top of page

מסע אל מקדש הירקן בעיר האור טלוס


 

אתם מוזמנים כעת לצאת עימי למסע לטלוס באמצעות התודעה, כדי לחוות את מקדש הירקן הגדול שמתחת להר שאסטה. אתם מגיעים לכאן בגופכם האתרי. בשעה שאתם ממשיכים להתמקד בלבכם, הצהירו על רצונכם לצאת למסע זה בפני העצמי הגבוהה והמדריכים שלכם.מקדש הירקן הגדול הוא מקום נפלא ומקודש אליו באות ישויות מכל המימדים שעל הפלנטה הזאת ומעבר לה במטרה להירפא. אלה מממלכות האור שמסייעים ישירות לאנושות באים אף הם למקדש זה כדי להתנקות ולהיטען מחדש באנרגיות. גם ישויות גלקטיות משתמשות בו. מקדש "מפורסם" זה זוכה לביקורים רבים והוא בנוי בעיקר מהריכוז הטהור ביותר של אבן הירקן [ג'ייד].

אבקש עתה שתתמקדו בלבכם; שבו בנוחות והירגעו והתחילו לשלב ולקבל את אנרגיות הריפוי.

אתם מוזמנים כעת לצאת עימי למסע לטלוס באמצעות התודעה, כדי לחוות את מקדש הירקן הגדול שמתחת להר שאסטה. אתם מגיעים לכאן בגופכם האתרי. בשעה שאתם ממשיכים להתמקד בלבכם,

הצהירו על רצונכם לצאת למסע זה בפני העצמי הגבוהה והמדריכים שלכם. רבים מאתנו נמצאים כאן

ממתינים לקבל את פניכם. הזמינו את המדריכים שלכם לקחת אתכם באמצעות התודעה לטלוס, לשער

מקדש הירקן הגדול וכך הם יעשו. המדריכים שלכם מכירים את המקום, והם יודעים בדיוק כיצד לקחת אתכם אליו.

הרגיעו את גופכם לגמרי ונשמו עמוק בשעה שאתם ממקדים את הכוונה שלכם להילקח למקדש הירקן

הגדול. כעת ראו את עצמכם שם בתודעתכם. ראו את עצמכם מגיעים לשער של מקדש עצום זה, פירמידה

בת ארבעה צדדים העשויה מאבני הירקן הטהורות והאיכותיות ביותר. הכהן הגדול, שהוא גם שומר המקדש, מברך אתכם. הרצפה מרוצפת באבני ירקן ובזהב. מזרקות של אורות זוהרים בירוק ובזהב משליכות את מהותן לגובהה של כעשרה מטרים ויוצרות אפקט מסתורי מאד. הרגישו את עצמכם שם והביטו בכל אשר נגלה לעיניכם. הרגישו באוויר שאתם נושמים עתה במקדש, והרגישו באנרגיה הממריצה שנבראת על-ידי כל המזרקות של אנרגית ריפוי טהורה שממלאת את האוויר מכל מקום.

עד כמה היא מרעננת ומחדשת את גופכם! אף-על-פי שאתם נמצאים כאן בגופכם האתרי, אתם תחזירו בשובכם כמה מהרטטים הללו אל גופכם הפיזי. לכן כה חשוב שתנשמו עמוק. שתשאפו כל שאתם יכולים מאנרגיה מרפאה זו.

פרחים מכל הצורות, הגוונים והצבעים, כמו גם מגוון גדול של צמחים ירוקים צומחים בעציצי ירקן גדולים ובוראים סביב קסומה ביותר. בשעה שאתם מביטים ביופי ייחודי זה., אתם מרגישים בקדושת המקום. אפשרו לעצמכם להרגיש באנרגיות של סביבה זו; והמשיכו לספוג כמה שיותר.

