top of page

יום השער של 8-8-2018- חיבור משסטה לירושלם


 

להתעורר אל יום השער , שער האריות על ההר המקודש , וההר רוטט במסע השמיני שלנו אף יותר מתמיד.

שעריו נפתחים , והשהייה עליו מרטיטה את כל תאי הגופים .

הוא נושאת את תדרי האור של המימד השמיני , עיר האורט טלוס התרחבה ופותחת את שעריה אל תרבויות רבות המגיעות מרחבי הייקום ומעבר אליו .

בני למוריה הנושאים את שליחותם לתמוך בתהליך התעלות האנוש ופלנטה ארץ, תומכים בנו , מלווים אותנו במסע, ואנו חשים , רואים וחוגגים את הרגע הזה.

מלב שסטה היום בשעה 8 בערב נתאסף חברים מהעיירה , ונישא תפילה וריפוי אל לב הפלנטה ומעבר אליה.

ומשערי שסטה אל שערי ציון אנו נושאים את אור האלוהות , בחיבור ישיר , מצ׳קראת הכתר אל צ׳קראת הלב של ירושלם .

מטטרון , מלכיצדק האחד והמסטארים של אחוות האור , מלווים אותנו, נושאי משואות אור האלוהות .

האור הנישא מעלה , ותדריו המאירים , מגיעים אל האנוש , הנוכח במימד השלישי , תלאות האנושות וכאב גלגולי הנפרדות עומדים בפני סיום .

אכן אהובים , ראו והקשיבו אל לבכם , אתם כבר עומדים בפני , מחזוריות חדשה אשר נפתחה לפלנטה זו .

הפלנה אשר מאויישת פנים וחוץ לה , ותמיכה מרובה היא לה.

יודעים אתם , את נוכחות האלוהות , והארציות שלכם אהובים הינה בעלת חשיבות מרבית , נשיאת אורכם עלי האדמה הזו , ויצירת אנושות חדשה , היא תדר ימים אלו .

קהילת האור סביב פלנטה ארץ המונה את 144 אלף , שליחי האלוהות , מובילים ומתדרים את קרני האלוהות הנכנסים אל הפלנטה , הגישור שלכם חשוב עד מאוד

וזכרו כי אנו אתכם , בתמיכה מלאה, אנו סביבכם , רואים וחשים , מתרגשים ועדים להתמרה אשר מתבצעת באנוש המתעורר.

יכולתכם להתמיר הינה עצומה , חתודעת הפלנטה המתהווה בימים אלו , והיום ביום השער , הינו יום של פתיחת התודעה לאלפי אנושו נוספים , השערים הפתוחים מאפשרים תקשורת מהירה בינכם אל כוכבי הבית שלכם , אפשרו לעצמכם לנועה אל מעבר לזמן אל מעבר למרחב.

אפשרו לעצמכם , למלא את לבכם באהבה , ולהפיצה בכל אותם נקודות בהן אתם מהלכים עלי האדמה הזו .

ירושלם - המתעוררת , נושאת את קרני הזהב ושרה את שירת המלאכים , עוד ועדו בני אור יקבלו את הקריאה לעלות ולגור בעיר זו הפותחת את שערייה לכל בני הדתות .

הם יגיעו , או כן , אותם שליחים …משלושת הדתות אשר הפיצו את תורת זוהר העיר , את אור האלוהות , האלוהות ותדריה מחברים אתכם אל יהלום לבכם , יהלום לבכם הוא הרוטט ומכיל את התדרים העשירים בניצוץ החיים .

אפשרו אהובים לגופכם להכיל את האור הרב, והאמינו , האמינו וראו את המניג החדש העולה לעם היהודי ולישמעלי כאחד.

ראו את העם המתעורר אל נשיאת אור ליבו , לב העם היהודי הנושא את האור הרב, עומד בפני התעוררות והתחדשות , העם היהודי שוב ישא אל לפיד ההארה.

ראו מלבכם האוהב, את אור ירושלם , מתעבה ממרכז שערי ציון , אל אותם שערי הפלנטה הממוקמים סביב, ראו את קרני אור הזהב, בקשתות מרהיבות נושאות את זרימת האור האלוהי אל כל אותם פורטלים פעילים , לחיבור של אהבה , אחדות והזנה והאור מתעברה ומתרחב , ומגיעה ושוטף דרך רשת אור הקריסטל אל אותם נקודות הנושאות את התדרים הנמוכים בפלנטה, מקומות אשר תרם נפתחו אל האור , ראו אותם מקבלים ברגע זה את אוה הזהב המאיץ לפתיחת והתעוררות , ראו את אותם מקומות דחוסים נפתחים , מתעוררים מתמירים את האנרגיה , לאור זוהר עשיר בעל חיות .

והפלנטה אט אט מוארת , מתעוררת , מתרחבת , אור מגיע לכל ביום שער האריות , והאור הפועם בשדה סביב הפלנטה מאיר אף מעבר אליה , מאיר ומאיר ומגיעה לכוכבים שביל החלב , והואר ממשיך ומאיר אל מעבר..

אפשרו אתם בני האור , מתודעתכם להחביר את אור הפלנטה ולחשחחר משלטיה ודחיסות

תמו ימי נפלת הפלנטה ארץ- היא מתעוררת לימי האור של עידן הזהב הנצחי

אנו אתכם ,בתמיכה מלאה מעיר האור טלוס , אנו אתכם באהבה עמוקה.

יום השער הוא המחבר בין שמיים וארץ לאחד .

מברכים אתכם מעיר האור טלוס, מלב בית אחוות האור הלבנה.

ממועצת ה12 , הנני אדמה.

(תוקשר ע״י איילת סגל 8-8-18)


94 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page