שאסטה #למוריה #טלוס #ליקרול #קריון #סמינר

490 צפיות

תקשורים חדשים

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Amazon Icon

צור קשר

טלפון:

איילת- 054-202-4635

נורית- 053-763-5288

אימייל:

telosisrael@gmail.com

כתובת:
אורן 18 מגשימים, ישראל

Telos Lemuria Israel

טלוס למוריה ישראל

telos logo HD-min.png

אנו פועלים כעמותה , בעלת סימן רשום לשם טלוס למוריה . חל איסור על גורמים שאינם העמותה לעשות שימוש בסימן המסחר של העמותה לרבות שימוש בסימן הדומה עד כדי הטעיה לעמותה עצמה. 

© כל הזכויות שמורות לעמותת טלוס למוריה ישראל 2010-2020