top of page

טלוס ויליג'- עולם חדש קהילות האור ובריאתן


נרגשת מאד , ישבתי הבוקר , להוריד את המסר הבא מהכהן הגדול אדמה. נלקחתי אל בנין המועצה, שם בן המאסטרים האהובים , אורליה לואיס ג׳ונס, והאנהאמאר הגיע הבקשה לפרסם את המשימה הלמוראנית שלנו. יודעת כי הדיוק מרבי, יודעת כי התמיכה מלאה, כן זמן זה נושא בתוכו את הבריאה בתוכנו, את הנבואה לאחדות , להגשמת ימי למוריה .

נושמת עמוק , וליבי רחב עד אשר גופי רועדים . חשה את אהבת הבריאה, חשה את ההתגלמות שלנו לאחד.

חיבור הממדים , הגשמת האור והאהבה, חמלה ונתינה, שיתוף . מזמינה אתכם , אחיי למסע, למסע הטלוסאני המרגש. להיות עמנו לאחד. מליבי ללבכם , איילת

עולם חדש~קהילות האור ובריאתן.

״קהילת טלוס למוריה ישראל , וקהילת טלוס העולמית , הינה אחת מבין קהילות חדשות הנוצרות בימים אלו בפלנטה הארץ קהילות אלו הינן קהילות גלובליות המקיפות את הפלנטה בקשת האור הייחודית המאפיינת את הנשמות המשתייכות לקהילות אלו.

עם פתיחת שערי האור, ופעילות רשתות הקריסטל והמגנט, הפלנטה נכנסת לתהליך מואץ של בנייה מחודשת של מרכיבי האור בבני האור , אשר זוכים להוביל כאנושות החדשה את הפלנטה. בני אור אלו הם אשר , עוברים בחניכות ובלמידה של נשמתם ועם הטהות ארבעת הגופים הם בעלי היכולת לאחוז , את תדרי האור החדישים הנכנסים ושוטפים את הפלנטה.

אכן תקופה זו הינה ייחודית , האור שטף את הפלנטה מאז בריאת הפלנטה, תקופות של הארה אל מול תקופות החשכה. הם אשר העניקו לפלנטה את התרחבות והלמידה, הם אשר העניקו לבני האנוש ולנשמות אשר בחרו להגיע אל פלנטה ארץ את היכולת ללמידה עמוקה במשך מאות גילגולים אשר אותם חוויתם בפלנטה ארץ

החל משער האור אשר נפתח בחגיגיות , והעניק לבני אור רבים את הבחירה החופשית לעבור בשער זה, שער של הנשמה להתעורר בזמן הזה לחיי המאסטריות , לחיי תודעה אלוהית , לתדרי האהבה בלב המקודש.

החלו בני אור , לנוע במסע האור במהירות אשר לא נראתה על חפני הפלנטה, זיכרונות , געגועים , תובנות , וחניכות , הן המובילות אל הבגרות הרוחנית ואל הרצון האלוהי לקחת אחריות , ולחבור אל הייעוד האישי שלי .

במסע זה בני אור רבים מתמגנטים זה אל זה, על פי קבוצת המשפחה הגרעינית , הנושאת את התדר הזהה עימו הגיע לפלנטה למשימת הבריאה והחוויה האנושית .

על כן יש אשר עימם אתם חשים קרבה מרובה, ולבכם רוטט אחרת , נושם אחרת בקרבתם , ויש אשר אתם חשים כי הם זרים אשר התקשורת אינה זורמת ויש חוסר זרימה אנרגטית אשר אתם מכירים אותה כ״קצר״.

עליכם להבין כי , בני המשפחה האנושית שלכם , אינה חייבת להיות משפחת הנשמה הגרעינית הרוחנית שלכם , ייתכן כי בחרתם ללמוד דרכם שיעור זה או אחר , ולכן התגלמתם באנושיות שלכם יחדיו , במסע זה כ״משפחה״.

משפחת הנשמות הרוחנית הינה רחבה יותר מאשר אתם יכולים לדמיין , קבוצת אנרגיה זו הינה אשר בחרה להגיע עוד בימי היווצרות הפלנטה או בשלבי בנייתה הראשונים לפלנטה על מנת לתמוך בתהליך הבריאה , חלקכם הגיעו בשלבים מאוחרים יותר.

