top of page

מנפלאות היום המואר של השנה - פתיחת טלוס הויליג- 21/6 זה נעשה!


 

"שְׂאוּ שְׁעָרִים רָאשֵׁיכֶם וְהִנָּשְׂאוּ פִּתְחֵי עוֹלָם וְיָבוֹא מֶלֶכי הַכָּבוד "

אחים ואחיות אהובים בני טלוס למוריה . רגע לפני כניסת השבת , לאחר מנוחה ..חשה עוד את האור הרב אותו נשמנו ביום החג בכפר שלנו 21/6/18-טלוס ויליג'. לאחר לילה ללא שינה נכנסתי לרכבי ונסעתי דרומה ..הבטן מתרגשת עד מאוד יודעת את חשיבות יום זה ..פתיחת הכפר האקולוגי רוחני בישראל ! יודעת את משמעות הגשמת בריאה אשר במהלך 8 השנים האחרונות ..צעד אחר צעד ..אט אט עם הקמת הקהילה המקסימה שלנו , עם הקשבה לליבי ולכהן הגדול אדמה , המדריך אותי בדיוק מרבי הנה ההגשמה ממושב מגשימים ביתי הגשמי אל שדיי אברהם ביתי הרוחני .

8 שנים הם זמן נפלא להתבונן - לעצור רגע(לא שאני יודעת ) ולנשום . היום אני נושמת - אני נושמת את טלוס, אני נושמת את האדמה הזו אשר נושאת את האור העצום ואת המרחב הפתוח אל עולמות של מעלה. את הזכות להקים את מרכז האור בישראל ויודעת כי רבים יעלו אל הכפר שלנו . ירפאו , יתרחבו תודעתית , יחוו התעלות . וזאת הודות לאחים ואחיות יקרים , אשר מגשימים את שליחותם , בימים אלו . למרות ההפחדות והמצב הלא רגוע בנגב המערבי , הם הגיעו כל אותם 95 שליחי אור .. עם לב פתוח ורצון לצאת אל השלב הבא בנתיב דרכם הרוחני, מורים ומטפלים , נשמות עתיקות אשר מובילות את קהילת הרוח בישראל ! אני רוצה להודות למלאכי טלוס - אותם חברים אנושיים אשר פוסעים עמנו כבר שנים . ונותנים מליבם בהתנדבות מלאה-. בראש ובראשונה אני מודה לאהובתי ושותפתי לבריאה המקודשת - נורקה.

אני רוצה להודות למעגל המובילים שלנו בטלוס- אשר מתמסרים ולוקחים חלק פעיל ואוחזים את התדר הגבוהה הנקי והטהור של הבית . מרב , איילת השחר ,דפנה, תמיר , מירי גילון , שלומית , רבקה, מיכל , רימונה, זהור אני רוצה להודות למעגל המתנדבים שרק הולך וגדל - וכולכם מוזמנים לקחת חלק במעגל זה. אהובה בנבנשתי גלית , אליה , אנה , יוליה , יאיר, יורמי , ליאת , מירי , אסט, רגינה שומרת , תמירה , שירי, שריי, זוהר, עינב ישראלי. אני רוצים להודות לכל החברים התומכים שתמיד קשובים לקריאה ולוקחים חלק פעיל בכל האירועים בנתינה מליבם …ריקי חן יהונתן , ותמר גנישר , ורחלי גנון , ולימור שלום , אשל , וחפציבה שמחוברת איתנו מיוון , וגליה גינזברג ומרב גולד, וג׳ודי קלע שאיתנו היום בליבה, , ,שני מסטון אייג ועוד חברים כה רבים ..הודייה לכולכם... המסע לטלוס עובר בדרך של אמונה מוחלטת, בדרך שבה המחיבור ללב המקודש הוא הכרחי, דרך שבה מתמודדים עם שיעורים ושערים , ומגלים מחדש את האור בתוכנו . אדמה נקייה , אשר אט אט זוכה לקבל את הגשמת השערים לתמיכה בבני האנוש הפוסעים בנתיב להתעלות .

המעגל השמאני – מעגל הריפוי השמאני המחוברת תדרית אל מעגל הריפוי במעמקי הר השסטה ... את הקריאה לבניית המעגל קבלתי מהכהן הגדול אדמה , עם בקשה לבנות אותו מאבני בזלת .. המעגל המדוייק בכיווני זרימת כיווני אויר הפלנטה- צפון –דרום –מזרח-מערב. המעגל המדייק את 4 יסודות הפלנטה- אדמה – אויר- מים – אש ופותח את שעירו לריפוי עמוק ואיזון לחיבור ללב גאיה בהובלת השמאניות הטלוסאניות שלנו . שומרת –תמירה- שלמה- ליאת- נורק'ה- חנה-מירב .

