top of page

אב טיפוס - האדם האנושי - פלנטה ארץ


 

ברוכים הבאים אהובים ,

הנני אדמה רוצה לשתף אתכם ולספר לכם מי אתם .

מי אתם אהובים , מהיכן הגעתם , מביטים אתם השמימה , כי אכן יודעים אתם , מהיכן הגעתם ,יודעים אתם כי אל הפלנטה הזו המהווה ביתכם , נשלחתם , בחרתם לקחת חלק בלמידה משותפת ,של נשמתכם , של אחיכם מכוכב הבית יודעים אתם באותם הימים ,התהלכנו על פני האדמה הזו , עוד תרם ימי שינויי בתזוזת היבשות , עוד תרם מחזור חיים זה של האנושות הניתוק אשר אותו אתם חשים לעתים הוא אשליה , החיבור בניכם לבין משפחת כוכב האם שלכם , קיים ואכן אתם בתקשורת רציפה ללמידה משותפת , זאת הנשמה יודעת!

על כן פעמים רבות חשים אתם את הגעגוע , על כן חשים אתם את הרצון לחזור.

אהובים , השלב בו אתם נוכחים , שלב פתיחה היכולת התקשורת הרב ממדית שלכם , בשמיעה , ראייה וריפוי , שלב בו תודעתכם נפתחת , מתעוררת ומתרחבת , הנו השלב אשר מוביל אתכם חזרה הביתה.

רבים מכם , כבר בעלי היכולת לנוע בין הממדים , בין הדחיסות של תודעת הגשמיות בה נוכחים רוב האנושות לבין האווריריות אותה אתם חשים בתודעת ממדי האור הגבוהים , שם , אתם חווים רב ממדיות , שלווה ואהבה הקיימת ביקום וביקומים מקבילים , בכוכבים הנושאים את תודעת האור הגבוהה. רוב כוכבי האור וצורות החיים השונות הן אכן בעלי תודעה מפותחת וגבוהה מזו הקיימת על פני הפלנטה.

משם אתם הגעתם אהובים , משם אתם בחרתם לקחת חלק ב״משחק״ המופלא הנקרא - השיבה לאלוהות בפלנטה ארץ.

עם בחירת נשמתכם לרדת בתודעה , הובטח לכם הליווי וכי תהינה לכם , נקודות בהן תוכלו לבחור מחוסר התודעה להיפתח לחיבור אל אלוהותכם , ואל כוכב הבית והתרבות ממנה הגעתם .

יחד אתכם , הגיעו אל הפלנטה צוותי למידה , אשר מלווים אתכם , ויחד ומתוך חיבור אל תודעתכם מתבצעת למידה בפלנטה.

אין נושא אחד שלא נחקר!

רגשות - מחשבות - התמודדות במרחב הטבעי - חקר החי והצומח - והחיים בתודעת הדחיסות של המימד השלישי תוך ניתוק מהאלוהות האחת !

בתכנית האלוהית , נתנה לכל אותם נשמות אשר בחרו להגיעה אל הפלנטה בחירה אישית בסביבה בה הם יחיו , עם אלו משפחת נשמות תגיעו לפלנטה, מה יהיו צמתי הלמידה המרכזיים , דרכם תהיה התפתחות והתרחבות לפתיחת ערוצי התקשורת הרב מימדיים .

גופי האנוש - גופי האנוש הם אלו אשר אתם בחרתם אהובים , על כן הבינו והשלימו עם צורתכם .

פעמים רבות יש לנשמה את הקושי להתרגל להגבלה של גוף האנוש , ויש נשמות עתיקות אשר מגיעות אל הפלנטה לאחר תקופת רענון של עשרות אלפי שנים , אז ההסתגלות לגוף , היא מאתגרת אף יותר .

הגופים שלכם , בפן הפיסי גשמי הם גופים זהים אבות אבותיכם , של בני הפליאדים , הם אלו אשר הזריעו את זרעם והטמיעו את חותם ה DNA , במערכת השלד , הדם והצמיחה הפיזיולוגית .

תודעת האנוש בימים ההם , תרם נפילת תודעת האנוש , היתה פתוחה אל מעבר למימד השלישי , והחיבור בן פלנטה ארץ אל כוכבי הבית היה רציף ופתוח .הפלנטה שגשגה בתדרי אור האלוהות בהרמוניה ואהבה, צבע וצליל , בריאה ואחדות כמותה לא ניכרה ברחבי היקום כולו !

הנפילה

הנפילה של פלנטה ארץ הביא לימים חשוכים , רבים מנשמות עזבו את המרחב הגלקטי הנוכחי , אך היו שלא ויתרו , הם המשיכו לחיים נוספים על פני הפלנטה החשוכה , וחזרו שוב ושוב , מתודעת ההישרדות .

הם אלו שאחזו באור , בנקודות חשוכים , הם אלו אשר התחבאו אך לא ויתרו , ומתוך החיבור למקור הוויתם , מתוך האמונה מתוך הכמיהה לחזור לימים המשיחות ימי האור הצליחו הם לשרוד .

רבים מכם מכירים אותם כיהודים .

במקביל ליהודים היו שבטים עתיקים נוספים אשר אחזו בתדר הפלנטה ומשיח עמה שמרו על קיומה , ועם השינויים המהותיים באזורים שונים , היו הם אחד איתה בתמיכה וסנכרון , בהקשבה מלאה לליבה.

אלו הם שבטי האבוריג׳נים , ובני אמריקה הצפונית והדרומית .

