top of page

האדמה רועשת , במקומות שנוים בפלנטה, מכיילת עצמה מחדש באדמה הבוקעת וגועשת .


 

בני למוריה אהובים , עם החום הקייצי ..והיציאה אל מרחבי הטבע .. אנו ערים אנו לשינויים בפלנטה ארץ, האדמה רועשת , במקומות שנוים בפלנטה, מכיילת עצמה מחדש באדמה הבוקעת וגועשת , בשריפות ענק .. רעידת האדמה אשר אותה הרגשנו בצפון הארץ היתה אותה אנרגיה עצומה אשר השתחרר באפריקה ובקעה את אפריקה לשניים ...ברכס הסורי אפריקאי אשר נוצר לפני 25מיליון שנים, והאנרגיה ממשיכה לנועה מעלה בציר הפתוח של השבר האפריקאי דרך הים האדום ועד סוריה ... האנרגיה , היוצאת מלב גאיה , ממשיכה להדהד ומשפיעה על תודעת האנוש ועל השדה האלקטרו מגנטי המקיף אותנו .

מה מתחולל בקרב בני האנוש ? רואים אנו ושומעים בכל יום על חולי ה או אחר, רואים אנו את אהובנו נפרדים , וחלקם חווים התמרה מהירה לכייל עצמם אל התדרים החדשים של פלנטת האור. אין הכחדה, יש התחדשות ! ההחלטה התקבלה באותם ימים כה עתיקים , ושוב במאה ה20- פלנטה ארץ צועדת אל ערנות ותודעה מוחלטת . 100% של עירנות בגופי האנוש החדשים . אכן גופים אחרים , הפועלים ונושמים אחרת . גופים היודעים לרפא עצמם , ולחדש את תאי האור וזרימת האור התדרית גם לאחר גיל ה40! האנושות החדשה , היא זו הפותחת שעריה אל בריאת קהילות של אלו אשר רואים , מאמינים ומוכנים להוביל , להגשים ותרגל את החיים עלי האדמה מתוך שפע אין סופי, מתוך שמחה הקשבה ושיתוף .

המילים אין עוד מילים , אנו רואים כי אין עוד זמן להתמהמה, אלה לפעול .

בימים אלו 30 בני למוריה , בחרו להאיר את חייהם עם מפתחות האור של האנושות החדשה. בכל יום א' במרכז האור מגדלור, אנו נפגשים ללמידה משותפת , יחד עם הכהן הגדל אדמה ועם משה. בסינכרון ייקומי , ממש בימים אלו , יוצא לאור הספר "עשרת הדברות של האנושות החדשה" בתרגום באנגלית לאמזון העולמי! חגיגה בכל העולמות על כך , התרגשות והגשמה.

אנו כבר בשלב הבא! שלב בו התודעה אחת היא עם הקוסמוס האין סופי . שלב בו אנו בעלי היכולת לנוע במרכבה התלת מימדית , אל מעבר למערכת השמש שלנו , אל כוכבי האם , וליצור תקשורת רב מימדית פעילה גלוייה , המזינה אותנו במימד זה, בעולם זה ביעילות אדירה!

אורליה לואיז ג'ונס , אשר פתחה את שערי עיר האור טלוס, עברה אל עיר האור טלוס לפני 9 שנים בדיוק. היא בחרה להמשיך את מסעה עם אהובה. היא עודה עמנו , ואנו לומדים מתוך ספרייה על חכמת למוריה ועיר האור טלוס, אשר פועלת כיום ופותחת את שעירה לבני למוריה.

בעוד שלושה שבועות בדיוק , נפגש על הר השסטה - 21 בני אור , אשר נבחרו בקפידה מישראל , יחד עם האחים והאחיות מארגוני טלוס העולמיים , במסע ייחודי , המיועד לאלו הבוחרים לשוב הביתה!

הכהן הגדול אדמה מלווה אותי בימים אלו , בחניכה מאוד עמוקה ומשמעותית אל מסע ההארה, אליו אנו יוצאים . קוראת את מילותיו של הכהן הגדול אדמה , והמסר המעניק לנו את ההכרות עם אנרגיית ההארה.

תדר ההארה מהו ?

אנו מתבוננים סביב , חשים את הדינאמיות , את קצב פעימות הפלנטה מאיץ .. הזמן , תנועת הפרוטונים והאלקטרונים , מהירות המחשבה, יצירה וכן ההגשמה. רשתות האור המקיפות את הפלנטה מהדהדות בעצמה יותר מאי פעם , רשת הקריסטל נושקת לרשת המגנט, והן שולחות את הפולסים התדריים במהירות , בעצמה מהדהדות את השינוי אשר הוא כבר כאן! עולם גלובאלי , עולם ללא גבולות – חציצות – ללא הסתרות .