ובשער הלפידים אנו צועדים , עם קול התופים המהדהד בכל הגופים ... משחררים ומנקים , מרפאים ומתאחדים עם הרוח הגדולה. מבנה המרכבה התלת מימדי את המבנה הנוכחי - קבלתי לאחר המסע האחרון בשסטה - אדמה הראה לי אותה בדיוק בשביל הכפר..

מהי המרכבה? המרכבה יוצרת קשר הדדי בין פעילות האינטלגניצה הגבוהה שלנו , מקור האלוהות הנוכך באין ספור ייקומים ולמערכת החיים הגשמית בארץ. אנו יודעים כי האדם הוא רק צורת בריאה אחת במרחב הזמן . עם הפעלת המרכבה אנו מתחברים תחילה פנימה אל תוך עצמנו ומאזנים את כל הרבדים - מתחברים אל הווית האור שאנו , ויכולים בשילוב של ההיבט הפיסי והאלוהי שלנו לצאת אל מעבר לזמן ולמרחב אל שערי היקומים המקבילים . המרכבה הזו נבנתה ע״י 12 קודקודים שבקצה קריסטל, בקודקוד העליון קריסטל אלפה ובקצה התחתון קריסטל אומגה. כלי הרכב הנוכחי מאיץ את המהירות תהודת האור בתוכנו פי 12!

השדה האנרגיה של המרכבה יחד עם השדה האלקטרו מגנטי שלנו מתרחב ומתחבר אל תודעת הייקום . המרכבה נבקשה להיות בכפר הרוחני שלנו , היות והוא מהווה כיום פורטל פעיל פתוח , בעל מסה גבוהה של אנרגיה הנוכחת במקום . והוא מיועד לבני אנוש אשר מחוברים אל תודעת האלוהות שלהם . ולאפשר לנו להכנס אל איזור אור החיים שלנו הכלי מרפא, מאזן ומאיץ תהליכי הנוכחים בתודעתנו , אך יש לשים לב כי עלינו להיות בכוונת טוהר לב , טוהר מחשבה ונקיים מאגו !

ובתוך המרכבה אנו נוכחים – מפעילים את המרכבה בתוכנו , עולים מעלה מעלה אל מימדי האור של המימד ה12! ושם מלכידק ממתין לנו עם מסרו – ושרוני כהן מעבירה והלב נתפתח – מתחברים אל לב בריאתנו "האני הנני " המתגלם בגוף אנוש.. ועולים הלאה אל המימד ה13 , נושמים את תדר האהבה , ומרפאים , מרפאים את הפלנטה , את עצמנו את חולי האנושות .

בהיכל האור ישבנו , וסביב לנו 7 תמונות של מקדשי להבות הבריאה, אשר צוירו בדיוק מרבי מליבה של יוליה לגוס. והכהן הגדול אדמה גם הוא מביט מבעד לתמונה ..ומעביר מסרים לחברים .

במרכז המעגל ,שם הטמנו קריסטל ואבנים ממסעות בישראל ובעולם - מצפה רמון - ירושליים - הר כרכום - שסטה - הוואי - סדונה - מצריים ולהבת התמיד המחוברת אל מרכז עיר האור טלוס, פועמת ועצמתית ומאירה את ההיכל , עם החברים היושבים במעגל באחדות תדרית , אחדות של הלב, יחד נושאים תפילות לשלום , רואים את האור הבוקע מלבנו ושוטף את על רצועת עזה , את הנשים , ילדים גברים , אלו המתעוררים לתודעה חדשה, אלו אשר בעלי היכולת לנשום אור אחר ובתקווה לראות את השיח ושיתוף הפעולה בין היהודי לישמעלי .

שרים את שירת הלב הלמוראנית ושירת השלום , חובקים אחד את רעהו במעגל שלם - השלם בתוכנו , מוכנים לשאת את האור הלאה , כי בני האור אנו , שליחי למוריה !

אכן היומיים היו מרגשים , והחברים עוד ישתפו , הודייה דגולה לכל מי שהגיע , הודייה גדלה לכל אלו שנכחו בממדי האור הגבוהים . הודייה גדולה על היש - כפר טלוס ויליג' פתוח לכל באי האור , ובליבם אהבה.

מלבנו ללבכם - שבת שלום ואהבה. טלוס למוריה - הבית של הלב

לתמונות נוספות


138 צפיות
bottom of page