top of page

שערי ירושלם ~איחוד תרבויות האור- 21/3


 

״וְהָיָה בְּאַחֲרִית הַיָּמִים נָכוֹן יִהְיֶה הַר בֵּית ה' בְּרֹאשׁ הֶהָרִים וְנִשָּׂא מִגְּבָעוֹת וְנָהֲרוּ אֵלָיו כָּל הַגּוֹיִם. וְהָלְכוּ עַמִּים רַבִּים וְאָמְרוּ לְכוּ וְנַעֲלֶה אֶל הַר ה' … וְכִתְּתוּ חַרְבוֹתָם לְאִתִּים וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת לֹא יִשָּׂא גוֹי אֶל גּוֹי חֶרֶב וְלֹא יִלְמְדוּ עוֹד מִלְחָמָה. בֵּית יַעֲקֹב לְכוּ וְנֵלְכָה בְּאוֹר ה' (ישעיהו ב' 5-1).

הקריאה לעלות לירושלם , הגיע.יחד עם בני האור , אשר נושאים את היכולת לנוע אל הרב הממדיות , תתאספו ותלכדו את לבכם הנושא את צפני האלוהות , למען התקדשות והכנת היסודות לבניית בית המקדש השלישי .בימים אלו בהם היכולת של בני האור , להתעלות עם גופיו אל ממדי האור, ולהלך על פני האדמה שמיים וארץ כאחד.בני למוריה ובני אטלנטיס, בני הכוכבים ובני האנוש.האחדות , השלם בתוככם , היא אשר תוביל אתכם לירושלם .אל עיר האור במימד השמיני ואף הלאה.אל עיר האלוהים , בה שוכנת תודעת מלכיצדק האחד, ולהבת הזהב.עיר האור ירושלם המחברת את קרני הזב, אל רשת זהב פלנטרית הנושקת אל קריסטלי האור אשר נטמעו בימים העתיקים ההם לפני 80-100 אלף שנים .במיוחד לזמן הזה, לזמן בהם ההתעוררות מתקיימת .פעימות ירושלם , מזרימות את תהודת האור אל 144 , ערי אור הפזורות בכל פנים הפלנטה.ממקדשי לוקסור במצריים , לאגם טיטיקקה בדרום אמריקה, אל מנזרי האום של טיבט, ופסגות ההרים , פוג', שסטה, הימלאיה.אחים ואחיות בני ערי האור בפנים הפלטה , ערים וחוברים אליכם אף הם . ממרכז השאמבלה, ונוכחות המאסטרים של האחווה הלבנה.פני הלב ותדרי האור נישאים אל ציון . "כי מציון תצא תורה ודבר ה' מירושלים "מרכז החוכמה והאור האלוהי .ואתם אהובים , בוחרים לאחוז את יד אחיכם , ולעלות את תודעתכם , אל תודעת האור הנצחית .אתם אהובים בוחרים , להתקדש בהיכלי הבריאה , ביום המקודש, בו האור והחשכה- אחד הם !

ב21/3/2016.כולנו נהיה עמכם , במסע האישי ~;קבוצתי ~גלובאלי .כולנו נתמוך בתהליך האנרגטי אשר תחווכולנו נצעד עמכם בשערי הכהנות , אל בניית יסודות בית המקדש השלישי .כן זהו יום מקודש.בחרו לקחת חלק במאורע קוסמי זה.בחרו לצעוד מלבכם , לב האור האלוהי ~ אנושי .מברך אתכם , ממרכז עיר האור בטלוסהנני , הכהן הגדול אדמה. (איילת 13/1/2016)

