top of page

2016 מחזור שישי - אחדות הלב

עודכן: 7 בינו׳ 2022


 

מעט על המסע

חברים יקרים משתפים אתכם במסע המרגש שולחים לכם מליבנו את פעימות לב שסטה… …במסע ההתעלות ניתנת לנו הזדמנות אדירה לשחרר אחיזה מכל הישן הנוקשות הכאב בתוכנו.. לאחר יומיים של טיהור ארבעת הגופים בסוויטלודג אינדיאני עם אח יקר- ״ג׳ק האיגייל״ ובוקר מרגש במעיינות סטיוארט המרפאים… דמעות היהלומים משחררות כל דחיסות אנרגטית,תאי הגוף משחררים פסולת,ואור האלוהות שווף אותנו לבריאה מחודשת. מתחבקים,תומכים קשובים למסריו המעצימים של הכהן הגדול אדמה. נכננו בשערי ההר מוכנים לשלב הבא במסע. שולחים אהבה שמחה ושירת בני טלוס במקום בו שמיים וארץ נפגשים

ההר המקודש קיבל את פנינו בברכה וענני ענק הופיעו והעבירו את ברכתם. עולים בכביש הרכב המוביל מעלה מעלה ומגיעים לשערי אור פורטליים מקודשים. ילדי טלוס נוכחים ומברכים אותנו..המאסטרים של הלהבות המקודשות מעבירים את מסריהם.. והכהן הגדול אדמה מוביל מדריך מלמד אותנו על האור הגדול מימי למוריה הנוכח בליבנו. אנו נפתחים ונזכרים מחדש כיצד לפתוח אותנו לרב ממדיות.. והמה הקסם פועל חברים מהמסע רואים לפתע חצי אדם חציי סוס.. דרקונים..פיות המסך נעלם אנו מתנהלים ברכות על ההר הלב פתוח.. עם היציאה מפורטל אור אשר היה במעמקי היער ,ניצב לו שם בן טלוס מואר כולו, עומד בצד השביל ומברך את חברי הקבוצה..אחד אחד אושר..הודייה עם הירידה מההר אנחנו כבר אחרים. תודה לכל הקבוצה המדהימה למאסטרים ,בני טלוס לכהן הגדול אדמה. תודה לאמא אדמה,לבריאה כולה. הללויה!

אגמי שסטה פתחנו את הבוקר עם אגם קאסל לייק ,הוא המעניק לנו שלווה וחיבור לרחמה של גאיה.. עם 12 שליחי אור עלינו אל האגם heart lake, בין סלעי הבזלת ניסתר הוא ייבש האדם ומים אין בו. על פי הנחיתו של הכהן הגדול אדמה,הקפנו אותו ב12 בני האור ובצענו ריפוי עמוק והזרמה של אנרגיות חדישות אל מרכז ליבו. האגם עשיר בקריסטל הסרפנטיין החל מחייה עצמו. שנה הבאה יירבו הגשמים במקום זה ויתמלא במי ריפוי. מאגם זה ירדנו להתמלא מאיכות מי האגם הקסום סיסקיו המים מרפאים ומרככים את התהליכים שאנו עוברים … וההר לפנינו שולח את תהודתו.. אושר והודייהיום של אור ואהבה לכם חברים אהובים

בערב אנו מתארחים בביתו של פרגיט האריס , מוביל הסטרגייט בעולם . כולנו נכנסנו אל תוך הסטרגייט את הערב הזה ננצור! פרגיט האריס העביר אותנו תהליך אדיר אשר לא ניתן לתארו במילים , אך כן נאמר. ״תודה,הבא לי עוד מזה…״ אנו מתעוררים ליום שישי …. לאחר בוקר של מסרים אישיים מהכהן הגדול אדמה, אנו נפגשים ועולים אל מגן הדויד במרכז ההר. עם עוד חברים שהייקום זימן לנו , מבצעים הדלקת נירות וקידוש וכמובן שהחלות של עטרה מככבות … שבת שלום ואהבה. מלאכי השלום .

משם נוסעים אל המסעדה לארוחת שישי המסורתית . מרימים כוסית של יין. ההר ממש מולנו , אנו נושמים את כל היש אל לבנו . שמחה בלב . והיין משפיע עלינו ולאחר המסעדה אנו יוצאים אל קונצרט הלב של אחות אהובה. ״קראתי זאבאדה. שם אנו חשים את רגלינו הקלות ורוקדים את ריקוד הלב. הדמעותיורדות והרגליים נעות הללויה!

רגע לפני חצות , מתבוננות בתמונות מהמסע..האם יכל להיות כי כבר תם לו המסע? שבוע של הובלת החברים במסע של התעלות . התמזגות עם הטבע , ופתיחת שערי עיר האור טלוס, קבלת מסרים וחניכות מהכהן הגדול אדמה. אחדות של בני הקבוצה וקשרי נשמות עתיקות שבחרו לצאת יחדיו למסע משנה חיים . מנצלים כל רגע מפעימות הלב של שסטה, טקס ההתעלות בביתה של ויקטוריה לי , שומרת שערי טלוס. בטקס המועמדים מביעים מליבם את כוונת הלב הטהורה . ומפץ האור עולה מעלה מעלה ומאיר את שמי הפלנטה בתדר אהבה טהור. קאתי זאבדה ושירתה עודנה מהדהדת בלבנו . ובברלי מזמינה אותנו לסשן של קערות הקונצרט ..גופנו נושאים אתדרים כה גבוהים , ואנו ממשיכים וממריאים לשחקים . הפליאדים מתקשרים עמנו בביתו של אח אהוב, ישראל , והגופים רוטטים באנרגיה השוטפת את הוויתנו . הבחירה נעשתה , החברים יודעים את בחירתם החדשה, לידה והתחדשות – שיאה של התרגשות גועשת בליבנו . אנו עולים אל ההר, מעלה מעלה במעלה הכביש עליו נסענו פעמים כה רבות בשבוע האחרון , העצים ניצבים בצידי הכביש , הם יודעים כי היום זוהי העלייה האחרונה של הקבוצה. במעגל אל מול ההר , אנו דנים ופותחים את ליבנו אל הלמידה שזכינו לקבל במסע זה. פותחים ומלבנו יוצאות מילות הודייה. מקבלים תעודות ומתחבקים , נרגשים אל החדש היגיע אלינו בארץ. אחים ואחיות , בני אור , בני המסע, כמה אהבה נרקמת בן כולם . מחר הקבוצה תבחר את שמה- שמה האוחז בתדר הנבנה במהלך השבוע. מחר נצא אל פורטלנד , ומשם בחזרה אל ביתנו בארץ ישראל , אל משפחותינו , אהבנו ,לעיתים גם אל הישן , אותו שחררנו בשסטה…. אנו מודות לכל אחד ואחת מחברי הקבוצה על היותם במסע זה של התעלות . ״במקום בו שמיים וארץ נפגשים ״ ומברכות אתכם בנחיתה רכה בבית . אנו אתכם …לא נפרדות לעולם . אוהבות איילת ונורקה.


20 צפיות
bottom of page