top of page

ריפוי וכיול מחדש של גופנו- כיצד מרפאים ״מחלה״


 

אחים אהובים , בני למוריה, בני האהבה.

חשה את גופי משתנה, משחרר את הישן , נוכחת איתו בתהליך של ניקוי מהתמכרות הסוכר והפחמימות המתועשות , בתהליך זה יש אוריריות , יש פתיחות יש התחדשות , המזון שאטם… לא נוכח , ורגשות עולים – מתבוננות שוב אך ממקום אחר . חשה את הגוף נוכח אחרת בחלל , כמה הוא פתוח אל תדרי האור הגבוהים , אף יותר מתמיד. ניצוצות האור , המלאכים , מלאכי האור והמאסטרים , הנעים במרחב של מימד החמישי נוכחים בכל רגע , אין עוד חציצה , יש התמזגות של העולמות .

חשה את הכהן הגדול אדמה והוא ממשיך ומסביר :

״בימים אלו , אשר הם ,כה ייחודיים , בהם האנוש בעל היכולת לפתוח שוב את מרכזי האור בגופנו , ולהזרים את אור האלוהות דרך מרכזי האנרגיה , לתת לאותם פרוטונים ואלקטרונים למלא את תאנו , להניעה את סלילי הדי אן אי , אל הרבדים החדשים , רבים מבני האנוש עוברים כיול מחדש. פעמים רבות, בני האנוש ייבצעו כיול מחדש , גם ללא פתיחת התודעה לכך , כיול זה יתבטא במחלה , אשר מאיצה את התודעה שלנו להתבונן עמוק יותר פנימה , אלהוויתנו , ייתכן כי יהיה זה אירוע דרמאטי וייחודי , אשר דרכו נתעורר. ושוב יקרים אתם הבוחרים ,המחליטים , בכל רגע ורגע, בוחרים את המחשבה הנטמעת בתוככם אתם בוחרים האם לאחוז בה או לשחרר. וכיצד לקיים כיול זה בחייכם .

גופכם לא נוצר לקיים חולי , גופכם לא נוצר לשאת עיוות תדרי… כאשר אתם אטומים ואוחזים בישן, בכעס , בפחד יש סגירות -ועיוות תדרי, כאשר אתם בוחרים לשחרר את הישן , את הדחוס, ומוכנים לצאת לדרך חדשה, תאי האור נבראים ומכילים את אור היצירה – הניצוץ האלוהי , בונים את המחשבה מתרחבים וגדלים ,כך נבראת מציאות חדשה זו בחיינו .

כאשר משחררים מחשבה שאינה מטיבה עמכם,נפתחים אתם למחשבה חדשה ובריאה חדשה. האם אתם אהובים , מוכנים לכייל עצמכם מחדש?

בממד החמישי , קיימת הלימה בן התודעה לגופים הנושאים את תודעתנו . אנו מגלמים את התדר אותו אנו נושאים . בממד השלישי רואים אנו את תדרי האור המקיפים את גופכם הגשמי . עליכם להבין כי אי ןאנו רואים אתכם כבשר ועצמות , אלה כגופי אור הרוטטים את צבעי אורות קרני הבריאה. לעיתים נראים אתם בתהודה נמוכה ולעיתים נראים אתם בעוצמות האור המפעימות אותנו . כאשר אתם אהובים , מתמסרים אל תהליכי התרחבות התודעה ופתיחתה, אזי היכולת שלכם להכיל את האור היא רבהיותר , כגופי אנוש דחוסים , אתם בעלי היכולת לאכיל אור רב בגופכם . רובכם סגרתם את מרכזי האנרגיה המובילים את האור אל כל חלקי גופכם , גופכם הגשמי הדחוס, במשך עידנים היה בהשרדות , וגם היום רובכם מזינים אותו ממקום זה. היו מודעים אהובים , לתזונה אשר אתם מכניסים אל גופכם . שוחחו עימו , מה הוא הנכון לו , שוחחו עימו , מה הוא המתאים לגופכם. כיום גופי האור שלכם . בעיר האור טלוס, אנו נעים עם גופי אור אורריים , וניזונים במתזונה אשר מעניקה לנ ואת היכולת לשמר את האור הרב עמו אנו נעים , אכן התזונה עודנה חיונית בממד החמישי , ולכן אנו מגדלים את התזונה שלנו בתודעת האור האלוהית , ומקפידים מאוד מי יהיו אלו אשר מטפלים בתזונתנו . ההזנה אינה מתבצעת כפי שאתם רגילים בעולמכם ,והיא אינה קיימת בסביבה בה אנו נעים . הסביבה נקייה מתזונה , והיא מתקיימת במקום ובזמן מסויים לכולם . החברה שלנו , מודעת לתזונה התדרית , אנ ומקפידים במיוחד עם הנשמות הצעירות המתגלמות בקהילהשלנו , במיוחד בתקופת הצמיחה ובניית מרכיבי גופוי האור הקריסטליים שלנו . ראו אהובים , אתם מאבדים את היכולות שלכם לר בממדיות כאשר אתם אוטמים את גופי הרגש ואת הגופים הפיזיים . היכולות הרב ממדיים שלכם נפתחים כאשר גופכם ניזון ומטופל כנדרש. ככל שתקפידו ותתרגלו את ההזנה הנכונה לגופכם , כן תחושו קפיצה קוונטית במסע הספירלי שלכם וביכולת הרב ממדית , אשר אט אט תתגלם בחייכם .