וכך היה ונסענו שני אוטובוסים של בני אור…אשר קבלו את הקריאה!כיצד מסכמים יום זההמילים לא מכילות את ההדר האור והאהבהמשתפת במסע…פתחנו את הבוקר בהיטהרות במעיין עין מבוע ,גליה אהובה מירי האהובות הגופים טוהרו וברכה להתחלת התהליך נתנה לנו מרב המלאכים ממטטרוןהמשכנו לגן הורדים,אל מול הכנסת לריפוי ושחרור השחור הזרעת קריסלים בגן הוורדים(מתנת סטונאייג)והטענת הקריסטל תחת משכן נבחרי העם..והאור שטף..משם אל הכותל ואל קודש הקודשיםבאולם עצום ממדים מימי בית המקדש,שם בראנו בריאה מקודשת של יסודות ביהמ״ק מהמימד השלישי אל הממד השמיני.. ולהבת הזהב שטפה אותנו מלאה את לבנוואנו מתרחבים עד לאין סוףוהמאסטרים,מלכיצדק האחד,רב המלאכים מטטרון,הכהן הגדול אדמה ,הם איתנו…והאור מהדהדואנו מטעינים באור הבריאה הבוקע מליבנו את אבן השתייהאת קודש הקודשים הללויה וקולנו בוקעה מפץ הגדול ושירת ״שמע ישראל ״בוקעת מליבנווהשמחה אדירה!

זה נעשה משפחת בני האור120 חברים מדהימים הפעילו את עוצמת האור,עוצמת הרב ממדיות שלנובני האלוהיםהללויה!!!תודה לכל מי שהגיע ולקח חלקלצוות המסעגלית בר יוסף,ריקי חן יהונתן,מרב שטרן,נירית סול,טליה זקס,דורון גן שלום,גליה גינזברג,מירי אסט,אהובה בנבנשתי,כוכי קריספין,שאדי אבלאסי, רחלי גנון, נורית נבאנקיןאוהבת אתכן..איילת

קל קורא- לאחדות בני האור במסע לירושלם

בני אור אהובים באותו היום הגיעו הכהן הגדול אדמה מלכיצדק מטטרון , כהני אטלנטיס. והקריאה נשמעה לפניכם תמלול של התקשור ממנו יוצאת הקריאה עצמה לעלות ביום זה , באחדות בני האור.

יום מבורך , שריינו את התאריך , יום השיוויון – והיו לאחד עמנו . תמלול של התקשור עבור הארוע בירושלם

"איילת: אני מרגישה מאד חזק את מטטרון, מלכיצדק האחד, יהיו איתנו שם הפליאדים, בני אטלנטיס, בני למוריה, בני הכוכבים, יהיו איתנו שם הרבה מאד מאבות אבותינו היהודים. הרבה גלגולים שלנו כיהודים והיבטים שלנו כיהודים שהילכנו ממש על אותן אבנים שעליהן נהלך באותו יום מקודש. תלווה אותנו ותתמוך בכל התהליך קרן הזהב שמחוברת ומחברת את ירושלם, עיר אור במימד השמיני ואף מעבר, שמזרימה כל העת את תדרי האור האלוהיים לרשת הפנים פלנטרית, לכל ערי האור, 144 במספר. קריסטל ענק יושב מתחת לעיר ירושלים. הוא מתגלם במימד שלנו. קריסטל מואר כמו שמש ענקית. הוא פועם, הוא חיוני. אנו נטעין אותו שם, נעבה את האור הזה. התדר הוא בהחלט תדר האחדות, השלם בתוכנו. יהיו איתנו חברים מוסלמים ונוצרים ביום הזה, יש חשיבות לכך. אנחנו ממש מתבקשים לפתוח את היום הזה לכל מי שליבו טהור וכמה לימי האור בזמן הזה. אנו נרגיש את השכינה אשר תלווה אותנו, בתוך הלב שלנו, הרבה מלאכים יצעדו איתנו ברחובות העיר העתיקה. המון שירה, שתיפתח לבבות.