האמת מעל פני השטח , בכל המדינות , אף באלו אשר השליטה מנסה לאחוז , בכוחותיה האחרונים . בני האנוש , כה רבים בהישרדות , ועם זאת בני אנוש כה רבים בהתעוררות . הארה לדבר הנכון ! ההארה אל האיזון בחברה שלנו , בכלכלה, בפוליטיקה, בפלנטה.

הארה לתודעה, לתאים בגוף , לסלילי הדי אן אי המתרחבים . הארה להתרחבות גופי האור שלנו , אל מעבר לעצמי , הארה אל השלמות בתוכנו .

רבים מהאנושות כבר יודעת , כי הזמן נעלם , וכי אחדות התודעה לשלם לשלום בתוכני חיוני עד מאוד . רבים מהאנושות כבר יודעת , נעה בכל העולם להפיץ את המסרים את המידעים אשר מגיעים אל הפלנטה , מ144 תרבויות שונות הנוכחות בפלנטה. האם ידעתם כי בימים אלו מגיעים תרבויות , עזבו את הפלנטה לפני 25,000 שנה. הם חוזרים אהובים , הם חוזרים . עם אורם , עם הידע עם הרצון לתמוך בפלנטה זו ממש. רבים מהאנושות כבר יודעת , כי העולם הישן קורס! זועקים , מדברים ושואלים מתי נראה את השינוי. השינוי כבר מתרחש.

האמינו וראו זאת בתוככם ,ראו זאת בילדים , במשפחה, בחברים , ראו זאת ובחרו לקחת חלק ולנוע בקהילה מודעת . קהילה אשר חיה את האור והאיזון , את ההרמוניה והאהבה. האנושות החדשה , אשר מקבלת על עצמה את עשרת הדברות החדשות . היא אשר זוכה ומקבלת את תדר ההארה. כל אחד ואחת מאתנו נושא את היותו שליח אלוהים , את היותו חלק משרשרת האנושית המתקיימת בפלנטה. כאשר חולייה אחת מהשרשרת מתנתקת , אזי כל השרשרת המפסיקה את התנועה המשותפת , פוגעת בכלל, כך אנו חשים את הדהוד הבקע אשר התרחש בקניה בשבר אשר בישראל .

כאשר מפעלי התעשייה מזהמים את אדמת סין , הודו …האם תושבי אירופה , ארה"ב וישראל יכולים לישון בשקט? אהובים , זהו תודעת האחדות , זוהי תודעת האור עליה אנו מדברים עמכם , לקיחת אחריות , התבוננות פנימה בכל חשיבה מילה ומעשה.

אין אלו עוד מילים אלו תדרים אשר יש בתודעת המחשבה לעלות אל התדר הקולקטיבי הפועל ומהדהד בכל הפלנטה. זוהי ההתמרה- המהפכה – השינוי אשר הפלנטה חווה!

פתחו את לבכם אל האהבה ושטפו את עצמכם בתדר קוסמי זה. תדר הבריאה כולה, תדר המעניק את היכולת להרחיב את גופכם , הוויתכם , מקור האלוהות שהנכם. העניקו לעצמכם את הרגע , לשלווה , את הרגע להתבוננות , את הרגע לאהבה. עשו זאת עכשיו . מבורכים אתם , בני האלוהים , מבורכים אתם בני אור האהבה. הנני אדמה(תוקשר עי איילת סגל 31/10/2017)

הודייה בליבי על הספר החדש שנולד ויוצא לעולם , תודה לסוזן רוזנפלד , על תרגום הספר וסיומו רגע לפני מעברה לעולם האור, ולעורך הספר הראשי ללרי רוזנבלט, אשר מסדונה אריזונה ארה"ב , דייק כל מילה ומילה ביסודיות מרובה. תודה לבני כרמן על המקצועיות והעלאה לאמזון . לכל המאסטרים ולכהן הגדל אדמה שתמך והוביל אותי לחברים המדהימים שהיו בדיוק בזמן הנכון .

תודה לכל מעגל הלב של טלוס למוריה ישראל , על ההתמסרות האין סופית והנתינה ללא תנאי להפצת תדר למוריה בישראל ומעלם .

תודה לכל משפחת טלוס למוריה העולמית , על התמיכה האהבה והאחדות .

הודייה ענקית , לנורק'ה , האהובה, אחות מסורה הצועדת בגאון ומובילה יחדיו את המשימה הלמוראנית , אליה התחייבנו , מאז ימי כוכב האם MU.

הודייה לכהן הגדול אדמה, על תמיכתו , ההגנה והדיוק בכל אשר אומר הוא לליבי ולוחש..על המפגשים במועצת ה12 בעיר האור טלוס, המסעות הלמידה החניכות , האהבה האין סופית ,

מתמסרת אני לאנושות החדשה , ולהמשך הבריאה המקודשת והפצת תדר טלוס למוריה בישראל ובעולם . מתמסרת ללא ידוע , מתמסרת לשיבה הביתה, עלי האדמה הזו - פלנטה ארץ!

מליבי ללבכם שבת של שלום ואהבה הנני איילת


17 צפיות
bottom of page