top of page

השנה השביעית לשליחותי ״הפצת תדר למוריה, מעיר האור טלוס״


 

יום ראשון -18/2/2017- תחילתו של מחזור חדש – 7 שנים של קדושה.

הכהן הגדול אדמה הוא, אשר בכל שנה מדייק אותי מהו הזמן הנכון לי להיות בהר , ללמידה משותפת והכנה לשנה הבאה.

במהלך השנים האחרונות הגענתי בחודשי דצמבר היפים , ההר כבר מכוסה שלג והשהייה עם עצמי בהובלתו והנחייתו של אדמה , דייקו אותי במסע , הכינו אותי לשלב הבא כמפיצת תדר טלוס למוריה.

התהליכים אותם אני חווה בהר עצמתיים הן הגופי הפיזי והן בגופי האור הקריסטלים עמם אני נכנסת אל עיר האור טלוס. המפגשים עם בני המשפחה מעיר האור טלוס, ועם המאסטרים , מפגשים ללמידה והקשבה, לפתיחת הדי אן אי , ופתיחת צפני הזכרון , העלאת תדרים ועיגון תדר למוריה בהוויתי הפיזית הגשמית .

משנה לשנה , הרב ממדיות מתעצמת , היכולת לנוע ללא גופי הפיזי מרגשת ומעניקה לי חופש מהדחיסות של מימד תודעה שלוש.

ההר פותח את ליבי כפי שבאף מקום בפלנטה לא מתרחש, והמפגשים עם חברים הגרים בעיירה שסטה המנומנמת , מדוייקים , כל מפגש מעלה בי התעוררות ולמידה , כל מפגש מעניק לי את ההבנה כי אחי בני למוריה סביב לי . ואנו יחדיו בשליחות עלי האדמות .

כך השנה , עם סיום שנתי השביעית בטלוס למוריה , קבלתי את הקריאה להגיעה אל ההר , בדיוק מרבי להגעי להר , ביום הולדתי , לפני 7 שנים , באותו היום בו חיי השתנו .

יום זה חקוק בתאי ומהדהד , ביום זה השמש יצאה לאחר שבוע של שלגים וסופות , ועליתי על ההר , שם חויתי את ההארה. שם פגשתי את הכהן הגדול אדמה, את המלך והמלכה מטלוס ויצאתי להתחייבות בשליחותי עלי האדמה.

הנה שוב הקריאה מדוייקת להגיע ביום הולדתי .

ואני מתמסרת , איך העשה זאת ..עבודה, ילדים שיגרה..מבקשת את עזרתו של אדמה בהגשמת הקריאה.

אני יודעת כי מסע זה יירקום את הפתיח ל 7 השנים הבאות , שנים בהם תהודת טלוס למוריה בישראל ובעולם תתעבה ותפתח לבבות , תתמוך בבני האנוש המתעוררים לעידן החדש. עידן של אור , אהבה חמלה אחדות . יודעת אני , מהם המשימות הארציות העומדות לפני , אדמה מראה לי ומסביר במפגשים שלנו עם מועצת עיר האור טלוס.

כך אני מקבלת את הקריאה להגיע אל ההר ביום הולדתי .

אנו אשר צועדים במסע זמן רב , מודעים לשינוי המשמעותי שחל בנו עם קפיצה בתהודה ובסיום מחזור אישי של למידה.

פעמים רבות עם סיום המחזור האישי , אנו מסיימים קרמות עם הסובבים אותנו , אנו משחררים אנשים שליוו אותנו תקופה מסויימת , אנו מבצעים סגירות..אשר מעניקות לנו את השיחרור וחתימת סיום מחזור זה, וכעת אנו פתוחים לעבר מחזור החיים החדש.

המחזור החדש, הנו מעגל ספירלי חדש אשר בו אנו חווים את הלמידה. על מנת לסיים מחזור שכזה , עלינו לקחת אחריות ומודעות מלאה בכל רגע ורגע במהלך היממה.

