top of page

משחק ההארה – שלב ההתעלות


 

"אנו קוראים לכם לבחור בחיים של עשייה למען הקהילה, לבחור בחיים של של עשייה למען האחר, לראות את זוהר נשמתכם. כשתלמדו להעניק מלבכם המקודש ותלמדו לחיות באיזון רגשי, פיזי ורוחני, אז תגיעו להתעלות."

יקרים ויקרות, כאן אדמה. אתם עדים להתהוות זמן כניסת האנרגיה החדשה, האנרגיה המגיעה ממקור האחד, ממקור מרכז היקומים, מהבריאה. ואכן, האנרגיה הנכנסת לפלנטה עוברת התעדנות, וכשהיא נכנסת לגופי האור שלכם, לגופים האתריים ולגופים הפיזיים, הגופים המוארים עוברים התמרה בתהליך שאותו אתם מנתבים. וכך, הוויית בני האנוש המבצעים פעילות של מודעות ושל הכלת האור בגופים הפיזיים – מתרחבת, והיא תמשיך להתרחב עם קליטת האנרגיה והרטטים; ואילו מי שאינו בדרך המודעות והאור, לא יוכל להכיל את האנרגיה המקודשת. יקרים, כוכב הבחירה היחיד מעניק לכם את הזכות לבחור את הזמנים להתעוררותכם. אכן, נשמות יקרות שנמצאות במצב של הירדמות יתעוררו בשלבים מאוחרים יותר, אך אנו כמהים שתהיה התעוררות בקרב אחוזים גבוהים מהאנושות, ומי שאינו מתעורר בימים אלה, נשמתו בוחרת מחדש כיצד להמשיך ולשחק במשחק הבריאה. הפלנטה עוברת לשלב ההתעלות, אך זה לא יקרה ביום אחד; המעבר הוא רב- שלבי ורב-מימדי. עליכם להבין כי החשיבה משתנה, והיא, וכל מה שמוכר לכם, הופכים להיות לא נחוצים לקיום במימדים הגבוהים. לכן גם החשיבה של האדם משתנה ותמשיך להשתנות; המוח שלכם מתעורר בימים אלה לדפוסי חשיבה חדשים; הילדים החדשים שבפלנטה כבר מכירים דפוסי חשיבה אלה ועובדים לפיהם במצבים שונים, אך עולם המבוגרים, המתעורר בימים אלה לאור, ייחשף אליהם בהדרגה. אכן, בימים האלה, אתם נוכחים בקיום סדנאות, הרצאות ומפגשים רבים בתחום ההארה, והם נכונים לכל אדם באופן שונה; יש חלוקה, וכל נשמה חוברת לתדר הנכון לה; כל נשמה שמתעוררות, חוברת לרטט הנכון לה ולמשפחה הנשמתית עמה הגיעה לפלנטה. יש הרבה גרעיני נשמות, ואתם "מתמגנטים" אלה לאלה.

יקרים, אלה ימות המשיח, ואנו מאושרים מההתעוררות הגדולה של בני למוריה, קבוצה גרעינית שתפקידה בתהליך ההתעלות חשוב ביותר, כיוון שבני למוריה לקחו על עצמם את האחריות להארה; הם וקבוצת הפליאדות היו מראשוני ישויות האור שהגיעו מתוך בחירה כדי להוות תפקיד מרכזי במשחק האלוהי של הבריאה, המשחק שעד היום נותן את אותותיו. בימים אלה, אנו, בני למוריה והפליאדים, חוברים מחדש לפלנטה על מנת לסכם את השלב הסופי, וההתרגשות רבה. כן יקרים, אתם הקוראים דפים אלה מרגישים, נזכרים ויודעים כי אלה העובדות, וזאת האמת והתשובה לכל השאלות הלא מובנות שמתעוררות, ואנו מברכים אתכם, יקרים, על פתיחת לבכם, על האפשרות שאתם נותנים לעצמכם לחבור מחדש לרטטי למוריה; מברכים אתכם על רצונכם להיזכר ועל רצונכם לקחת חלק מודע במשחק, משחק ההארה, שלב ההתעלות. וכך יקרים, השינוי שלו אתם מצפים ממנו וממנו אתם יראים, מתקדם אל עבר לוח הזמנים שלכם.

ה 12.12.2012- הוא התאריך אותו חזו בני המאיה, תאריך המוכר לרבים כסיום של תקופה אנרגטית וכהתחלה חדשה של תדר חדש הנכנס לפלנטה. בתקופה הזאת יתגלו ממצאים רבים חדשים; קריסטלים כבר נחשפים לפלנטה, וקריסטלים רבים נוספים ייחשפו; ממצאים היסטוריים ייחשפו, והם ישנו את תבונת המדענים ואת פני ההיסטוריה המוכרת לכם; יבשות יזוזו, ואמא אדמה תשנה את המוכר. אכן, השינוי נרקם. השינוי הוא חלק מהשינוי האנרגטי-פלנטרי שאמא אדמה עוברת, ועמו יקרים, גם אתם. אל תעלו פחדים בלבכם; הבינו כי אותם בני אור שנמצאים במסע ההארה ומבצעים חיבור ישיר ל"אני העליון" וללבם המקודש, ידעו היכן להיות ברגע הנכון. אכן, אחוז מסוים מהאוכלוסייה יישמר בבטחה, אך מי שאינו מחובר לדרך בראשית, לרצון לחבור למודעות ולכמיהה לאור, מי שעיניו עצומות והוא דבק במימד השלישי שמנמיך רטטים וגורם לבני האנוש לנהוג מתוך פחדים, אגו, שליטה וכוחניות – ייאלץ להמשיך את גלגוליו בכוכבים אחרים שמיועדים, בימים אלה, לכך.

