top of page

חוויות חוץ גופניות – במסע החניכה של אפריל 2018


 

מתעוררת לבוקר חדש , בעיירה הפסטוראלית , השוכנת למרגלות ההר.

מה כה מיוחד בשסטה ? פעמים רבות נשאלת שאלה זו בפני . ״זר לא יבין זאת לעולם ״ המילים כה מצומצמות לנוכח החוויה הרוחנית – פיזית – נפשית – מנטלית . אכן כל הגופים חווים את שסטה . ההר העצום , אשר עומד הוא כך לבדו בכל המרחב של צפון קליפורניה. מעניק הוא את התדר לכל מרחבי ״מחוז שסטה״. בחלקו מערבי ניתן לראות את היערות העבים , הנחלים , ההר עודנו מושלג , ושם התיישבו אותם מהגרים , עם תקופת ״הבהלה לזהב״ בקליפורינה. הם מצאו זהב בנהרות …

בחלקו המזרחי ההר , צחיח , מרובה מהרות , בהם ישבו בני שבט השסטה , האינדיאנים , התחבאו מבואו של ה״אדם הלבן״. הם נלחמו על האדמה הזו , הם ידעו את מהותו של ההר המקודשת , וחששו לבא …

איזור זה אינו מיושב כלל, אך ניתן להגיע ולסייר בו , התדר מחובר ליסוד האדמה , ופעימות גאיה נשמעות במקום זה.

בעיירה בני אור רבים , אשר קבלו את הקריאה להגיעה ולגור במקום זה. כל אחד עם התעוררותו שלו , כל אחד , עם ליבו וההדרכה האישית שלו , המנחה אותו , מה לעשות . הקריאה להגיעה אל ההר מרגשת בכל פעם מחדש. המועמד המגיע אל ההר, חווה במדוייק את אשר עליו לחוות , חניכות מתרחשות , והראייה הפנימית מתרחבת ונפתחת לעוד רבדים ולעוד שחרור המאפשר לאנרגיה הקוסמית להכנס.

התהודה האנרגטית במקום , ניתנת לביטוי באויר הצח , בעצים הענק הזוכים לקבל את האנרגיה הפרנית , כך גם בני האנוש.

עם הגעתי בכל פעם אל ההר , הכהן הגדול אדמה , מכוון אותי למפגשים קוסמיים עם החברים בעיירה. כך כוונתי במסע זה להפגש עם עומרן , שליח של מטטרון , אשר בנה בחצחרו פרמידה כעצומת ממדים .

במהך 8 השנים בהם הגעתי אל ההר , לא הגיעה אלי הקריאה ללכת למקום זה, והנה קוראים לי , ובאותו היום התקשרתי , והוא ענה וקבענו פגישה. בבוקר המפגש, נעלתי את נעלי הספורט ויצאתי לריצה קלה, רגלי לקחו אותי במעלה הכביש ומשם לכביש כוככר צר ..המשכתי לרוץ אינני יודעת לאן ..וחזרתי .

מאוחר יותר , נסענו עם הרכב למתחם הפרמידה וראיתי כי זהו היה בדיוק אותו המסלול אשר בבוקר לפני רגלי נשאו אותי . הדיוק הוא הכרחי במסעות ההתעלות .

וכן כאשר אנו מחוברים ללבנו המקודשים ויודעים להקשיב לו , אנו מגיעים לאותם שערים תדריים בהם עלינו לעבור.

הפרמידה- מסע גלקטי

המבנה הייחודי חציו במעמקי האדמה וחציו בחוץ. נושא את תהודת הפירמידה בגיזה. ניתן לחוש את כאייזיס ואת עצמתו של מטטרון . איתי הגיעו כמובן הכהן הגדול אדמה והמאסטרים הנעלים. לאחר שישבנו במעגל והאנרגיה החלה לעלות , התחלתי לשוחח אם מורי ואבי אדמה. השיחה הנעימה פתחה בפני את הראייה הרב ממדית . ואני חשה את תדרי האור עולים ועולים והנה גופי מרחף . שומעת את ברכתו של מטטרון , עצמתי וחד, מברך אותי על דרכי בעולם הרוח ועולם החומר במקביל . ומספר לי כי מייעדים אותי לתפקיד חדש.

אני שומעת קול המבקש ממני לשכב . אני קמה ופונה למיטת הפוטון בחלל הגדול ונשכבת .

אייזיס מגיעה ומברכת אותי . איתה הכהן הגדול אדמה. אני מרגישה בי גופי נשטף באנרגיה רכה בחמלה ואהבה. נאמר לי כי אני עומדת לעזוב את גופי , הנה אני חשה את גוף האור אט אט עולה ונפרד והגוף הגשמי , השחרור היה כתחושה של הפרדת גוף האור אשר נדבק לחומרי . אט אט אני משחררת ועולה מעלה , רואה את גופי שוכב על המיטה ורואה את קודקוד הפרמידה , עולה מעלה מעלה ויואת דרכו אל מעבר לפרמידה ממשיכה ועולה אל מעבר להר אל בין הכוכבים , והכהן הגדול אדמה מלווה אותי בכל התהליך . יוצאת אל מעבר לפלנטה לשביל החלב , הישר אל כוכב הבית ממנו הגעתי אל הפלנטה ארץ, כוכב mu .

שם מחכה לי אימי , מובילים אותי אל חחל עצום בגודלו , אני חשה את חהתדר שלי ורואה את הוויות האור את גופם הוא שונה , אינו ארצי , אנו מטלפטים , אני מאוד נרגשת ומשתפת אותם בחוויות הארציות , הם יודעים , הם איתי , ומשוחחרים איתי בשפה קולנית אשר אני מבינה מהמוח שבליבי .