על מנת לסיים מחזור אישי , עלינו ליישם את הלמידה בזמן אמת , במצב מאתגר העולה שוב , אך הפעם הוא אינו מפעיל אותנו

על מנת לסיים מחזור ולפתוח במחזור חדש, עלינו להיות נקיים וטהורים , בחשיבה – מילה- מעשה.

כך עם סיום המחזור של השנה ה7 שלי נפתח מחזור חדש, והנסיעה להר היתה היום הראשון לשנה השמינית בה אני צועדת בטלוס.

על מנת להגיע להר מוכנה , הכנתי עצמי במספר מישורים , ליכולת להכיל את התדרים הגבוהים אותם אני אקבל.

תזונה , שחרור רגעי , ספורט לחיזוק הגוף, והתבוננות עמוקה בשיעורים שליוו אותי וזהו הזמן לשחרר.

מתנה נוספת שקבלתי במסע זה הוא את הצטרפותו של בעלי למסע.

עד היום הוא לא התעניין ולא הביע רצון כלל לנסוע לשסטה.

יודעת היום כי גם הוא ביצע קפיצה תדרית בשנתיים האחרונות , ולכן זהו הזמן שלו – ההר קרא לו .

הגשמת זוגיות בהר היא מתנה , אשר ניתנה לי הזכות להגשמתה.

הנסיעה לשסטה אורכת יומיים ארוכים , ואנו מגיעים להר בשלוש לפנות בוקר,

לבית מכיל ואוהב, אני כבר נושמת אחרת , אני בבית – הודייה.

הדיוק משמח את ליבי בכל פעם מחדש, יום הראשון בהר מאוד משמעותי , הסנכרון התדרי , בין הישן לחדש, מתבצע , ומומלץ לעזור לו בבצוע. כך אני תמיד פותחת את המסע בשסטה עם ההכנה במעיינות סטיוארט המכילים מי , סיליקה, מיוחדים עם מנרלים החיוניים לגופנו .

ואנו יחדיו במעיינות . הטהרות , הטהרות , הטהרות .

כל התאים נפתחים , מאיצים את תהודתם , סובבים בתאוצה , הראייה הרב ממדית נפתחת , הגוף יכל להכיל את האור הרב הנמצא בעיירה שסטה.

פתיתי השלג יורדים ברכות מכסים שכבה ועוד שכבה , הדממה ניכנת בכל מקום . הרחובות שוממים , ההתכנסות פנימה..

שלווה אופפת אותי ואני בביתי המוגן בשסטה.

אני הנני איילת , בת למוריה.

חשה את גופי מחוברים אחד עם הנשמה, אין פיצול גופי הרגש מאוזנים אהבה , אהבה. אהבה.

עם ההגעה לשסטה עברתי שדות תעופה , כבישים , אלפי בני אדם נעים על פני היבשת , ממקום למקום , כל אחד ואחת על פי תשוקת ליבו.

כל הצבעים כל המינים , הגזע האנושי הטרוד לרוב ונמצא במקום הישרדותי , עודנו אוחז בישן . החדש שמחלחל באיטיות נוגע לליבם של אלו אשר רוצים אחרת .

אלו אשר חשו את האור בליבם , את הנגיעה והם יודעים .

כך קבלנו אנו את ההזמנה להגיעה לשסטה , כך קבלנו את ההזמנה לקרא שורות אלו , ולנוע אל ממדי האור הגבוהים . על מנת לצאת אל מעבר לזמן ולממד יש תחילה לשמוע את קריאת הרוח , קריאה זו נעשת מהלב.

ממקום נקיא ללא אינטרסים , ממקום המבין את קולה של הרוח.

האינדיאנים אשר שומרים על הר השסטה, קשובים לקול הרוח , מביטים הם בבני האנוש המתעוררים לעידן החדש, מי הם , עד כמה הם נקיים להכיל את האור הטהור בהתמסרות אין סופית. האינדיאנים בוחנים את לב האדם , האם חמלה ורכות בליבו , האם האגו הרוחני הוא ששולט באדם זה.