נשמות המשוייכות אל בני למוריה, יבשת האם , הן אותם נשמות , אשר הגיעו על מנת לקחת חלק בבריאת הפלנטה ויצירתה אל תודעת האלוהות ומתוך כך לחוות את הגשמי. נשמות אלו כוללות את בני הכוכבים השונים , הפליאדים , בני ונוס , כוכב ייהודיא, ועוד , אשר בחרו לקחת חלק בבריאה המשותפת .

יש נשמות אשר הגעו מכוכבים ויקומים אחרים שהגעו בזמנים אחרים יותר.

על כן , כדור הארץ הינו נושא בתוכו את המגוון הרחב ביותר של תרבויות רבות , מכוכבי האם מיקומים שונים . על כן , כדור הארץ הינו ״מרכז חקר״ קוסמי , אשר כיום פותח את שעריו אל הקוסמוס אל כוכבי האם . אשר שולחים את נציגיהם לאסוף את המחקר העתיק יומין .

ההתרגשות לכך עצומה. הלמידה הינה משותפת לכל . למקור כל היש!

על כן , אהובים בימים אלו מבנה הפלנטה עומד להשתנות בהרכב האנושי, התקבצות בני האנוש אינו יהיה יותר מתוך היותי בן לאום זה אור אחר, אם תשימו לב הפלנטה הינה כבר , מעניקה לבני אנוש את יכולת התנועה ויכולת הבחירה היכן אני רוצה לחיות ..היכן אני חש את ביתי , להיכן קוראת לי נשמתי….

כך , הלאומים אשר נשאו בעבר ליכוד וייחודיות , יאלצו לשחרר את הזהות המדינית , ולהכיל את האינדבידואל בתוכו , להכיל את השונה. בני האנוש יתקבצו על פי תדרים , יתקבצו וייבנו מחדש את הקהילות .

תהינה קהילות אשר , כל קהילה תישא את הייעוד שלה , את החזון את המשימה הפלנטרית לשמע הגיע אל הפלנטה ארץ

כך אתם בני למוריה , כבר מתאחדים , מכל קצוות העולם , חשים את הקריאה העתיקה, חשים את היזכרונות עולים , חשים את הרצון להתמגנט זה לזו, ולנשום את תדר האהבה , הנושא בתוכו את מקור כל היש.

הצפנים נפתחים בתוככם , ככל שאתם מעמיקים במסע ונוגעים באותם , נקודות אנרגטיות אשר עודם חסומות וזקוקות לריפוי.

שימו לב כיצד אתם פועלים , מגיבים , נושמים , כאשר אתם נמצאים , זה בקרבתו של זה, אשר נושאים את אותו תדר אנרגטי, אשר מהדהדים כמותכם .

החיבור לכוכב הבית הוא מיידי , והדי אן אי , נפתח בעצמו אל אותם זיכרונות , אל הבית , התדר הוא אשר מאיץ ופותח , תדר הלב המקודש, האהבה.

על כן אהובים , אני , הכהן הגדול אדמה, מזמין אתכם , אל מעגלי הקהילה- טלוס למוריה ישראל – אשר נושאת את תדר למוריה , במזה״ת ובישראל .

כן זהו ביתכם , זהו מקור האהבה, אשר יעניק לכם את הריפוי , הידע והחוכמה.

היו קשובים ללבכם , ומצאו את האומץ, לבחור מחדש בימים אלו, לבחור את חזרתכם הביתה.

בימים אלו , טלוס למוריה ישראל קבלה על עצמה משימה , להוביל עם להבת התחייה אשר מתגלמת בתא אור זה, את יתר ארגוני טלוס העולמי , אשר נושאים את תדרי להבות הבריאה, ויחד כשלם , ליצור את בית בני למוריה מחדש. לבנות כפר אשר יישא בתוכו את תדרי האור של הממד החמישי .