היכולת הרב ממדית שלכם , הינה היכולת לתחושת תדרי האור הגבוהים , אתם מכירים את הזרימה התדרית האלוהית , במושג ״אנרגיה״ כאשר ההטענה של יחידות האור מכילות את תמצית האלוהות , ואתם בעלי היכולת בפן הפיזי גשמי , להכיל אנרגיות אלו , הסנסורים בגופכם יהי ויותר ויותר רגישים . בלוטתהאצטורבל , הנוכחת במרכז המבנה של המוח האנושי , מביאה עימה כיום עוד ועוד מידע , והמדע מבין כי היא בעלת יכולות לפתח את חלקי המוח אל הנסתר ,וכי עבודת הופעילותה משתנות מאדם לאדם . החיבור לעין השלישית , ופתיחת החוש השישי , השמיעה העל חושית , התקשור האינטואיציה והיכולת למסעות אסטרליים . בלוטה זו תפתח , כאשר הגוף הפיזי מאוזן , ברמת התזונה התדרית – והיכולת של האדם להכיל מסה של אור הגבוההמ70%. רוב האנושות כיום נושאת מסה של אור בן 30%-50% וכל כן אצל רוב החברים בלוטה האצטורבל ֿ,עודנה אינה פעילה אצל רוב האנושות . גוף היסוד שלכם , המקיף את גוף הפיזי , בעלת יכולת לשאת מסה של אור רבה עד מאוד, כאשר בני האנוש אינם ניזונים מאור האלוהות , ומנותקים ממקור ההזנה , גוף היסוד שלהם משפע מכך , וכן גופם הפיזי. גופכם הפיזי אינו נועד להזדקן, או לשאת חולי , הוא נועד לשאת את אורכם במשך תקופת חיים ארוכה, כפי שהיו אבות אבותכם , נעים על הפלנטה במשך מאות שנים , כך גם אתםא הובים , בעלי יכולת זו. על מנת לשאת את גופכם , בקלות ובריאות מיטבית , יש לשא תתזונ התדרית , ולקיים את נשימות הפארנה , ולהזין את גופי היסוד באנרגית הליבה , הנעה ממרכז צ׳קראת המין . היכולת שלכם לכייל את גופכם מחדש, הנו בחירה שלכם . הכיול מתחיל מתוך משמעת פנימית לשינוי דפוסים ישנים , רבים מכם אוחזים בדפוס יםאלו , במשך מספר גילגולי חיים . אין זמן יותר טוב , מימים אלו לשחרר דפוסים ישנים , ולדאוג לגופכם להמשיך לנוע בבריאות מיטבית על פני הפלנטה הנפלאה שלנו . כפי שאתם , אהובים , חווים כיו למחדש, כך גםגאיה. היא נעה בין הישן לחדש, אי ןעוד מסכימה לאחוז במרכזי האופל המתקיימים עליה. ועל כן שינוי יאקלים רבים בפלנטה , כבר באים לידי ביטוי . הכיול החל. אני , מזמין אתכם , בני למוריה , בני האור , אתם אשר הגעתם ובחרתם להתגלם על פלנטה זו , עוד לפני מאות אלפ ישנים , אתם אשר בחרתם לנוע עם גופי האור ותודעת האלוהות , להגיע ולקחת חלק בלמידה המשותפת , אני מזמין אתכם למעגלי טלוס למוריה, ללמידה משותפת עימי ועם אחוות בני טלוס למוריה. לשאת את תהודת הלב, ולצאת אל מסע הלמידה המשותף . הכיול כבר החל – כל שעליכם לבחור הוא , האם אתם מעונינים לקחת בוחלק ? הנני הכהן הגדו לאדמה ,נושא את תדרי ליבי אל לבכם המקודש – לריפוי התמרה וכיול מחודש. מבורכים אתם . אדמה. (תוקשר ע״י אייל תסגל 27.1.2018)


124 צפיות
bottom of page