ענווה.

בעודי הולכת למעיינות סטיוארט פוגשת אני את ״׳הנשר הלבן – בן שבט השסטה״ חברי ב7 שנים האחרונות בהם אני מגיעה לשסטה.

אנו משוחחים עמוקות על נושאים שונים הנוגעים לרוח… ״הרוח היא זו הבוחרת את האדם , וכאשר לב האדם פתוח יחברו הם זה לזו להגשמה עלי האדמות ״, הוא אומר..

מתחבקים מתבוננת בעיניו ונזכרת כיצד היינו יחדיו , ממש על ההר שסטה , שומרים מובילים את השבט.

ההטהרות הינה חיונית לפתיחת השערים לתקשורת עם הרוח.

גופנו נושאים דחיסות תדרית , כעסים , מחשבות אשר רצות שוב ושוב…המים מטהרים את ליבנו ועם הבעת כוונה אנו חשים את גל השרירים משתחררים ותאי הגוף נפתחים מחדש.

הגוף רך , ונשימות עמוקות וקצביות , ואני חשה את גוף האור שלי עולה מעלה מעלה , במהירות נעלם אל הממד החמישי על טלוס. שם מחכים לי חבריי ומוריי.

אני נפגשת עם, חברה ותיקה , אשר מרבה להזמין אותי לביתה בטלוס, איתה נוכחת דמותי, והן מובילות אותי אל בנין המועצה בעיר האור טלוס.

אני נפרדת מהן עם העלייה במדרגות המובילות אותי אל השער המרכזי, בניין המועצה מבנה קריסטאלי יפיפיה עטור ביהלומים וקריסטל נוצץ עולה את המדרגות וחשה כיצד גופי מתרחב עם כל מדרגה אותה אני עולה. שער גדול נפתח , שער בו אני עוברת , עומדת בשרוול אור ומעלה את תדרי גופי . נכנסת אל חדר מרכזי גדול , אשר במרכז שולחן קריסטלי עצום סביב לו יושבים המאסטרים של האחווה הלבנה מועצת ה12 של עיר האור טלוס . והכהן הגדול אדמה בראשו השולחן .

נוכחות גם אורליה לואיז ג׳נס .

״אהובה, המתנו לך , ברוכים הבאים , שולחים לך את תרציפי האור , הנטמעים בגופייך להתמרת הגופך לשאת את אור התהודה החדש אותו תקבלי .

מברכים אותך על היותך כאן ביום הולדתך הארצי , עם סגירת 7 שנים במסע של שליחותך בתודעה ועירנות , ומברכים אותך עם הכניסה אל שנתך השמינית ואל 7 השנים המקודשות הבאות . ״

אני רואה את דמותי במרכז השולחן , אני רואה עצמי צעירה עם תחילת הדרך , רואה את תהודת גופיי ואת השיניים המתרחשים עם השנים השונות ,עם המפגשים האחריות השיעורים , ההובלה הבחירה . רואה את השערים הרבים שנפתחו לאלפי אחים ואחיות אשר התעוררו אל תדר למוריה , רואה את המתנות .

נתינה ללא תנאי , מתוך ליבי המקודש מתוך הרצון לתמוך באותם בני אנוש המתעוררים אל האור אל האהבה , נתינה ללא תנאי לפלנטה והתמסרות אל השלב הבא של הפלנטה כולה.

משני צדדיו של הכהן הגדול אדמה, שני נציגים , האחד נציג מהמועצה הגלקטית והשני מהשמבאלה. שני הנציגים גבוהים לבושים עטופים באור אלוהי זהב.

