top of page

הגשמת תוכנית האב המקורית


 

הגשמת תוכנית האב המקורית .

נושמת עמוק את הבוקר , המאיר אותנו משנת ההטענה ..הנשמה חוזרת אל הגוף הפיסי , נוכחת ומניעה את כל האברים בערנות מוחלטת . יורדת לחדרי לב טלוס , חוברת אל הכהן הגדול אדמה, והוא אחד עימי . והשיח לפניכם :

״מברך אני את הקוראים , אלו אשר ערים ואלו אשר מתעוררים בימים אלו , ומעניקים את הערנות אל הוויתם ופותחים את הצוהר אל החופש.

יש כאלו הלנים עמוק , במהלך השינה הפיסית , ויש כאלו אשר השינה לא מגיעה. אנו מודעים לתהליכים רבים , המתקיימים במהלך השינה בהם המוח שלנו נכנס לגלי אלפא , וחלק מהוויתנו יוצא ללמידה אחרת – למידה ברמת הנשמה.

השיעורים הארציים רבים , מגוונים , ובזמן השינה אנו עוברים תהליכים ללמידה ולהתרחבות . החלומות בעלי משמעות – התבוננו בהם , אל תעברו הלאה על האוטומט …

כל יום אשר אנו על פני פלנטה ארץ, מקודש הוא. האם אתם ערים לכך ? האם אתם אהובים , זוכרים את בחירתנו להגיעה , ולהכנס בשערי פלנטה ארץ? רוב בני האנוש , לא זוכרת , חלקכם מתעוררים אט אט , נזכרים .. מי אני ? לשם מה הגעתי אל הפלנטה בזמן הזה…

החיים הגשמיים עלי האדמה בזמן זה, כה קצרים , ומורכבים . החיים הגשמיים , ניתנים להתמרה ושינוי , החיים הגשמיים , הם חלק מזערי בתוכנית העשירה של האלוהות . האם את/ה רוצה להאמין בכך ? חכמנו ידעו …חלקכם למדו , חלקם לימדו … בימים אלו בהם קיימת התעוררות נרחבת של האושות אל תודעת האור, הנפתחת בפננו . עם זאת , אנו בלמידה בכל יום , של גופי האנוש- למידה והתמודדות עם הרגשות . למידה והתמודדות עם חשיבה מנטלית חיובית למידה והתמודדות עם האנרגיות המקיפות את הגופים הגשמיים וגופי האור כאחד . ״

חשה את הכהן הגדול אדמה , וליבי מתרחב, מתמלא באור ובשלווה…

עם חזרתי לארץ , לאחר המסע המרגש והאור הרב אותו חוויתי בשסטה. שאלתי עצמי שוב. מהם הבחירות בחיי….

״אכן איילת אהובה, עוברת את במסע של האור שינויים רבים , מהם את גדלה , מתרחבת ולמדה. הלמידה אינה מסתיימת , כל עוד את לוקחת חלק בחיים גשמיים עלי האדמה. הלמידה הגשמית – רגשית – מנטלית , הינה היכולת לשלך לאפשר לנשמה להעמיק ולהתרחב מתוך השילוב המקודש אשר נוכח בממד השלישי , על פני הפלנטה.

כבני אנוש, בכל תקופת חיים הלמידה מתבטאת בדרכים שונות . ניתן לרואות זאת בשיקופים במערכות היחסים , ובכל בריאה שהיא עלי האדמה . כל מסע חיים גשמי , נחקק בתודעתכם וברמת הנשמה.

החשקים , רצונות , חלומות , תשוקות , אותם אתם מבטאים בחייכם הגשמיים , מאפשרים לכם את ההתנסות והלמידה.

האנושות צועדת אט אט אל רבדים חדשים . עם זאת עלנו לזכור את רבדי האנוש שבנו .

חמלה- אהבה- סבלנות – בריאה. אתם בעלי היכולת לשלוט ולכוון את הברומטר הפנימי שבתוכנו לאיזון , או לחוסר איזון . אתם בעלי היכולת להיכנס לשלווה פנימית או לנוע בחוסר שקט פנימי .

באיזו למידה אתם בוחרים אהובים .

זכרו כי לכל הנעה ותזוזה תדרית בייקום יש הדהוד חוזר. אם תהדהדו אמת , נזכה בתדר זהה. אם תהדהדו בחוסר יושרה – התגובה תהייה בהתאם .

הדיוק המרבי הנע בתוככם החוצה אינו מקרי . אתם הבוראים אהובים – וזוהי אינה קלישאה- היצירה וכל שהיא , היא מתוככם החוצה , ומהחוץ בחזרה פנימה אלינו . ״

אדמה…אבי ומורי אתה , ואהבה לי כה רבה והודייה אלייך . יודע אתה כי במסע האחרון בליתי רבות בעיר האור טלוס, האהבה שעטפה אותי העניקה לי שלווה פנימית אשר פתחה בפני את שערי הרב ממדיות , ווהראייה אל העולם ההרמוני השלם אשר כבר קיים . יודעת אני כי כל שעלנו לעשות הוא לבחור , לחיות בו .

יודעת אני כי עולם זה אינו דורש הון רב…או רכב מפואר.. וכי עולם זה , אינו דורש תמורה בעד העשייה שלי , או מראות של אהבה.

