top of page

2019 מחזור תשיעי - אל פסגת שאסטה אוגוסט 2019


 

" מסע ההתעלות שסטה קיץ 2019 -מחזור תשיעי אל פסגת! "

עם חניכת מאות מתלמידי הפלנטה את חכמת למוריה העתיקה. אנו מזמינים אתכם למסע של התעלות , בשער האור הפלנטרי – הר השטסה. אל בית למוריה- עיר האור טלוס. לחניכה מואצת , לימי הזוהר של פלנטה ארץ. אל השלב הבא , של התעלות והתרחבות תודעת הלב.

המסע נבנה בקפידה על פי תוכנית ייחודית הניתנה על ידי הכהן הגדול אדמה ואורליה לואיז ג'ונס , מחברת ספרי טלוס למוריה.

לארגונים הרשמיים , המייצגים את תדר טלוס למוריה בישראל ובכל העולם .

את המסע יובילו מובילות ארגון טלוס למוריה בישראל איילת סגל ונורית טבנקין . במהלך המסע יינתנו לנו תקשורים וליווי צמוד מהכהן הגדול אדמה, והמאסטרים של האחווה הלבנה, ע"י איילת סגל - מתקשרת של הכהן הגדול אדמה, ובני אחוות האור הלבנה, ונורית טבנקין הילרית ומרפאה קוונטית .

מובילות את תא האור טלוס למוריה , השלוחה הרשמית לתדר למוריה בישראל .

הסדנה תמשך עשרה ימים והיא כוללת:  התבוננות פנימית לליבנו הלמוראני …  בניית הגופים והכנתם להתעלות הפלנטה בשנת 7108 תוך כדי תמיכה רגשית של המאסטרים , הכהנות , ילדי טלוס והמשפחה..  קבלת כלים חדשים לחיים במימד החמישי , בתקופה מועצמת זו…בסדנאות ייחודיות המתקבלות לקבוצה.  תקשורים של הכהן הגדול אדמה, הדרכת מלווה אישי מעיר האור טלוס הדרכה רוחנית .  מדיטציות מודרכות ופעילויות עם נציגות טלוס ישראל .  ביקור מודרך במגוון נופים ומראות בסביבות הר שאסטה.  מפגש מרגש עם אחות למוריאנית zavada Kathy ושירת הלב המקודש.  סדנת קערות קריסטל.  מפגש עם הסטרגייט- בביתו של חבר אהוב, פרגית , מפעיל הסטרגייט העולמי.  טקס התעלות בביתה של ויקטוריה לי , נציגת טלוס ארה"ב.  תוכנית של חניכה אישית לבוגרים היוצאים למסע בפעם השישית - על ידי הכהן הגדול אדמה.  הסדנה תועבר בשפה העברית.

הזמנה להר שאסטה "שלום, כאן אדמה, הכוהן הגדול מטלוס יקיריי, הנכם מודעים לשינויים, ואתם פועלים על פי רגשות הלב, מקשיבים, נפתחים ולומדים בכל יום מחדש את דרך האור והאהבה, הדרך שפותחת דלתות כה רבות למציאות חדשה שאותה אתם מגשימים. ואנו, על הר שאסטה, ההר הקסום שממנו יוצאים מאסטרים רבים לעבודת אור, משתפים פעולה עם חלליות מיְ קומים מקבילים ועם מערכות שמש וכוכבים, למען המטרה הגדולה שהיא העלאת הרטטים, כדי להביא לשינוי של אמא אדמה ולשינוי הפלנטה. אכן יקיריי, רבות הן ישויות האור המגיעות כדי לקחת חלק בעשייה, וההר הוא מקום מפגש, מרכז העשייה המשותפת. תושבי טלוס עסוקים בעשייה נפלאה; הבחירה להגיע להר ולהקים ערי אור נוספות על הפלנטה, באה כדי להציל את המידע הקוסמי. אך עם הזמן, האוכלוסייה בהר גדלה, ונוצרו מטרות נוספות חדשות שנתנו ביטוי לכל הנשמות ולכל ישויות האור החדשות שבחרו להצטרף למשימה. כן יקיריי, אתם בחרתם לרדת על פני הפלנטה, להתחבר לאותה משימה בדיוק ולהשתתף בה, וכך נוצר החיבור בינינו. רבים מכם מקבלים בימים אלה קריאות אישיות היישר לתוך הלב, קריאות המבהירות לכם את ייעודכם ואת תפקידכם על פני הכדור- להעניק את האור ולתת את הכלים להעלאת הרטטים לאנושות. דעו כי אנו אתכם במסע האישי שלכם. ארגון "טלוס ישראל" הוקמה במטרה לספק מידע, להכין את ישויות האור הלמוריאניות המתעוררות ולתמוך בהן. אנו פועלים מתוך אהבה, ונוכל יחד אתכם להמשיך במשימתנו ברטט המסוים. דעו כי העבודה אשר אתם מבצעים כקבוצה, חשובה מאין כמוה, ואנו מודים לכם, מעריכים אתכם וחוגגים את הצלחתכם. חברו לקהילה שלכם, מצאו איש את רעהו דרך הלב, הושיטו יד ועזרו לקהילה שלכם להשיג את ייעודה. אנו עובדים בשיתוף, ובקרוב ניפגש עם אותן ישויות המוזמנות אלינו להר, ונקיים עמן מפגשים קבוצתיים מרגשים ביותר שיצמיחו את הווייתכם למקום הגבוה אליו תגיעו בשנת – 2018 שנה של קבלת כל היש . הגשמת בריאתנו עלי האדמות . אנו מתרגשים לקראת יום המפגש ומחכים להתעוררות ישויות האור. יקיריי, אנו אתכם במסע המשותף, המאסטרים, ילדי טלוס, הכוהנות ואנוכי, אדמה, הכוהן הגדול מטלוס היו ברוכים, שלום אדמה(איילת-טלוס ישראל)