אב טיפוס- האדם אנושי

עם ,התמדתה של הפלנטה ושל בני האנוש להישאר על כוכב זה , ולהתקדם צעד צעד , עם עזרת בני הכוכבים , משפחתכם , הצליחו בני האנוש להקים את התרבות המוכרת לכם כ״תרבות המודרנית ״

תרבות זו , צמחה מתוך הובלת האנוש והעברת מסרים , לאותם בני אנוש אשר היו כצינורות אור בתחומים שונים , תרבות , מדע , רפואה, תחום תורת הנפש.

מתוך החיבורים החלה התרבות האנושות לפתח עצמה אל התרחבות תודעת ההישרדות אל תודעת הפתיחה לשפע ..

בני האנוש אשר התגלגלו חיים שלמים וחוו גלגולים רבים , נצלו את יכולת הבחירה לחזור אל הכוכב הכחול ולהשפיע בהובלתו אל השלב הבא…

בכל פעם ניתנה לנשמה הזכות לבחור גוף אשר יישרת אותה בצורה הטובה ביותר , לכל גוף יש את הגנטיקה הפיזיולוגית המלווה את הגוף , הכוללת תנועה ייחודית אשר דרך תנועה זו הגוף מניעה תדר מסוים סביב לו , ויוצר את השדה האלקטרו מגנטי הייחודי שלו .

לכל גוף מוח מסוים הפועל בדרך מסוימת , המעניקה לאותו אדם את היכולת להגיע ולנתב את דרכו אל ייעודו האישי .

על כן עליכם להבין כי יש , אבי טיפוס של הגופים הפיזיולוגים . ולכן יש גופים זהים הפועלים בדרך מסוימת זו או אחרת . יש גופים זהים בהדהודם ,גם אם הם לא נוכחים באותם שושלת משפחתית , אך בכל גוף נשמה ייחודית ואינדיבידואלית , אן אחת דומה לשנייה .

והשושלת המשפחתית שלכם , דרכה אתם בוחרים את גנטיקה לגופכם , היא זו המשלימה את הנשמה הבוחרת להגיע למפגש נשמות זה או אחר.

תא משפחתי -

הבחירה לחיות בתא המשפחתי המסורתי , היה נכון לכל אותם שנים , בהם המין האנושי היה בתודעת הדחיסות של המימד השלישי .

המסגרת המובנת היתה על מנת לתמוך בהישרדות האנוש בכוכב זה.

עם פתיחת תודעת האנוש , ליכולות האישיות , לראייה הרחבה ותפיסת החיים עלי האדמה , גם התא המשפחתי שינה את תפיסתו .

ככל שבני האנוש ירחיבו את תודעתם ויהיו מאוזנים בתוכם , באנרגיות הזכרי והנקבי , ויתחברו לעצמת האור בתוכם , וישחררו כל אחיזה הישרדותית ,אזי תודעת האחדות , תודעת תתרחב , והתא המשפחתי ישנה את מהותו .

משפחות האור , מתגלמות כקבוצות רבות של נשמות , העולות על מספר המוכר בפלנטה ארץ , כיחידה משפחתית אינדיבדואליסטית .

קהילות אלו אחוזות בתודעת אחדות , ומקיימות שפע לחיים משותפים ואחידים .

על כן אין תודעת הישרדות כי השפע קיים לכול , אין צורך להתקיים על חשבון האחר.

אלה , התודעה היא לדעת לשתף לתת ללא תנאי ולראות את ההוויות הנוכחות בתא האור שלך כחלק ממך .

תודעה זו תרם נוכחת בפלנטה ארץ, אך יש קהילות הנעות בימים אלו אל תודעת הקהילתיות , כפי שמכירים אתם בקהילת טלוס למוריה בישראל ובעולם , האוחזות בתדר, נתינה ללא תנאי ואחדות .

בני האנוש , בוחרים אחרת בימים אלו , עם תודעת הפלנטה אשר חווה ועוברת , התעלות אל תודעת המימד החמישי , נשמות רבות בוחרות לחזור לימים אלו אל הפלנטה.

הצפיפות הקיימת כיום בפלנטה ארץ היא זמנית , קבוצות חקר מרובות מגיעות ל״בית הספר הקוסמי״, ההתעוררות היא אדירה, ועליכם לדעת כי תודעת רבים מופנת אליכם , אל אלו המתגלמים בגוף אנוש עם תודעת אור פתוחה המוכנה להתעורר , ולהלך על פני הפלנטה בערנות וחיבור אל הרב מימדיות .

אך אוכלוסיית הפנטה , ב50 שנים הבאות , עומדת להצטמצם .

ואלו אשר יוכלו לשאת את תהודת האור , יישאו את אורם לבריאה חדשה בפלנטה זו .

אותם נשמות בעלות תודעה מצומצמת , יופנו אל כוכב המקביל להמשך למידה וצמיחה …עד להיותם מוכנים לשוב הביתה.

ריפוי רב נדרש לנשמות רבות אלו , מעצם הנפילה העמוקה אשר התרחשה בימים העתיקים , לאותן נשמות תמיכה מרובה בכל העולמות . להחזירן הביתה, לאחדות עם האלוהות עצמה.

אהובים , לממדו את גופכם , את נשמתכם , את ייעודכם

וצאו לעולמכם אותו אתם יוצרים !

צאו לעולם זה מתוך הבנה כי יש לכם עולמות מקבילים , כוכבים בהם מחכים לכם , למפגש בערנות מוחלטת , או אז אהובים , השלמות בהוותכם תהיה אלוהית .

מברך אני אתכם , ביום זה של למידה .

ומזמין אני אתכם לחזור לקרוא מסר זה , וגילוי יהיה רב על הנסתר.

מבורכים אתם

הנני אדמה


878 צפיות
bottom of page