top of page

אחדות הלב- שירת למוריה בשערי ה11/11/2016


 

השמש עלתה בבוקר ה11/11 ״הנני אשר הנני״ נושמת את אויר הקריר חברות ראשונות מגיעות מתחברות הלב נפתח משפחת האור מתקבצת עוד ועוד חברים ותיקים וחדשים משפחת נשמות שקבלה את הקריאהלחגיגת אחדות הלב. יושבים במעגל על הדשא הירוק הציפורים מברכות אותנו,השמיים תכולים. קערות הקריסטל של גליה מעניקות לנו את נחיבור לגופי הקריסטל?

נושמת עמוק והנה המאסטרים והכהן הגדול אדמה מקיפים אותנו,גופם עצום אורם אף יותר… ואנו שרים את שירת למוריה המתעוררת לימים של זוהר והארת הזכרונות.. מתחברים בגופי הקריסטל אל קבוצות אור נוספות מהארץ מהעולם לשירת אחדות בני האור ליבנו אחד עם בני אולנטיס עם בפליאדים עם בני גאיה המאיה ובני הכוכבים…

חפצי מרגשת אותנו עם צלילי החליל..וחברים מהקהילה משתפים ומספרים על החויות ממסעות ההתעלות בהם השתתפו-על אדמת שסטה. בית בני למוריה… קשובים זה לזו שרים את הטונים של המקהלה הלמוראנית מימי קדם עם תמר גנישר ,ונושאים הבעת כוונה והתעלות בדיוק כששעוני המחוג מאירים לנו את ה11:11 בהנחיית רחלי גנון.

הלב פתוח ורחב ופועם את פעימות גאיה ,ריקי מחברת אותנו לתפילת האינדיאנים שומרי ההר ודרך הריקוד המקודש של האחווה הלבנה ,בהנחיית שריי,אנו נושמים את ההודייה.

נילי פיש, מירי אסט, רימונה מזרחי, אהובה בנבנשתי , איילת השחר, סופיה פטר, תמר גנישר תמר שרוני, ועוד ועוד חברים … המילים קטנות נוכך הבוקר המופלא כן אנו חוגגים בטלוס את שירת הלב זוהי היא שירת הלב אנו מודים לכל החברים שנתנו מליבם ועזרו להצלחת האירוע נתנו מתוך אהבה ללא תנאי אנו מברכות

לשבת של אור שלום ואהבה מליבנו לחבקם איילת ונורקה וכל בני טלוס

מסר מהכהן הגדול אדמה מיום שער מרכזי זה:11/11/16

המעבר בשער "הנני אשר הנני"- היפוך בקוטביות בהכרה ובמודעות שלנו- ברוכים הבאים , כאן אדמה הכהן הגדול מטלוס, אני פונה אל אותם בני אור , אשר בימים הללו חשים את אשר הם חווים ממקומות העתיקים של רובדי נשמתם. אכן יקרים , הימים הללו הים ימים שבהם הגופים הפיזיים שלכם עוברים שינוי. עם תאוצת הזמן חלים שינויים באנרגיות הנכנסות לפלנטה. עם השינוי של הדי אן אי והתעוררות התאים ,הצפנים בגופים האנרגטיים , בגופי הרגשיים , אתם נעים למימד חדש, מימד אשר נפתח בפניכם , מימד אשר סופג את רטטי האור לתוכו ואינו ניתן להכיל את רטטי החשכה. לכן כל אותם פחדים , קרמות עתיקות מגלגולי קודמים עולים מעל פני השטח על מנת שיטופלו ממקום של התבוננות , הכרה הבנה חמלה קבלה ושחרור. עליכם להבין כי בני האור אשר יפעלו מתוך מקום של מודעות , בני האור אשר יחברו לאני העליון , לליבם המקודש ייכנסו בדלת האור לעבר תקופת ההתעלות אשר תחול על פני השטח. אכן בני אור רבים , מכילים בגופם את היכולת לפעול ממקום מואר , עם ההארה הנוכחית אתם מאירים את פני השטח, עליכם להבין כי ללא שיתוף פעולה של בני אור בגוף האנוש הפלנטה לא היתה מגיע לשלב ההתעוררות הנוכחי אשר בפניו אתם עומדים .

השער של התאריך 11/11 מעורר ומהווה גירוי להתחלת הפעולה של עליה בו זמנית של רטטים ותדרים. הוא נושא את הפוטנציאל להאצת ההשפעה הגדולה בתוך הרשת הפלנטארית, גורם לשינוי מהיר והיפוך בקוטביות בהכרה ובמודעות שלנו. ההפעלה בנקודת ציון זו מעוררת סדרה עוצמתית של פתיחת שערים סביב כדור הארץ. אתם אהובים אלו היוצרים את העצמת תדרי האור , במפגשי הקבוצה ובהפעלת כוונה מודעת פעילה דינאמית חיובית ואוהבת . אנו בערי האור בפלנטה ממשיכים לפעול ולתמוך בכם יקרים ,מתוך השליחות הפנימית המשימה האישית של כל עיר אור לפי ייעודה, על מנת לעזור לפלנטה להגיע לשינוי אותו היא עוברת וחווה .

