top of page

השמבאלה מתעוררת- והם קוראים לנו


מתבוננן בציור המתוקשר שיוליה המדהימה ציירה במיוחד .

באותו היום קבלתי את המסר על האצת פעולות השמבלה אשר במעמקי הפלנטה שלנו . כמורה לגאוגרפיה , למדו אותי כי כדוה״א בנוי ממספר חלקים : קרום כדוה״א, מאגמה, גלעין .

בני האדם לעולם לא הצליחו לעבור אל עומק קרום כדוה״א , כל הידע הן השערות הנסמכות על תזוזת היבשות , התפרצויות געשיות ורעידות אדמה.

עם התעוררות גאיה , המדענים והגאולוגים , עדים לתופעות מאוד מיוחדות אשר לא ציפו למצא.. אחת מהן היא מערת הקריסטלים העצומה עם קריסטלים עצומים בגודל של מבנה רב קומות . האדם הקטן לעומת תופעות אלו שוב נותר ללא מענה.

עם החיבור אל ה״אני הנני ״ הגבוהה ביותר שלי , חויתי פעמים רבים מסעות אסטרלים , וכן חיבור אל גופיי הרב ממדיים . אחת הפעמים(אשר חזרה על עצמה בהמשך ) היתה אל מעמקי הפלנטה , אל לב ליבה של גאיה – אל השמבאלה.

כך הגיע המסר הבא:

״השמבאלה, אשר במעמקי הפלנטה, הינה אותה ״מפקדה״ אשר בתוכה נוכחים אותם הוויות מוארות אלוהיות אשר תומכות בתהליכי ההתמרה והשינויים התדריים שהפלנטה עוברת החל מיום היוולדה .

עם שקיעת יבשת למוריה , היתה זו השמבלה אשר אישרה לבני למוריה להצפין את ספריית האקשה בעיר האור טלוס, אשר נבנתה במיוחד לשמור על המידעים העתיקים הללו .

עם התעוררות טלוס אל האנושות ופתיחתה השמבאלה היתה זו אשר אישרה את פתיחת שערי עירי האור בפנים הפלנטה. פתיחת בית הספר למסתורין אשר תחת הפרמידות במצריים . פתיחת שערי ירושלם בממד השמיני .

החיבור של בני האחווה הלבנה , אחוות הוורד, אחוות מלכיצדק , מטטרון , מלאכי השלום נעשים בדיוק מרבי מול השמבאלה. התגלות המאסטרים ומעורבותם בהתעלות האנושית היא בתדרוך וליווי הוויות השמבאלה.

החיבור של בני הכוכבים , אשר אותם אנו לומדים להכיר לעומק עוד ועוד – נעשה בתדרוך השמבאלה. לשמבאלה קשר ישיר עם כל מרכזי הכוכבים בכל המערכות השמש הקיימות ופעילות .

השמבאלה בקשר ישיר עם 144 ערי האור הפנים פלנטריות הנמצאות בכדוה״א, היא בקשר ישיר אל צקראת הכתר, בהר השסטה המחברת אל מקור האחד.

אל השמבאלה מספר כניסות , אחת מהן היא מהקוטב הצפוני , במרכזו יש שרוול עמוק הלוקח אל מרכז השמבאלה. במהך ההסטוריה האנושית היו מספר מטוסים אשר נבלעו בנקודת משיכה זו , ונעלמו.

כניסה נוספת היא מהעיר האור תחת העיר טיבט.

השמבאלה מתעוררת אך אינה מזמנת בני אנוש אליה-יגיעה היום בו נוכל להלך בין ערי האור הפנים הפלנטה , ונוכל אף לבקר את מרכז הפלנטה המואר באור זהב וטורקיז . זוהר למרחקים ורוח השכינה מלווה כל רובד הקיים בו .

אחד המאסטרים המוכרים לנו , אשר הגיעו מהשמבאלה , אל עיר האור טלוס הינו זוהר האהוב. באותם ימים זהר בחר לצאת ולעזור בבניית עיר האור טלוס , והביא עמו את להבת ההרמוניה.