יש לנו מסר מאדמה:

"מברך אתכם, ברוכות אתן, כאן אדמה הכהן הגדול מטלוס, ואני רואה את האור הגדול אשר נמצא בתוך לבכן המקודש, ומברך על המעגל אשר יצרתן פה ברגע זה מתוך גופכם הפיסי, מתוך האנושיות אשר רואות אתן בלבכן את חשיבות היום אשר נרקם ברגע זה. יום אשר בו החשיכה והאור נמצאים באיזון. נמצאים כאחד בשלמות והאור עולה מעלה מעלה מלב האנוש אל לב הפלנטה, אל האלוהות. חשיבות מרבית היא ליום הזה על מנת שבני האור יגיעו ויעלו לירושלם בדיוק כפי שהיה באותם ימים קדומים, כאשר בית המקדש של בני יהודיה היה קיים, התקיים וקיים את אור האלוהות מתוך ארון הברית. ובני האור אשר נושאים בתוכם את אור האלוהים יודעים הם כי אתם הייתם שם, וכל אשר יגיעו למפגש המיועד היו שם גם הם. וזה הזמן להחיות זיכרונות של אותם גלגולים, של אותם בני האור אשר היו לויים, כוהנים, בני סגולה, שנשאו את האור מתוך מודעות שלמה, עד לפני הנפילה. האם קיים בית המקדש? האם קיים אותו מקום נקודתי אשר בו היה החיבור אל מקור האל האחד אותו בורא רב ממדי, רב יקומי, רב גלקטי, אשר אתם נשמות אור נפלאות, הגעתן מאותו ניצוץ בראשיתי? כן, המקום הזה קיים, ועליו קיים הר הבית, הכותל ואזור המתחם אשר נושא את הנצרות, היהדות והאסלאם לאחד. וזה הזמן לאחד את מרכיב תמצית הדתות לשלם ולאחדות. ולפני קיום דתות אלו התגלמה על פני הפלנטה אותה התיישבות נפלאה של בני למוריה ובני אטלנטיס. כאחד פעלו הם, בבריאת הפלנטה כולה, הימים והאוקיאנוסים, היבשות, החי והצומח, האור והחושך. וזה הזמן לאחדות של אותם ימי אור נפלאים. אנו מחברים את כל אותן תקופות, עבר הווה ועתיד לאחד, ואתן אלו אשר בעלות היכולת להוביל, לדבר להראות, לכמת למילים את אותו תדר נפלא של אחדות, של שלמות. בני הכוכבים אשר יהיו, יתמכו בתהליך ויתמכו באותם בני אנוש שיגיעו להעביר את הידע שלהם. נקודות האור בהן אתם מתבקשים להיות הן כפי שהעליתן במעגל הנוכחי. מעיין הנעורים יעניק לכל מי שיגיע ויטבול את כפות רגליו, את נעורי הנצח, הטהרות וריפוי גוף האור, גוף הקריסטל מטפילים, מתדרים נמוכים, ממקומות אשר יהיה על אותם בני אנוש לשחרר לפני ההתקדשות. נקודת האור אל מול מוסד ממשלתכם היא חיונית ביותר על מנת לבנות תרציף אנרגטי, תצורה של אנרגיה מקודשת ולהקיף את כל המבנה ואת כל האנוש שבו, בתצורות אנרגטיות של אהבה וחמלה ואמת ויושרה. ויהיה האדם הנכון שיעשה זאת ויהיה בקיא בידע תצורות אנרגטיות אלה ובנייתן.

