top of page

החיבור לייעוד האישי שלנו בתקופת עידן הזהב


 

היעוד הינו חלק שבו הנשמה מגיעה עם דרכה הייחודית לארץ. אכן כאשר הנשמה מתבוננת מחדש בכוח הבריאה שלה, ומכינה את חייה הגשמיים בגלגול החיים הנברא היא מודעת לכל האיכויות וכן לכל השיעורים אשר עימם היא בוחרת להתמודד שוב לאחר שחוותה גילגולים רבים כל כך, ליטוש נוסף במטרה להצמיח את הנפש, במטרה להגיע להתעלות הנפשית בחיים הגשמיים.

עם הגעתכם לארץ, השכחה נופלת על נשמתכם, עיניכם נעצמות ואתם שוב מגששים באפלה, נפגשים עם חברים עימם קבעתם להיפגש, משחקים את המשחק, ללא החיבור לאלוהות, עד אשר נשמתם בוחרת כי זהו הזמן להתעורר, זהו הזמן לפרוץ, כל נשמת אור בוחרת בזמן הקצב שלה על פני החיים לפרוץ ולהתעורר לעבר ההארה, ואכן יש נשמות כי אינן מתעוררות כלל וממשיכות ליצור לעצמן את האשליה של החיים הגשמיים גם לאחר המוות וההפרדות מגופן הפיזי, אך יש נשמות שעם המעבר בתעלת האור חוברות חזרה לרצון האלוהי ומגיעות שוב להארה.

אתם יקירי הגעתם לשלב הנוכחי בו אתם התעוררתם, בחרתם מתוך מודעות. השלב בו אתם בוחרים לצמוח עם האור למען ההתעלות בגלגול הנוכחי בחיים הגשמיים הארציים הללו, לפיכך עליכם להתבונן מחדש בייעודכם, לפיכך עליכם להיזכר בבחירה מתוך החיבור לאלוהות מתוך החיבור לבורא מתוך המקום שבו יש באפשרותכם לבחור מחדש את המסלול וייעודכם בזמנים הללו.

אכן יקרים ייעוד הינו הבחירה בה אתה מגשים את תבונותיך ואת ידיעותיך מכל הגלגולים אותם עברת, ליישם את החמלה היצירה מתוך הרצון האלוהי שלך, הנשמה מוצאת את תפקידה במשחק האלוהי, המשחק אותו כולנו משחקים, בתפקידים שונים, בימים אלו בזמנים המוארים יש באפשרותכם להגדיל את כוח היצירה שלכם, מתוך הנתינה, מתוך האהבה, ובכך להשפיע על המעבר של הפלנטה לעולם אנרגטי חדש. יש באפשרותכם לבחור מה תפקידכם, וזאת על ידי כניסה לליבכם המקודש, למקור הניצוץ האלוהי ולבחון מחדש את עצמכם בנקודת הזמן בו אתם חיים, נקודת זמן אשר תשנה את מסלולכם האישי, נקודת זמן אשר תשנה את נשמתכם ואת הנשמות המקבילות אליכם. הבחירה של הייעוד משפיעה על כל הנשמה, עם החיבור הנכון והחיים מתוך איזון וחיבור לאלוהות אתם מעלים את כל נשמת האם שלכם ובכך מאפשרות לכל המקבילים שלכם להגיע להתעלות.

עם הגשמת הייעוד, הנשמה מתרחבת ומגיעה לאחדות עם הבריאה. הווייתכם, הישות האלוהית, יוצרת יחד עם הבריאה את היש מתוך האין, יוצרת חברה אנושית חדשה המרכיבה ומכילה רטטי אנרגיה אשר לא היו קיימים מזה עידנים על פני הפלנטה. עליכם לזכור יקרים כי ייעודכם הינו פריצת הדרך להארה של רבים נוספים, וכי ייעודכם האישי הינו חלק נוסף בשלם, אכן ימות המשיח, הזמנים מואצים, מקבלים משמעות שונה מאשר הכרתם בעבר, נשמתכם מתפקדת במספר מימדים מקבילים בו זמנית ואתם חיים במימד החמישי מול השלישי, והצמיחה תמשיך ותואץ אף יותר.

עם הגשמת ייעודכם והחיבור לאלוהות ייעודכם ימלא את החללים אשר הינו נדרש למלא, האתגרים ימשיכו לעלות מולכם, עליכם להבין כי האתגרים הינם השיעורים אשר עולים ועימם אתם ממשיכים לצמוח. האם השיעורים מסתיימים? כאשר אתה נושם את האלוהות, מתבונן, חי נושם ונוהג בדרך האלוהות – הנך מאסטר. פניכם לשם, כל אחד ואחד בדרכו הוא, הגשמת הייעוד מובילה למטרה הנבחרת.

המטרה הנבחרת שונה אך דומה בין בני האור. זה הזמן יקרים לחבור לייעודכם החדש, ייעודכם אשר אתם נולדים מחדש למען הגשמתו, בימים הללו בו חברתם למשפחותיכם, לזיכרונות, לצפנים, אתם נוגעים בעשייה, חשיבותה רבה בעולמינו, משימתכם רבה היא. אנו אתכם מלווים בכל דרך, אנו רואים שומעים נוגעים מלטפים, המשיכו את צמיחתכם, פעלו בשיתוף, נתינה מליבכם הלמוראני, ומתוך האהבה, שלכם אדמה. (תוקשר על ידי איילת – טלוס ישראל )

11 השלבים למציאת הייעוד.

1.כתוב מהם רשימת הכישרונות שלך, תחומי עניין, ומתנות (אתה יכול או לא יכול להשתמש בהם). כתוב על אחד שהיית רוצה לטפח.

2. מה הם הדברים שאתה אוהב לעשות כאשר יש לך זמן? ממה אתה נהנה?

3. מה הם הדברים שאתה רואה שאחרים עושים ורוצה גם אתה לעשות עם הזמן, מה יכולה להיות העבודה "המושלמת" או הקריירה בשבילך?

4. כתוב על חוויה רוחנית משמעותית שהיתה לך ואיך זה משפיע על החיים שלך.

5. מה אתה חושב או מרגיש שיהפוך את המשפחה, הקהילה, או את העולם למקום טוב יותר?

6. כתוב את העתיד הכי מרגש שאתה יכול לדמיין לעצמך.

7. רשימת השיעורים שחזרו מספר פעמים בחיים. כתוב על אלה שהם עדיין בתהליך.

8. מה אתה יכול ללמד אחרים שנמצאים צעד אחד מאחור, העוברים אתגרים דומים?

9. אילו מחמאות אתם מקבלים? השתמשו בדמיון שלכם ולחקור כיצד תכונות אלה יוכלות להעצים אתכם.

10. אילו דפוסי התנהגות מילדותך שאינם משרתים אותך יותר ממשיכים להתקיים בחייך הבוגרים? התבונן כיצד עם שחרור הדפוסים אתה מרפא עצמך.

11. להתפלל או לעשות מדיטציה ולבקש את אלוהים, מורה רוחני, מדריך, מלאך, או אדם חכם לתת לך תובנות לגבי המטרה הרוחנית שלך. לראות, לשמוע או להרגיש תשובות אשר יכולות לבוא אליך. תובנות, חלומות, חלומות בהקיץ, וכו ' כתוב אותן.


23 צפיות
bottom of page