top of page

המוכנות אל עבר השלב הבא של האנושות החדשה


 

ברוכים הבאים , הנני הכהן הגדול אדמה.

מברך אתכם אהובים , בני אור , אתם אשר בוחרים בכל יום ויום לשאת בליבכם את הידע העתיק, אותו ידע עתיק הנפתח מתוך סלילי הדי אן אי שלכם ונולד מחדש.

הסלילים אכן נפתחים ומתרחבים , עם יכולתכם להכיל עוד ועוד מקפסולות האור מתדרי האור השוטפות את הפלנטה בימים אלו ממש.

בעיר האור טלוס , עדים אנו לזירוז התהליכי אליה הפלנטה ארץ נכנסת .

ממרכז הגלקסיה אל מרכז שביל החלב המוכר לכם ואל מרכז כוכב הטוען את תדרי האור האין סופיים , השמש , מועברים אליכם אל כוכב הארץ , פלטי אור של אור מועצם מהשמש המרכזית מקור כל היש, תדרים אלו הם מאיצים את הארת האנושות כולה, ואת הדהודה המתחדש של גאיה אל זרמי האור העצמתיים החודרים אל האדמה , אל הצומח והחי.

אכן הפלנטה מואצת ותאוצת סיבובה על מישור המלקה מאיץ תהליכים בתהודת האנוש.

אתם חווים זאת בדראמות רבות אשר מסתיימות מהר.

אתם חווים זאת בשעון המאיץ עצמו וכי אתם חשים כי אינכם מספיקים לסיים מטלות אשר הצבתם לעצמכם .

אתם חשים זאת בכל תאי גופכם ויודעים כי זמנכם על הפלנטה הוא זמני . זמני בגוף הנוכחי אותו בחרתם .

האם אתם מבינים כי לאלו מכם אשר בעלי היכולת לנוע אל השלב הבא , יש ביכולתם לעצור את השעון הביולוגי והם יישארו בגופם במשך מאות שנים הבאות , ויחוו את התעלות הפלנטה והשינויים בגוף נוכחי זה שלהם .

רבים מבן האנוש בוחרים בימים אלו לעזוב , נשמתם בוחרת לקחת חלק בהארת הפלנטה , והם חוזרים מהר מאוד אל הלנטה בגוף צעיר, אשר מהר מאוד יצמח ובגיל רך יחוו את חייהם עם תודעתם פתוחה ובעלי יכולת רב ממדיים מגיל צעיר מאוד.

אן יהיה עליהם לחוות דראמות מיותרות על מנת להאיר את תודעתם . הם בעלי תודעה פתוחה לחלוטין .

כן אילו הם ילדי הקריסטל , הקשת , היהלום .

ואתם אהובים , אתם אש/ר בחרתם לנוע בגופכם ולהתעורר , ואתם נעים במרחב ב20 -40 שנים האחרונות , אתם בעלי היכולת לנוע אל השלב הבא.

אך תחילה עליכם ללמדו לפתח את:

היכולת ההנעה שלכם במעבר בן הממדים בגוף הקריסטלי ,

היכולת המט פיסית והאלכימיה בגופכם הפיסי

היכולת התודעתית של בריאת מציאות בחייכם על ידי כוח המחשבה בלבכם המקודש.

אכן מרכיבים אלו הכרחם למעבר שלכם אל השלב הבא.

השלב הבא הנו השלב אשר עליו דברנו אתכם לפני עשור.

באותם ימים ראינו את הפוטנציאל של בני האור אשר מעדנים את גופם ומגיעים אל מקדשי עיר האור טלוס. מבצעים את לימודי האור ונעים במרחב המקודש של לימודי הלהבות המקודשות . ועוד למידה במרחב של הממד החמישי , אליו אנו מזמינים אתכם .

אכן אהובים , אורליה לואיז גונס היתה זו הפתחה את מרחבי עיר האור טלוס ואתם הגעתם , ועודכם מגיעים . ויחד אנו מקדשים את יכולתכם לבצע שינויים אנרגטיים והתמרות בגופי האור ובגופים הפיזיים שלכם , על מנת שתוכלו , להגשים את ייעודכם בזמן הזה.

רואים אנו את לבכם הנפתח , בקיומו של טקסי ההתעלות , רואים אנו את האור הנישא למרומים מלבכם בעת שאתם יושבים על כסא הזהב , וחווים את זרימת האנרגיה האדירה מהמאיץ האטומי .

כן אהובים אנו אתכם , בכל פעם שאתם מתמסרים אתינו , אנו נעים אל המרחב המקודש שלכם ומתמסרים אליכם . חשים אתם בנו וחלקכם רואים אתונו במפגשי הקהילה.