״נכון איילת ..העולם החדש, כפי שטלוס מייצגת , דורש טוהר . פשטות , פתחון לב, רכות , חמלה… בחירה אישית והגשמת מהותך . ״

כיצד מגלמים זאת לעולמנו אנו . אשר עודנו מושפע ומנוהל על ידי החומר ברמת הגשמיות הדחוסה. במאבקים ואגו …

״עליכם להתנהל בשתי דרגות תודעה. האחת – ניהול היום היום , בראייה לאותו היום , הווית הווה. מה אני רוצה להגשים , לברא היום . האם את נפגשת עם מי שנעים לי להיות בסביבתו . האם את מזינה את גופי במאכלי אור. האם את שרה את שירת ליבי .

השנייה- חלימה וראיית העתיד- ברמת רגש – מנטל- ואנרגיה. ראי את התמונה אשר אותה את רוצה ליצור ולהגשים – החייה אותה , נישמי אותה והרגישי את ההגשמה מלאה.

שני המצבים הללו – מעניקים לי את הקריאה להנעת התדרים ממני לייקום , ומהייקום אלי . כך הזרימה התדרית מתבצעת ונולדת .

תרגלו זאת בכל יום ויום . אפשרו לקרני האור הנכנסות אל הפלנטה , להכנס אל הוויתכם בכל יום ויום , אפשרו לפשטות שבאלוהותכם להתגלם בכל .

וכאשר את חשים את הערב , כעס , או כל תחושה לא מאוזנת – גשו לטבע ואזנו עצמכם מחדש. הטבע הסובב אתכם הוא המתנה הנפלאה לבני האנוש . חלקכם חייתם זמן רב בנפרדות ממנו , חזרו אהובים להקיף עצמכם בפרחים , עצים אדמה.

זכרו כי הגעתם אל עולם החומר , בכל חומר יש רמת תודעה… התחברו אל תודעת הדחיסות של כל דומם . ראו כי הוא אינו דומם . הבינו כי , רמת הדחיסות הינה בתוככם .

נשמו עמוק אהובים , ובואו אל מקדשי האור בטלוס. הם אשר יתמכו בכל תהליכי ההתמרה והלמידה. ״

נושמת עמוק , ורואה בפני שער ענק נפתח . פרחים יפיפיים עוטפים את השער ואני כבר רואה את עמק השפע לפני . עמק רחב וממנו ניתן לראות את מרכז עיר האור טלוס.

בעמק שבילים יפיפיים , הלוקחים עמוק עמוק אל רבדי הריפוי של העיר. בשבילי עיר האור טלוס פסעתי ….

והנה אני רואה את חבריי מטלוס, לבושים גלימות לבנות וסנדלי קריסטאל . לבי נפתח ומתרחב , והם עם שושנה בידם , מושיטים אותה וליבי מתרחב ..עוד ועוד ..

נושמת עמוק פנימה , חשה את גופי מרחפים , קלים , יוצאת איתם אל רובד המקדשים . שם בן הפרמידות הגבוהות וצבעי הלהבות – כחול עמוק , ורוד וסגול לילך , רואה את הפרמידה הכתומה זהובה, והצהובה בוהקת ואת מקדש הירקן עם הג׳ד המרפא.. ניגשת אט אט אל מקדש ההתעלות , רואה לפני את המאסטר סרפיס ביי, וכתר לראשו ובידו שרביט נוצץ ומואר.

רואה וליבי מתרחב עוד, ודמעות של אושר ושמחה. כנסי בת אהובה, ומוביל אותי אל מרכז המקדש , וכיסא קריסטל בוהק עומד לפני . וממנו יוצאת שובל זהב של ניצוצות אל דרך חדשה. אני מתיישבת , על כסא המועמדות להתעלות . וגל גופי חש בזרמים אדירים , נושמתי מעמיקה פנימה ואיטית . אני רואה את הכהן הגדול אדמה מולי , ואת סנאט קומרה, רואה את אורליה לואיז ג׳ונס ואת ויקטוריה.

נושמת עמוק ומתרגשת בכל חלקי הוויתי . אני כבר מבינה. חשה ספירלה זהובה מתחילה לנועה סביב הכיסא, ואני בתוך הספיראלה נעה עוד ועדו חשה את כל חלקיקי כופיי נעים בתוך הספירלה , ואני מתרוממת מעלה מעלה . מרגישה התרחבות ואווריריות חשה את היותי מסת אור, האם את מעוניינת לחזור , אני נשאלת …

לא. אולי אחרת אכן את עומדת לחזור כאחרת , כך אני מקבלת תשובה ברור.

אחרת על האדמה הזו , אשר מוכרת לך . את עומדת לצאת אל השלב הבא. ההכנות הסתיימו , את נכנסת אל התוכנית האב המקורית אשר תוכננה וייעודה בשבילך .

הייה סמוכה ובטוחה , אנו עוטפים אותך באהבה ונלווה אותך .

ליבי כה מתרגש,רואה אותם ומתמסרת כולי אל החדש. חששות , שאלות , משחררת ויודעת כי זה מעבר לכל הסבר או הגיון . מתמסרת אל הלא נודע.

חשה שלווה עוטפת אותי , חשה ידיעה, והתרגשות אדירה . נעלמת בבין חלקיקי האור ,

יורדת אט אט אל גופי האורירי , על הכסא בעיר האור טלוס . נושמת עמוק, רואה אותם , חשה אותם .

ויקטוריה ואורליה ניגשות אלי , נותנות לי את ידים , אני קמה. והן עוטפות אותי בגלימת זהב, ולוקחות אותי אל מעבר לחדר הזה..

אני נעלמת .

מתעוררת בחדרי , בביתי בעולם החומר אותו יצרתי בחרתי . הנני בשלב הבא.

מוכנה ואוהבת , יותר מאי פעם . הנני אוהלת . (איילת סגל 21-4-2018)


18 צפיות
bottom of page