top of page

מסע אל מקדש הרצון האלוהי בטלוס


 

הקמנו בטלוס מקדש לרצון האלוהים. מקדש שכזה קיים גם בדארג'ילינג שבהודו, ליד טיבט. מקדש רצון האלוהים נמצא בהשגחת המאסטר אל מוריה, הן בדארג'ילינג והן בהר שאסטה. רבים מכם מגיעים לשם בלילה, או לכאן לטלוס, כדי ללמוד את חניכות הקרן הראשונה, ההיענות לרצון האלוהי. דארג'ילינג הוא המקדש המקורי לרצון האלוהים והוא נבנה זמן רב לפני שאנו בנינו את המקדש שלנו בטלוס. שניהם קיימים בתדר הממד החמישי, ובשל כך, אינם גלויים לעיניכם. היום ברצוני לקחת אתכם למסע של התודעה אל מקדש רצון האלוהים שלנו בטלוס.

אני מבקש מכם להתמקד בלבכם ולנשום כמה נשימות עמוקות.בקשו במודע מהנוכחות האלוהית או מהעצמי הגבוה שלכם לצאת למסע יחד עמנו לטלוס.

ראו את עצמכם מגיעים לכאן במרכבה האישית שלכם, מלווים על ידי אחד מהמדריכים שלכם. שימו לב למבנה זוהר, גדול וגבוה למדי, בצורת פירמידה בעלת שישה צדדים. ככל שאתם קרבים, כל הסובב אתכם מהדהד באנרגיה כחולה יפהפייה, מרעננת ומרגיעה מאוד. אפשרו לעצמכם לצעוד במעלה גרם המדרגות העשוי אם הפנינה אל הכניסה הראשית של המקדש. ראו את הערפילים הכחולים הנפלאים הנובעים ממזרקות גבוהות הממוקמות מסביב וחושו בהם.סוגים רבים של פרחים כחולים צומחים באדניות בצבעי לבן וזהב, פורחים בשפע רב ובמגוון גדול סביב המזרקות, ובכלל זה פרחי "אל תשכחני" מתוקים. צעדו עתה מבעד לפתח, שם ממתינים לכם שלושת מלאכי הלהבה הכחולה כדי לקדם את פניכם בברכה וללוות אתכם. בעת שתיכנסו אל תוך המבואה הגדולה, תראו במרכז תא שקוף המכיל יהלום גדול של להבה כחולה, היהלום הגדול ביותר שראיתם אי פעם, כארבעה וחצי עד חמישה וחצי מטרים גובהו. המדריך שלכם מזמין אתכם להיכנס אל התא המקודש. היהלום מכיל אלפי פאות, כל אחת מייצגת היבט שונה של אותו לב יהלום של הרצון האלוהי. יהלום זה אינו שונה במידה רבה מהיהלום השוכן בתוך לבכם, בבוא העת, כל ההיבטים הנפלאים של לב היהלום שלכם יופעלו ויושבו לגמרי. לב היהלום והלב המקודש שלכם הם היינו הך; הם מרכיבים זה של זה. הם בנויים ממספר אינסופי של תאים, אשר כל אחד מהם תואם להיבט של היהלום שלכם.

כאשר אתם נכנסים אל תוך החדר המקודש של הרצון האלוהי, אל מוריה מקדם את פניכם בברכה, דמות גבוהה, בעלת עיניים חומות והוא דומה מאוד למאסטר זן. הוא לובש גלימה כחולה המכוסה חלקית בשכמייה לבנה זוהרת, ולראשו טורבן בצבעי תכלת, לבן וזהב. הוא מברך אתכם לשלום, מקדם אתכם בברכה אל לב היהלום שלו ומזמין אתכם לשבת על אחת מכריות "הלהבה הכחולה". הוא מדריך אתכם עתה להתמקד באנרגיה של לב יהלום זה ולנשום את האנרגיות,כדי שתוכלו להחזיר כמות גדולה ככל האפשר מאנרגיה זו כאשר תשובו לגופכם הפיזי. קרן כחולה זו היא הקרן שמעניקה עוצמה לקרן האהבה. כל הקרניים מכילות אהבה בנוסף לתכונות המסוימות שלהן.

בנוכחות יהלום זה, אתם יכולים לפתוח את כל ההיבטים הקטנים של לב היהלום שלכם שמלאים עדיין בפחדים ולשחררם. יקירים, הביעו כוונה שהאנרגיות של יהלום ענק זה ימגנטו ויספגו את כל הפחדים שלכם, ישחררו וירפאו אותם. בעת שאתם משחררים את הפחדים הללו מלבכם, תזכו לריפוי רב.

היו מודעים לכך שאפשר ויקשה עליכם לשחרר את כל הפחדים והמשאות שלכם בביקור בודד. לכן אנו מזמינים אתכם לשוב למקדש זה בטלוס או בדארג'ילינג לעתים קרובות ככל שתרצו ולקבל רמות עמוקות יותר של ריפוי. ריפוי פנימי הוא תהליך מתמשך עד אשר תגיעו להשלמה. חשבו על מאמציכם כעל עבודה בהתהוות, והיו נכונים להתמיד בתהליך עד אשר כל הצעיפים ייעלמו. אז תדעו שאתם שלמים.