עליכם להבין כי אין לי רצון לעורר בהלה או חששות, ההפך הוא הנכון; הבינו, יקרים, כי אלה הימים, ימי הבחירה של המשחק, משחק כוכב הבחירה היחיד. בני אור רבים המאירים אחוז גדול מהפלנטה יעזרו לבני אור הנמצאים בשלבי ההתעוררות הראשונים לעבור לשלב הבא, שלב ההתעלות, מתוך כוונה שהאור יפקח את עיניהם. אך אותם בני חושך שרוח החשכה שוררת בנשמתם ייאלצו לעזוב. יקרים, הפלנטה תתעלה לשלב ההרמוניה והאהבה, לשלב השלום; כן, אהובים; רק מי שיוכל לשאת את תדר האהבה, ישאר ויחיה באור, במודעות ובאושר. אלה הם הימים הקרבים ובאים לפלנטה כולה, מתוך בחירה. אנו, ישויות האור, המאסטרים והמלאכים התומכים ומלווים אתכם מתוך אהבתנו לכם ומתוך רצוננו לסייע לכם בתהליך, מאושרים מימים אלה; התחייבנו להיות לצדכם כאשר תתעוררו, להושיט את ידינו ולברך; אנו לוחשים לאוזנכם, מלטפים את ידכם ויחד צועדים עמכם בשלבי ההתעלות אל ההתעוררות. אכן, יקרים, בכל ערי האור אנו רואים כיצד בני האנוש מתעוררים. ישויות נעלות רבות טענו כי בני האנוש נמצאים בתרדמה כה עמוקה עד כי יחמיצו את התאריך המיועד. אך יקרים, בני האנוש עומדים במשימה הגלקטית; בני אנוש רבים, אף יותר מהנדרש לשם המשימה, מתעוררים בימים אלה; אחוז גדול מהאנושות עובר שינוי מהיר, טרנספורמציה שנתמכת בלהבה הסגולה, ויחד עם המאסטר סן ג'רמיין הקדוש, הפלנטה נשטפת כולה באור הסגול, אור שמאיץ את הפרוטונים והאלקטרונים בגופכם וגורם לכם להרגיש, לחוש, להיזכר, לשאול שאלות ברמה היקומית ולבצע שינויים באורח החיים המוכר לכם. אנו גאים בכם יקרים. בימי העבר, ישות האור האהובה אורליה לואיז ג'ונס העבירה את המסרים על עיר האור טלוס – על דרך חיינו ועל האופן בו אנו מבינים את דרך האור, בתדר האהבה. אנו ממשיכים להפיץ, מתוך קהילת טלוס

הגדלה, את האור בתדר הלב, ובכך עוזרים לבני למוריה להתעורר מחדש לאנרגיה החדשה של הפלנטה. ואכן, יותר ויותר למוריאנים מתעוררים בימים אלה בכל רחבי העולם; ארגוני טלוס בכל העולם משדרים את התדר הרך היוצא מלב טלוס, התדר מתפשט מגיע לרבים ונוגע ברבים, ואנו מאושרים על כך שבני למוריה חוזרים הביתה; עם כל בן אור שמתעורר ללבו הלמוריאני, גם אנו בעיר האור טלוס מוארים. הווייתכם מגיעה אלינו בלילות ובימים ומבצעת תהליכי ריפוי וניקוי עמוקים, ואנו עמכם במסלול ההארה האישי שלכם. אנו רואים כיצד אתם נפגשים אלה עם אלה ומבינים כי אתם מכירים עוד מתקופה עתיקה ביותר; אתם ממגנטים, מבצעים יחד פעילויות רבות ומפיצים את התדר, ובכך מאירים עוד ועוד בני אור. אנו מאושרים, וטלוס חוגגת. טלוס בעיר האור מתרחבת בימים אלה. אנו מכינים בהר ומעבר להר מקומות נוספים שיכילו את האוכלוסייה שלנו ואף את ההוויה של בני האור, שמגיעים אלינו במסעות האסטרליים; אכן, טלוס היא היום עיר אור שהתרחבה מאוד מאז ראשיתה. אני מזמין אתכם כעת לעצום את עיניים, לנשום עמוק ולראות לפניכם את הקשת בענן. אתם פוסעים בשביל של אבני קריסטל צבעוניות, שביל שמוביל אתכם למרכז עיר האור טלוס. המזרקה ניצבת מולכם, מאירה ונוצצת, ולהבת התמיד בוהקת במרכזה, עולה מעלה-מעלה. הביטו סביבכם וראו כי אתם נמצאים יחד עם בני עיר האור טלוס המברכים אתכם בברכת אהבה. נשמו עמוק והרגישו את לבכם המקודש נפתח ומתרחב לתדר האהבה; ראו את ילדי טלוס המגיעים לברך אתכם לשלום; הם מגישים לכם ורדים בצבעי הקשת; ראו את בנייני הקריסטל הניצבים לצד צמחייה שכמותה לא ראיתם מימיכם; ראו את אהוביכם לידכם.

עיר האור מברכת אתכם עם הכניסה אל טלוס; אתם מוזמנים להמשיך בסיור למקדשי הריפוי של שבע הלהבות, מקדשים המזמינים אתכם להיכנס פנימה למסע מרתק, מסע לריפוי הרבדים של גופכם האתרי, הרגשי והנפשי בתדר האהבה, התדר הלמוריאני שיחזיר אתכם הביתה. נשמו עמוק.

מבורכים הנני אדמה(מתוך ""מהלכה למעשה- מסע בדרך להתעלות , איילת סגל , טלוס למוריה 2012)


270 צפיות
bottom of page