top of page

התאמת מחזוריות הנשמה אל מחזור הקוסמי החדש- 2017 שנת הבראשית


 

היא ממש פה , השנה החדשה…העולם מרים כוסית ..לחיים הכל כבייכול אותו הדבר, אך אנו יודעים חשים מרגישים בחושים הרב ממדיים שלנו , כי השנה היא אחרת . העצמות והמהירות בה ההגשמה נבראת . העצמות והמהירות בה השינויים בפלנטה מתרחשים .

אין עוד צפוי , תחושת חוסר איזון , הישן מנסה לאחוז , אך החדש כבר כאן . ללא שליטה , ללא פחדים , מתוך אמת וחוקי הייקום .

מחזוריות קוסמית חדשה, נפתחה בפנינו , מחזוריות קוסמית אשר מובילה אותנו לשינויים אתכם המתנו זמן כה רב.. האנושות החדשה , זהו זמנה. האנושות החדשה מתעוררת .

נרים כוסית לחיים , ונברך אתכם אהובים בכל היש באיזון , ואהבה בבריאה מקודשת בחייכם .

מלב אל לב טלוס למוריה הבית של הלב.

התאמת מחזוריות הנשמה אל מחזור הקוסמי החדש. – 2017- שנת הבראשית .

ברוכים הבאים הנני אדמה , הכהן הגדול מטלוס מברך אתכם , בני האלוהים אתם , הנושים בגופכם את אנרגיית האור המגיעה מהבורא האחד.

אכן בימים אלו בהם אתם נעים , רואים ויודעים חשים את הנסתר באותם מסעות אסטרליים , אתם הלומדים לצאת עם גופכם אל מעבר לזמן ולמרחב, אתם הנושמים מחדש את מידעי האור .

אתם אהובים הקוראים את המסרים ויודעים כי אני הוא המלווה אתכם במסעכם , מסע בו אתם בוחרים לשחרר את כל המוכר, מסע בו אתם בוחרים להיוולד את החדש, הלא נודע, מתוך שחרור קרמות עתיקות. אכן עם סיום מחזוריות קוסמית זו , ועם תחילתה של שנת 2017= 1 שנה בה מחזוריות קוסמית חדשה נפתחת , רבים מכם בזמן זה לומדים להפרד מתבניות ישנות . רבים מכם בזמנים אלו לומדים למצא מחדש את הנכון להם . ומה נכון לי , אתם שואלים ?

הנכון הוא אשר לבכם לוחש לכם . אכן הנשמה היא זו המובילה אתכם להיות במקום הנכון , בזמן הנכון , עם האנשים הנכונים אשר מקיפים אתכם .

בעשור האחרון למדנו יחדיו על היכולת לעבור ממימד שלישי אל מימד חמישי . עיר האור טלוס נחשפה לפני רבים מכם ושערי הקריסטל נפתחו ולמדתם את סודות להבות הבריאה המקודשות .

רבים מכם מבצעים תהליכים בגופי האנוש שלהם , בגופי הרגש בגופי הקריסל . ומלמדים אנו אתכם את החיבור בן שמיים וארץ.

אתם אשר מתמסרים אל תדרי לב למוריה, ומגיעים בלילות אלינו , כבר רואים את הצמיחה והפריחה אשר ליוותה אתכם בעשור האחרון .

אך אהובים אלו אשר אינם מעיזים ומתבוננים עמוק אל תוך ליבם , אלו אשר ממשיכים להאחוז בהאשמה כלפי האחר, בכעסים , ומונעים מאגו שליטה, אלו אשר עודם אוחזים בהתמכרויות שונות, סגריות הממסכות בעשן , התמכרות לטבק ואלכוהול , סוכרים ותרופות , להם אני פונה ואומר, עורו , עורו בימים אלו , ובחרו מחדש.

הגופים הפיסיים אשר נתנו לכם, נחסמים מאותם התמכרויות , מרכזי האור בגופכם נאטמים , ופעמים רבות עיוותים מגיעים גם לגופי האור .

טפלו בגופים , ותוכלו להנות ולהכיל את אור הקוסמוס השותף את הפלנטה בימים אלו .