הטיול להר שאסטה בחודש יולי ילווה במזג אויר נעים מאוד. זהו חודש מהנה ונוח לטייל ,לבלות ולחקור את ההר וסביבתו. במהלך טיול זה המשתתפים מקבלים סדנאות והדרכה מנציגות טלוס ישראל או מהמאסטרים מטלוס כאשר אתם במגע עם רוח ההר ,באמצעות מדיטציה, שתיקה או מדיטציה בהנחייה, , תמצאו ותצרו מרחב לקבלה של המתנות היקרות ,של שינוי והתמרה ,מפנים ומבחוץ. עם הגעתכם להר שלושה מדריכים מהעיר טלוס , יוצמדו אליכם ,והם יישארו אתכם במהלך השבוע. זוהי דרך מופלאה להתחבר עם העצמי הגבוה ,והתמצית המקודשת שלכם, וליצור דרכים חדשות של שינוי, באמצעות הסדנה וההמצאות על ההר. עלות הסדנה : המחיר 777.$

סידורי הסעות המשתתפים מגיעים להר שאסטה בטיסה לעיר סמוכה , ועל ידי השכרת רכב באופן פרטי מגיעים לעיר. מומלץ להתאחד עם חברים נוספים מהקבוצה ולשכור רכב במשותף.

לינה אנחנו משריינות מס. חדרים עבור ההגעה של הקבוצה לפי הנרשמים. בכל חדר מיקרו ומקרר. המשתתפים מתבקשים ,להשתכן באותם מגורים במהלך הטיול. בחרנו את המקום הספציפי הזה ,כדי להכיל את ההתנסות הקבוצתית ברוח למוריה. להלן הכתובת של המלון שבו נשהה בתקופת בסדנה בהר שאסטה. Shasta inn Mount Shasta Blvd | Mount Shasta CA, US 96067 על פי בקשת המלון עליכם לשריין מקום ע"י תשלום של יום אחד. המשתתפים בדרך כלל מגיעים ביום שבת ועוזבים ביום א' אחרי שבוע. אם אתם מבקשים להישאר למשך זמן ארוך יותר, זה אפשרי ,הדבר תלוי בכם , אבל תצטרכו לערוך את הסידורים האישיים שלכם בהתאם.

הסדנה מתחיל בערב של ה1/8 בהתכנסות. ועד ה11/8.

מחירים נוספים אשר יש לכלול למסע: * עבור חדר 2 מיטות כפולות המחיר הוא בערך 120 $לא כולל מס. * מומלץ להתחלק שניים בחדר , כדי לחסוך בעלויות. * ארוחת בוקר קונטנינטאלית מוגשת בלובי בכל בוקר והיא כוללת : טוסט , מאפים , קורנפלקס , פירות , חלב , קפה שוקו חם ומיצים ומס' דברים נוספים . הוצאות נוספות ואחריות של המשתתפים * רכישות של כרטיס טיסה ברגע שקיבלתם אישור רישום . * רכישת ביטוח נסיעות )מטען ובריאות(. * תשלום עבור המוטל ברגע ההגעה לשם. * ארוחות צהריים וערב במהלך השהות . * כסף עבור הוצאות אישיות ומזכרות . * השתתפות ברכב שכור.

רישום אם בחרת להשתתף אנא שלח/י את טופס הרישום עם העברה בנקאית ,ע"ס 100 , $ דרך האתר שלנו "טלוס למוריה ישראל " אתם גם יכולים לשלם דרך מזומן או העברה בנקאית לפקודת :טלוס למוריה , לאומי 837, חשבון 18950007. אישור ישלח באמצעות דואר אלקטרוני או דואר רגיל אם דואר אלקטרוני לא ימצא. telosisrael@gmail.com אם נצטרך ליצור קשר אתך מכל סיבה שהיא הדבר יתבצע באמצעות טלפון. מדיניות החזר כספי אנו מבקשים שלא תרשמו לאירוע בקלות ראש. לפני ההתחייבות שיקלו זאת ברצינות והיו בטוחים, שאתם מרגישים את הקריאה האמיתית של הנשמה לאירוע זה בחייכם . התייעצו עם המדריכים שלכם לפני הרישום והיו בטוחים שתוכלו להשתתף , אנו מכירות בעובדה,שיתכנו מצבים לביטול הנסיעה , במקרה הצורך, נשמח לדבר על המצב. בבקשה קחו לתשומת לבכם, את מדיניות אי ההחזר עבור טיול זה, אם מכל סיבה שהיא הטיול לא יוכל להתקיים המחיר המלא של דמי הרישום יוחזר לכם . אנו לא אחראיות עבור ההוצאות האחרות .