סביב הפלנטה שלנו , נעים להם עם כיוון סיבוב הפלנטה , רשתות האור – הקריסטלית והמגנטית . רשמות אלו החלו לפעול בתאוצה בשלוש העשורים האחרונים . הרשת הקריסטל מאפשרת לנו בני האור , אשר מפעילים את גופי הקריסטל , לתקשר ביעילות אלו עם אלו , וליצור מארג תקשורתי תלפטי , התומך בחיבורנו אלו לאילו .

אנו מהדהדית את התדר אותו גופנו יכל להכיל , ואנו מתמגנטים אל כל מי שאוחז באותו תדר . הרשת היא זו אשר מאפשרת לנו להתמגנט אלו לאלו , ולחבור אל משפחת הנשמות שלנו .

הרשת גם מגנה עלינו , מפני הוויות אשר אינן נקראות אל הפלנטה, האור הרב הוא המכיל את רשתות אלו ומגן על גאיה.

לכל נשמה על הפלנטה יש ייצוגיות בהשמבאלה. לכל נשמה אשר בוחרת להתגלם בעולם החומר הדחוס,מעל פני השטח, או בעולם התודעה הגבוה במעמקי פנים השטח, יש ליווי מנציג מהשמבאלה.

עליכם להבין עד כמה התמיכה בכם רבה. בכל העולמות . עליכם להבין עד כמה השמירה על הפלנטה הזו היא מרובה. עליכם להבין כי שינויים רבים מתחוללים בזמן הזה בפלנטה, השמבאלה מתעוררת .

ואתם יקים איתה יחדיו , אתם האוחזים בתדר של בהירות ואהבה, של תשוקה ושמחה, אתם אלו אשר נעים במרחב מתוך שחרור הישן – האשמה – הכעס- הקורבנות .

אתם יקרים , הנעים במרחבי הקהילות אשר נושאות את תדר האור והאהבה.

אתם מכירים קהילות אלו , אתם מגיעים למפגשים , אתם נושמים את מסעות אל ערי האור אחת האהובות עלינו היא טלוס – אשר במעמקי ההר הקסום – שסטה.

כן זוכרים אנו את בנייתה- כן זוכרים אנו את בקשת בני למוריה, ורואים אנו כי עומדים הם במשימתם . אנו תמוכים בהם . ובעוד תרבויות אשר בחרו לבצע תיקון התדר אשר עוות בזמן ההוא.

הציור המתוקשר, של בת האור האהובה, יוליה לגוס, מעלה פרטים מרובים ומאיר את צפני הדי אן אי שלכם , התבוננו אהובים , ללא מילה. התבוננו אהובים והיו עמנו בהכרת תודעת הפלנטה המתעלה אל ממדי האור האלוהיים .

מברכים אתכם – אנו בני השמבאלה. (תוקשר ע״י איילת 27-10-2016) *ציור מתוקשר על ידי יוליה לגוס

בספר למוריה החדשה, של אורליה לואיז ג'ונס , שואלת אורליה את הכהן הגדול אדמה: "מהו תפקידהשל שמבאלה, מה מקורה, כיצד בנוי הממשל שלה ומהי תכליתה העיקרית היום ובעתיד? מזה זמן רב מאוד העיר שמבאלה שוב אינה עיר פיזית . היא מחזיקה עתה ברטט של הממדים החמישי , השישי והשביעי . היא קיימת עדיין ברמה האתרית . ביסודו של דבר , היא המפקדה האתרית של הפלנטה הזאת , וביתו של סאנאט קומארה ואלה שמסייעים לו.

ההיררכיה הרוחנית של הפלנטה חיה, נפגשת ועורכת את כנסיה בהר השסטה, שמבאלה ומקומות אחרים מחזיקים במיקוד קבוע של הממשלה הרוחנית עבור הפלנטה הזאת . יש כמובן כמה מיקודים אתריים חשובים אחרים בכל רחבי הפלנטה. " במפגש זה אנו בני טלוס למוריה מוזמנים להיחשף אל השמבאלה, ונציגי הממשלה הרוחנית . מפגש יוצא דופן , שבו נוכל לשאול ולקבל תשובות בנושאים שונים פלנטריים המתייחסים למיקום כדור ארץ , התקדמות האנושות בתהליך ההתעלות ועוד.. אתם אהובים מוזמנים לערב העצמתי . שריינו ערב זה והיו עמנו לאחד מלב אל לב, טלוס למוריה .


52 צפיות
bottom of page