אני שומעת את ברכתם בצליל ,

״אני נציג המועצה הגלקטית ,הגעתי היום לברך אותך, בת אנוש אמיצה , עברת את שערי האור ושערי האנושות ואת היום בעלת היכולת הרב ממדית להגיע אל ממדי האור האין סופיים , בעלת יכולת לנוע במרחב ללא גבולות , אנו פתחנו בפניך את שערי המועצה ללמידה ועבודה משותפת ,

מברכים אותך אהובה, אנו עוד נשוחח באופן אישי . אומהוווו״

״מברך אני אותך בת אור אהובה, את אשר יודעת ורואה מעבר למסך החוצץ ומעבר לשליטה אשר הטילו על בני האנוש מעל האדמה. את יודעת את שערי האור המובילים אל עיר האור טלוס ואל השמבאלה. אנו מברכים אותך עם צמיחתך והעליה בדרגת ההובלה ויכולתך להגיע אלוינו אל מרכז השמבאלה.

אנו עוד נפלגש, הנני סיריון . ״

אני יודעת מהי משמעות של המפגש עם נציגים אלו , העבודה בפלנטה עומדת לקבל תאוצה מרובה הן בפנים הפלנטה והן מחוצה לה. רואה את יכולת הבריאה הקוונטית במפגש הנוכחי, שומעת ויודעת .

רואה את גם את העיוותים אשר נעשים בקהילה הרוחנית בפלנטה, יש בני אור אשר מוזמנים אלינו מתוך ליבם ואמונה באחד מגיעים ,רוצים הם לתמוך בהתעלות .

הדיוק ייעשה , רבים ממדריכים רוחניים אשר לא קיימו את חוקי הייקום והטוהר, ייסגרו , לא יינתן להם היכולת לעוות תדרים . בני האור אשר יידיקו בעבודתם יאירו אלפי מונים ויתרחבו בהפצת תדריהם . בשונה משנים קודמות , מהירות הזמן המאיץ עצמו , תאיץ תהליכי למידה והתרחבות . אך לפני תהליכים אלו ,על בני האנוש לתרגל את טוב ליבם , את האנושות וטוהר המחשבה. ההגשמה בכל רבדי חייהם . שפע המתגלם באהבה, זוגיות , יצירה הגשמה.

את אהובה , מגשימה את שערי הבריאה. על כן נבחרת את .

ועוד בני האור אשר ייבחרו לפסע במסע ההתעלות והארה״ (19/2/2017)

תדרי אנוש והידהודיו השונים

במסע שלי פגשתי אנשים רבים מהעולם . לב כולם היה לב טלוסאני אהבה למוראנית טהורה. לכל אחד ואחת אישיות שונה, ודרכים שונות לביטי ליבם . במסע זה פגשת את ג׳וסיפין , אשה אשר שורשיה בקורסיקה , אישה קטנה ובעלת אור ענק.

עינה הבוהקות יודעות ומספרות את הסיפור של הנשמה.

במהלך חייה התעוררה היא והחלה רואה ומתקשרת עם נשמות שבחרו לעזור את הפלנטה. מסע חייה הוביל אותה לשסטה, ובשסטה פגשה היא חברת נפש- את אורליה לואיז ג׳ונס. ספרה לי ג׳וספין על החיבור שלה עם לואיז אשר היתה מלאה בשמחת חיים . לואיז היתה נאמנה כולה לטלוס , לא עניין אותה תדר אחר של האור האלוהי , אדוקה היתה לביתה , אותו מצאה בשסטה.

ג׳זיפין אף קבלה את הקריאה להגיעה לשסטה , מתוך החיבור שלה לשמאניזם – הגיעה והפיצה את אורה לבני אור שהגיעו לחוות את המסע להארה.

עם השנים אט אט דעכה הפעילות , בשל בעיות בריאות נאלצה היא לעזוב את ביתה בשסטה, ורק לפני שנה חזרה.

עם החזרה זכתה קבוצתנו ממסע ההתעלות של קיץ 2016 – להתארח בביתה בטקס שמאני מקודש לשלום .