כפר זה , יגשים את הנבואה למפגש משותף, שלנו עמכם , ויאפשר לנו , להיפגש עמכם , איננו מתכננים להנמיך את הרטט שלנו לרמה של מימד שלישי, עליכם להבין כי אנו רוטטים בתדה שהוא גבוה ומהיר מכם, לכן רובכם אינם רואים אותנו . על מנת שנוכל להיפגש יהיה עלכם ליצר את כפר טלוס , בו יהיה המארג האנרגטי המדוייק לכך שנוכל להתגלם בתודעת הממד החמישי , ואתם תוכלו לראותנו, כמו כן יהיו נציגים מעיר האור הטלוסאנית , אשר ייבחרו לעלות מעל פני השטח, על מנת לעזור בפרוייקט הייחודי והמשמעותי .

את חזון זה קבלה בזמנו אורליה לואיז גו׳נס , וכעט , בזמן הזה הוא הועבר אל , בת האור , איילת סגל , ועימה בני למוריה אשר תומכים במשימה והתחייבו לנתינה והגשמתה.

עם השנה החדשה 2015, תדר האחדות נרקם וזהו הזמן המדוייק לבניית תשתית כפר טלוס , מעל פני האדמה. על מנת להגשים את כפר הטלוסאני , ארגוני טלוס יחברו לבבותם וכל ארגון עם הלהבה המהדהדת ממנו , יחברו ללהבת ההתעלת , הנושאת בתוכה את האחדות , אהבה, הרמוניה שלום ובריאה .

כפר הטלוסאני , יתממש בפאתי הר השטסה, אשר נושא את תדרי עיר האור מזה אלפי שנים , ושומר על הרשמות האקשיות מאז ימי למוריה העתיקה, רשומות הידע והחוכמה אשר הגיעו , מכוכב הבית מו.

כפר זה , יישא את קידודי האור אשר ייטמעו בבנייה , ביצירה בהגשמת קיום קהילה הנושאת את תדר האור , המכיל בתוכו ידע וחוכמת העידן החדש.

בניית הכפר, כלכלתו , יינתנו בקפידה , ובתהליך של 7 שנים הוא ייבנה בדיוק מרבי , ויכיל את התדר הנכון למפגש מרגש של בני קהילת טלוס מעיר האור אשר בממד החמישי , אל הכפר הטלוסאני מעל פני האדמה.

כל אחד , מכם אהובים , הנו חלק מהכפר, אתם מוזמנים לעגן את כוונתכם , ולתרום להגשמתו של הכפר בפן הפיסי והרוחני.

בממד החמישי הכפר כבר בנוי המידעים יורדים לחברי הקהילה, ממש בזמן זה. מגיעים מכל העולם חברים הנרגשים לנוכח בריאת הכפר הטלוסאני . אנו מבקשים מכם , להפיץ את הבשורה החגיגית , ולהעניק לכל מי שליבו חש את הקריאה לתמוך במפגש שלנו בני עיר האור טלוס עמכם , בממד הגשמי . להירתם למשימה הלמוראנית .

שערי הכפר ייפתחו עם השנה 2022- שנה אשר בה משפחת למוריה תתאחד , ומי אשר נושא את תדרי האור ייקחו חלק בחגיגה הגלקטית , חגיגה של מאסטריות אשר יתגלמו בכל מי אשר יתרם ויבחר לקחת חלק מקהילת טלוס העולמית .

אני פונה אלייך , כן אתה בן אור אהוב, אשר חש ברגעים אלו את ההתרגשות העצומה, אשר חש את הקרבה למשפחת האור הלמוראנית . כן זהו הזמן ללקיחת אחריות , למעשה.

אנו בני מועצת עיר האור טלוס, מזמינים אותך , להיות חלק מקהילת הכפר הטלוסאני , אשר מתגלם כבר בממד החמישי . כtelos shasta village״

אנו , מזמנים , אותך אותך, כבר להתבונן בהוויתך השמימית אנושית , בשנת 2022, ולראותך עמנו , חוגגים את פתיחת היום המרגש של מפגש , קהילת עיר האור טלוס עם קהילת טלוס , אשר מעל פני השטח.

היו עמנו לאחד.

היו שלום , היו ברוכים , אדמה. (תוקשר על ידי איילת 28.2.2015)

הנכם מוזמנים להכנס לאתר של telos shasta village

http://www.teloshastavillage.com


31 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page