ביכולתכם להתעורר ולבחור מחדש. ביכולתכם לנוע הלאה אל דרך האור , ולשחרר את החולי הקיים בתוככם .

פעמים רבות רואים אנו אתכם , כמהים להגשמת חלום , אך האגו המושלל בתודעתכם מכשיל אתכם , ואני אומר ומסביר, פעלו מלבכם – פעלו מתוך הזרימה האלוהית המעניקה לכם את היכולת לראות את אור בכל תהודה אנרגטית המתגלמת בחומר.

מחזוריות חדשה אליה אנו נכנסים , מעניקה לבני האנוש – כל אחד במסעו הוא – ביחס למפת השמיים התומכת במסעו . את האפשרות להיוולד מחדש.

האם אתם מעוניינים בכך ? האם אתם רואים עצמכם יוצרים את חייכם במציאות חדשה , האם אתם מצליחים להתעלות מבעבר לפחדים , מעבר דפוסים הישנים .

דרכים רבות נפתחו בפני בני האנוש בעולמכם , מורים רבים מספרים לכם את אשר אתם יודעים , ואני אומר לכם , לכו אחר לבכם .

לכו אחר לבכם . השנה החדשה והעשור הקרוב , יפתיע אתכם יקרים . כל אשר דברנו אתכם ולמדנו יחדיו , מואץ ויוגשם במהירות מרבית החל מהשנה החדשה. כל אשר חשבתם שמוכר – משתנה – המסך מורם , בעוד שלב.

קרני קריסטל בוהקות ממשיכות ושוטפות את הפלנטה ואתם בגופי הקריסטל שלכם נושמים את הקריניים , האור מופץ בתהודתו בכל מקום בו אתם פוסעים .

במקום העבודה , בביתכם , במסעות בפלנטה אותם אתם עורכים . הדהדו את האור הנקלט בגופים – נשמו אותו והאמינו בו – האמינו בעצמכם .

קרני הלהבות נוכחות יותר מתמיד בפלנטה ארץ. אני מזמין אתכם למסע אל עיר האור טלוס , ראו עצמכם תחת כיפת קריסטל בוהקת בצבע סגול , וצלילים עדינים שוטפים את ליבכם , את כל תאי גופכם . צלילי אור…. ואתם בחלל יושבים על כסאות קריסטל , מוזמנים אתכם לנשום את קרני האור של להבת ההתמרה ועימה להבת הזהב הקטליזטור המאיץ

ראו את קרני הלהבות שוטפות אתכן בעדינות , וגופכם מתרכך ומתמלא באור אלוהי עדין . זה הזמן אהובים לזמן את המאסטר סן ג׳רמין אשר יתמוך בכם בתהליך ההתמרה אותו אתם מבצעים עם הכניסה אל שנת 2017 שנה של התחלה חדשה, במחזוריות הפלנטה.

בקשו התאימו את מחזוריות הפלנטה אל מחזור גלגול חייכם הנוכחי , בקשו והתאימו את מחזור גלגול חייכם האישי אל מחזוריות הקוסמוס.

בהתאמת תדרית זו , מקור הנשמה מהדהדת באיזון ואחדות עם תהודת הפלנטה והקוסמוס , העוברים התמרה ושינוי מהותי . כן ימים אלו הם ימים שבהם הנשמה בוחרת חמחדש את מסע חייה , בהמשך למסלול הפלנטה או על פלנטה אחרת …

נשמו עמוק את קרני האור של הבריאה. והכינו את גופכם אל שנת הבראשית .

התבוננו במסך הפנוראמי הנפתח מולכם – ראו את דמותכם – ראו מה אתם לובשים , ראו מי הם אשר סביבכם , ראו את אשר אתם יוצרים . מהו גילכם .

כן אהובים , זוהי הדמייה אשר עומדת להתגשם , אתם צעד אחד לפני ההגשמה. האם אתם מקבלים הדמייה זו ?

זהו הזמן להסיר כל ספק יקרים , זהו זמן בריאת ימי האור על אדמת הפלנטה- בחזה לימי בראשית .

מברך אתם עם כניסתכם בשערי הנצחיות . הנני אדמה (תוקשר ע״י איילת 30/12/2017)


8 צפיות
bottom of page