כיום היא בת 73 , נראת צעירה מגילה וממשיכה להפיץ את האור.

כך ישבנו והיא ספרה לי על חוויות משותפות עם לואיז….כיצד היתה משוחחת עם לואיז על זרמי אור שונים בפלנטה

וכי לואיז שתפה אותה כי ״לכל אחד ואחת במסע הנשמה מגיע אל ייעודו , ומתמגנט מחדש אל התדר המתאים ומהווה לו בית .

בשבילי היה זהו טלוס.״

כל כך הזדהתי עם מילותיה של לואיז היות ו במהלך 7 השנים האחרונות , פעמים רבות פנו אלי חברים ושאלו אותי אם לא מעניין אותי לתקשר הוויות אור אחרות או ללמוד על זרמים אחרים המהווים שערי אור אל הפלנטה.

נכנסת פנימה אל ליבי , שואלת עצמי שאלות אלו ויודעת טלוס הנו ביתי – בהתמסרות מלאה מחוייבת אני להפצת תדר למוריה – אהבה.

שליחה מתוך עשרות אלפי שליחי למוריה המהלכים על פני האדמה הזו .

לספר על אותה יבשת עתיקה בה הילכנו ..מחוברים אל הבריאה. מחוייבת אני לעבודה משותפת עם הכהן הגדול אדמה, לטובת האנושות והאהרה. מחוייבת אני לנתינה ללא תנאי לפלנטה , לתמיכה וריפוי . מחוייבת אני לעצמי – לביתי בכוכב הבית mu ממנו הגעתי .

כך טלוס מהווה היא לי בית . השלווה היא בליבי כאשר אני עיירה מנומנמת זו .

נמצאת אני בבניין המועצה בעיר האור טלוס . הנה אני עומדת יחדיו עם 12 נציגי המועצה , עם הכהן הגדול אדמה, עם לואיז. רואה אני את עצמי במהלך השבע השנים האחרונות . למידה עמוקה היתה במסע זה. מבניה אני את הבגרות וההתרחבות מבינה אני את השיעורים

עיר האור טלוס הנמצאת במעמקי הר השסטה היא השער המרכזי כיום אל הפלנטה.

מעתים הם בני האנוש המאמינים , רואים מבינים את מורכבות הפלנטה ואת הכלתה מספר רב של מינים מכל כוכבי היוניברס. כוכב הבחירה היחיד. כוכב בו נציגים מרחבי כל היוניברס מגיעים ללמידה . למידה של בחירה בן האור לחשכה. ופנים הפלנטה מתעורר היום ,והאמת מגיעה אף אל מחוץ לפני השטח. טלוס – השמבאלה- 144 ערי אור פנים פלנטריות . לא ניתן עוד לטשטש או למחוק את האמת , לפני 30,0000-300,000 שנים , התקיימו על פני הפלנטה חיים , תודעתם המפותחת וגופם הענק התהלכו הם על פני השטח. האדמה חשה בהם וראתה אום אחד איתה. מה קרה לגזע זה? יודעים אנחנו . סיפורה של למוריה מוכר הוא לנו . סיפור יבשת אטלנטיס אף הוא מוכר לנו . זהו הזמן לחשוף את סיפור היבשות .

כך לאחר אלפי שנים , מוצאים אנו זה את זו. מתחברים אנו נשמות עתיקות המכירות ושוב מתבוננים אחד בעינו של השני – מכירים – יודעים – חשים .

האמת מתעוררת .

כך עיר האור טלוס , פותחת את שעריה בפני אלו שבחרו , בחרו להזכר. האור מגיח , האור נטמע בכל גופנו , האם אנו מחברים בן אור זה לאנושיות שלנו . האם אנו מחברים בין המדע הפנימי אותו אנו מקבלים לדרך בה אנו מתנהלים – יושרה – ענווה – אהבה. המסע רק החל , כל הידוע לנו עומד להתגשם , כל הידוע לנו עומד להתרחב. האם אנו מוכנים לשינוי ? האם אנו בוחרים לחיות אחרת ? לשחרר הרגלים ישנים , כעסים , פחדים ?

