top of page

מסע ייחודי אל עיר האור טלוס- פלנטה ארץ לאן?


 

נושמת אני את קרן ההתעלות הלבנה בוהקת, צועדת עם רגלי באדמת הדרום , אדמת חול צהובה, השמיים הפתוחים התכולים נושקים אל האדמה באופק, אחד הם .

נעה במרחב ורואה אתהשער הרב מימדי נפתח , אני פוסעת דרכו וחשה ברגלי את עמק השפע הנפלא, אשר בעיר האור טלוס …

מתבוננות ורואה שדות ירוקים עם פרחים בשלל הצבעים , נושמת עמוק את הרכות והנה מגיעים לפני הכהן הגדול אדמה ..אבי ומורי נרגשת וחשה את ליבי מתרחב גובהו הוא רב, וגלימה תכולה עוטפת אותו , בסנדלי זהב הוא צועד,

מתבוננות עמוק אלי תוך עיניו גופו האורירי … ומשוחחת טלפתית איתו …

מחבק הוא אותי ועוטף אותי כביתו, באהבה, ברכות מוגנת את ביתי .

אנו הולכים ל״משרדו ״ יושבים בחלל ענק עם מסכי קריסטל סביב , ומרכז ״בקרה״ מסכים אלו אנו מודדים את רמת האנרגיה ותהודת האור של האנוש מעל פני הארץ. אנו יכולים לראות מתקיים מימד השלישי בשיא דחיסותו , והיכן המימד החמישי כבר נושק מתהווה ומתגלם .

המסך לפתע מראה לי את האירוע במירון -אני רואה סביב החברים אור ורוד וזהוב, אנו רואה את הוויות האור שלנו ,גופנו הפיזי אינו קיים , אני רואה אור עצמתי בוקע מהקריסטל ממעמקי המירון , ועולה מעלה אל האין סוף …את השערים שנפתחו ואת החברים מכוכבים אחרים נוכחים עמנו , רואה אותם בהוויתם.

האם המישור הפיזי נעלם ?

״אתם אהובים הייתם בממימד החמישי -התהליך של טיהור הגופים ההכנה המקדימה, הלב שנפתח ואחדות הלבבות היא זו שהעלתה אתכם לממד החמישי״.

מדוע אני רואה אצל חלק מהאנשים אנרגיה אפורה המקיפה אותם ?

״כאב רב שוחרר ברגעים מסויימים אצל חברים , אשר ליבם נפתח והתודעה עלתה , השיחרור היה מאוד מהיר ,ובגוף הרגשות הם חוו כאב.

מפגשים מסוג זה של כוונה משותפת , ורצון הנשמה לתמוך בתהליך הריפוי וההתעלות של גאיה הינו בחירה מאוד גבוהה של הנשמה.

קיימים בעולם מקומות בעלי תדרי חמישי הנושא בתוכו את מהות ההרמוניה , אהבה, אחדות ושלום פנימי , כך הר השסטה אשר מהוו גלגול פיזי של אנרגית המקור , מעגן בתוכו את תדרי האור האלוהיים הגבוהים מהחמישי ואף יותר.

כן קיימים פורטלים נוספים בפלנטה המעגנים תדר כה גבוהה.

אך רוב הערים הגדולות , נושאות תדרים של דחיסות ותודעה נמוכה , מהמימד השלישי .״

אני מתבוננות במסך נוסף ורואה אנשים חלקם ניתן לראות מבעד למסך עם אפרוריות סביב להם , חלקם עם צבעי הלהבות השונות חלקם נושאים עימם אגו המנהל את חייהם , חלקם לומדים למתנו .

״האגו אשר הגיע , לאחר נפילת התודעה , הגיעה להגן עליכם . גילגולים רבים בני האנוש הזדקקו לשרוד בדחיסות מרובה, ועל כן במהלך גילגולים אלו הוא גדל ואצל חלקכם הוא עודנו משרת ואוחז.

ראי את האנשים הללו , את חלקם את מכירה…״

מתבוננת מבעד למסך ..

ואני רואה כיישות נפרדת או נוספת ליישות שלהם , וגוונה כהה. אני מבינה כי האגו הוא אשר מנהל אנשים מסויימים , גם אם הם עוסקים בעולם האור …האגו הרוחני הוא מהטל בהם ובאנשים סביבם .

״ראי ביתי , בני האנושו אשר התעוררעם זכרונות אל האור ועודם פועלים מתוך האגו האישי שלהם למען הישרדות אנושית , יחוו חוויה של נפילה נוספת . על האנוש המחדש , הוא אשר נושק אל האלוהות ושערי האור פתוחים בפניו לדעת למתן ולשחרר את מקום ההשירדות ולשחרר את האגו אשר הנחה אותו זמן כה רב.

