top of page

התמרת הפחד לחופש- עם המעבר בשער אל החדש.


יושבת בסוכת השלום , אותה בנו ילדיי..הרוח של הסתיו כבר עוטפת עם רכותה את הלב... יושבת שוב עם עצמי ..וחשה את ההתמרה .. התמרת הפחד לחופש- עם המעבר בשער אל החדש. עם בואו של החדש, אנו פעמים רבות משחררים את הישן ..... על מנת שנוכל לפרוש את כנפינו בעצמתן המרבית ..על מנת שנוכל להיות בתעוזת התעופה מעלה אל השלב הבא אליו אנו כמהים...בואו נשחרר את הפחדים !

השחרור של הפחד הישן , זה שאינו משרת אותנו יותר , ולעיתים מאתגר במציאות שלנו.. תדר הפחד הוא שגורם לתקיעות, מתוכם אנו מעמיקים את התבוננותנו פנימה. ומתוך הפחדים אנו מפנים את מקומם ומתמלאים בתדר של אור, אהבה, חמלה. הפחדים הם רבים ...ומגוונים ..ואונו נותנים להם משמעות רבה..האם אנו מודעים לכך השם בעצם אשלייה?

אחד הפחדים המלווים אותנו הוא הפחד מפרידה, ממשהו יקר לנו , פרידה וניתוק מתוך הידיעה כי הקשר איננו חיובי לנו. איננו תומך , אינו מכיל , אינו מאיר. במסע אל האור אנו מוצאים עצמנו נפרדים מחברים עתיקים , מחברים שליוו אותנו ולמדנו רבות מתוך הקשר. אך הפרידה חשובה כמו הקשר . ויש להתבונן ולראות כיצד אנו צומחים מתוך הפרידה למקום של החופש , למקום בו אנו נושמים ואנו מתעוררים שוב לתשוקה של היצירה החיות , התעופה.

עלינו לזכור כי ברמה הנשימתית הגענו לחיים אלו , עם חוזה הנשמה, אשר בצענו מזה זמן רב, האם אנו זוכרים את חוזי הנשמה, האם אנו זוכרים כיצד קבענו כי נהווה מראות אלו לאלו, וכי נלמד את השיעורים המסוימים עם האנשים המסוימים , והשיעורים הרציניים והעמוקים ביותר הינם עם נשמות עתיקות אשר ליוו אונו גלגולים רבים , ואשר הגענו לסיים קרמה עתיקה עמם .

פעמים רבות אנו שוכחים מכך והדרמה תופסת מקום מרכזי , האם אנו זקוקים לדרמות בעידן החדש, בעידן ,אשר אנו מודעים לבחירת הנשמה, האם אנו מודעים לשינוי החל בגופינו עם החיבור לאור והיכולת להתמודד מתוך האהבה, עם שיעורים אלו. לא תמיד שני הצדדים נמצאים במקום המודע, ואכן יש מקום לשוחח ברמה הגבוהה של הנשמה עם בן הזוג , החבר, לבצע שיחה ברמה האסטרלית . האם הדרמות תופסות עדיין מקום מרכזי בחייכם , האם אתם מוכנים לוותר עליהם? האם אתם מוכנים לקחת אחריות על עצמכם בתהליך הפרידה, ומתוך הפרידה מה אנו מקבלים ? מסלול דרך מודעות , מובל אותנו למפגש עם בני אנוש חדשים חיוניים בחיינו , אשר מהם אנו ממשיכם ולומדים ...וצומחים כיצד אנו נוהגים כלפי עצמנו ? כלפי האחר ..? האם אתם חיים את אמת ליבכם , האם אתם מכילים גם את המקומות אשר שם קשה לכם ...? "רצון טוב כמעשה טוב", כך נוהגים לאמר... בימים אלו אנו נדרשים לדייק את דרכנו .

בחודש תשרי אנו מרבים להתבונן , התבוננות פנימית והכלה של כל השונה החדש... אנו בוראים את החופש בתוכנו , החופש אשר נמצא בתוככם , ללא פחד, שיפוט חששות , ציפיות, מתוך אמונה בדרכם אל האור.

"בעיר האור טלוס, שבמימד החמישי, אנו חשים זה את זו בתדר היוצא מהלב ,כקרני אור זהוב של שמש , המלטפים את מרכזי האנרגיה ומעבירים את התדר המחשבתי מהלב המקודש. ונושמים את אהבת הבורא.

מתוך להבת האהבה, אנו חשים זה את זו , מתוך גופי הקריסטל הפתוחים לתדרי האהבה, והיה והוויית אור אינה באיזון , אנו כולנו שולחים לה את קרני הריפוי והאהבה, והיא יוצאת אל מקדשי הריפוי , מקדשי הטיהור האנרגטיים .

אנו מזמינים אתכם בני אור אהובים , לבוא עמנו למקדש הזוהר. מקדש בו ניתן לאזן את כל מרכזי האנרגיה ולעלות את רמת התודעה .

עצמו עניים , נשמו עמוק ,וראו עצמכם בעיר האור טלוס, שבממד החמישי, ואנו צועדים יחדיו בשדה פרחים יפיפה, וחוצים קשתות צבעוניות גדולות המכילות את צבעי 7 להבות המקודשות , צהוב, וכתום חובר לירוק ולכחול, נושק לסגול ולוורוד, ואנו רואים את הלבן הבוהק...חשים ריחוף ונכנסים פנימה עמוק לרובד הריפוי .

ולפנינו פירמידה כסופה, וקדקודה זהב, ומתוך הקדקוד אנו רואים יוצאת להבה המורכבת משלושה צבעים , זהב, כסף ולבן. דלתות הפירמידה פתוחות ואנו מוזמנים להיכנס פנימה. ואנו רואים את הלהבה, מורכבת ומשלבת בתוכה את שלשת צבעי האור , לבן , כסף וזהב. ואנו נושמים את הלהבה לתוך גופנו , חשים התרחבות עצומה, חשים את הלהבה חודרת לכל תאי גופנו הפיסי, לכל חלקיקי גופנו הקריסטלי.

התבוננו בעצמכם ראו את האור , חושו בעוצמה של הטענה אנרגטית , חושו את אהבת האין סוף חודרת לליבכם המקודש, האור מכיל את כל חלקיקי האלוהים , ואתם נשטפים , מתמלאים , מתחדשים ..נשמו עמוק. ומתוך האור הזה אתם פוגשים את מלאכי האור, והמאסטרים של שלושת הלהבות נכנסים לחדר, אור רב מאיר את הפירמידה, ואיתם שירה עדינה של חלילים , ואתם באור באהבה בהרמוניה באחדות עם האלוהות .ואתם נכנסים לשרוול אור , מלאים בתדר העידן החדש , עדן הזהב, מלאים באנרגיה החדשה הנכנסת לפלנטה, ואתם האנושות החדשה. ואתם חוזרים משרוול האור אל הווייתכם וגופכם הפיזי. נושמים עמוק. שלוש פעמים . ואומרים "אני הנני , אני הנני , אני הנני"מברכים אתכם מועצת האור של טלוס.

אם זהו זמנכם לשינוי , לפרוש כנפיים ולעוף מעלה אל השלב הבא של חייכם , בואי והצטרפו אל הקסם שהתגלה לפניי....והוא ממש נגיש לכל ... מליבי ללבכם , אהבה. איילת


295 צפיות
bottom of page