שאלו עצמכם זאת , המפתחות אל האין ידוע , המפתחות אל החופש בתוכנו אנו .

יום שלישי בהר – מעמד הקדושה

הבוקר הנפלא מגיעה . והשמש עולה. מאירה בחולשה השלג פסק. אני יודעת כי היא יצאה בשבילי .

נושמת עמוק את השלווה השסטאית .

והנה מגיע קולו של אדמה, ״מחכים לך איילת , עלי אל ההר״ ואני עולה מהר לרכבי , יוצאת להשכיר ציוד של טיפוס, כל גופי נרגש חשה זרימה של חיות בגופיי . נכנסת אל הרכב ועולה מעלה מעלה אל ההר המושלג , מעטה עבר של כ7 מטר גובהה בצידי הכביש , המפלסת עובדת יומים וליל. והנה אני מגיעה לבאני פלאט. לובשת את נעלי הטיפוס, לבושה חם ומתחילה לטפס על השלג, יודעת לאן עלי להגיעה, אותה נקודה אשר שם ישבתי בדיוק לפני 7 שנים . באותו פורטל כניסה אל עיר האור טלוס. העלייה מאתגרת , השלג רך מאוד , עם כל פסיעה הרגל מעמיקה עד הברך , ואני ממשיכה ועולה עוצרת ונושמת , ורואה את האור מרצד אל מול עיני .

נושמת עמוק והשיר מתנגן בליבי ״בן אדם עלה למעלה עלה…״

אני נושמת עמוק מזמרת את שיר ועולה עולה עולה עולה.

הנה הוא העץ השומר על הפורטל , מכירה אותו מברך הוא אותי , ואני אותו .

מתיישבת מסדירה את נשימתי , מתבוננת מסביב הכל דממה, האופק נראה לנגד עיני הכל לבן שלג צך .

הגוף נרגע מתמלא באויר והנה חשה את עצמי גם גוף האור אט אט מתנתקת מהפיסי , ומגיח לפני הדרקון אורליו .

אני חשה את ליבי מתרחב, והוא מברך אותי , ואני אותו . נושמת עמוק ועולה עליו , והוא ורוד זהוב יפיפה .

לוקח אותי עליו מסביב להר השסטה ודרך העננים והערפילים אנו חגים , הלב מתרחב משתחררת עוד ועוד .

ואני נכנסת פנימה אל לוע ההר מעמיקה ובשרוול אור כחול , ירווק , סגול ורוד מעמיקה אל עיר האור טלוס . הזוהר בעיני , מגיעה לחלל ענק לרובד בו חיים הדרקונים , רבים בצבעים שונים , עפים וחוזרים נושאים על גבם את בני טלוס חלל ענק אשר אורליו ממשיך בתעופה .

לאן אנו ממשיכים ? ״ אל השמבאלה, מרכז המפקדה של הפלנטה- לשם פנייך מועדות ״הוא עונה.

אני רואה כי הוא מכין עצמו ויוצא הלאה , בשרוול זהוב ממשיך ומעמיק פנימה לוקח אותי עמוק אל תוך שרוולי האור במעמקי הפלנטה.

אנו מגיעים אל השמבאלה, אני רואה אותה את החלל את המבנים הזהובים והקריסטאלים . ואני נלקחת הישר אל בניין המפקדה המרכזית של השמבאלה. נכנסת פנימה לחלל קריאטאלי ענק מאיר ועל הרצפה כיתוב בשפה אותה אני לא מכירה , הכל נוצץ סביב , אור זהב טורקיז ,המילים הקדושות חהמדהדות בגופי . והנה הוא עוצר , אני יורדת , מתבוננת וליבי מתרחב. הנה הוא אבי ומורי – הכהן הגדול אדמה. אני רואה אותו נושמת עמוק , הוא מברך אותי ואני חשה גלי אהבה מליבו אל ליבי . לצידו סלסטיה ואימי . ולואיז וזוהר, וסאנט קומרה, והמאסטרים של הלהבות , המך והמלכה מטלוס. ונציגי ממשלת השמבאלה.

