top of page

להבת ההארה בשאסטה


 

ההר לוקח אותי פנימה , אל עיר האור טלוס. בשער הנפתח לפני , אני צועדת על אבני בזלת אשר מאירות לי את הדרך , אל עיר האור טלוס. אני אינני לבדי , שערי טלוס נפתחים ומשפחתי מחכה לי …חשה את צ׳קראת ליבי מתרחבת דמעות היהלום זולגות לי על פני .

אני נכנסת פנימה. אור רב שוטף את פנים החלל בו אני נוכחת . אני רואה את אבי ומורי הכהן הגדול אדמה.

במסע זה התמסרתי שוב אל הרוח הגדולה אשר קראה לי , הגעתי אל שסטה , עם ידיעה כי אני מסיימת את שנת ה7 שנים וכבר יוצאת אל שנתי השמינית .

המתנות לא אחרו לבוא, וזכיתי לקבל חניכה עצומה של אור אלוהות רב אשר נכנס אלי . שם על מיטת הטיפולים בביתה של ויקטוריה, זכיתי להתחברות של כל גופיי נפתח בפני ראיית האחד האין סוף , חזיונות של עבר הווה ועתיד , וכניסה מאסיבית של אור האלוהות אל גופיי, צוורי נמתח לאחור , המוח כולו עבר התמרה, והאור נכנס ונכנס, חשתי את צ׳קראת הלב , נפתחת שוב ומתרחבת עוד מעבר למוכר, לצידי בסיס המיטה עמד צוות מטפלים ואדמה, הרגיעו תמכו בכל התהליך העצמתי . המסה התדרית אשר הכילה את גופיי , מלאה אותי , בדומה לתהליך אשר עברתי לפני 7 השנים על ההר. הבנתי לאחר מכן , כי הטעינו אותי והכינו את כל גופיי לקראת ה7 שנים הבאות .

התמסרתי , התחייבתי ודמעות של אחדות שלווה ואהבה ליוו אותי בתום התהליך . יודעת את שליחותי עלי האדמות בזמן הזה.

רואה את משפחתי מעיר האור טלוס, וליבי הולם ונפתח , והם מלווים אותי היום לקבל את קוד להבת ההארה.

אנו מרחפים מעבר למרכז העיר מעבר ללהבת התמיד , הלארה אל רובד מקדשי הידע החכמה וריפוי . השער הקריסטלי נפתח ואני רואה את כל מקדשי הלהבות המקדושות . מקדש להבת הרצון האלוהי – מקדש להבת החכמה האלוהית – מקדש להבת הריפוי והאהבה , מקדש להבת הטרנספורמציה ומקדש להבת התחייה והנה מקדש ההתעלות . וכן אני רואה את הלהבות הנוספות להבת הטורקיז- להבת הזהב- ההרמוניה – להבת האחדות – להבת מז׳נטה- התרגשות רבה מכל הוויתי , מגיעה אני אל מרכז של כל מקדשי הלהבות , מתבוננת מסביב ורואה את כל בני טלוס ועוד הוויות שונות בגופים שונים אשר נכנסות ויוצאות מהמקדשים , העבודה התדרית מורגשת האנרגיה כה גבוהה..

שביל נוצץ ובוהק נראה לפני , את מוזמנת ללכת בשביל זה , נאמר לי . אני חשה כי עוטפת אותי גלימה שקופה אשר קוי אור עדינים זורמים דרכה, היא חיה ופעילה הגלימה. חשה את גופי הקריסטלי מתרחב ומהדהד רכות ואהבה. חשה שלמות .

אני רואה את אדמה לצידי ואנו צועדים בשביל המיוחד. צבעי הלהבות שוטפות את המקום , קרני אור נוצצים ומלאכים רבים מעופפים ויש אשר צועדים , אוירת חגיגה ושמחה במקום הייחודי הזה, מקום טהור.

הנה לפני , בוהק וקורן , מקדש ייחודי , מבנה קריסטלי עצום של פרח הלוטוס , וכל עלה כותרת של הפרח מורכב מחלקיקי יהלומים זוהרים , חלקיקים חלקייים מרכיבים והאנרגיה עוברת בכל עלי הכותרת , לבי שוב נפתח אני חשה התרגשות בכל גופיי , ממרכז הלוטוס יוצא אור נוצץ לבן המכיל תכלת עדין וזהב.

״בואי נכנס״ , אדמה אומר, ״זהו מקדש להבת ההארה״.

אכן, בחודשים האחרונים שוחח איתי אדמה רבות על תדר ההארה, וכן מסע זה קיבל את תדר ההארה . אנו מתקרבים ואני רואה שער קריסטלי נפתח לפננו .

מקבלים את פנינו כהני המקדש, כהנים הלבושים אותם גלימות , התואמות את הגלימה הייחודית אשר מקיפה אותי . אני חשה את האנרגיה הטהורה האלוהית . לפני הכניסה עומדים שומרי המקדש , מבקשים ממני להכנס לתא בו מתבצע איזון תדרי לגופי ובדיקה על כוונתי הטהורה, עם הכניסה למקדש זה.

אני נכנסת לשרוול אור , נושמת עמוק ועוברת את התהליך ההטהרות. ״את מוזמנת להכנס למקדש״ , נאמר לי .

