top of page

מסע אל מקדש הלהבה הסגולה בטלוס


 

בני אור האהובים , הנני אדמה

מזמין אכם להתמקד בלבכם ולהצהיר על כוונתכם ועל רצונכם להתמלא באנרגיות הנפלאות של הנוכחות האלוהית שלכם . אתם יכולים לעשות זאת באופן הבא: "בשם נוכחות האני הנני, מאלוהות ישותי, אני מבקש עתה שכל תא , כל אטום וכל אלקטרון בארבע מערכות הגוף שלי, על כל הגופים המעודנים , וכל חלקיק חיים של מהותי בכל הממדים ומצבי התודעה, יתמלאו לגמרי באנרגיות הנפלאות והפלאיות של הלהבה הסגולה של אהבת החירות . אני מבקש עתה להתמלא שוב ושוב, עשרים וארבע שעות ביממה, בכל יום בחיי" (המשיכו לנשום אנרגיות ).

בעת שאתם מתמלאים באנרגיות של הלהבה הסגולה, הביעו את כוונתכם לצאת עמנו למסע באמצעות העצמי הגבוה שלכם למקדש הלהבה הסגולה היפהפה שבמימד החמישי , בעיר טלוס. מקדש זה הוא בעל מבנה אתרי פיזי בממד החמישי, והאנשים שלנו יכולים להיכנס אליו בכל עת; גם אתם יכולים לעשות זאת בגוף האור שלכם . במקדש זה , הלהבה הסגולה בוערת ללא הרף, מוזנת על ידי האהבה והמסירות של אנשינו, מברכת את כל החיים , מברכת את האנושות והפלנטה. ג'רמיין הקדוש שוהה כאן תכופות עם הלהבה התאומה שלו, פורשיה, ועם לגיונות מלאכי הלהבה הסגולה מכל המקהלות השונות , טוען מחדש את האנרגיות של להבת אלוהים נפלאה זו עבור הפלנטה ומטפח אותן. המשיכו לשאוף את האנרגיות ככל שתוכלו , כדי שתוכלו להחזיר את האנרגיה הזאת איתכם אל גופכם הפיזי כאשר תשובו למודעות מלאה.

כעת, ראו את עצמכם ניצבים בחדר עגול גדול בעל תקרה גבוהה, בו הלהבה הסגולה נוכחת בכל פינה. הקירות עשויים אבן אחלמה סגולה טהורה והרצפה עשויה אף היא מאחלמה בעלת מרקם חלק וצבע בהיר יותר. מבעד לקירות האחלמה אתם רואים מספר גדול של אורות סגולים , שמעניקים לכם תחושה של חיזיון זוהר ומיסטי. החדר מואר למדי ואתם רואים מזרקות רבות מכל הגדלים והצורות , מהן נובעים כל גווני הסגול האפשריים , במשחק קסום של צבעים וגוונים . פיות המים משתעשעות עם האנרגיות הללו; ראו כיצד הן צוהלות במשחק המהנה שלהן. פיות הפרחים משחקות אף הן ויוצרות פרחים יפהפיים בכל גווני הלבן, הזהב והסגול באמצעות אנרגיית אור זו. ראו אותן משליכות פרחים לעברכם, מברכות אתכם ומקדמות את פניכם בברכה. הצטרפו וקחו חלק בשמחה שלהן. ראו גם מספר גדול של מלאכי הלהבה הסגולה אשר מטפחים את האש הסגולה באהבתם.

אש אדירה זו של אהבה אינה חמה . ביסודו של דבר היא קרירה למדי. ישנם כמה כיסאות בחדר, ואנו מבקשים מכל אחד מכם לבחור את הכיסא שאליו הוא נמשך, באזור שהוא הנוח ביותר עבורו. הכיסאות עשויים קריסטל סגול טהור, ומתחת לכל כיסא עולה להבה סגולה לפגוש בכם ולהקיף אתכם . בעת שהיא בוערת מעלה, היא נכנסת וממלאת כל חלק בגופכם באמצעות הצ'אקרות התחתונות . להבה נוספת יורדת ממעל, חודרת אל צאקרת הכתר שלכם וממלאת כל תא בגופכם דרך כל הצ'אקרות העליונות .

