top of page

אל ההגשמה הרוחנית המחודשת - שנת תשע״ט


לאחר מפגשי המשפחה , ארוחות החג..בנתבקשתי להעביר את המסר הבא מהכהן הגדול אדמה. התרגשות גדולה , עם המסר, והתדר אשר עבר דרכי , מזמינה אתכם לחוות ולהתמלא ...אל החדש

מליבי אל בכם , אהבה. אוהלת . ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ברוכים אתם בני האור , בני האלוהות , הנני הכהן הגדול אדמה , מעיר האור הפנים פלנטרית - טלוס, אשר במעמקי הר השסטה. משתף אני אתכם אהובים ,אתכם בני האור אשר בעלי יכולת הרב מימדית לנוע אל בן הממדים החמישי ואף מעבר אליו . אתם אשר בעלי היכולת להפעיל את חמשת הגופים שלכם , ולהפעיל את התבנית האלוהית בגופי האור . אתם הקוראים שורות אלו , וחשים את לבכם מתרחב, ויודעים כי , אתם מחוברים אל רשת הקריסול הגלקסית , זוהי המחברת אתכם לעולמות של מעלה בהיותכם בני אנוש גשמיים .

בימים אלו ממש, אהובים , או כמה התרגשות ושמחה בעולמות האור. אשתף אתכם , כי לאחר שקיעת יבשת האם למוריה- MU ועם קבלת ההקלטה להקים את עיר האור טלוס במעמקי הר השטסה , בכל איזור המוכר כיום כמחוז שסטה , הגיעו קבוצה מצומצמת של בני למוריה, המידע נצפן באותם ימים ברשומות האקשה , בבית הספר למסתורין NAKAL אשר נמצא במעמקי עיר האור טלוס.

הקהילה של טלוס היתה מצומצמת ומנתה 25 אלף איש בלבד, מועצת טלוס , המלך והמלכה רא וראנה מו, והמאסטרים הנעלים והאנוכי אדמה , התחייבנו לפעול למען שירות הפלנטה , ולהובילה להתעוררות אלוהית , בתודעה הנמוכה אשר שרר באותם ימים על פני הפלנטה.

אהובים, או אהובים , האם אתם מודעים לקפיצה הקוונטית שהפלנטה עברה ב5 שנים האחרונות ? האם עדים אתם למסת בני האנוש המתעוררת בימים אלו , את תודעת האור , אל מודעות שפת האור ואל שבירת קרמות עתיקות אשר היו שאחזו בהם במהלך אלפי שנים …

בימים אלו , קיימות נשמות רבות , אשר התעוררות אלהאלוהות שלהן , והן בוחרות להישאר על הפלנטה ולהפוך למנהיגים ומורי העתיד, רבים אחרים משנים את צורתם ואת גופי האור שלהם יחד עם גופי האנוש לאפשרות להתהלך על פני הפלנטה במשך עוד מאות שנים נוספות . האם ידעתם על אפשרות זו?

האם יודעים אתם כי רבים אלו העוזבים , בוחרים בכך , חלקים נודדים לפלנטות אחרות , בצורות חיים שונות , חלקן ישובו ואתם שוב תפגשו את נשמות אלו …

תוכנית האלוהות , אשר התקבלה ביום המפגש ההרמוני - יוצאת כבר לפועל , התכוננות לימי ״האור הגדול ״ ימים בהם ערי האור פועלות אחת עם בני האלוהים המהלכים בגוף אנוש. ימים בהם אנו מעיר האור טלוס ,ממועצת ה12- הפועלים בשיתוף עם המועצה הגלקטית ועם מועצת השמבאלה- תומכים בכל המערך , אליו נכנסה גאיה.

ממעמקי טלוס- אשר במעמקי שסטה , רוצה אני להסביר לכם , כי השריפות המתרחשות בימים אלו , בחודשים אלו באיזו מחוז שסטה, הן נועדו לעלות את תדר בני האנוש, ולתמוך בתהליך ההתמרה אשר האדמה עצמה עוברת בימים אלו , הכיול המחודש הינו , מכין עצמו לדורות הבאים , לאותם בני אנוש אשר ייבחרו להלהך על האדמה הזו בעולם החדש.

ההגשמה הרוחנית שלכם , מתדייקת שוב בימים אלו , על ידי מועצת הקרמה , על ידי מקור נשמתכם . אכן אהובים אתכם בעלי להגיש שוב את מועמדתכם לעבור לרמת שירות גבוהה .

אלו אשר בעלי היכולת להכיל את תדרי האור הרב מימדיים , בגוף האנוש, אלו המצליחים לחבר בין רוח לחומר..ומאזנים , ישבחו ויעצימו את רמת מסת האור בגופם הדשמי .

אנו מלמדים , מעיר האור טלוס, את הפעילות ועצמת להבות הבריאה , אנו מזמנים אתכם אל מקדשי האור הידע והחכמה , ואל מפגשי תא האור הפעיל בישראל - טלוס למוריה ישראל . הוא המהווה את תהודת למוריה הטהורה , והוא זה המעביר את המידעים המדוייקים אליכם .

עם בואה של השנה החדשה , אהובים ארגנו מחדש את חייכם , מתוך לבכם , מתוך ענווה, העריכו את מהותכם הרוחנית האמיתית , לא זו המובלת על ידי האגו הרוחני . זו אשר מובילה אתכם מלבכם שלכם מתוף פשטות הנשמה . התבוננו בכל רבדי חייכם , וראו את תפקידכם בזמן זה. שפת בני האור , הינה השפה האוניברסלית האחת של פלנטה ארץ- תודעת האור כבר מוטמעת בכל הארגונים ואט אט אתם תראו את השינויים נפתחים כפרחים ההמפיצים את ריחם אל כל עבר. ואתם אהובים תהיו שם כדי לקטוף אותם . האבולוציה החדשה, הינה תודעת האלוהות בגוף אנוש. תאי המוח משתנים , שפת האור ושפת החיים משנה את כלי הרכב המארח שלכם - גופי האנוש שלכם . זכרו, פלנטה ארץ נושאת תודעת זמן ומרחב , תודעה זו כבר משתנה , היו מודעים לשינוי ,ולמדו להפעיל מחדש את ״כלי הרכב״ שלכם , המהווים לנשמה בית .

גופכם הפיסי - נושא הוא יכולות מופלאות להתמרה ושינויים . זאת אלמד אתכם במפגשים הבאים אשר , בתי האהובה , אוהלת , תעביר לכם , ממש בזמן זה.

בני אור האלוהות אתם ,בני למוריה, אנו מאושרים לחגוג אתכם בימים אלו . ראו את החגיגה ואת שער האור אליו אתם נכנסים , עם בואה של שנת העבריים תשע״ח- ותפילות האור הבוקעות בשירת ליבם . ראו את האור עם שנת החיים אליה אתם נכנסים . עם בבחירה המחודשת במחזוריות חיים חדשה.

מבורכים אתם , הנני אדמה . (תוקשר ע״י איילת סגל , ראש השנה תשע״ט- 11/9/2018)


312 צפיות
bottom of page