אני נכנסת ורואה לפני חדר אשר בנוי כעלה לוטוס הוא רב ממדי ובעל צורה ייחודית , עם העמקה אל מרכז הלוטוס אני חשה את תדר גופיי עולים שוב, נכנסת לנשימות עמוקות , וממשיכה הלאה פנימה . אדמה מוביל , סביבנו פמלית כהני המקדש, ובמרכז לב הלוטוס הנה היא לפני , להבת ההארה!

גבוהה ותמירה , נוצצת מאור היהלומים , בבסיס הלהבה יש חלקיקי יהלומים , המרחפים באויר בסיקרולציה מעגלית , והם עולים ועולים עד אשר מתמירים עצמם הופכים לאור ענק, לבן תכלת זהוב.

אני נושמת פנימה עמוק , נושמת פנימה ומתרגשת . והנה מגיעים לפננו שני כהני המקדש. אלהים ארקטורוס וויקטוריה והם עומדים בבגדיהם הזהובים ואור נוצץ מכפות ידיהם מעינהם התכולות וצ׳קת הכתר והלב. וסביב ללהבה עומדים גם המסאטרים הנעלים .

אני נושמת עמוק בהתרגשות מרובה, ויקטוריה וארקטורוס שולחים את קרני האור אל ליבי , כל גופיי סופגים את האור הנפלא והייחודי , אני נושמת עמוק , נושמת פנימה את הלהבה.

ונוכח גם סן ג׳רמיין ופורשייה..

המאסטרים הנושאים את תדר אור ההארה, מסבירים לי :

״להבת ההארה, מגיעה לכל אותם בני אנוש אשר עברו בשערי ההתעלות , בדרכם ובמסעם עלי האדמות להבנה זו הינה ייחודית ומכילה תדרים גבוהים מיתר הלהבות המקודשות , תדרי האלוהות הזכיכים אשר מרכיבים את כל היהלומים בלהבה זו הגיעו ממקור הבריאה האחת .

המקור הוא אשר מטעין את להבה זו והחיבור הישיר אלי מתבציע מהמקדש בטלוס , קרני ההארה מגיעים לבני האנוש אלו אשר זוכים לקבל הארה וממנה יוצאים הם בשליחות נעלה עלי האדמות , ובהתמסרות ללא תנאי , להפצת האור , מליבם המקודש.

עם ההארה , כל תא ותא בגוף המועמד , זוכה ליכולת לנועה מעבר לגשמיות הארצית ולהביא את אור האלוהות להגשמה ארצית . להבת ההארה , הינה עצמתי מאוד ולכן אינה מגיעה לכל מועמד , ברגע שנגעת בלהבה זו חייך הארציים לאולם לא יהיו כפי שהיו .

רוב בני האנוש עלי האדמה אינם בעלי היכולת להכיל להבה זו , על כן היא מגיעה לפרים בודדים בזמן הזה.

עם התעוררות האנושות , ואיזון הפלנטה , קרני הלהבה יפוצו למרחבי האטמוספירה ובכל נשימה האנושות תנשום את רטיטי האלוהות , יחד עם יתר הלהבות המקודשות , אזי הפלנטה תדר את אור האלוהות של תודעת הממדי הגבוהים .

אהובים אתם על אשר נושאים אתם את תודעתכם פתוחה ובוחרים אתם לצאת אל השליחות האלוהית האין סופית שלכם .

אלוהות אנושית זו , הינה השער בה פלנטה ארץ תתעלה וכן כל מערכת השמש עם התעלות הפלנטה כוכבים רבים אשר נאטמו ונסגרו שוב ייפתחו בפניכם ותוכלו ליצור תקשורת מחודשת עם בני סריוס ונוס הפליאדים כוב הבית מו , התקשורת תתקיים בקלות וטבעיות כפי שאתם היום בתקשורת והתניידות בין היבשות השונות בפלנטה .

אכן אהובים , יום חג הוא זה. אנו מברכים אותך איילת , על הגעתך למקדש ההארה , ושוטפים אותך בקרני היהלום …עכשיו..״

אני חשה את אור הלהבה שוטף אותי וחלקיקי אור קטנים של יהלום נכנסים ונטמעים בכל הוויתי וכן בכל גופי , עוד ועוד חלקיקי יהלום מאירים את גופים אני חשה אותם בכל מקום ועמם אור עצום שוטף אותי , אהבה בליבי , תודעתי אחת עם הבריאה, רואה אני את האחדות האלוהות בכל .

הצמחייה, בבעלי החיים , באנושות . רואה אני את החיבורים בן העולמות , את הזרימה המתרחשת בכל מעגל האנוש הנושאים את תדועת האור והאהבה.

רואה אני את אחדות ערי האור עם ערי האנוש מחוץ לפלנטה , ומעברים קלים ביננו , רואה אני את החיבור עם כוכבי האם ותקשורת חוץ גלקטית , כה פשוטה וברורה.

אהבה , הכלה, קבלה , אן אלו רק מילים , תדר חדש הנכנס אל הפלנטה ונטמעה , אצל ילדים , מבוגרים בני אנוש, הפלנטה כבר מתעלה.

דמעות היהלום שוטפות את פני , לבי פתוח לכל הודיה הודייה הודייה.

חשה את אדמה לצידי , ומודה על הזכות .

נושמת את קרני ההארה אל גופי אחת אני עימם .

הנני אוהלת ,( דצמבר 2017 שסטה,איילת סגל )

 

להשמעת המדיטציה באודיו :

225 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page