בעת שאתם שואפים אותה במודע אל תוך לבכם , אתם מתמלאים בלהבה הסגולה של החירות כפי שלא התמלאתם מעולם . כמה מלאכי הלהבה הסגולה מקיפים כל אחד מכם , מוזגים ספלי אהבה ואש סגולה אל תוך שדות האנרגיה שלכם ואל ההיבטים השונים של חייכם הזקוקים לריפוי . כל אחד מכם יחווה זאת באופן שונה במקצת . המשיכו לשאוף את האנרגיה. כעת ראו את המאסטר ג'רמיין הקדוש המלווה בגברת פורשיה ובגברת קוואן ין, אלת החמלה והחסד, ממלאים אתכם באהבתם ומרווים את שדה ההילה שלכם בלהבת החמלה, שאף היא אנרגיה של הקרן השביעית .

אנו מבקשים מכם עתה לפתוח את עצמכם לרמה גבוהה יותר של חמלה כלפי הריפוי שלכם וכלפי הריפוי של האנשים שאתם אוהבים . זמנו את אנרגיות החמלה והסליחה אל כל תחום בחייכם הזקוק לריפוי, ואפשרו לשינויים להתחולל. הישארו במצב חסד זה ככל שתרצו. דברו עמנו , דברו אם ג'רמיין הקדוש , או עם קוואן ין והביעו את כוונותיכם לרפא את עצמכם לחלוטין , לרפא את כל הטראומות מן ההווה ומן העבר. חדר זה מלא באנרגיית ריפוי נפלאה, ובעת שאתם יושבים ורוחצים בה, הרגישו בגלים של אנרגיה אפלה סביב השדה שלכם ובתוככם . בכל מקום בו היו בעיות , טראומה או כאב, הרגישו כיצד האנרגיה שלהם מתחילה להתפוגג ולהיעלם.

התחילו להרגיש שהדחיסות פוחתת, הרגישו כמה קלים אתם הופכים להיות . הרגישו בקלות ובתחושת השמחה שממלאות את ישותכם . כאשר אתם מרגישים שמחה רבה יותר, אתם מפחיתים את הנטל שלכם . אפשרו לקלות הזאת , ליופי הזה, לאהבה ולעוצמה הללו להזין אתכם בכל הדרכים . המשיכו לשאוף את האנרגיה. בקשו במודע מהלהבה הסגולה את הדברים שתרצו שהיא תבצע למענכם . לפעמים , במרחב שבין הבקשה להגשמתה , צריכים להתרחש תהליכי ניקוי, אך צעד אחר צעד, אתם קרבים לניצחון. אל תרגישו שעליכם להיחפז, הקדישו לכך כמה זמן שתרצו.

כאשר אתם מרגישים שאתם מוכנים , הביטו סביב; מספר רב של מדריכים , מאסטרים ומלאכים ניצבים , מוכנים לסייע לכם בכל שאלה. דרך אגב, המלאכים, ובייחוד אלה שעובדים עם האנושות, מגיעים לכאן מספר פעמים בשבוע כדי להיטען ברטט הלהבה הסגולה, ולעיתים קרובות על בסיס יום-יומי. האנרגיה הלא מאוזנת של הפלנטה מזהמת את שדה הכוח שלהם, והם מגיעים לכאן כדי להתנקות ולהיטען באנרגיה. אנו מזמינים גם אתכם לעשות זאת. הישארו עמנו כאן ככל שתרצו, וכאשר אתם מוכנים, חזרו למודעות מלאה. כעת השתדל לא לברוא מחדש בחייכם, באמצעות המחשבות, התחושות והמילים שלכם, את האנרגיות שזה עתה התמרתם. אנו מזמינים אתכם לחזור למקדש זה, בממד החמישי, בכל עת שתרצו. הדלת פתוחה עתה בפניכם. מאסטר ג'רמיין הקדוש ומלאכיו תמיד מוכנים לקבל ולאהוב אתכם , לסייע לכם בכל דרך. הם עושים זאת בשמחה רבה. בעת שאנו מסיימים את הפגישה שלנו היום בטלוס, אנו מוקירים את כולכם בשל הפתיחות שלכם , שולחים לכם ברכות של אהבה, עידוד וחוכמה. אנו גם נצטרף לידידנו היקר ג'רמיין הקדוש אשר מתחייב לשלוח גלים של להבה סגולה אל לבבות כל האנשים אשר יקראו חומר זה בשלב מאוחר יותר. וכך הוא.

(מתוך הספר "מסרים מטלוס" מאת אורליה לואיז ג'ונס בהוצאת "אהבה")


67 צפיות
bottom of page