לנוחותכם הביאו את החפצים הבאים אתכם : * נעלי הליכה וטיפוס נוחות ,לא מחליקות. * תרמיל גב קטן * כובע, משקפי שמש וקרם הגנה , מצלמה. * חשוב: שמיכה קטנה או כרית מדיטציה היות ותשבו לעיתים קרובות על האדמה בטבע. * נייר טישו/טואלט * בגד ים ומגבת חוף במוטל יש בריכה וג'קוזי. * עט ונייר לרישום . * בגדים הולמים היות והימים יכולים להיות מאוד חמים והערבים קרירים יותר , ג'קט סוודר קל וחם מכנסיים וחולצות ארוכות . * קריסטל אישי * זכרו לארוז הרבה אהבה , שמחה וצחוק. בברכת אור ואהבה, נשמח לראותכם עמנו טלוס ישראל לפרטים נוספים לו"ז שבועי ורישום ניתן לפנות ל איילת 054-2024635

טופס הרשמה למסע להר השאסטה אוגוסט 2019 ארגון טלוס למוריה ישראל משתתפים יקרים של מסע בהר שאסטה. זהו טופס רישום ,כדי לאשר את הנוכחות שלך במסע ההתעלות להר השסטה. יהיה זה תענוג גדול ליצור קשר עם כל אחד מכם מלב אל לב . אדמה מזמין אתכם להר המקודש ואנו שמחים כי נוכל לחלוק את המסע יחדיו. **אם יש לכם שאלות נוספות, אל תהססו לפנות אלינו. אנו מבטיחות חוויה מהנה ומספקת. עד שנצא לדרך המשותפת , אנחנו שולחות לך אהבה וברכה . איילת , נורית

טופס הרשמה:

טופס זה יש לשלוח לטלוס ישראל , לפקס 03-9335386 או למייל: telosisrael@gmail.com הקף בעיגול: ז נ שם פרטי: שם משפחה: כתובת: מיקוד: טל' בבית:__________________ טל' נייד:__________________ אי מייל_____________________________________________ פרטים למקרה חירום : עליך לדאוג באופן עצמאי לביטוח רפואי. אנא מלא את הפרטים לפניה במקרה חירום . שם:________________ כתובת:______________________________________________________ טל' בבית:____________________________________________________ טל' נייד:_____________________________________________________ קרבה:______________________________________________________ נסיעות : אנו נפג ש במלון בסן פרניסקו , משם נשכור רכבים ונמשיך לשסטה . הנני מצהירה שקראתי את התנאים והמדיניות , כמו כן , על ידי חתימתי על המסמך אני מצהירה שקראתי והבנתי וקבלתי כל התנאים שנכתבו. בנושא הרישום למלון , הגעה למלון, תזונה בצהריים, וקוד התנהגות . אמצעי תשלום : הנך יכול לשלם דמי רישום על סך 100 $ באמצעות העברה בנקאית ל טלוס ל מוריה , לאומי 852 חש בון 78950007 על מנת לשריין את מקומך במלון בש טסה אנו מבקשים את פרטי הא שראי ,לשריון בלבד , התשלום ייעש ה במלון כרטיס אשראי על שם : אם את/ה משלם דרך כרטיס אשראי דאג לכתוב את תוקף הכרטיס, יחד עם 5 הספרות בגב הכרטיס ת.ז אישית שלך. פירוט כרטיס אשראי: כרטיס:_____________________ מספר כרטיס:________________ בתוקף:___________________ Cvv2____________________ תעודת זהות:___________ חתימה:__________________________ אם התשלום נעשה בצ'ק , שלך את הצ'ק לאחר ששלחת בפקס את החתימה , ואת הצ'ק יש לשלוח רק בדואר רשום. הצהרה: הובא לידיעתי , שכל נזק פיזי או פציעה כזו או אחרת ,או תמורה נפשית , שמתרחשת במהלך הסדנה,היא באחריותי המלאה . אילת סגל, נורית טבנקין , טלוס למוריה ישראל . וכן שירות היער אינם אחראים, בשום צורה ואופן. כמשתתף בסדנת החניכה ,הובאו לידיעתי כל הכללים והאיסורים וכן תחומי האחריות החלים עלי. בחתימתי זו ,אני מאשר את הבנתי וקבלתי של הכתוב מעלה ואני מקבל באופן מלא את הכללים, החוקים ותחומי האחריות חתימה תאריך ______________________________ אנא השאר העתק של הסכם זו ברשותך. )הסכם זה נכתב בלשון זכר, אך התוכן והכוונה מופנית ,באותה מידה, גם בלשון נקבה( הכונו לשינוי הגדול והמשמעותי בגלגול זה בברכת אור ואהבה טלוס למוריה ישראל .

161 צפיות
bottom of page