top of page

מסעות ההתעלות - 9 המחזורים ושלבי הצמיחה - אל פסגת שסטה


 

ערב לפני ...ההתרגשות מבעבעת בכל תא ותא בגופיי ..המסע השמיני כמסע הראשון הוא...

הימים ימים של שריפות בקליפורניה , לא עוצרות אותנו מלצאת אל המסע המופלא אל ההר השסטה האהוב.

ביתנו , כן , בית בני למוריה.

אנו אשר הלכנו על פני האדמה הזו , אחד היינו עם הצומח , על אדמת למוריה רחבת הממדים , בה השפע ההרמוניה החיים , חגו בשלוות בראשית .

היום אנו שוב מתעוררים , נשמות רבות , כך פתאום מגיעות ..שבות הביתה..

אורליה לואיז ג'ונס , היתה זו אשר פתחה את שערי עיר האור טלוס, אותה עיר אור במימד החמישי אשר ניצולי למוריה הקימו ...כן באותם ימים עתיקים לפני 25 אלף שנה...

העדויות החדשות , אותם מוצאים ארכאולוגים , המדענים מביאות אותנו שוב ושוב לראיית ההיסטוריה האנושית בעיין אחרת מהמוכר עד כה.

בכל קיץ , במהלך ה8 שנים האחרונות , אני יוצאת , אל מעבר לאוקיינוס האטלנטי אל מעבר ליבשות ..נפרדת מילדיי מאהוביי , ויוצאת עם נפשי ועם עוד אותם נשמות אחיות אל המסע.

"זר לא יבין זאת לעולם " זהו המשפט אשר חוזר שוב ושוב, מסע אחר מסע , מאותם משתתפים – המועמדים להתעלות .

חופש, שלווה , התבוננות עמוקה פנימה אל רבדי הנשמה, מפגש עם אחים ואחיות בני הקהילה הלמוראנית העולמית , אהבה ושוב אהבה , אחרת מזו המוכרת לנו בעולמנו הגשמי ...

ויש שרואים , שומעים וגם חשים , כן את בני טלוס, אלו היוצאים מתוך עיר האור, אלו אשר בוחרים להראות עצמם , בפני החברים מהקבוצה.

עוד ועוד חברים , המתקשרים ובוחרים לצאת יחדיו , כקבוצה התומכת , כקבוצה הבוחרת ומוכנה לקחת אחריות בעולם שלנו .

העולם בו השריפות מכילות את הישן , לעיתים משאירות צלקות , האדמה הפוערת את פיה..

אינה עוצרת לעולם את אילו המאמינים .

אלו המאמינים בטוב , בחדש, בתודעת האור העוטפת את הפלנטה .

ההובלה עם כל קבוצה אחרת היא , הובלה של חברים בוגרים , בעלי תפקידים ומשפחות ,

הובלה וחיבור בין העולמות , הקשבה פנימית , הקשבה לקולו של הכהן הגדול אדמה.

דיוק וחדות , חמלה וסבלנות .

ההובלה של הקבוצה לשיאה , להתעלות .

מזמינה אתכם חבריי למסע , להצטרף , לקרא את יומן המסע , להתרגש , להרגיש להתמלא.

וב8-8 לחגוג עמנו יחדיו את החגיגה של יום השער ממש למרגלות ההר המופלא.

נתראה עוד שבועיים וקצת .

I'M ready to go!

מליבנו ללבכם , אהבה.

איילת ונורק'ה

את מסעות ההתעלות לשסטה התחלנו בקיץ של שנת 2011 , על פי מסע ההתעלות אשר נבנה בקפידה ע"י אורליה לואיז גו'נס. כל מסע מרגש , כל מסע מעמיק ומשנה לשנה התרבה תודעתנו , למדנו עברנו חניכות . משנה לשנה עוד ועוד מועמדים ייצאו להתעלות וקבלו את קידוד מתנות ונפלאות המסע אל הDNA , אל הוויתם האלוהית אשר התהוותה. בכל שנה כשאנו יוצאים למסע , כל החברים בני המסעות מחוברים אל רשת הקריסטל, והם חשים מקבלים ונוכחים עמנו .

150 בני למוריה אשר חוו עמנו את האושר האלוהי - במסעות ההתעלות אל שסטה .

הקריאה נשמעת !

המסע הראשון -שיצא מהארץ לווה באמון מוחלט, ונרקם כפליאה עם קבוצת חלוצות אשר התלוו וזכו להתעלות ולצמוח...זהו היה מסע בראשתי אשר כל אחת מאיתנו התעלתה לעבר מקומות מאוד גבוהים , עם החזרה קראתנו לקבוצה בשם אווטר..הבנו , קבלנו , למדנו את יכולותינו..והמסע אינו פוסק.. המסע השני -מסע של 21 נשמות אשר קבלנו את הקריאה מההר, עברו חניכות רבות ויחד עם הרמוניה בלב , יצאנו למסע ההתעלות . מסע של הפרדות מהישן , ובנייה מחודשת של כל הגופים , מסע של תמיכה וחידוד הראיה , מסע של זרימה..כך קבלה הקבוצה את שמה הרמוניה...והמסע עודנו ממשיך המסע השלישי- חש את ההר , את המסע העוצמתי והעמוק, חש את הרכות של הקבוצה, וכל אחד במסעו שלו, קבוצה זאת אשר הביע אהבה ללא תנאי , ותמיכה קסומה זה בזו, העניקה לעצמה את השם אהבה. המסע הרביעי - אשר יצא בימי האופל שהתקיימו בארץ , אל ההר העוצמתי , שם חזקנו עצמנו , התמלאנו ונשמנו את נשימות שסטה, לבנו התרחב, ושלחנו ריפוי עמוק, נשאנו בתוכנו את תדר השלום . מסע בו יצאו בוגרי המסעות הקודמים , אל חונכות ומעבר בשערי המאסטריות . מובילים עם ליבם את תדר למוריה, נושאים את אור האנושות החדשה. המסע החמישי- מסע של כהנות למוריה, זכרונות מקודשות עלו, שירת למוריה נשמע ורפאה , עוררה , חדשה ופתחה אותנו לרב ממדיות , אל מעבר לממד החמישי ... דרך שערי הסטרגייט עברנו , והתמזגנו אל דמותנו הרב ממדית מכוכב האם , מיבשת למוריה - יבשת האם . המסע השישי- מסע של אחדות הלב- מסע של חברות עתיקת יומין , של מורים ומורות בעלי ידע קוונטי , מסע של האנושות החדשה, הצועדת בביטחה אל הבריאה המחודשת . המסע השביעי - מסע של אחדות קוסמית - קבוצה מבורכת של מאסטרים אשר התמסרו באדיקות מרבית אל המסע , אל פנימה אל מעמקי רבדי הנשמה, אל על אל אור תמצית הבריאה.

המסע השמיני - מסע ההארה- בימים של שריפות ותזוזת האדמה, מסע של חמלה לגאיה , לעצמנו ...בריאה חדשה...

אכן אהובים , אתם אשר חשים את קריאת ההר, את פעימות לבכם . העניקו לעצמכם את מתנת חייכם , לצאת אל מעבר לזמן ולמרחב. לצאת אל מסע ההתעלות . אתכם , מלב אל לב איילת ונורית


32 צפיות
bottom of page