שמחה גדולה ומעמד מאוד מרגש .

אדמה מטלפת איתי ״ ליום זה הכנו אותך אוהלת – איילת – ״

אני לבושה בגלימה לבנה נוצצת , ופרחים קריסטלים מעטרים אותי . מובילים אותי לכסא זהב ואני מוזמנת לשבת עליו , הכיסא ענק . אני יושבת ומדבר אלי נציג השמבאלה סיילון . ״מברך אותי כל השלבים שעברתי ב7 שנים האחרונות , בזמן הפיסי מעל פני האדמה. אנו עומדים להטעין אותך בתדר החדש אותה את מקבלת לגופייך , אני חשה זרם חשמל עצמתי עובר בכפות יידי לכל הגוף , חשה אותי נמתחת מאוחדת אחת עם הבריאה. בת אהובה, עומדת את לצאת אל חיבורך וייעודך להפצת תדר למוריה הפלנטה כולה, ולשאת את תהודת הקוסמוס האין סופי . למען הפלנטה ולמען אור האלוהות נושאת את את תדר למוריה החוזר להאיר את נשמות האור בפלנטה , למען הגשמת תהודת הממד החמישי עלי האדמות ״

(נושמת אני עמוק ומכניסה את כל הזרם החשמלי לכל תא ותא בגופי . )

״מבורכת מבורכת מבורכת

אנו נדריך אותך לעבודה עם זרמי החשמל בכפות ידייך ויכולת האלכמיה בחייך . נדריך אותך לאורך כל שבע השנים המקודשות אליהם את פוסעת . ״

נושמת עמוק ושוב ורואה כיצד הפלמליה הטלוסאנית עומדת סביב לי תומכת ואוהבת . אני יורדת מהכסא ורואה את כולנו במרכז עיר האור טלוס , וסביב לי כל משפחתי הטלוסאנית וגלימה לבנה ופרחי קריסטל וזר לראשי , ואני מובלת עם כולם יחדיו לחגוג את חג הקדושה .

מברכים אותי ודמעות יהלום זולגות על פני .

מגיע לפני הכהן הגדול אדמה, מניח את כף ידו אל מולי בית החזה שלי , אני נושמת עמוק וחשה את ליבי נפתח ברכות מתמלא אהבת האין סוף .

כל תאי פתוחים , האור זורם בתהוצה .

״לך ביתי אשר פועלת מליבך בתשוקת האהבה, אשר רואה אל מעבר לאנוש המתגלם בגופנו הפיזי , לאישיותו ולאגו , הענקנו לך את יכולת הראייה וההבנה, הידיעה וההנעה בממדי האור האין סופיים ובעולמך הגשמי- אנושי .

יכולות אלו עמם הגעת אל הפלנטה הועצמו אף רבות יותר מתוך היותך שליחת האור.

בימים אלו בני האנוש מתעוררים , עדים הם למתרחש בפלנטה ברמת הכלל והפרט . בני האנוש משוחחים בחדרי חדרים בינהם על האור והאפלה, על השליה באנושות והבחירה לצאת אל מחוזות החופש.

על מנת לצאת אל מחוזות אלו יש לקחת אחריות , כל אדם על עצמו פנימה , כל אדם מליבו מלמידה עמוקה של רבדי נשמתו ושיעוריו.

על מנת לצאת אל מחוזות ההגשמה , בני האנוש ייבחרו מחדש, האם להתנהל באטימות , האם להתנהל בתדרים ישנים – לא תינתן להם אפשרות זו עוד.