התחברו עתה לעצמי הגבוה שלכם שניצב היישר מעליכם. נוכחות האני הנני הגדולה שלכם, הישות הבלתי מוגבלת שהיא מהותכם האמיתית, ממתינה לרגע בו ישוחררו ויירפאו כל הפחדים שלכם. התחברו לנוכחות אלוהית זו, ואם אתם מרגישים מוכנים, הכריזו על מחויבותכם לשחרר את הפחדים אשר גרמו לכם לכאב רב כל-כך, כדי שתוכלו לשוב לשלמות.

אין זה משנה מה עשוי להופיע בחייכם מחר, תהיה זו רק השתקפות של פחד ישן או דפוס אמונה ישן שאתם מחזיקים עדיין בתוך עצמכם, אותם יש לפתור ולאמץ.בקרוב תבינו, בעת שאתם עושים עבודה זו, שאין דבר שיש לפחד מפניו לבד מאשליית הפחד עצמה. המשיכו לנשום להבה כחולה נפלאה זו, ככל

שתוכלו, היישר אל תוך הריאות והלב שלכם. עשו זאת במודע כיוון שאתם רוצים להחזיר אנרגיה זו אל גופכם הפיזי. דעו גם שכל ההיבטים הרב-ממדיים שלכם ושל כל הישויות מממלכות האור תומכים במסע שלכם הביתה אל החסד האלוהי. אינכם לבד במסעכם; אהבה ותמיכה רבות נגישות לכם. היו סמוכים ובטוחים שאתם יכולים לעשות זאת במידה ותבחרו.הרגישו בפעולה המרגיעה של הלהבה הכחולה. בדרכה שלה היא מנחמת אתכם ומפחיתה את כל כאביכם.כעת, מאסטר אל מוריה ואנוכי נעניק מתנה לכל אחד מכם אשר יושב אל מול היהלום שבמקדש שלנו. אנו נניח בתוך חדר הלב המקודש שלכם, באנרגיות של לבכם המקודש, יהלום אתרי קטן ומושלם לגמרי, אשר מקרין את כל התכונות של מהות הקרן הכחולה.

יהלום זה יקרין אליכם את השלמות האלוהית של אותו לב יהלום שאתם שואפים להשיג. בעזרת מתנה זו, שלמות לב היהלום תוקרן אליכם בקביעות כל עוד תבחרו לעבוד עמה. אנו מזמינים אתכם להתחיל לשאוף את האנרגיות שלו בכל יום בעת המדיטציה שלכם, ולעבוד עם האנרגיות הללו בכל דרך שתיראה לכם הולמת. בעת המדיטציה, בקשו מהעצמי הגבוה שלכם להראות לכם אילו היבטים של היהלום מחזיקים עדיין בכאב או בתכונות לא מאוזנות, אותם יש לרפא.היהלום שזה עתה קיבלתם ימשיך להקרין את כל שאתם זקוקים לו כדי לפתוח ולרפא לחלוטין את לבכם. הוא יביא אתכם לנתיב ההיענות בשמחה ובחן.

הוא מלא חיים. צבעו כחול זוהר.

המשיכו לשאוף את האנרגיות שלו מתוך היענות לקיים. היו נחושים לצעוד בנתיב זה, והרגישו חופשיים לתקשר עם המדריך שלכם. הישארו באנרגיה זו לזמן מה והודו לחסד שזה עתה קיבלתם.[אתנחתא]

כאשר תרגישו מוכנים, שובו אל גופכם, קחו אוצר זה איתכם. ככל שתישארו מודעים ללב היהלום ותעבדו עמו, כך האנרגיות שלו יועצמו ויברכו את חייכם. אנו מעניקים לכם מתנה זו, אך היא לא תסייע בידכם אלא אם תשתמשו בה. זכרו, הדבר בו אינכם משתמשים – אובד לכם. בנוסף לכך, ללב היהלום הזה רטט של ביטחון עצמי. התחברו לאנרגיה זו של ביטחון עצמי במטרה לסייע לכם לשחרר את הפחדים שלכם, כדי שההיענות שלכם תושג בקלות.

כל המאסטרים של הקרן הכחולה נגישים לכם בזמן הזה ומציעים את עזרתם. כאשר אתם מרגישים מוכנים, פקחו את עיניכם. אנו מזמינים אתכם לשוב למקום ריפוי זה לעיתים קרובות, למדוט עמנו ברצון האלוהי, ולהמשיך לצעוד צעדי ענק לקראת חירותכם הרוחנית. וכך הוא אהובים.

מתוך הספר "מסרים מטלוס" מאת: אורליה לואיז ג'ונס (הספר בעברית בהוצאת אהבה)


29 צפיות
bottom of page