בתהודת המימד החמישי אין האגו נוכח כפעיל , האחדות וראיית האחר , היא המובילה הרכות ושפת הלב. האגו מעוניין שישמעו אותו , ועל כן פועל הוא בכל הדרכים הדרמתיות המעניקות את האפשרו לנוכחותו . האגו מפעיל אתכם פעמים רבות להתבטאות דרך מוניפולציה רגשית . או כוחניות …

במקום ללא אגו ניתן להרגיש את רכות הנשמה , את האפשור ההכלה,צניעות .

תודעת הממד החמישי מתגלמת בבני האור אשר למדו לאזן את האגו בתוכם . לאנושות עוד דרך , למידה ותרגול .

התהליך מתרחש , ואנו מתבוננים בכם , ועולים מעל פני השטח לתמוך ולעזור, כיום נולדים בפלנטה מורים אשר נבחרו להוביל את האנושות , אלו אשר יהיו מאוזנים יוכלו להמשיך בשליחותם .

אלו אשר ייצאו מאיזון , עם תפקידים ייסגרו וינותקו ממקור הבריאה . חלקם לא יידעו זאת לעולם וימשיכו להתנהל כמי שנושא אור הוא , אך עצמת ההובלה תעלם .

חוקי הייקום מאוד ברורים בעולמכם , כפי שהם ברורים בכל עולם גשמי וכוכב ארץ אינו היחיד.

כוכב עשיר ביופי ייחודי עד מאוד, באוכלוסייה מגוונת מעל פני האדמה ובמעמקי גאיה.

אכן כוכב אשר בית הוא לנשמות כה רבות . להוויות אור לדיוות הטבע…

על כן שמור ומוגן הוא .״

אני רואה עלפני המסכים את הטבע היפה הסובב את הפלנטה , רואה את ערי המליון מתרחבות עוד ועוד ונוגסות בטבע .

אדמה קורא אותי ואומר: תהיה עצירה בנושא הבנייה המאסיבית ושינוי במרכיבי הבנייה. בעשור הקרוב, יתרחשו מספר אסונות טבע אשר את הבנייה העצומה של האדם גאיה תשבש, היא לא תסכים יותר, וזקוקה היא לשטחים ולאחוז שטחים הפתויםעל מנת לחקיים את המזאזן הארנגטי שלה

על כן , בני האנוש המוארים , נקראים בימים אלו לתמוך בגאיה ולעזור לה . על כן מפגשים רבים נעשים לעסוק בנושא זה , גם עם ראשי המדינות שלכם . ״

רואה סביב לי את המסכים , רואה את האנושו האור והפוטנציאל להגשים את תבונות המימד החמישי ורואה גם את המרחק אשר נותר בן האנושו בו . שרידי ההשרדות אשר עודם טמונים בו , עמוק ובאים לידי ביטוי בדרכו , מחשבתיו השונות , מעשיו.

חשה אל ליבי נסגר וכואב…האם נצליח להתעלות כמין האנושי ? האם נצליח הפעם לא להכחיד עצמנו ?

אדמה , מושיט את ידו לידי , אוחז בי , ואני חשה את זרם האור עובר בתוכי , ליבי מתרחב ומתעצם . ״בואי ביתי וראי ,״ הוא מראה לי על מסך נוסף בייקום רחוק עד מאוד , כוכב מבערכת שמש הדומה לשלנו , כוכב הדומה לארץ,אני מתקרבת ורואה , ערים יפיפיות הבנויות מבתי קריסטאל וצמיחחה עוטפת אותם , אני רואה בני אנוש וכלי רכב כמרכבות שקופות יוצאות כל אחת בנתיב שלה לייעודה. אני רואה נהרות נקיים ואגמים נוצצים ואוקיינוסים ועולם החי חוגג ..דולפינים ולווינתנים רבים , וצלילים נעימים לאוזן , קלות באוויר..

כיצד הם מתקיימים ? האם לכולם יש שפע ?

״ראי ..הוא מקרב את התמונה, בני האנוש נראים מאושרים , בריאים , יפים , קיימים מרכזי אור פתוחים ללא עלות לתמיכה בגוף הפיזי – רגשי – מנטלי – אתרי והם כולם הולכים לעבודה, מאוזנים בנפשם , כל אחד לפי תחום ההכשרה שעבר על י החיבור ליעודו שבחר. זמני העבודה מאוזנים גם הם .