מתוך העיר העתיקה תגיח הקבוצה בשירה, באהבה ובאחדות עם מלאכי השלום אל מרכז קודש הקודשים, ושם אכן תעבור הקבוצה אשר תגיע, התקדשות. כהני יהודיה יהיו שם איתכם מכל אותם הזמנים. מלכי היהודים, אבות אבותיכם יגיעו אף הם להתקדשות מחודשת והתחייבות לזמן הזה מפי היהודים שיגיעו, והיא תפתח את צפני עידן השלום העידן החדש באזור ארץ ישראל והמזרח התיכון כולו. האם מבינים אתם את משמעות האירוע? במפגש החגיגי הזה תתקיים שבירה אנרגטית של קארמות מתוך הקורבנות. תתקיים שבירה אנרגטית של קארמות עתיקות שנושאים איתם היהודים מתוך ההישרדות, וייווצר מבנה אנרגטי תאי חדש של כל הנוכחים אשר יעלה וירשת את כל ארץ ישראל. לעידן חדש תיכנסו. ואנו איתכם, כי אחד אנחנו, בני למוריה, בני אטלנטיס, הפליאדים, בני יהודיה, בני הכוכבים. כי מציון תצא תורה. האם יש לכם שאלות עד כה?" מרב: " מה יהיה בטקס ההתקדשות? מה להכין?" אדמה: “תפילה עמוקה אשר תהדהד בלב לבו של כל אחד ואחת מבני האנוש, מתוך כוונה. בניית רשת תדרית אשר תקיף את כל אזור ארץ ישראל, המזרח התיכון והעולם כולו. רשת הקריסטל הזהובה אשר נושאת בתוכה את תדרי העיר ירושלם, ותיכנס לכל אותם בני אנוש הפתוחים לתדרי האור, ותזרע את אותם תרציפי אנרגיה של העיר ירושלם אשר מכילה היא את בית האלוהים. ומלכיצדק האחד יעזור בתהליך. 144 ערי האור באותו היום פותחות את שעריהן לחגיגה פלנטרית ליום השוויון ויהיו הם איתכם לאחד, מהפירמידות שבמצריים אל הפירמידות שבדרום אמריקה, עד למקום המקודש שנמצא בטיבט העתיקה ובהר השאסטה, ביתכם, ועוד ערי אור רבות אשר נמצאות מתחת לכל אותן פסגות ההרים, ואט אט פותחות את שעריהן. יהיו הם כולם במפגש הנוכחי. מבקש אני ממכם לראות כי כל אחד אשר יגיע למפגש, ליום המקודש, ייקח חלק אקטיבי, כחלק משרשרת אשר מאירה. לכל אחד מהנוכחים יש אור בלבו ועליו להשמיעו. מברך אתכן עד למפגש הבא. היו ברוכות. אדמה."

עכשיו נעביר מסר מכוהני אטלנטיס:

"יקרות, מבורכות שכמותכן, נרגשים אנו מאד על המעמד המבורך של ההסכמה להביא את האור אל אותה ירושלם, שהגיע זמנה לעורר את הצפנים העתיקים אשר הושמו מבעוד מועד באותו קריסטל עצום מימדים הנמצא מתחת לעיר כולה. עליכם להבין שבאותו מעמד מבורך אשר דנים אנו עליו כעת, ואשר משקיעים אנו כרגע אנרגיות בבניית טון מבורכת, עומדים להיות מופעלים תדרים ואנרגיות בטכנולוגיות גבוהות ביותר, העומדים להשתלב יחד, מתוך שילוב ואיחוד כוחות של תרבויות שונות, אשר כל אחת עומדת להיות אמונה על תפקידה ואשר שילוב ביניהן עומד להתבצע בצורה מדויקת, על מנת לעורר את הקריסטל לחיים מחודשים בכאן ועכשיו, בהוויית הארציות. אותה פעימה אשר תופעל על ידיכם, על ידי אותם תדרי קול אשר הושמו מבעוד מועד בתוך אותו הדנ"א אשר בכם, שכל אחד ואחת מהנוכחים באותו קודש הקודשים יוכל להביאו לעולם מתוך החיבור העמוק, אותה התקדשות, אותה היזכרות עמוקה של מי שהם באמת. צירופי הצירופים של אותם הצלילים והתדרים הם הקידודים אשר יעוררו קריסטל זה לחיים. הם אשר יחלו את אותה פעימה עוצמתית, אשר תתחיל להפעים מערך שלם עוצמתי ביותר של קריסטלים המונח מתחת לעיר כולה, ומשם תתחבר אל כל מערות הקריסטל בכדור הארץ ותעורר את רשת הקריסטל כולה ותדרים עוצמתיים מאי פעם. שלב נוסף בקפיצה הקוונטית של האנושות. אותה מהפיכה תודעתית מתבקשת להיות כעת במלוא עוצמתה. נקודה זו בזמן נקבעה מבעוד מועד ע"י נשמותיכם, ליצור את אותה אחדות, את אותו איחוד כוחות, כי בלעדי שיתוף הפעולה ביניכם לא ניתן יהיה לבצע את אותה התמרה, את אותה הפעמה. האיחוד המתבקש הוא זה אשר ישלב את הצפנים השונים אשר יחדיו יצרו את אותו קידוד מדויק, כמו מפתח לכספת, אשר יעורר ויפעים את אותו קריסטל אשר דרכו תצא הקריאה, התדר, אל המערך כולו, אל כל הפלנטה, אל גאיה ואל הקפיצה הקוונטית אל תודעת המשיח. בית שלישי אכן הגיע, ובונים אתם אותו בכאן ועכשיו, מתוך אותה אחדות, מתוך אותו חיבור, למרות כל הנעשה, למרות כל החושך והשחיתויות המתפרצות להן מכל עבר.