לאחר זמן מה אשר אינו ניתן לכימוט , אני נפרדת , חשה מוגנת – בטוחה- עטופה- אהובה. חוזרת במסלול אל גופי הפיסי אשר נותר בפרמידה. נושמת עמוק , ומקבלת חזיונות מאוד ברורוים להמשך ייעודי עלי האדמות. נושמת את כל היש , ליבי בהודייה מוכנה אני אל תפקידי החדש. החזרה לגוף , היתה קלה , גירודים קלים מהאנרגיות החזקות , ליוו את כול הנוחכים בתהליך . רעב פתאומי תקף אותנו , חזרנו אחרים . כל אחד מהחברים , החל בתהליך הטמעת התדרים בכתיבה. והקשבה פנימה.

המסעות האסטרלים בשסטה , הינם שונים לכל אחד, עילנו להבין כי כל אחד מקבל את המדוייק והנכון לו , לא ניתן לקבל יותר , הכלי שלנו הוא המדד לכמות האור והיכולת הרב ממדית שלנו .

זאת אנו עושים , בהכנה במפגשים שלנו , בלמידה המשותפת של טלוס למוריה בישראל .

הודייה בליבי על התהליך , הודייה לשליח אשר בנה את הפרמידה ומחזיק את התדר, לשומרי השערים תפקיד כה חיוני . הם אלו הרואים את המועמדים , ויש כאלו שלא יגיעו ולא ייכנסו לכלים האלוהיים הללו.

מיטת הטרנטי-

כלי נוסף המעניק יכולת תעופה נפלאה בשסטה , הנו שולחן הטיפולים בביתה של ויקטוריה לי , הלא היא שומרת מפתחות של הידע הטלוסאני . היא אשר קבלה את הזכות להפצת המידעים אשר עברו דרכה של אורליה לואיז ג׳ונס , ועושה היא זאת בנאמנות מרבית .

המיטה הייחודית – אחת מ10 בכלל הפלנטה, ניתנה לאותם בני אנוש המחוברים אל תדר האלוהות ובעלי היכולת לשמור על תדרים גבוהים לאורך זמן .

המסע הנו אישי לכל אחד מהחברים , המיטה מתכווננת בציר של 180 מעלות , והמועמד שוכב עם עיניו מכוסות ויצא למסע מרגש, לעיתים המסע הנו אסטראלי לעיתים מקבל המועמד ריפוי עצמתי , לעיתים מסרים מהנוכחות האלוהית של המלאכים , המאסטרים וכו…

כך בשנה זו יצא לי פעמיים להתנסות בחוויה זו , באחת הפעמים , לאחר מפגש מרגש עם אדמה, אשר נוחכותו מאוד עצמתית במקום זה, (היות וזהו שער פתוח לטלוס) חשתי מסה אנרגטית גדולה מהרגיל נכנסת לגופיי , במשך שעה הטעינו אותו באנרגיות מחשמלות וראיתי חזיונות – של כל הזמנים עבר- הווה-עתיד.

התדרים העצמתיים הללו לא ניתנים לתיאור, יכולה אני לספר כי גופי התמתח ונכנסתי למקצב של נשימות מהירות ועמוקות , וראשי התעגל מעלה ואחורה , במשך כל התהליך , היתה נוחכות סביב לי , מרגיעים ומסבירים לי כי מתבצעת התרחבות הכלי הגשמי על מנת להכיל את האור הרחב איתו אוכל לעבוד הלאה במשימות הפלנטריות אותם אקבל .

תגובתו של הגוף הגשמי לאור הרב, לא איחרה להגיעה וכל גופי החל לגרד ובכפות ידי יצאו פצעים …ברור לי שלוקח זמן לגוף הגשמי להכיל את התדרים הגבוהים , אך עם הזמן הכל יירגע.

גופנו הנו עדין מאוד, ואנו לעיתים שוחכים זאת , ומעוניינים במפגש עם החברים מצידו השני של המסך . אך כן , גופנו עודנו מאוד עדין , עילנו לזכור זאת .

נושמת עמוק את האנרגיות , הראייה הקוונטית חפתוח הלגמרי – כיצד זה בא לידי ביטוי . הראייה היא מאוד רחבה ממעוף הציפור – כנשר ענק הצופה. עם זאת יכולה אני לראות לפנים האנוש , למתרחש בליבו , במחשבותו , גם אם הוא במרחק כה רב בקצהו השני של הפלנטה. היכולת לעזוב את הגוף ולנוע במרחב, היא פשוטה לי , והיכולת להגשים את עולם האור ועולם החומר.

המקצב של הספק היצירה בעולם הגשמי קל ומהיר, והיכולת לכוון את הזמן , האם אני רוצה להאיץ אותו או להאיט.

ועוד יכולות אשר תרם יכולה אני לשתף , אך בהחלט ההתרחבות מעבר לזמן ולמרחב נוכחת בחיי. אנו בני האנוש החדשים , בעלי יכולות משיחויות – כולנו !

שערי האמונה, שערי האהבה, והחמלה , שערי נתינה ללא תנאי , ענווה, ושחרור אגו , ראיית האחר , הם שערים מרכזיים בהם בני האנוש נמדדים .

האנושות החדשה.

נושמת עמוק את חניכות שסטה למסע זה. הודייה כה רבה בליבי , נושמת עמוק ויוצאת אל השער המוכר לי אל עיר האור טלוס. הבית . הנני איילת – אוהלת . (אפריל 2018- שסטה )


18 צפיות
bottom of page