בני האנוש אשר אינם בהארה ייאלצו לעבור ניעור רב אף יותר אשר חלקם מתוך הניעור העמוק ובלתי הצפוי יאלצו לעזוב את גופם . אכן יקרים אלו הם הזמנים , הגופים שלכם מיועדים לקלוט את האנרגיות החדשות הנכנסות לפלנטה ולבצע עמם עבודות ריפוי , עליכם לחוות את המציאות החדשה בהתבוננות פנימית מתוך מודעות וחיבור לאני העליון . עליכם להרבות באיזון הגוף על ידי אכילה נכונה ושתייה מרובה של מים . אכן חשיבות רבה לכך. על הגופים שלכם להיות זכים לקליטת החלקיקים החדשים של החיים הנכנסים לפלנטה, אכן החי הצומח הימים יסודות האדמה , חלקיקי האוויר משנים את צורתם אשר היתה מוכרת , אכן השינוי בקרוב יעלה ויהיה מוכר למדע ,המדענים יבינו כי הידוע להם אינו ידוע וכי המורכב מורכב יותר. אכן המדענים נכנסים לתקופה מעניינת ומרעישה .

לקראת שנת אלפיים עשרים ושתיים יעלו בפני האנושות תגליות מסעירות בנושא הדי אן אי האנושי ,החי והצומח בפלנטה. אנו מערי האור ממשיכים לתמוך באותם בני אור אשר מעבירים את המידעים , יוצרים ומוכנים להוביל את דרך הטרנספורמציה ואתם יקרים אשר נושמים את האור נושמים את הלהבות נפתחים למימד החדש.

אנו מזמינים אתכם למקדשים בעיר האור טלוס, להכין את גופכם אל הרבדים החדשים המכינים עצמם אל תדרי האור השוטפים את הפלנטה. וראו את גופכם האתרי עולה במרכבה האישית שלו מעלה מעלה אל מעבר לממד השלישי . הממד החמישי פתוח לפניכם , ואתם כבר רואים עצמכם , במקדשי עיר האור טלוס. מקדשי הקריסטאל, נוצצים באורות בוהקים , שער קריסטאל פתוח לפניכם ואתם נכנסים דרכו אל רובד מקדשי האור של הלהבות הקוסמיות , המגיעות לריפוי , איזון היטהרות , בניית הגופים .לתקופה זו בה אתם עוברים שינויים מואצים . נשמו עמוק וראו את גופכם במקדש הירקן , מקדש הפתוח לפניכם , עלו ב13 מדרגות הקריסטל. נשמו עמוק את תדרי האור המכילים את המקדש, וראו עצמכם נכנסים לחדר צדדי . בחדר זה מיטות קריסטליות , ואתם מוזמנים לשכב על אחת המיטות , נשמו עמוק ושמעו את דפיקות לבכם , התחושה נעימה אתם רגועים ושלווים . מעלכם תלוי גנראטור , קריסטלי , מאיר קרני אור רכות אל גופכם , קרני ריפוי וחידוש עיוותים אשר התהוו בגופכם . אתם שומעים מוסיקה הרמונית נעימה ורגועה ברקע, ורואים צבעים שונים שוטפים אתכם , מסביבכם מלאכים מרפאים .

נזמן את קרן הרצון האלוהי להיכנס אל הפרמידה אל המיטה בה אנו שוכבים קרן כחולה עמוקה נכנסת וברכות שוטפת אותנו נעימה ומלטפת נראה אותה נכנסת לכל תא, אטום ואלקטרון של ארבע הגופים הנמוכים (פיזי, אתרי, רגשי ומנטאלי),מנקה מאירה וממלאת את כל החללים, משחררת את כל שרידי חוסר האמון והאמונה.

נראה את הגופים שלנו מתמלאים בכל המקומות שהתרוקנו באנרגיה חדשה של קרן האמונה. מוכנים לצאת אל השלב הבא בחיינו , הרוחניים – גשמים – רגשיים – מנטליים . התהליך הסתיים, אנו קמים, מודים לכל המדריכים מלאכים, מאסטרים והעצמי הגבוה על עזרתם אנו יוצאים מן הפירמידה חוזרים למרכבה האישית, נכנסים אל המרכבה האישית שלנו , נושמים עמוק ונפרדים בידיעה כי נוכל להגיע לכאן מתי שנרצה …

אנו עולים עם המרכבה ויוצאים בחזרה אל הממד השלישי , אחרים , מוכנים לנשום את נשימות ההתחדשות .

אנו מברכים אתכם על ההתעוררות ובחירת לבכם לשטוף את הפלנטה והאנושות באור , באהבה, בהרמוניה , היו ברוכים אדמה.(תוקשר ע"י איילת סגל 11/11/2016)


12 צפיות
bottom of page