והתגמול הוא אינו כספי , והמזון בשפע…השפע בכל מקום . ״

כיצד מתנהלת הכלכלה אם אין את תודעת הכסף ?

״שאלה נפלאה.. תודעת השפע אנה מתבטאת בכסף חומרי כפי שמפעיל בזמן זה את הפלנטה ארץ.

בכוכב זה תודעת השפע מתבטאת בכל , מבנה המחשבה הוא אשר יוצר את השפע, הפשע מתחיל בתכינו , כאשר אתה בהויתך נושא כאת תהודת האהבה, השמחה האמונה , תדרים אלו נושאים בתוכם את השפע האלוהי , ועל כן הבחירה היא חופשית וכל אנוש בוחר כמה אנריגיה הוא מוכן להעניק מעצמו לעצמו ולכל לפעילות חיצונית ממנו והלאה הנושאת את תודעתו הייחודית הלאה.

בתמורה לאנרגיה שגוף אור נותן מעצמו הוא מקבל ,את אותה תהודת אנרגטית חזרה המתגלמת בגשמי בצורה אחרת . תודעת הממד החמישי הינה אחרת בנושא השפע.

זהו אחד השיעורים העצמתיים אשר עליכם בני האנוש ללמוד.

השפע מתגלים בגלים אנרגטים החוזרים אלי האדם..תודעה היא בריאהת המחשבה ויצירת תאי האור אותם אתם מפעילים ממחשבה למעשה.

אתם הבוראים , אתם בעלי היכולת לפתוח אצלכם את צינור השפע או לסגור. כאשר אתם ניזונים מקורבנות , מתחושת הישרדות צינור השפע נסגר.״

נושמת עמוק ומבקשת לראות את מוסגות החינוך , ורואה ..וליבי נפתח

אין חדרים הסוגרים את הילדים בתוכם . החופש מרחבים פתוחים , ויכולת בחירה .

למידה תוך כדי התנסות חומרית רוחנית איזון בן הגשמי לרוחני.

נושמת עמוק ודמעות זולגות מעיני . פלנטה ארץ בהתהוות , פלנטה ארץ בלמידה. הזמן אינו קיים ..אנו בתהליך של התעלות , עוד ועוד נשמות המתעוררות נזכרות והן אשר יתמכו בתהליך.

עוד ועוד נשמות מחפשות תשובות , את הדרך , נושמת עמוק ורואה את המסע הגשמי בפלנטה ארץ העשור הקרוב משמעותי כל כך לבחירת האנושות את דרכה.

העשור הקרוב משמעותי כל כך , והישן משתחרר מהפלנטה , אותה אנרגיה דחוסה של שליטה של שיעבוד, של קורבנות של כאב.

אוחזת בידו של הכהן הגדול אדמה, וחשה זרם אור עצום עובר אלי , חשה את גופי נמתח מתעצם מתמלא. ליבי נפתח ואהבה ללא תנאי עוטפת אותי ברכות בשמחה.

״אהובים אתם , בני האנוש בני האלוהים , מתבנונים אנו ורואים אתכם מבעד למסכי הקריסטל , אנו אחד , ללמידה משותפת , אנו אחד לצמיחה ולהתעלות הפלנטה ולהארת מערכת השמש כולה והייקום , האור המאיר את לבכם בוקרע הוא במערכת השמש ואורכם מופץ אל ייקומים מקבילים , רשת התודעה האלוהית ערה לשינויים , היו מודעים כי אתם חלק ממרחב אחד המקיים קשרים תדריים בן עולמות . היו מודעים אהובים לכך שאתם בתהליך של התעוררות אל אלוהתכם . ואלו הימים , ימות המשיח , עליהם שובר בימים ההם .

מסה קריטית של בני אור , לוקחים חלק מרכזי בתהליך ההתמרה הפלנטרי.

היו מוכנים לצאת אל השלב הבא, ואנו אתכם בתמיכה מלאה.

אכן צופים אנו בכם ושולחים לכם את מלא התמיכה , היו ערים ללבכם , הוא הסמן העיקרי שלכם , היו קשובים ללמידה הפנימית ולשיקופים החיצוניים . היו ערים ! הנני מברך אתכם אדמה״

מוכנה אני לצאת אל המערכה הבאה – בוקר טוב עולם – פלנטה ארץ

בוקר טוב בני למוריה האהובים – אתם הנושמים מליבכם , ובאומץ רב נושאים את שפת האור עלי האדמות למוריה ערה יותר מתמיד ומעירה את שליחה לזמן הזה!

shalom!


127 צפיות
bottom of page