מפגשי האור בהם אתם נעים אל מרחב תודעת האור של הממד החמישי ואנו נעים אל מרחבכם שם במפגש המרגש לבבות הפתחים והאור הנצפן בגופכם מאיר את רבדי נשמתכם ואתם רואים , שומעים נזכרים .

וגופכם הפיזי , חווה ריפוי , והאור נישא בתוך התאים , ואתם מרחפים בפיזי אל ביתכם .

ועובר שבוע ועוד הזמן מאיץ , כן אהובים עליכם להמשיך לשמור על התהודה האנרגטית אשר זכיתם לקבל , ואם תשמרו , על ידי תזונה נבונה, מילוי ורווית גופכם במים , וחיבור עם הבעת כוונה, אל אור האלוהים בעזרת הלהבות המקודשות .

אזי אתם מוכנים אל השלב הבא, אזי אתם נישאים אל מרומי שמיים בהיותכם בארץ.

האיזון חיוני להיותכם בני האלוהים בהתגלמות פיסית אנושית .

האם אתם מבינים זאת ?

גופכם אשר נושא את האור זקוק להפעלה מסוימת על מנת שתאי הפיסים יוכלו להמשיך ולשאת את האור הרב אשר החל להקיפו ולהתקיים בתוכו .

האלסטיות בגופכם חיונית , קיומו בתדר מסוים הנושא את ההרמוניה והחמלה את תדר הקבלה והאהבה , הוא אשר מביא את הגוף להיות לגוף השומר על נעוריו .

גופים אשר , מתקיימים מתוך כעס, או מכילים את תדרי הכיווץ של קנאה או תחרותיות , הם אשר גורמים לעיוות הגופים והגופים מאבדים מאורים , התאים מתים והבגרות חודרת אט אט אל גופכם .פעמים רבות נוצרת מחלה, מתוך עיוותים אלו .

גוף הרגש אותו אתם נושאים חיוני , לשהותכם הארצית , אך מדוע אתם סוגרים אותו וחוששים להביט בו פנימה , ולהעמיק עם רגשות העולים בכם , הבינו הרגשות הנם מראה פנימה, אם עודכם נושאים כעס בתוככם אל אדם זה או אחר, אל תתעלמו ממנו . הביטו אליו שוחחו עם כעס זה ורפאו אותו .

אם קנאה לכם , אל אדם זה או אחר, העמיקו והתבננו פנימה אל מתחת אל הקנאה של האחר , ראו מה מראה זו משקפת אל הוויתכם , היכן אתם נותנים לה ביטוי בחייכם .

גוף רגש הינו הגוף החיוני להתפתחות האישית שלכם , אל צמיחת התודעה שלכם . אין אתם יכולים לנועה אל השלב הבא ללא ניקוי עמוק והתבוננות בגוף זה. ואם אתם אומרים או חושבים כי גוף זה נקי וטהור, אך עודכם נושאים כיווץ בגופכם כאשר אתם שומעים את שמו של זה או האחר , אזי אתם זקוקים להתבוננות נוספת . כן עיכם להבין , הזכיכות הינה נראת בעני הכל . אנו רואים אתכם בצבעי האור וכאשר יש מקום אשר צבעי האלוהות אינו מאיר , אנו רואים את הדחיסות האנרגטית בגופכם הפיזי .

האנרגיות אינן עוברות במקומות אשר עודם זקוקים לריפוי , הדרך להתעלות הינה דרך של התבוננות אין סופית פנימה , מתוך האהבה בליבכם מתוך החמלה מתוך השמחה.

כאשר אתם נושאים תדרים אלו , אזי , הקלות שוטפת את אותם דחיסויות ואתם מבינים בתודעתכם את השיעור הנלמד.

האם אפשרי בחייכם לקיים גופים פיזים אלו בחיוניות , והרמוניה , באהבה ושלמות .

אכן כן !

האם אתם מאמינים כי אתם בני אלמוות , האם אתם מאמינים כי אתם קרובים להיותכם בני האנוש של האנושות החדשה.

אם כן , אם אכן אתם מגיעים אל מקדשי טלוס, ואכן אתם מעוניינים בהזכרות אל מקורות היותכם אתם בני האלוהים , ביבשת האם – בלמוריה העתיקה. אזי יקרים אתם במקום הנכון .

אזי יקרים , זהו הזמן לנוע אל השלב הבא.

ואני הנני – המוכר לכם כמורה האנושות , אני המובל אתכם אל שערי הזהב , אל עבר העידן הזהב השביעי . אל שנת האחד- שנת האחדות עם האלוהות – 2017.

פותח לפניכם אהובים את לב למוריה- את שערי גן העדן – מעניק לכם את הnפתח הביתה.

אתכם , הנני אדמה(תוקשר ע"י איילת סגל 4/10/2016)


צפייה 1

תקשורים חדשים

bottom of page