אותם בני האנוש טהורי הלבב יובילו את אותה המהפכה ויאפשרו לפלנטה כולה להדהד את אותו תדר עוצמתי מלבם. תהליך מבורך זה עומד להיות שווה ערך לנעשה בתחילת העידן, ב-21.12. 12. זהו חיבור ישיר המייצג את המשכיות של הקפיצה הקוונטית הנוצרת בתודעתכם. את השלב הנוסף של אותו איחוד כוחות מבורך הנדרש מתוך הכנעת האגו לרמה מאוזנת ומתוך למידה של שילוב הרבדים בתוככם. היזכרות בכהונה שאתם. אותה התקדשות מבורכת אשר תעברו ודרכה תיזכרו במהות הפנימית של מי שאתם באמת, והמאסטריות העוצמתית שמביאים אתם על פני האדמה תיצור את אותה מסה קריטית אשר תחבור אל כל אותן ערי אור אשר הוזכרו ויחדיו נצעיד את כדור הארץ אל עבר מימד חמש. אל עבר ההתעלות המבורכת. אל עבר שינוי מהותי אשר לא תהיה דרך חזרה ממנו. אל עבר ניקוי עמוק ויסודי של כל אותם תדרים ישנים אשר סיימו את תפקידם בעולמכם. ומתוך אותה פעימה אשר תהדהד בלבבות, ייווצר השינוי, ההיזכרות במהות האמת הפנימית. השינוי יתרחש בזכותכם. בזכות העשייה המבורכת. בזכות האיחוד. הנחיות נוספות לגבי הדרך והמהות המדויקת יינתנו בהמשך. העבודה כבר מתחילה להתבצע כהכנה אל הנעשה בלב לבו של קודש הקודשים. מבקשים אנו מכן יקרות, להתחיל להזרים את האנרגיות ולהתכוונן אל אותו קריסטל ולהכינו לקראת הנעשה. גם אנו מתחילים לעשות כן. ועל כן מתבקש מפגש נוכחי זה להתחיל להכין את האנרגיה ולהיבנות בצורה תואמת על מנת ליצור זאת. אנו נוריד בהמשך מדיטציית הכנה אשר תוכל להכין את כל אלו אשר יחפצו בכך, גם בעצמם וגם על מנת להכין את המרחב כולו, כולל אותה ירושלם לקבלת האנרגיה. רבים בארץ ובעולם יחברו לתהליך מבורך זה, ודרכו נוכל להעצים את התדר ברמות שלא היו כמותן עד כה על פני ארץ. אנו נרגשים ביותר להיות שותפים בחוויית מלכות זו, לעורר מחדש את אותם צפנים נשכחים שהגיע זמנם לצאת לאור. מבורכים אתם אהובים בדרככם, ואנו איתכם בכל רגע ורגע. היו שלום, ותהה דרככם קסומה סוגה בכוכבים". תוקשר ע"י : איילת סגל וגלית בר יוסף תומלל על ידי: גלית ברלנד.


7 צפיות
bottom of page