מחסומים יעמדו ויווצרו אל מולם – מחלות , תקיעות , חוסר תנועה ..ואף יותר מכך . בימים אלו , האמת עולה מעל פני השטח , נציגי השמבאלה הם אלו אשר החלו לשדבר את אור האמת , הרשתות הממוחשבות שלכן מאפשרות לקול האור לצאת , אותם מידעים הסגורים במשך עידן ועידנים בספריות בטיבט , הודו סין ונושאות את מידעי האמת בנושא ההסטוריה האנושית על פני הפלנטה.

יאפשרו להוציא ולשתף במידים ובספרים שנשמרו .

הכנסיה הנוצרית שרפה והכחידה את המידעים העתיקים , בנושא יבשות למוריה ואטלנטיס, ובני הכוכבים אשר התהלכו על נפי האדמה הזו . אך האמת עודנה שמורה ואט אט מגיעה לאוזני האנשים. כלכלנים , אנשי רפואה, אנשי חינוך , אנשי דת – כולם יתעוררו וייזכרו , וליבם יאמר כן – זוהי האמת .

תדר למוריה הוא אשר פתח ומרחיב לבבות , האור אשר אנו מעבירים בספרים ובמידעים השונים בעלי רטטים אשר נטמעים בזכרון התאי ומאפשרים להתעוררות להתרחש.

אנו מתבוננים במעד למסכי הקריסטל בטלוס ומאושרים , רואים אתכם צומים , ערים , בוחרים .

קהילת טלוס למוריה העולמית ערה היא לשינויים , ואט אט עוד ועוד חברים תופסים בתפקידי שליחות בעולם . יחד אתם מתנהלים בחיבור והזרמת מידעים דרך רשת הקריסטלת , ואנו עמכם .

הפלנטה היפיפיה – הכוכב הכחול , עודנו נשלט , ומקומות רבים האפירו והוחשכו , המפגשים שלכם אהובים , והיכולת שלכם לשאת את אור האלוהות בגופכם ולבצע התמרה תדרית אנרגטית , חשובה עד מאוד. העבודה קרני האור המקודשות אשר , הובאו אליכם , הן מתנה מבורכת אשר ניתנה לאנושות , עבדו עם הקרניים הללו .

תדרי האור אותם אתם מכירים כתבניות גאומטריות הנושאות קודים של ריפוי ידע וחוכמה, ניטמעות מקרניים אלו לכל מקום בו יש צורך בהתמרה.

האם אתם מבינים כי הפלנטה צועדת אל שלבה הנוסף בתאוצת תהליך ההארה. וההתעלות ..?

היו סובלניים , הזמן אותו הכרתם משתנה , הפוליטיקה תשתנה וכלכלת האנוש משתנה.

הפעילו את גופי הקריסטל שלכם , נשמו עמוק את אור קרני השמש הקוסמית הגדולה. ראו את גופכם נפתחים אל האחד – מתמלאים בחלקיק האור האלוהי , הם נכנסים ושותפים כל תא ותא כל רקמה בגופכם הפיסי , גוף זה בעל ייכולת ריפוי אדירה , אפשרו לו לקבל את ההזנה המתאימה לו . ראו אהובים את מרכזי האור בגופכם , ראו מרכזים אלו פתוחים מהדהדים ובעלי יכולת להאיר, אם חלקם אינם מאירים הכנסו לאחד ממקדשנו לבצע ריפוי והתחדשות .

אנו מזמינים אתכם , אל עיר האור טלוס. ״

חשה את אהבת האין סוף את האחדות והשלמות , אני נשארת בטלוס,

פתיתי שלג לבנים יורדים ברכות עלי . חשה כפות ידיים על כתפיי. זמן לחזור לגופי ולרדת . נושמת עמוק בהודייה והתמסרות תודה על הזכות מוכנה ל7 השנים הבאות – שלים של קדושה והפצת תדר למוריה בפלנטה האהובה שלנו . אני הנני , אני הנני אני הנני איילת – אוהלת .


13 צפיות

תקשורים חדשים

bottom of page