top of page

התמודדות עם קרני הסופר נובה


 

אחים ואחיות אהובים בני טלוס למוריה .

אנו צועדים יחדיו במשך זמן כה רב, במשך גלגולי גילגולים , נעים ומניעים את תדרי האור על האדמה הזאת . ביום השער של ה10/10 התאחדנו בני הכוכבים , בני האור , אשר נושאים את לפידם והם אינם מתעייפים . נושאים את אורם , ומאירים ונטענים , ומביאים אל העולם את החדש.

יום השער הוא שנולד מברית הלב, הוא אשר נולד מתוך האמונה , כי האחדות מתדרת בשדה האלקטרו מגנטי של האנושות . וכי כן , אנו בעלי היכולת להגשים את התדר אל הגשמיות .

כך , נולד האירוע , על שפת הכנרת , בבית גבריאלי, ויחד עם 30 קב' אור , המייצגות ארגונים וזרמים , תדרים וצבעים למדנו מהו שיתוף , מהי ההקשבה, מהי הנתינה , ומה היא השלם היוצר את האחד.

והאירוע בהובלתה של , נעמי בעבד, הוגשם ביום כה מיוחד , בשמחה אשתף , כי לאורך כל ההכנות היינו אנו , קהילת טלוס למוריה ממובילי האירוע, וקבוצה יפה של חברים גם נחכה ביום עצמו .

אנו רוצות להודות במיוחד לשלומית לרנר, אחות אהובה, אשר תרמה מזמנה והיתה אחראית על רשימת המתנדבים , על האוטובוס ועוד..הודייה לך .

ומיום שער אחד לשני ...

אנו נעים בספרלה של צמיחה והתרחבות , ובכל יום שער אנו מקבלים את היכולת לקבל עוד ועוד תדרים , הנושאים אנרגיה אל תוך רבדי הדי אן אי שלנו .

מהשער הראשון אנו יוצאים ומכינים עצמנו אל השערים הנוספים . כבכל שנה נפגש ביום השער הנושא את תדר ה"אני הנני " שער האלוהות , ונפגש הפעם במגדלור .

ככל שאנו חוצים את שנת 2018 , אנו חשים את התדרים והאנרגיות המתעצמות , ביום ההוא ישבתי והכהן הגדול אדמה , שוחח עימי והראה לי את האנרגיות הסופר נובה,זוהי אנרגיה העוצמתית ביותר הקיימת בייקום , הן אשר נכנסות אל הפלנטה בזמן הזה. האנרגיות הללו כה עצומות , הן מגיעות מהייקום , ממערכת שמש רחוקה , מהשמש כחולה הנושאת את תדרי מימדי האור הגבוהים ביותר , המילים כבר קטנות , התחושה שלי היתה כי המסה האנרגטית היא מאוד רבה , וכי כאשר אנרגיה זו תתחיל להיכנס אל הפלנטה , רבים מבני האנוש לא יוכלו להכיל את העומס האנרגטי על מערכת העצבית שלכם , על המערכת הרגשית וכי הם יתחילו לקרוס, בעולמנו אנו מבטאים זאת בשם "המחלה.."

על כן , הוא הוסיף ואמר , והפנה אותי אל מאסטרית גדולה בשם פגי דוברו , מובילת טכניקת הEMF שיטה של למידה בה ניתן ללמוד כיצד להכיל את המסה התדרית .

כך נולד לו יום השער של ה12/12 בו נפגש בבית ציוני אמריקה , לשידור LIFE עם פגי דוברו , ומורים מובילים נוספים בתחום כתמר גנישר , יוסי דותן , ואחיות אהובות אשר יעדנו את התדרים בצליל ושירה למוראנית , מירב גולד, גליה גנזברג ומירב גולד.

והחגיגה כבר מתהווה.

אכן אהובים , אנו פה... אנו פה יחדיו לחצות את הימים של קן התפר , בין הישן לחדש. לחצות אותם יחדיו אל עידן האור החדש , העידן הזהב השביעי , זה אשר מאיר. אנו פה יחדיו כקהילה , לתמוך וללוות - קהילה עולמית , נציגי ארגוני טלוס העולמיים איתנו , יודעים ותומכים בכל.

"ברוכים הבאים , הנני אדמה , מברכך אתכם בני אור היהלום .

אתם , אלו אשר קוראים את שורות אלו , אתם אלו היודעים את חוקי היקום ופתוחים לקבל את אור הבריאה האחת . פלנטה ארץ נכנסת לשלושת ימי השער בהם הפלנטה מקבלת את תדרי קרני הסופר נובה, העוצמתיים . מהם קרני הספר נובה, אם לא אותם קרניים הנפלטות בעצם הפיצוץ המסיבי , של הכוכב המתפוצץ , הסופר נובה הנו שלב בו כוכב מסיים מחזוריות חיים וקורס פנימה , אהובים עם הקריסה החדש נוצר.