הכהן הראשי מציג כל אחד מכם בפני חבר מהקהילה שלנו כאן בטלוס אשר יהיה המדריך האישי שלכם ויסייע במסעכם כאן. כאשר אתם נכנסים אל המקדש עם המדריך שלכם, אתם רואים אבן גדולה מאד העשויה ירקן טהור, סגלגלה בצורתה, כשלושה מטרים היקפה וכשני מטרים גובהה. אבן זו מחזיקה ברטט הריפוי הגבוהה ביותר. בקצה האבן, אתם רואים גביע עגול עשוי ירקן וזהב. בסיסו שטוח וצדדיו בגובהה של חמישה סנטימטרים. הוא מכיל את להבת הריפוי הירוקה הנצחית שבערה ללא הפסקה מזה מיליוני שנים כדי לסייע לאנושות.

הרגישו כעת בלהבה עצומה זו עמוק בתוך נשמתכם, בתוך לבכם ובתוך גופכם הרגשי. כן, אתם יכולים גם להביא את גופכם הרגשי לכאן. להבה אדירה זו בוערת ללא הרף ומשמרת מטריצת ריפוי אנרגטית ראשית עבור הפלנטה. ללהבה זו יש תודעה, ידידי. היא מוזנת לעד על-ידי אהבת הרוח הקדושה, ממלכת המלאכים ואהבתנו גם כן. כאשר אתם קרבים לאבן הירקן. שומר להבת הריפוי לשבת בכסא עשוי אבן ירקן טהורה, למדות ולהרהר בדברים בחיכם שזקוקים לריפוי יותר מכל. אילו שינויים בתודעה אתם מוכנים לבצע כדי לחולל ריפוי זה?

בזמן המדיטציה אתם מקבלים הדרכה וסיוע טלפתיים מהמדריכים שלכם, והדרכה זו מוטבעת בלבכם ובנשמתכם. עכשיו נעצור לרגע ונאפשר לכם לבצע אינטראקציה זו עם המדריכים ועם העצמי הגבוהה שלכם לטובת הריפוי שלכם. [אתנחתא] הרגישו וראו את אבני החן, את הקריסטלים ואת אנרגיות הריפוי של המקדש ושאפו אותם. שאפו אנרגית ריפוי זו עמוק מאד, עמוק ככל שתוכלו; אתם תחזירו אנרגיה זו חזרה אל גופכם הפיזי המשיכו לשאוף אותה. אתם נמצאים באתר רטט הריפוי המקודש ביותר של הפלנטה. עשו זאת לאט, אין צורך למהר.

לאחר שסיימתם, קומו מכיסאכם והתהלכו ברחבי המקדש עם המדריך שלכם. ספגו את כל היופי ואנרגיות הריפוי. הרגישו חופשיים לתקשר עם המדריך שלכם ולחלוק עמו את מה שמעיק על לבכם ובקשו עזרה וריפוי נוספים. היו פתוחים לכל מה שעומד להתגלות בפניכם. אם אינכם זוכרים את המסע שלכם במודע, אל תדאגו. אולי עדיין אינכם מוכנים לכך, ואתם מקבלים את המידע ברמה אחרת כלשהי.

כאשר אתם מרגישים שלמים, חזרו למודעות של גופכם ונשמו כמה נשימות עמוקות. דעו שאתם יכולים לחזור למקדש בכל עת שתרצו. בכל פעם תזכו לעזרה באותו האופן. ככל שתשובו למקדש לעיתים קרובות יותר, כך ייווצרו בינינו יחסי קרבה חזקים יותר. אנו מציעים לכם את הטוב ביותר שאנו יכולים. אנו מבקשים מכם עתה להיענות ולהיפתח אלינו גם כן. הדדיות היא הדרך היחידה.

כעת נסיים מדיטציה זו ונשלח לכם אהבה שלווה וריפוי. אנו מושיטים את ידינו אליכם לסיוע ,לאהבה ולהדרכה. אנו במרחק מחשבה ולחישה, במרחק של בקשה מלבכם. וכך הוא!

אני הנני אדמה.


47 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page