אין זה מקרי כי קרני הסופר נובה מגיעות אל כוכב ארץ בזמן זה. קרני הסופר נובה, המתפרצות בתהודה עוצמתית בחלל האין סופי מגיעות אל הפלנטה , עם הפעלת רשתות הקריסטל סביב הפלנטה והרשתות המגנטיות , קיים המעבר התדרי של קרני האור המכילות מסה של מרכיבי האנרגיה גבוהות , הן נקלטות ואכן מגיעות אל אותם גופי אור , גופי האור הללו הם הגופים שלכם אהובים . באותם ימים חשוכים הייתה ניתוק בן תודעת האנוש לגופי האור , הניתוק , הנכיח אתכם , בתודעת העולם הגשמי בלבד, מעטים היו אלו אשר היו פתוחים אל מקור הנשמה ואל הגופים הנוספים , המהווים חשיבות מרבית .

בימים אלו , עם התרחבות התודעה , רבים מכם , נזכרים כיצד יש להפעיל את גופי האור. עם ההפעלה והניקוי מהישן , אתם אהובים נפתחים אל תדרי האור העדינים , אשר שוטפים ונכנסות אל השדה האלקטרו מגנטי של הפלנטה ארץ וכן אל השדה האישי שלכם , עם הפעלת הרשתות פעילות זו נעשית בקלות ובזרימה מהירה אף יותר מאי פעם . על כן אהובים , השדה הפעיל שלכם , מושך , וממגנט את תדרי הסופר נובה , העוצמתיים.

התדרים הללו נושאים מסה גבוהה מהרגיל של אור אלוהי , מסה אדירה של אלקטרונים ואנרגיה, אשפר לדמות זאת לכך שראו את הזמרת ה"חשמל" מואצת ומוגברת בזרימתה אל הפלנטה . גופי האור – אתם – במידה ולא תהיו מותאמים להכלת האנרגיה האור , אם מערכת הגשמית , אתרית , רגשית , תודעתית , לא תהיה בעלת היכולת להכיל את התהודה העוצמתית של תדרי הסופר נובה , יתבצע "קצר" במערכת , או אף המערכת יכולה להישרף . על כן , אהובים , אנו המלווים אתכם מעולמות של מעלה , מעולמות האור האין סופיים , אשר מתקיימים בתדרי אור המכילים את תדרי הסופר נובה ואף מעבר ..בעלי היכולת לתמוך בתכם בתהליך המעבר.

בעבודתי עם , איילת , מראה אני לה את התהליך של התהוות האנושות , אל האנושות החדשה, ועל כן מקבלת היא את הקריאה למפגשים , במיוחד בימים השער בו , אתם נקראים לעבודה משותפת לאיזון , וקבלת הכלים החדשים להכנתכם אל השלב הבא.

האיזון התדרי משמעותי הוא ביותר קיימים כיום בפלנטה מספר דרכים להכלת תדרי האור , לאותם גופים מפותחים , אשר יכולים להרחיב את תודעתם למרחב הקוונטי האין סופי . על כן אהובים , היו מודעים , היו מודעים לשינויים המתרחשים בפלנטה, ועל התדרים החדשים הנכנסים , יהיו אותם גופים אשר יאלצו לעזוב את הפלנטה , אלו אשר אינם מבצעים תהליך של התמרה , יחושו את גופם נחלש, אלו אשר אינם חשים תהליך התמרה של הגוף הגשמי הישן אל היכולות החדשות שלו , ולמידה את המערך התפעולי המתאים לו , לימים של הכלת התדרים הללו ,לא יוכל להמשיך ולנוע הלאה אל השלב הבא של הפלנטה. על כן אהובים , אתם , הבוחרים , להיות בתודעה ערה , ולהכין את הווייתכם אל הימים הנפלאים הללו , הימים בהם אנו אתכם לאחד , בהם אנו אתכם מלווים אל התעלותכם אל היותכם מאסטרים ערים בגוף אנוש. מבורכים אתם ילדי האור . הנני אדמה. (תוקשר ע"י איילת סגל אוקטובר 2018)

היו עמנו בכנס הייחודי יחד עם מובילת תדרי ה EMF בעולם , פגי דוברו !

ב12.12 בבית ציוני אמריקה- לפרטים לחץ כאן


150 צפיות
bottom of page